Контроли
приключил | 11.07.2011

Първенство: Контроли | Кръг: 11.07

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 44%
X 11%
2 44%

Общо прогнози: 9

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ЦСКА 29 11 8 2 1 1 1 0 0 12 9 2 1 32:11
2 Черноморец 29 6 4 2 0 6 5 0 1 12 9 2 1 27:11
3 Лудогорец 27 9 7 2 0 3 1 1 1 12 8 3 1 30:12
4 Ботев Враца 24 8 5 1 2 7 2 2 3 15 7 3 5 37:18
5 Черно море 22 4 3 0 1 8 3 4 1 12 6 4 2 18:10
6 Ботев Пловдив 21 4 3 0 1 5 4 0 1 9 7 0 2 14:5
7 Монтана 19 5 5 0 0 3 1 1 1 8 6 1 1 16:5
8 Калиакра 19 7 3 2 2 4 2 2 0 11 5 4 2 17:11
9 Сливен 19 7 5 0 2 4 1 1 2 11 6 1 4 19:13
10 Етър Велико Търново 19 6 3 0 3 6 3 1 2 12 6 1 5 17:19
11 Левски 18 6 2 3 1 3 3 0 0 9 5 3 1 14:6
12 Чавдар (Етрополе) 18 5 4 0 1 3 2 0 1 8 6 0 2 10:6
13 Миньор 17 8 5 2 1 3 0 0 3 11 5 2 4 18:14
14 Светкавица 17 4 2 1 1 4 3 1 0 8 5 2 1 11:7
15 Литекс 16 7 4 1 2 1 1 0 0 8 5 1 2 18:10
16 Сливнишки герой 15 5 3 2 0 5 1 1 3 10 4 3 3 32:18
17 Тунджа (Ямбол) 15 2 1 1 0 8 3 2 3 10 4 3 3 16:11
18 Локомотив Пловдив 15 8 1 3 4 6 3 0 3 14 4 3 7 21:23
19 Свиленград 14 3 3 0 0 4 1 2 1 7 4 2 1 14:5
20 Спартак (Варна) 14 5 4 0 1 5 0 2 3 10 4 2 4 24:16
21 Нефтохимик 1962 14 3 2 1 0 5 2 1 2 8 4 2 2 18:11
22 Димитровград 13 5 2 3 0 3 1 1 1 8 3 4 1 20:9
23 Пирин Гоце Делчев 13 5 3 1 1 4 1 0 3 9 4 1 4 19:16
24 Созопол 13 5 2 0 3 6 2 1 3 11 4 1 6 18:17
25 Септември (Сим) 13 4 3 0 1 7 1 1 5 11 4 1 6 11:21
26 Ботев (Козлодуй) 12 2 2 0 0 4 2 0 2 6 4 0 2 20:6
27 Локомотив София 12 6 4 0 2 0 0 0 0 6 4 0 2 14:5
28 Мастер (Бургас) 12 6 4 0 2 1 0 0 1 7 4 0 3 18:13
29 Шумен 2007 12 2 2 0 0 3 2 0 1 5 4 0 1 18:14
30 Славия 12 7 3 2 2 1 0 1 0 8 3 3 2 9:9
31 Берое 11 4 2 1 1 2 1 1 0 6 3 2 1 15:5
32 Малеш 1940 Микрево 11 5 2 0 3 5 1 2 2 10 3 2 5 18:18
33 Локо 1929 (Мездра) 10 5 1 1 3 2 2 0 0 7 3 1 3 9:13
34 Брестник 9 4 2 0 2 3 1 0 2 7 3 0 4 19:10
35 Бней Сахин 9 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3 0 0 9:2
36 ФК Марица Пловдив 9 5 3 0 2 1 0 0 1 6 3 0 3 15:11
37 Спартак (Плевен) 9 7 1 3 3 4 1 0 3 11 2 3 6 13:15
38 Бдин (Видин) 9 3 1 1 1 5 1 2 2 8 2 3 3 9:11
39 Спортист (Св) 9 4 2 0 2 6 1 0 5 10 3 0 7 7:18
40 Видима 8 6 2 1 3 1 0 1 0 7 2 2 3 7:8
41 Добруджа 8 5 2 2 1 3 0 0 3 8 2 2 4 10:13
42 Чавдар (БС) 8 3 0 1 2 6 2 1 3 9 2 2 5 8:21
43 Раковски 7 2 1 1 0 2 1 0 1 4 2 1 1 6:4
44 Витоша Бистрица 7 1 1 0 0 2 1 1 0 3 2 1 0 6:4
45 Доростол 2013 7 3 1 1 1 2 1 0 1 5 2 1 2 4:5
46 Любимец 7 3 2 1 0 4 0 0 4 7 2 1 4 10:15
47 Янтра Габрово 7 3 2 1 0 3 0 0 3 6 2 1 3 6:14
48 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 11:1
49 Атромитос Атина 6 0 0 0 0 3 2 0 1 3 2 0 1 10:4
50 Волфсбург 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 6:1
51 Беласица 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 5:0
52 Парма 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4:0
53 Рапид (Букурещ) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 3:1
54 Черноморец (П-е) 6 2 2 0 0 2 0 0 2 4 2 0 2 7:6
55 Оборище (Панагюрище) 6 1 1 0 0 2 1 0 1 3 2 0 1 8:7
56 Несебър 6 2 0 2 0 4 1 1 2 6 1 3 2 8:8
57 Теута 6 1 1 0 0 3 1 0 2 4 2 0 2 5:7
58 Бенковски (Бяла) 6 4 1 0 3 1 1 0 0 5 2 0 3 9:11
59 Девня 6 4 2 0 2 2 0 0 2 6 2 0 4 12:20
60 Ботев (Гълъбово) 5 2 1 0 1 3 0 2 1 5 1 2 2 3:7
61 Германея 4 1 0 1 0 1 1 0 0 2 1 1 0 9:5
62 Порто 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:1
63 Васлуй 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 5:3
64 Дунав 98 (Селановци) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 4:3
65 Щутгарт 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 2:1
66 Апоел Кфар Саба 4 0 0 0 0 3 1 1 1 3 1 1 1 3:2
67 Чепинец 4 1 0 1 0 2 1 0 1 3 1 1 1 8:8
68 Лацио 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5:1
69 Валенсия 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
70 Де Граафшап 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
71 Академик (Свищов) 3 2 1 0 1 1 0 0 1 3 1 0 2 8:5
72 Базел 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
73 Цюрих 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:1
74 Суворово 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
75 Хебър (Пз) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6:3
76 Нюрнберг 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
77 Атлетик (Куклен) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:2
78 ФК Македония 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
79 Пирин Благоевград 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
80 Анортозис 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
81 Марица 2003 (Маноле) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
82 Хановер 96 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
83 Луго 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
84 АА Гент 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
85 Лемона 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
86 Брест 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
87 Отбор на играчи без договор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
88 Септември (Сф) 3 2 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1 7:5
89 Челси 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
90 Слован Братислава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
91 Университатя Крайова 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
92 Левски (Карлово) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
93 Дуисбург 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
94 Твенте 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
95 Висла Краков 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
96 Инголщад 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
97 Атлетико Мадрид 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
98 Хееренвеен 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
99 Йънг Бойс 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
100 Олимпиакос (Волу) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
101 Киево Верона 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
102 Поли Плоещ 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
103 Любимец (до 19) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
104 Слиема 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 2:3
105 Рапид (Шумен) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 3:9
106 Чирпан 3 1 0 0 1 5 0 3 2 6 0 3 3 3:17
107 Ювентус 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2:2
108 Струмска слава 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 6:6
109 Шахтьор Донецк 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
110 Апоел Кириат Шмона 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
111 Фенербахче 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
112 Тимок (Зайчар) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
113 Астра (Плоещ) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
114 Интер 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
115 Локомотив (Др) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
116 Балкански (Димитровград, Сърбия) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
117 Нотс Каунти 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
118 Родопа 1927 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
119 Борац Чачак 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
120 Арис (Лимасол) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
121 Цървена Звезда 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
122 Андерлехт 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
123 Бурсаспор 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
124 ПСЖ 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
125 Спарта (Прага) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
126 Ботев (17) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4:4
127 ПСВ Айндховен 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
128 Словачко 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
129 Оцелул 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
130 Амкар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
131 Дачия (Молдова) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
132 Рийд 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
133 Борусия Мьонхенгладбах 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
134 Стяуа 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
135 Ашдод 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
136 Фортуна (Дюселдорф) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
137 Зимбру (Молдова) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
138 Аполон (Лимасол) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:5
139 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0:3
140 Пирин (Разлог) 1 2 0 0 2 2 0 1 1 4 0 1 3 1:8
141 Асеновец 1 3 0 1 2 0 0 0 0 3 0 1 2 4:12
142 Академик (Сф) 1 0 0 0 0 4 0 1 3 4 0 1 3 1:12
143 Олимпик (Тетевен) 1 1 0 0 1 3 0 1 2 4 0 1 3 5:18
144 Фарул 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
145 Айнтрахт Франкфурт 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
146 Интер Баку 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
147 Клуж 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
148 Ал Аин 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
149 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
150 ПАОК 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
151 Мантова 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
152 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
153 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
154 Уест Хем 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
155 Ботев Криводол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
156 Рекреативо 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
157 Аустрия (Виена) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
158 Трявна 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
159 Виктория (Пилзен) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
160 Портсмут 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
161 Сивасспор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
162 Спартак (Суботица) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
163 Шкендия 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
164 Галатасарай 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
165 Спортул Студенцеск 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 3:4
166 Спарта Ротердам 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
167 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
168 Зонсбек 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
169 Леванте 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
170 Краковия Краков 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
171 Синджелич Ниш 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
172 Атлетик Билбао 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
173 Чернозем 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
174 Места 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
175 Селта 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
176 Две могили 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
177 Генк 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
178 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:3
179 Търгу Муреш 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
180 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:4
181 Рот Вайс Есен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
182 Нант 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
183 Съндърланд 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
184 Рио Аве 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
185 Аякс 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
186 Ал Ахли 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
187 Манисаспор 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 3:6
188 Металург (Скопие) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
189 Херта 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
190 Арда (Кж) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
191 Белинзона 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
192 Сумкаят 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
193 Черноломец (П) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
194 Загорец 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
195 Чико (Бяга) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 3:6
196 Рома 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
197 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 3:6
198 Левски (ЕП) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
199 Вардар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
200 Вихър (Завет) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:6
201 Люцерн 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:5
202 Славия (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:6
203 Хамбургер 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
204 Левски (Сухаче) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
205 Ломбард Папа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
206 Вакер Инсбрук 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
207 Ропотамо (Приморско) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:5
208 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:6
209 Струма 2005 (Струмяни) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
210 Сокол (с. Пъдарско) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
211 Хеброс 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:8
212 Спартак (Пловдив) 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 4:11
213 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 4:11
214 Вихрен 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:9
215 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 4:13
216 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:12
217 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:14
218 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:16
219 Вихър (Алд) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:16
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ЦСКА 26 11 8 2 1 30:10
2 Лудогорец 23 9 7 2 0 27:8
3 Миньор 17 8 5 2 1 17:10
4 Ботев Враца 16 8 5 1 2 25:8
5 Монтана 15 5 5 0 0 12:2
6 Сливен 15 7 5 0 2 16:7
7 Черноморец 14 6 4 2 0 15:5
8 Литекс 13 7 4 1 2 12:8
9 Спартак (Варна) 12 5 4 0 1 18:5
10 Локомотив София 12 6 4 0 2 14:5
11 Мастер (Бургас) 12 6 4 0 2 17:11
12 Чавдар (Етрополе) 12 5 4 0 1 6:3
13 Сливнишки герой 11 5 3 2 0 23:4
14 Калиакра 11 7 3 2 2 12:8
15 Славия 11 7 3 2 2 7:7
16 Пирин Гоце Делчев 10 5 3 1 1 16:9
17 Димитровград 9 5 2 3 0 10:3
18 Свиленград 9 3 3 0 0 8:1
19 ФК Марица Пловдив 9 5 3 0 2 14:8
20 Ботев Пловдив 9 4 3 0 1 8:2
21 Левски 9 6 2 3 1 9:4
22 Черно море 9 4 3 0 1 7:3
23 Септември (Сим) 9 4 3 0 1 7:4
24 Етър Велико Търново 9 6 3 0 3 7:8
25 Добруджа 8 5 2 2 1 9:8
26 Берое 7 4 2 1 1 12:3
27 Нефтохимик 1962 7 3 2 1 0 6:1
28 Любимец 7 3 2 1 0 6:2
29 Янтра Габрово 7 3 2 1 0 6:3
30 Светкавица 7 4 2 1 1 3:3
31 Видима 7 6 2 1 3 6:7
32 Ботев (Козлодуй) 6 2 2 0 0 12:1
33 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 11:1
34 Брестник 6 4 2 0 2 14:5
35 Беласица 6 2 2 0 0 5:0
36 Парма 6 2 2 0 0 4:0
37 Черноморец (П-е) 6 2 2 0 0 6:3
38 Малеш 1940 Микрево 6 5 2 0 3 10:7
39 Шумен 2007 6 2 2 0 0 6:3
40 Спартак (Плевен) 6 7 1 3 3 8:9
41 Созопол 6 5 2 0 3 3:5
42 Локомотив Пловдив 6 8 1 3 4 12:14
43 Девня 6 4 2 0 2 9:13
44 Спортист (Св) 6 4 2 0 2 5:9
45 Раковски 4 2 1 1 0 2:0
46 Тунджа (Ямбол) 4 2 1 1 0 2:1
47 Бдин (Видин) 4 3 1 1 1 4:5
48 Доростол 2013 4 3 1 1 1 2:3
49 Локо 1929 (Мездра) 4 5 1 1 3 6:12
50 Академик (Свищов) 3 2 1 0 1 7:2
51 Волфсбург 3 1 1 0 0 5:1
52 Базел 3 1 1 0 0 3:0
53 Хебър (Пз) 3 1 1 0 0 6:3
54 Суворово 3 1 1 0 0 3:0
55 Валенсия 3 1 1 0 0 3:0
56 Цюрих 3 1 1 0 0 4:1
57 Теута 3 1 1 0 0 3:1
58 Васлуй 3 1 1 0 0 4:2
59 Брест 3 1 1 0 0 3:1
60 Марица 2003 (Маноле) 3 1 1 0 0 3:1
61 Септември (Сф) 3 2 1 0 1 7:5
62 Нюрнберг 3 1 1 0 0 2:0
63 Лемона 3 1 1 0 0 2:0
64 Анортозис 3 1 1 0 0 2:0
65 ФК Македония 3 1 1 0 0 3:1
66 Хановер 96 3 1 1 0 0 3:1
67 Луго 3 1 1 0 0 3:1
68 Рапид (Букурещ) 3 1 1 0 0 1:0
69 Оборище (Панагюрище) 3 1 1 0 0 2:1
70 Дунав 98 (Селановци) 3 1 1 0 0 1:0
71 Хееренвеен 3 1 1 0 0 2:1
72 Олимпиакос (Волу) 3 1 1 0 0 2:1
73 Щутгарт 3 1 1 0 0 2:1
74 Левски (Карлово) 3 1 1 0 0 1:0
75 Йънг Бойс 3 1 1 0 0 2:1
76 Витоша Бистрица 3 1 1 0 0 1:0
77 Ботев (Гълъбово) 3 2 1 0 1 2:5
78 Бенковски (Бяла) 3 4 1 0 3 7:10
79 Несебър 2 2 0 2 0 2:2
80 Ювентус 2 2 0 2 0 2:2
81 Тимок (Зайчар) 1 1 0 1 0 0:0
82 Астра (Плоещ) 1 1 0 1 0 0:0
83 ПСВ Айндховен 1 1 0 1 0 1:1
84 Германея 1 1 0 1 0 5:5
85 Борусия Мьонхенгладбах 1 1 0 1 0 0:0
86 Родопа 1927 1 1 0 1 0 3:3
87 ПСЖ 1 1 0 1 0 1:1
88 Дачия (Молдова) 1 1 0 1 0 2:2
89 Рийд 1 1 0 1 0 2:2
90 Струмска слава 1 1 0 1 0 1:1
91 Стяуа 1 1 0 1 0 1:1
92 Борац Чачак 1 1 0 1 0 1:1
93 Шахтьор Донецк 1 1 0 1 0 0:0
94 Зимбру (Молдова) 1 1 0 1 0 0:0
95 Балкански (Димитровград, Сърбия) 1 1 0 1 0 0:0
96 Чепинец 1 1 0 1 0 4:4
97 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 1 2 0 1 1 0:3
98 Чавдар (БС) 1 3 0 1 2 4:8
99 Асеновец 1 3 0 1 2 4:12
100 Аполон (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
101 Академик (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
102 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 0:0
103 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
104 Цървена Звезда 0 0 0 0 0 0:0
105 Вакер Инсбрук 0 0 0 0 0 0:0
106 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
107 Атлетик (Куклен) 0 0 0 0 0 0:0
108 Слиема 0 0 0 0 0 0:0
109 Нотс Каунти 0 0 0 0 0 0:0
110 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
111 Шкендия 0 0 0 0 0 0:0
112 Арис (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
113 Вардар 0 0 0 0 0 0:0
114 Де Граафшап 0 0 0 0 0 0:0
115 Левски (ЕП) 0 0 0 0 0 0:0
116 Рома 0 0 0 0 0 0:0
117 Струма 2005 (Струмяни) 0 0 0 0 0 0:0
118 Две могили 0 0 0 0 0 0:0
119 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 0:0
120 Чернозем 0 0 0 0 0 0:0
121 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 0:0
122 Загорец 0 0 0 0 0 0:0
123 Атлетик Билбао 0 0 0 0 0 0:0
124 Селта 0 0 0 0 0 0:0
125 Киево Верона 0 0 0 0 0 0:0
126 Леванте 0 0 0 0 0 0:0
127 Хеброс 0 0 0 0 0 0:0
128 Атлетико Мадрид 0 0 0 0 0 0:0
129 Трявна 0 0 0 0 0 0:0
130 Фарул 0 0 0 0 0 0:0
131 Сокол (с. Пъдарско) 0 0 0 0 0 0:0
132 Левски (Сухаче) 0 0 0 0 0 0:0
133 Металург (Скопие) 0 0 0 0 0 0:0
134 Любимец (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
135 Черноломец (П) 0 0 0 0 0 0:0
136 Места 0 0 0 0 0 0:0
137 Локомотив (Др) 0 0 0 0 0 0:0
138 Синджелич Ниш 0 0 0 0 0 0:0
139 Ботев Криводол 0 0 0 0 0 0:0
140 Интер 0 0 0 0 0 0:0
141 Вихър (Алд) 0 0 0 0 0 0:0
142 Атромитос Атина 0 0 0 0 0 0:0
143 Андерлехт 0 0 0 0 0 0:0
144 Уест Хем 0 0 0 0 0 0:0
145 Херта 0 0 0 0 0 0:0
146 Ал Аин 0 0 0 0 0 0:0
147 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
148 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
149 Поли Плоещ 0 0 0 0 0 0:0
150 ПАОК 0 0 0 0 0 0:0
151 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
152 Краковия Краков 0 0 0 0 0 0:0
153 Спарта Ротердам 0 0 0 0 0 0:0
154 Словачко 0 0 0 0 0 0:0
155 Пирин Благоевград 0 0 0 0 0 0:0
156 Спортул Студенцеск 0 0 0 0 0 0:0
157 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
158 Търгу Муреш 0 0 0 0 0 0:0
159 Ломбард Папа 0 0 0 0 0 0:0
160 Фортуна (Дюселдорф) 0 0 0 0 0 0:0
161 Спарта (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
162 Белинзона 0 0 0 0 0 0:0
163 Дуисбург 0 0 0 0 0 0:0
164 Висла Краков 0 0 0 0 0 0:0
165 Айнтрахт Франкфурт 0 0 0 0 0 0:0
166 Университатя Крайова 0 0 0 0 0 0:0
167 АА Гент 0 0 0 0 0 0:0
168 Интер Баку 0 0 0 0 0 0:0
169 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 0:0
170 Хамбургер 0 0 0 0 0 0:0
171 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
172 Инголщад 0 0 0 0 0 0:0
173 Аякс 0 0 0 0 0 0:0
174 Арда (Кж) 0 0 0 0 0 0:0
175 Апоел Кириат Шмона 0 0 0 0 0 0:0
176 Съндърланд 0 0 0 0 0 0:0
177 Чико (Бяга) 0 0 0 0 0 0:0
178 Ашдод 0 0 0 0 0 0:0
179 Сумкаят 0 0 0 0 0 0:0
180 Твенте 0 0 0 0 0 0:0
181 Сивасспор 0 0 0 0 0 0:0
182 Слован Братислава 0 0 0 0 0 0:0
183 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0:0
184 Бней Сахин 0 0 0 0 0 0:0
185 Фенербахче 0 0 0 0 0 0:0
186 Нант 0 0 0 0 0 0:0
187 Лацио 0 0 0 0 0 0:0
188 Рот Вайс Есен 0 0 0 0 0 0:0
189 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
190 Бурсаспор 0 0 0 0 0 0:0
191 Порто 0 0 0 0 0 0:0
192 Челси 0 0 0 0 0 0:0
193 Олимпик (Тетевен) 0 1 0 0 1 1:2
194 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 2:3
195 Аустрия (Виена) 0 1 0 0 1 1:2
196 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 0:1
197 Манисаспор 0 1 0 0 1 1:2
198 Зонсбек 0 1 0 0 1 1:2
199 Виктория (Пилзен) 0 1 0 0 1 1:2
200 Рекреативо 0 1 0 0 1 1:2
201 Спартак (Суботица) 0 1 0 0 1 1:2
202 Галатасарай 0 1 0 0 1 0:1
203 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 2:3
204 Мантова 0 1 0 0 1 1:2
205 Портсмут 0 1 0 0 1 0:1
206 Генк 0 1 0 0 1 0:2
207 Ал Ахли 0 1 0 0 1 0:2
208 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 2:4
209 Рио Аве 0 1 0 0 1 1:3
210 Вихър (Завет) 0 1 0 0 1 2:6
211 Спартак (Пловдив) 0 2 0 0 2 4:8
212 Пирин (Разлог) 0 2 0 0 2 1:5
213 Вихрен 0 1 0 0 1 0:4
214 Славия (до 19) 0 1 0 0 1 2:6
215 Рапид (Шумен) 0 1 0 0 1 0:4
216 Люцерн 0 1 0 0 1 1:5
217 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 1:6
218 Ропотамо (Приморско) 0 1 0 0 1 0:5
219 Чирпан 0 1 0 0 1 0:7
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 15 6 5 0 1 12:6
2 Черно море 13 8 3 4 1 11:7
3 Ботев Пловдив 12 5 4 0 1 6:3
4 Тунджа (Ямбол) 11 8 3 2 3 14:10
5 Светкавица 10 4 3 1 0 8:4
6 Етър Велико Търново 10 6 3 1 2 10:11
7 Бней Сахин 9 3 3 0 0 9:2
8 Левски 9 3 3 0 0 5:2
9 Локомотив Пловдив 9 6 3 0 3 9:9
10 Ботев Враца 8 7 2 2 3 12:10
11 Калиакра 8 4 2 2 0 5:3
12 Созопол 7 6 2 1 3 15:12
13 Нефтохимик 1962 7 5 2 1 2 12:10
14 Чавдар (БС) 7 6 2 1 3 4:13
15 Атромитос Атина 6 3 2 0 1 10:4
16 Ботев (Козлодуй) 6 4 2 0 2 8:5
17 Локо 1929 (Мездра) 6 2 2 0 0 3:1
18 Шумен 2007 6 3 2 0 1 12:11
19 Чавдар (Етрополе) 6 3 2 0 1 4:3
20 Свиленград 5 4 1 2 1 6:4
21 Бдин (Видин) 5 5 1 2 2 5:6
22 Малеш 1940 Микрево 5 5 1 2 2 8:11
23 Димитровград 4 3 1 1 1 10:6
24 Порто 4 2 1 1 0 3:1
25 Берое 4 2 1 1 0 3:2
26 Витоша Бистрица 4 2 1 1 0 5:4
27 Апоел Кфар Саба 4 3 1 1 1 3:2
28 Монтана 4 3 1 1 1 4:3
29 Несебър 4 4 1 1 2 6:6
30 Лудогорец 4 3 1 1 1 3:4
31 Сливен 4 4 1 1 2 3:6
32 Сливнишки герой 4 5 1 1 3 9:14
33 Септември (Сим) 4 7 1 1 5 4:17
34 Лацио 3 1 1 0 0 5:1
35 Германея 3 1 1 0 0 4:0
36 Литекс 3 1 1 0 0 6:2
37 Де Граафшап 3 1 1 0 0 3:0
38 Отбор на играчи без договор 3 1 1 0 0 3:1
39 АА Гент 3 1 1 0 0 2:0
40 Атлетик (Куклен) 3 1 1 0 0 4:2
41 Пирин Благоевград 3 1 1 0 0 2:0
42 Любимец (до 19) 3 1 1 0 0 2:1
43 Дуисбург 3 1 1 0 0 3:2
44 Твенте 3 1 1 0 0 1:0
45 Рапид (Букурещ) 3 1 1 0 0 2:1
46 ЦСКА 3 1 1 0 0 2:1
47 Университатя Крайова 3 1 1 0 0 2:1
48 Висла Краков 3 1 1 0 0 2:1
49 Киево Верона 3 1 1 0 0 2:1
50 Атлетико Мадрид 3 1 1 0 0 2:1
51 Слован Братислава 3 1 1 0 0 2:1
52 Волфсбург 3 1 1 0 0 1:0
53 Челси 3 1 1 0 0 1:0
54 Бенковски (Бяла) 3 1 1 0 0 2:1
55 Поли Плоещ 3 1 1 0 0 3:2
56 Инголщад 3 1 1 0 0 1:0
57 Чепинец 3 2 1 0 1 4:4
58 Брестник 3 3 1 0 2 5:5
59 Оборище (Панагюрище) 3 2 1 0 1 6:6
60 Доростол 2013 3 2 1 0 1 2:2
61 Раковски 3 2 1 0 1 4:4
62 Слиема 3 2 1 0 1 2:3
63 Спартак (Плевен) 3 4 1 0 3 5:6
64 Рапид (Шумен) 3 2 1 0 1 3:5
65 Теута 3 3 1 0 2 2:6
66 Пирин Гоце Делчев 3 4 1 0 3 3:7
67 Чирпан 3 5 0 3 2 3:10
68 Спортист (Св) 3 6 1 0 5 2:9
69 Ботев (Гълъбово) 2 3 0 2 1 1:2
70 Спартак (Варна) 2 5 0 2 3 6:11
71 Интер 1 1 0 1 0 1:1
72 Щутгарт 1 1 0 1 0 0:0
73 Нотс Каунти 1 1 0 1 0 1:1
74 Словачко 1 1 0 1 0 0:0
75 Цървена Звезда 1 1 0 1 0 2:2
76 Апоел Кириат Шмона 1 1 0 1 0 1:1
77 Фенербахче 1 1 0 1 0 0:0
78 Струмска слава 1 1 0 1 0 5:5
79 Арис (Лимасол) 1 1 0 1 0 0:0
80 Ашдод 1 1 0 1 0 1:1
81 Дунав 98 (Селановци) 1 1 0 1 0 3:3
82 Бурсаспор 1 1 0 1 0 1:1
83 Ботев (17) 1 1 0 1 0 4:4
84 Локомотив (Др) 1 1 0 1 0 0:0
85 Андерлехт 1 1 0 1 0 1:1
86 Фортуна (Дюселдорф) 1 1 0 1 0 1:1
87 Васлуй 1 1 0 1 0 1:1
88 Амкар 1 1 0 1 0 0:0
89 Оцелул 1 1 0 1 0 0:0
90 Спарта (Прага) 1 1 0 1 0 2:2
91 Видима 1 1 0 1 0 1:1
92 Славия 1 1 0 1 0 2:2
93 Аполон (Лимасол) 1 2 0 1 1 2:5
94 Пирин (Разлог) 1 2 0 1 1 0:3
95 Академик (Сф) 1 4 0 1 3 1:12
96 Олимпик (Тетевен) 1 3 0 1 2 4:16
97 Тимок (Зайчар) 0 0 0 0 0 0:0
98 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
99 Интер Баку 0 0 0 0 0 0:0
100 Генк 0 0 0 0 0 0:0
101 Локомотив София 0 0 0 0 0 0:0
102 Олимпиакос (Волу) 0 0 0 0 0 0:0
103 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
104 Дачия (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
105 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
106 Родопа 1927 0 0 0 0 0 0:0
107 Партизан (Червен бряг) 0 0 0 0 0 0:0
108 Борац Чачак 0 0 0 0 0 0:0
109 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
110 Парма 0 0 0 0 0 0:0
111 Ал Ахли 0 0 0 0 0 0:0
112 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
113 Цюрих 0 0 0 0 0 0:0
114 Ювентус 0 0 0 0 0 0:0
115 Ропотамо (Приморско) 0 0 0 0 0 0:0
116 Марица 2003 (Маноле) 0 0 0 0 0 0:0
117 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
118 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
119 Стяуа 0 0 0 0 0 0:0
120 ФК Македония 0 0 0 0 0 0:0
121 Вихър (Завет) 0 0 0 0 0 0:0
122 Айнтрахт Франкфурт 0 0 0 0 0 0:0
123 Рекреативо 0 0 0 0 0 0:0
124 Валенсия 0 0 0 0 0 0:0
125 Рийд 0 0 0 0 0 0:0
126 Аустрия (Виена) 0 0 0 0 0 0:0
127 Рио Аве 0 0 0 0 0 0:0
128 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
129 Суворово 0 0 0 0 0 0:0
130 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 0:0
131 Мантова 0 0 0 0 0 0:0
132 Лемона 0 0 0 0 0 0:0
133 Луго 0 0 0 0 0 0:0
134 Фарул 0 0 0 0 0 0:0
135 Зонсбек 0 0 0 0 0 0:0
136 Анортозис 0 0 0 0 0 0:0
137 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
138 Хееренвеен 0 0 0 0 0 0:0
139 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
140 Хебър (Пз) 0 0 0 0 0 0:0
141 Базел 0 0 0 0 0 0:0
142 Нюрнберг 0 0 0 0 0 0:0
143 Ал Аин 0 0 0 0 0 0:0
144 Портсмут 0 0 0 0 0 0:0
145 Борусия Мьонхенгладбах 0 0 0 0 0 0:0
146 ПСВ Айндховен 0 0 0 0 0 0:0
147 Йънг Бойс 0 0 0 0 0 0:0
148 ПСЖ 0 0 0 0 0 0:0
149 Спартак (Суботица) 0 0 0 0 0 0:0
150 Брест 0 0 0 0 0 0:0
151 Люцерн 0 0 0 0 0 0:0
152 Хановер 96 0 0 0 0 0 0:0
153 Галатасарай 0 0 0 0 0 0:0
154 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
155 Шахтьор Донецк 0 0 0 0 0 0:0
156 Уест Хем 0 1 0 0 1 1:2
157 Ботев (Нови Пазар) 0 1 0 0 1 1:2
158 Мастер (Бургас) 0 1 0 0 1 1:2
159 Макаби Хайфа 0 1 0 0 1 0:1
160 Спарта Ротердам 0 1 0 0 1 1:2
161 Сивасспор 0 1 0 0 1 1:2
162 Ботев Криводол 0 1 0 0 1 0:1
163 Леванте 0 1 0 0 1 0:1
164 Брегалница Щип 0 1 0 0 1 0:1
165 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 1:2
166 Трявна 0 1 0 0 1 2:3
167 Спортул Студенцеск 0 1 0 0 1 3:4
168 Шкендия 0 1 0 0 1 0:1
169 ПАОК 0 1 0 0 1 2:3
170 Краковия Краков 0 1 0 0 1 1:2
171 Търгу Муреш 0 1 0 0 1 0:2
172 Манисаспор 0 1 0 0 1 2:4
173 Академик (Свищов) 0 1 0 0 1 1:3
174 Синджелич Ниш 0 1 0 0 1 0:2
175 Чернозем 0 1 0 0 1 1:3
176 Две могили 0 1 0 0 1 1:3
177 Аякс 0 1 0 0 1 0:2
178 Места 0 1 0 0 1 2:4
179 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 1:3
180 Съндърланд 0 1 0 0 1 1:3
181 Рот Вайс Есен 0 1 0 0 1 0:2
182 Черноморец (П-е) 0 2 0 0 2 1:3
183 Атлетик Билбао 0 1 0 0 1 0:2
184 ФК Марица Пловдив 0 1 0 0 1 1:3
185 Локомотив Пд (до 19) 0 2 0 0 2 2:4
186 Селта 0 1 0 0 1 1:3
187 Нант 0 1 0 0 1 1:3
188 Рома 0 1 0 0 1 0:3
189 Металург (Скопие) 0 1 0 0 1 0:3
190 Спартак (Пловдив) 0 1 0 0 1 0:3
191 Херта 0 1 0 0 1 0:3
192 Белинзона 0 1 0 0 1 1:4
193 Арда (Кж) 0 1 0 0 1 0:3
194 Черноломец (П) 0 1 0 0 1 0:3
195 Левски (ЕП) 0 1 0 0 1 1:4
196 Миньор 0 3 0 0 3 1:4
197 Сумкаят 0 1 0 0 1 1:4
198 Чико (Бяга) 0 1 0 0 1 3:6
199 Загорец 0 1 0 0 1 2:5
200 Добруджа 0 3 0 0 3 1:5
201 Вакер Инсбрук 0 1 0 0 1 1:5
202 Хамбургер 0 1 0 0 1 1:5
203 Вардар 0 1 0 0 1 0:4
204 Девня 0 2 0 0 2 3:7
205 Вихрен 0 1 0 0 1 1:5
206 Ломбард Папа 0 1 0 0 1 0:4
207 Левски (Сухаче) 0 1 0 0 1 0:4
208 Струма 2005 (Струмяни) 0 1 0 0 1 0:5
209 Русокастро 0 1 0 0 1 1:6
210 Черноморец (до 19) 0 2 0 0 2 1:6
211 Септември 98 (Тервел) 0 2 0 0 2 2:7
212 Сокол (с. Пъдарско) 0 1 0 0 1 0:6
213 Хеброс 0 2 0 0 2 2:8
214 Любимец 0 4 0 0 4 4:13
215 Черноморец Балчик 0 3 0 0 3 4:13
216 Янтра Габрово 0 3 0 0 3 0:11
217 Гигант (Съединение) 0 2 0 0 2 0:11
218 Мизия (Кнежа) 0 2 0 0 2 2:16
219 Вихър (Алд) 0 1 0 0 1 0:16

Warning: require(): Dynamic inheritance detected for class basematch in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148

Warning: require(): Autofiltering /home/tshirt24/foot24/application/models/generated/BaseMatch.php in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148

Warning: require(): Recompiling /home/tshirt24/foot24/application/models/generated/BaseMatch.php in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK