Контроли
приключил | 13.02.2011

Първенство: Контроли | Кръг: 13.02.2011

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 0%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 0

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ЦСКА 26 8 7 1 0 2 1 1 0 10 8 2 0 20:4
2 Банско 25 7 5 0 2 4 3 1 0 11 8 1 2 21:10
3 Пирин Блг 25 9 6 2 1 3 1 2 0 12 7 4 1 21:12
4 Сливен 24 6 5 1 0 4 2 2 0 10 7 3 0 20:8
5 Литекс 23 6 4 1 1 5 3 1 1 11 7 2 2 27:10
6 Лудогорец 22 7 5 2 0 5 1 2 2 12 6 4 2 20:12
7 Ботев Пловдив 21 6 5 0 1 4 1 3 0 10 6 3 1 22:11
8 Локомотив Пловдив 20 7 2 2 3 5 4 0 1 12 6 2 4 24:21
9 Левски 17 6 4 1 1 3 1 1 1 9 5 2 2 19:10
10 Черноморец 17 7 5 2 0 0 0 0 0 7 5 2 0 12:4
11 Миньор 17 8 4 2 2 3 1 0 2 11 5 2 4 16:11
12 Монтана 17 8 3 2 3 3 2 0 1 11 5 2 4 25:20
13 Славия 17 8 2 2 4 4 3 0 1 12 5 2 5 17:14
14 Черно море 16 7 3 3 1 2 1 1 0 9 4 4 1 19:6
15 Раковски 14 4 3 0 1 3 1 2 0 7 4 2 1 17:8
16 Берое 14 3 3 0 0 6 1 2 3 9 4 2 3 16:9
17 Любимец 14 2 1 1 0 5 3 1 1 7 4 2 1 14:12
18 Созопол 14 1 0 0 1 6 4 2 0 7 4 2 1 9:8
19 Димитровград 14 5 3 2 0 5 1 0 4 10 4 2 4 18:20
20 Пирин Гоце Делчев 13 6 3 3 0 2 0 1 1 8 3 4 1 14:4
21 Етър Велико Търново 13 4 2 1 1 5 2 0 3 9 4 1 4 11:6
22 Чавдар (БС) 13 4 1 1 2 6 2 3 1 10 3 4 3 11:11
23 Калиакра 12 1 1 0 0 3 3 0 0 4 4 0 0 10:1
24 Локомотив София 12 4 0 3 1 4 3 0 1 8 3 3 2 13:11
25 Малеш 1940 Микрево 12 10 3 3 4 0 0 0 0 10 3 3 4 15:23
26 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 11 2 1 1 0 3 2 1 0 5 3 2 0 13:4
27 Нефтохимик 1962 11 3 2 0 1 3 1 2 0 6 3 2 1 13:6
28 Добруджа 11 2 1 1 0 4 2 1 1 6 3 2 1 10:4
29 Сливнишки герой 11 2 0 1 1 5 3 1 1 7 3 2 2 14:8
30 Черноморец Балчик 11 5 3 2 0 0 0 0 0 5 3 2 0 9:6
31 Чепинец 10 2 1 1 0 2 2 0 0 4 3 1 0 12:3
32 Оборище (Панагюрище) 10 3 1 1 1 2 2 0 0 5 3 1 1 13:8
33 Рапид (Шумен) 10 2 2 0 0 3 1 1 1 5 3 1 1 11:6
34 Спартак-С 94 (Пловдив) 10 4 2 1 1 3 1 0 2 7 3 1 3 12:8
35 Ботев (Козлодуй) 10 2 2 0 0 2 1 1 0 4 3 1 0 8:5
36 Ботев Криводол 10 4 1 2 1 6 1 2 3 10 2 4 4 20:19
37 Видима 10 4 0 2 2 5 2 2 1 9 2 4 3 11:11
38 Спартак (Плевен) 10 2 0 0 2 5 3 1 1 7 3 1 3 5:5
39 Локомотив (Сп) 9 4 3 0 1 1 0 0 1 5 3 0 2 11:11
40 Академик (Сф) 9 7 1 3 3 1 1 0 0 8 2 3 3 11:11
41 Пирин (Разлог) 8 3 2 0 1 4 0 2 2 7 2 2 3 8:11
42 Ботев Враца 8 5 1 1 3 3 1 1 1 8 2 2 4 9:13
43 Спартак (Варна) 7 5 1 1 3 3 0 3 0 8 1 4 3 6:10
44 Светкавица 7 3 1 1 1 5 1 0 4 8 2 1 5 9:20
45 Скрита сила 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 8:4
46 Несебър 6 3 0 2 1 3 1 1 1 6 1 3 2 10:8
47 Локо 1929 (Мездра) 6 4 1 3 0 0 0 0 0 4 1 3 0 7:5
48 Дунав 6 2 1 0 1 1 1 0 0 3 2 0 1 3:1
49 Доростол 2013 6 2 1 0 1 4 1 0 3 6 2 0 4 11:9
50 Суворово 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 2:1
51 Бдин (Видин) 6 2 0 0 2 3 2 0 1 5 2 0 3 6:6
52 Септември (Сим) 6 5 0 3 2 3 1 0 2 8 1 3 4 9:17
53 Спортист (Св) 6 2 0 1 1 6 1 2 3 8 1 3 4 7:16
54 Чавдар (Етрополе) 6 5 1 3 1 3 0 0 3 8 1 3 4 6:19
55 Черноморец (П-е) 5 6 0 5 1 0 0 0 0 6 0 5 1 3:4
56 ОФК Марек 2010 5 4 1 1 2 1 0 1 0 5 1 2 2 7:9
57 Асеновец 5 1 0 1 0 3 1 1 1 4 1 2 1 6:9
58 Бенковски (Пз) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 6:2
59 Витоша (Долна Диканя) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 6:3
60 Шумен 2007 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 5:2
61 Олександрия (Украйна) 4 0 0 0 0 3 1 1 1 3 1 1 1 8:6
62 Торпедо (Борован) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 3:2
63 Университатя Крайова 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 1:0
64 Славия (до 19) 4 2 1 0 1 1 0 1 0 3 1 1 1 4:4
65 Пирин Благоевград 4 3 0 0 3 2 1 1 0 5 1 1 3 3:9
66 Лугано 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
67 Зестафони 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
68 Левски (Паталеница) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
69 Янтра Габрово 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:1
70 Локомотив Москва 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
71 Марица (Мененкьово) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:2
72 Академик (Свищов) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
73 Ботев (Нови Пазар) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
74 Лех Познан 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:2
75 Киасо 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
76 Бенковски (Бяла) 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:3
77 Петролул (Плоещ) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
78 България 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
79 Работнички 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
80 Хаугесунд 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
81 Клуж 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
82 Бърно 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
83 Виктория (Пилзен) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
84 Търгу Муреш 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
85 Сараево (Сараево, Босна) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
86 Амкар 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 6:6
87 Места 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 1:2
88 Ботев (Гълъбово) 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:6
89 Хебър (Пз) 3 2 1 0 1 2 0 0 2 4 1 0 3 8:10
90 Спарта Самоводене 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 2:5
91 Тунджа (Ямбол) 3 2 1 0 1 1 0 0 1 3 1 0 2 5:8
92 Девня 3 2 1 0 1 1 0 0 1 3 1 0 2 4:8
93 Струмска слава 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 2:7
94 Гигант (Съединение) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 4:9
95 Чирпан 3 1 1 0 0 2 0 0 2 3 1 0 2 3:9
96 Брестник 3 4 0 2 2 3 0 1 2 7 0 3 4 7:15
97 Вихрен 3 7 1 0 6 3 0 0 3 10 1 0 9 4:23
98 Криля Советов 2 0 0 0 0 2 0 2 0 2 0 2 0 0:0
99 Черноломец (П) 2 1 0 1 0 2 0 1 1 3 0 2 1 2:4
100 Свиленград 2 3 0 1 2 1 0 1 0 4 0 2 2 5:7
101 Глория (Бистрица) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
102 Оцелул 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
103 Спартак (Търнава) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
104 Гандзасар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
105 Пандури 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
106 Гурник Забрже 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
107 Лудогорец (Доброплодно) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
108 Ботев (Брестак) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
109 ФК Делта 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
110 Млада Болеслав 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
111 Карпати Лвов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
112 Бран (Берген) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
113 Полония Варшава 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
114 Шандун Лунън 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
115 Величково 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
116 Мастер (Бургас) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
117 Дубница 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
118 Винтертур 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
119 Арка Гдиня 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
120 Интер Баку 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
121 Челик (Зеница, Бос) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
122 Дукла (Прага) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:3
123 Хеброс 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 2:4
124 Левски (Карлово) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:4
125 Локомотив (ГО) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:4
126 Еноси Александруполи 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2:6
127 Сарая 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:6
128 Хоризонт (Турново, Мак) 1 0 0 0 0 3 0 1 2 3 0 1 2 1:6
129 Германея 1 1 0 0 1 3 0 1 2 4 0 1 3 2:8
130 Витоша Бистрица 1 0 0 0 0 4 0 1 3 4 0 1 3 3:10
131 Левски (до 19) 1 2 0 1 1 1 0 0 1 3 0 1 2 1:10
132 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
133 Партизан 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
134 Марица (Белово) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
135 Пандрамаикос (Драма) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
136 Ком (Годеч) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
137 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
138 Драгоман 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
139 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
140 Кюстендил (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
141 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
142 Карнобат 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
143 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
144 Дунав (юн.92) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
145 Евроколеж (Пловдив) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
146 Кипър 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
147 Васлуй 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
148 ГКС Катовице 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
149 Есберг (Дания) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
150 Терек 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
151 Житница (Житница) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:3
152 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
153 ОФК Костинброд 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
154 Локомотив Загреб 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
155 Рапид ам. (Виена) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
156 Йълдъръм (Яребица) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 4:5
157 Металург Донецк 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
158 ГКС Белхатов 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
159 Ропотамо (Приморско) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
160 Теплице 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
161 Ботев (Момина клисура) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
162 ХИТ Горица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
163 Беласица 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 0:2
164 Стрьомгодсет 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
165 Локомотив Пд (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:5
166 Спартак Пд (17) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
167 Динамо (Москва) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
168 Стан (Стан) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
169 Чавдар Етр (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
170 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
171 ЦСКА (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
172 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
173 Униао спортиво (Марбея) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
174 Елхово 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
175 Две могили 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:4
176 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:4
177 Дебрен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
178 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
179 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
180 Розова долина 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
181 Левски (ЕП) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:6
182 Агромел (Момчилово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
183 Ръмнику Вълча (Р.Вълча, Рум) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:5
184 Трявна 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:4
185 Брестник (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:7
186 Загорец 0 3 0 0 3 0 0 0 0 3 0 0 3 3:8
187 Балкан (Варвара) 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 1:6
188 Баня (Баня) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
189 Преслав 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:10
190 Дулово 2006 (Дулово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:8
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ЦСКА 22 8 7 1 0 19:4
2 Пирин Блг 20 9 6 2 1 17:12
3 Лудогорец 17 7 5 2 0 14:5
4 Черноморец 17 7 5 2 0 12:4
5 Сливен 16 6 5 1 0 14:4
6 Ботев Пловдив 15 6 5 0 1 16:6
7 Банско 15 7 5 0 2 14:8
8 Миньор 14 8 4 2 2 8:6
9 Литекс 13 6 4 1 1 16:9
10 Левски 13 6 4 1 1 12:6
11 Черно море 12 7 3 3 1 16:4
12 Пирин Гоце Делчев 12 6 3 3 0 13:2
13 Малеш 1940 Микрево 12 10 3 3 4 15:23
14 Димитровград 11 5 3 2 0 12:3
15 Монтана 11 8 3 2 3 17:14
16 Черноморец Балчик 11 5 3 2 0 9:6
17 Берое 9 3 3 0 0 11:1
18 Раковски 9 4 3 0 1 10:2
19 Локомотив (Сп) 9 4 3 0 1 9:6
20 Славия 8 8 2 2 4 10:12
21 Локомотив Пловдив 8 7 2 2 3 12:15
22 Спартак-С 94 (Пловдив) 7 4 2 1 1 7:2
23 Етър Велико Търново 7 4 2 1 1 6:2
24 Нефтохимик 1962 6 3 2 0 1 9:4
25 Рапид (Шумен) 6 2 2 0 0 4:0
26 Локо 1929 (Мездра) 6 4 1 3 0 7:5
27 Суворово 6 2 2 0 0 2:0
28 Пирин (Разлог) 6 3 2 0 1 5:3
29 Ботев (Козлодуй) 6 2 2 0 0 3:1
30 Чавдар (Етрополе) 6 5 1 3 1 5:6
31 Академик (Сф) 6 7 1 3 3 6:9
32 Ботев Криводол 5 4 1 2 1 13:10
33 Черноморец (П-е) 5 6 0 5 1 3:4
34 Чепинец 4 2 1 1 0 7:2
35 Добруджа 4 2 1 1 0 4:1
36 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 4 2 1 1 0 4:2
37 Любимец 4 2 1 1 0 4:3
38 Светкавица 4 3 1 1 1 6:5
39 Оборище (Панагюрище) 4 3 1 1 1 6:5
40 Чавдар (БС) 4 4 1 1 2 3:4
41 ОФК Марек 2010 4 4 1 1 2 5:7
42 Ботев Враца 4 5 1 1 3 6:9
43 Спартак (Варна) 4 5 1 1 3 4:8
44 Доростол 2013 3 2 1 0 1 8:2
45 Бенковски (Пз) 3 1 1 0 0 4:0
46 Скрита сила 3 1 1 0 0 3:0
47 Шумен 2007 3 1 1 0 0 4:1
48 Ботев (Нови Пазар) 3 1 1 0 0 2:0
49 Академик (Свищов) 3 1 1 0 0 3:1
50 Хебър (Пз) 3 2 1 0 1 7:5
51 Чирпан 3 1 1 0 0 3:1
52 Марица (Мененкьово) 3 1 1 0 0 4:2
53 Дунав 3 2 1 0 1 2:1
54 Торпедо (Борован) 3 1 1 0 0 1:0
55 Калиакра 3 1 1 0 0 1:0
56 Тунджа (Ямбол) 3 2 1 0 1 5:4
57 Спарта Самоводене 3 1 1 0 0 2:1
58 Славия (до 19) 3 2 1 0 1 3:3
59 Локомотив София 3 4 0 3 1 3:4
60 Девня 3 2 1 0 1 4:6
61 Септември (Сим) 3 5 0 3 2 5:10
62 Вихрен 3 7 1 0 6 3:16
63 Несебър 2 3 0 2 1 3:4
64 Видима 2 4 0 2 2 3:6
65 Брестник 2 4 0 2 2 7:13
66 Дубница 1 1 0 1 0 2:2
67 Ботев (Брестак) 1 1 0 1 0 2:2
68 Локомотив (ГО) 1 1 0 1 0 1:1
69 Арка Гдиня 1 1 0 1 0 1:1
70 Асеновец 1 1 0 1 0 0:0
71 Черноломец (П) 1 1 0 1 0 1:1
72 Величково 1 1 0 1 0 2:2
73 Мастер (Бургас) 1 1 0 1 0 1:1
74 Спортист (Св) 1 2 0 1 1 2:3
75 Свиленград 1 3 0 1 2 3:5
76 Сливнишки герой 1 2 0 1 1 2:4
77 Левски (до 19) 1 2 0 1 1 1:3
78 Еноси Александруполи 1 2 0 1 1 2:6
79 Чавдар Етр (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
80 Ком (Годеч) 0 0 0 0 0 0:0
81 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 0:0
82 Карнобат 0 0 0 0 0 0:0
83 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 0:0
84 България 0 0 0 0 0 0:0
85 Шандун Лунън 0 0 0 0 0 0:0
86 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 0 0 0 0 0 0:0
87 Глория (Бистрица) 0 0 0 0 0 0:0
88 Сараево (Сараево, Босна) 0 0 0 0 0 0:0
89 Търгу Муреш 0 0 0 0 0 0:0
90 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0:0
91 ЦСКА (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
92 Драгоман 0 0 0 0 0 0:0
93 Млада Болеслав 0 0 0 0 0 0:0
94 Полония Варшава 0 0 0 0 0 0:0
95 Бран (Берген) 0 0 0 0 0 0:0
96 Локомотив Загреб 0 0 0 0 0 0:0
97 Динамо (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
98 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
99 Стан (Стан) 0 0 0 0 0 0:0
100 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
101 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
102 ХИТ Горица 0 0 0 0 0 0:0
103 Работнички 0 0 0 0 0 0:0
104 Хаугесунд 0 0 0 0 0 0:0
105 Гандзасар 0 0 0 0 0 0:0
106 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
107 Янтра Габрово 0 0 0 0 0 0:0
108 Розова долина 0 0 0 0 0 0:0
109 Есберг (Дания) 0 0 0 0 0 0:0
110 Евроколеж (Пловдив) 0 0 0 0 0 0:0
111 Дебрен 0 0 0 0 0 0:0
112 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
113 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
114 Лудогорец (Доброплодно) 0 0 0 0 0 0:0
115 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
116 ФК Делта 0 0 0 0 0 0:0
117 Марица (Белово) 0 0 0 0 0 0:0
118 Криля Советов 0 0 0 0 0 0:0
119 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
120 Агромел (Момчилово) 0 0 0 0 0 0:0
121 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
122 Терек 0 0 0 0 0 0:0
123 ГКС Катовице 0 0 0 0 0 0:0
124 Васлуй 0 0 0 0 0 0:0
125 Левски (Паталеница) 0 0 0 0 0 0:0
126 Университатя Крайова 0 0 0 0 0 0:0
127 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
128 Пандури 0 0 0 0 0 0:0
129 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 0:0
130 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 0:0
131 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
132 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
133 Интер Баку 0 0 0 0 0 0:0
134 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 0:0
135 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
136 Киасо 0 0 0 0 0 0:0
137 Баня (Баня) 0 0 0 0 0 0:0
138 Бенковски (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
139 Ботев (Момина клисура) 0 0 0 0 0 0:0
140 Сарая 0 0 0 0 0 0:0
141 Лех Познан 0 0 0 0 0 0:0
142 Витоша Бистрица 0 0 0 0 0 0:0
143 Места 0 0 0 0 0 0:0
144 Две могили 0 0 0 0 0 0:0
145 Брестник (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
146 Елхово 0 0 0 0 0 0:0
147 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
148 Лугано 0 0 0 0 0 0:0
149 Винтертур 0 0 0 0 0 0:0
150 Зестафони 0 0 0 0 0 0:0
151 Пандрамаикос (Драма) 0 0 0 0 0 0:0
152 Рапид ам. (Виена) 0 0 0 0 0 0:0
153 Ръмнику Вълча (Р.Вълча, Рум) 0 0 0 0 0 0:0
154 Спартак (Търнава) 0 0 0 0 0 0:0
155 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
156 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
157 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
158 Бърно 0 0 0 0 0 0:0
159 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
160 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
161 Левски (ЕП) 0 0 0 0 0 0:0
162 Кюстендил (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
163 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
164 Челик (Зеница, Бос) 0 0 0 0 0 0:0
165 Дунав (юн.92) 0 0 0 0 0 0:0
166 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
167 ГКС Белхатов 0 0 0 0 0 0:0
168 Дулово 2006 (Дулово) 0 0 0 0 0 0:0
169 Житница (Житница) 0 1 0 0 1 2:3
170 ОФК Костинброд 0 1 0 0 1 0:1
171 Кипър 0 1 0 0 1 0:1
172 Германея 0 1 0 0 1 1:2
173 Хеброс 0 1 0 0 1 1:2
174 Ропотамо (Приморско) 0 1 0 0 1 1:2
175 Йълдъръм (Яребица) 0 1 0 0 1 4:5
176 Спартак Пд (17) 0 1 0 0 1 0:2
177 Спартак (Плевен) 0 2 0 0 2 0:2
178 Локомотив Пд (до 19) 0 1 0 0 1 3:5
179 Беласица 0 2 0 0 2 0:2
180 Униао спортиво (Марбея) 0 1 0 0 1 0:2
181 Бдин (Видин) 0 2 0 0 2 1:3
182 Стрьомгодсет 0 1 0 0 1 0:2
183 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 1:4
184 Созопол 0 1 0 0 1 0:4
185 Преслав 0 1 0 0 1 1:5
186 Трявна 0 1 0 0 1 0:4
187 Балкан (Варвара) 0 2 0 0 2 1:6
188 Загорец 0 3 0 0 3 3:8
189 Струмска слава 0 1 0 0 1 0:6
190 Пирин Благоевград 0 3 0 0 3 1:8
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Созопол 14 6 4 2 0 9:4
2 Локомотив Пловдив 12 5 4 0 1 12:6
3 Литекс 10 5 3 1 1 11:1
4 Сливнишки герой 10 5 3 1 1 12:4
5 Банско 10 4 3 1 0 7:2
6 Спартак (Плевен) 10 5 3 1 1 5:3
7 Любимец 10 5 3 1 1 10:9
8 Калиакра 9 3 3 0 0 9:1
9 Славия 9 4 3 0 1 7:2
10 Локомотив София 9 4 3 0 1 10:7
11 Чавдар (БС) 9 6 2 3 1 8:7
12 Видима 8 5 2 2 1 8:5
13 Сливен 8 4 2 2 0 6:4
14 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 7 3 2 1 0 9:2
15 Добруджа 7 4 2 1 1 6:3
16 Оборище (Панагюрище) 6 2 2 0 0 7:3
17 Чепинец 6 2 2 0 0 5:1
18 Монтана 6 3 2 0 1 8:6
19 Бдин (Видин) 6 3 2 0 1 5:3
20 Етър Велико Търново 6 5 2 0 3 5:4
21 Ботев Пловдив 6 4 1 3 0 6:5
22 Пирин Блг 5 3 1 2 0 4:0
23 Нефтохимик 1962 5 3 1 2 0 4:2
24 Раковски 5 3 1 2 0 7:6
25 Лудогорец 5 5 1 2 2 6:7
26 Ботев Криводол 5 6 1 2 3 7:9
27 Берое 5 6 1 2 3 5:8
28 Спортист (Св) 5 6 1 2 3 5:13
29 Левски 4 3 1 1 1 7:4
30 Витоша (Долна Диканя) 4 2 1 1 0 6:3
31 Несебър 4 3 1 1 1 7:4
32 Олександрия (Украйна) 4 3 1 1 1 8:6
33 Рапид (Шумен) 4 3 1 1 1 7:6
34 Черно море 4 2 1 1 0 3:2
35 Ботев (Козлодуй) 4 2 1 1 0 5:4
36 ЦСКА 4 2 1 1 0 1:0
37 Университатя Крайова 4 2 1 1 0 1:0
38 Пирин Благоевград 4 2 1 1 0 2:1
39 Ботев Враца 4 3 1 1 1 3:4
40 Асеновец 4 3 1 1 1 6:9
41 Лугано 3 1 1 0 0 4:0
42 Академик (Сф) 3 1 1 0 0 5:2
43 Левски (Паталеница) 3 1 1 0 0 3:0
44 Янтра Габрово 3 2 1 0 1 4:1
45 Зестафони 3 1 1 0 0 3:0
46 Миньор 3 3 1 0 2 8:5
47 Локомотив Москва 3 1 1 0 0 2:0
48 Лех Познан 3 2 1 0 1 4:2
49 Бенковски (Бяла) 3 2 1 0 1 4:3
50 Бърно 3 1 1 0 0 2:1
51 Киасо 3 1 1 0 0 3:2
52 Скрита сила 3 1 1 0 0 5:4
53 Сараево (Сараево, Босна) 3 1 1 0 0 2:1
54 Клуж 3 1 1 0 0 3:2
55 Дунав 3 1 1 0 0 1:0
56 Хаугесунд 3 1 1 0 0 3:2
57 Петролул (Плоещ) 3 1 1 0 0 1:0
58 Работнички 3 1 1 0 0 1:0
59 Виктория (Пилзен) 3 1 1 0 0 2:1
60 България 3 1 1 0 0 1:0
61 Струмска слава 3 1 1 0 0 2:1
62 Търгу Муреш 3 1 1 0 0 1:0
63 Амкар 3 2 1 0 1 6:6
64 Спартак (Варна) 3 3 0 3 0 2:2
65 Места 3 2 1 0 1 1:2
66 Спартак-С 94 (Пловдив) 3 3 1 0 2 5:6
67 Ботев (Гълъбово) 3 2 1 0 1 4:6
68 Гигант (Съединение) 3 2 1 0 1 3:5
69 Септември (Сим) 3 3 1 0 2 4:7
70 Доростол 2013 3 4 1 0 3 3:7
71 Димитровград 3 5 1 0 4 6:17
72 Светкавица 3 5 1 0 4 3:15
73 Криля Советов 2 2 0 2 0 0:0
74 Пирин (Разлог) 2 4 0 2 2 3:8
75 Интер Баку 1 1 0 1 0 1:1
76 Спартак (Търнава) 1 1 0 1 0 1:1
77 Винтертур 1 1 0 1 0 1:1
78 Полония Варшава 1 1 0 1 0 3:3
79 Лудогорец (Доброплодно) 1 1 0 1 0 2:2
80 ФК Делта 1 1 0 1 0 1:1
81 Гандзасар 1 1 0 1 0 0:0
82 Оцелул 1 1 0 1 0 2:2
83 Карпати Лвов 1 1 0 1 0 3:3
84 Шумен 2007 1 1 0 1 0 1:1
85 Млада Болеслав 1 1 0 1 0 1:1
86 Торпедо (Борован) 1 1 0 1 0 2:2
87 Глория (Бистрица) 1 1 0 1 0 2:2
88 Шандун Лунън 1 1 0 1 0 1:1
89 Бран (Берген) 1 1 0 1 0 0:0
90 Гурник Забрже 1 1 0 1 0 0:0
91 Пандури 1 1 0 1 0 1:1
92 Челик (Зеница, Бос) 1 1 0 1 0 1:1
93 Свиленград 1 1 0 1 0 2:2
94 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 2:2
95 Бенковски (Пз) 1 1 0 1 0 2:2
96 Славия (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
97 Дукла (Прага) 1 2 0 1 1 2:3
98 Пирин Гоце Делчев 1 2 0 1 1 1:2
99 Хеброс 1 2 0 1 1 1:2
100 Брестник 1 3 0 1 2 0:2
101 Левски (Карлово) 1 2 0 1 1 2:4
102 Черноломец (П) 1 2 0 1 1 1:3
103 Сарая 1 2 0 1 1 2:6
104 Хоризонт (Турново, Мак) 1 3 0 1 2 1:6
105 Германея 1 3 0 1 2 1:6
106 Витоша Бистрица 1 4 0 1 3 3:10
107 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
108 Величково 0 0 0 0 0 0:0
109 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
110 Малеш 1940 Микрево 0 0 0 0 0 0:0
111 Марица (Мененкьово) 0 0 0 0 0 0:0
112 Спартак Пд (17) 0 0 0 0 0 0:0
113 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0:0
114 Черноморец (П-е) 0 0 0 0 0 0:0
115 Ропотамо (Приморско) 0 0 0 0 0 0:0
116 Ботев (Брестак) 0 0 0 0 0 0:0
117 Еноси Александруполи 0 0 0 0 0 0:0
118 Загорец 0 0 0 0 0 0:0
119 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 0:0
120 Униао спортиво (Марбея) 0 0 0 0 0 0:0
121 Марица (Белово) 0 0 0 0 0 0:0
122 Евроколеж (Пловдив) 0 0 0 0 0 0:0
123 Трявна 0 0 0 0 0 0:0
124 Карнобат 0 0 0 0 0 0:0
125 Академик (Свищов) 0 0 0 0 0 0:0
126 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
127 Стрьомгодсет 0 0 0 0 0 0:0
128 Локо 1929 (Мездра) 0 0 0 0 0 0:0
129 Йълдъръм (Яребица) 0 0 0 0 0 0:0
130 Кюстендил (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
131 Дунав (юн.92) 0 0 0 0 0 0:0
132 Житница (Житница) 0 0 0 0 0 0:0
133 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
134 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
135 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
136 Мастер (Бургас) 0 0 0 0 0 0:0
137 Балкан (Варвара) 0 0 0 0 0 0:0
138 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
139 Кипър 0 0 0 0 0 0:0
140 Ком (Годеч) 0 0 0 0 0 0:0
141 Драгоман 0 0 0 0 0 0:0
142 Арка Гдиня 0 0 0 0 0 0:0
143 Дубница 0 0 0 0 0 0:0
144 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
145 ОФК Костинброд 0 0 0 0 0 0:0
146 Пандрамаикос (Драма) 0 0 0 0 0 0:0
147 Черноморец 0 0 0 0 0 0:0
148 ГКС Катовице 0 1 0 0 1 1:2
149 Металург Донецк 0 1 0 0 1 0:1
150 Теплице 0 1 0 0 1 1:2
151 Черноморец (Бяла) 0 1 0 0 1 0:1
152 ГКС Белхатов 0 1 0 0 1 0:1
153 Локомотив Загреб 0 1 0 0 1 0:1
154 Васлуй 0 1 0 0 1 1:2
155 Есберг (Дания) 0 1 0 0 1 1:2
156 Суворово 0 1 0 0 1 0:1
157 Терек 0 1 0 0 1 1:2
158 Рапид ам. (Виена) 0 1 0 0 1 0:1
159 Девня 0 1 0 0 1 0:2
160 Русокастро 0 1 0 0 1 1:3
161 Чавдар Етр (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
162 Ботев (Момина клисура) 0 1 0 0 1 2:4
163 Динамо (Москва) 0 1 0 0 1 1:3
164 Борислав (Първомай) 0 1 0 0 1 1:3
165 ЦСКА (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
166 ХИТ Горица 0 1 0 0 1 0:2
167 Стан (Стан) 0 1 0 0 1 0:2
168 Елхово 0 1 0 0 1 2:5
169 Розова долина 0 1 0 0 1 0:3
170 Дебрен 0 1 0 0 1 0:3
171 Локомотив (Сп) 0 1 0 0 1 2:5
172 Локомотив (ГО) 0 1 0 0 1 0:3
173 Пирин 2001 (Благоевград) 0 2 0 0 2 1:4
174 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 0 1 0 0 1 2:5
175 Две могили 0 2 0 0 2 1:4
176 Адаспорт (Острово) 0 1 0 0 1 0:3
177 Спарта Самоводене 0 1 0 0 1 0:4
178 Тунджа (Ямбол) 0 1 0 0 1 0:4
179 Левски (ЕП) 0 1 0 0 1 2:6
180 Агромел (Момчилово) 0 1 0 0 1 0:4
181 Ръмнику Вълча (Р.Вълча, Рум) 0 2 0 0 2 1:5
182 Преслав 0 2 0 0 2 1:5
183 Хебър (Пз) 0 2 0 0 2 1:5
184 Брестник (до 19) 0 1 0 0 1 2:7
185 Вихрен 0 3 0 0 3 1:7
186 Баня (Баня) 0 1 0 0 1 0:6
187 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 0:7
188 Чирпан 0 2 0 0 2 0:8
189 Дулово 2006 (Дулово) 0 1 0 0 1 0:8
190 Чавдар (Етрополе) 0 3 0 0 3 1:13
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK