Контроли
приключил | 11.07.2011

Първенство: Контроли | Кръг: 11.07
Базел

Треньор: Мурат Якин

3
0

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 50%
X 38%
2 13%

Общо прогнози: 8

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ЦСКА 29 11 8 2 1 1 1 0 0 12 9 2 1 32:11
2 Черноморец 29 6 4 2 0 6 5 0 1 12 9 2 1 27:11
3 Лудогорец 27 9 7 2 0 3 1 1 1 12 8 3 1 30:12
4 Черно море 25 4 3 0 1 9 4 4 1 13 7 4 2 19:10
5 Ботев Враца 24 8 5 1 2 7 2 2 3 15 7 3 5 37:18
6 Ботев Пловдив 24 5 4 0 1 5 4 0 1 10 8 0 2 16:5
7 Банско 22 9 3 3 3 6 3 1 2 15 6 4 5 19:19
8 Монтана 19 5 5 0 0 3 1 1 1 8 6 1 1 16:5
9 Калиакра 19 7 3 2 2 4 2 2 0 11 5 4 2 17:11
10 Сливен 19 7 5 0 2 4 1 1 2 11 6 1 4 19:13
11 Локомотив Пловдив 19 9 1 4 4 7 4 0 3 16 5 4 7 25:23
12 Етър Велико Търново 19 6 3 0 3 6 3 1 2 12 6 1 5 17:19
13 Левски 18 6 2 3 1 3 3 0 0 9 5 3 1 14:6
14 Чавдар (Етрополе) 18 5 4 0 1 3 2 0 1 8 6 0 2 10:6
15 Миньор 18 8 5 2 1 4 0 1 3 12 5 3 4 19:15
16 Светкавица 17 4 2 1 1 4 3 1 0 8 5 2 1 11:7
17 Литекс 16 7 4 1 2 1 1 0 0 8 5 1 2 18:10
18 Сливнишки герой 15 6 3 2 1 5 1 1 3 11 4 3 4 33:21
19 Тунджа (Ямбол) 15 2 1 1 0 8 3 2 3 10 4 3 3 16:11
20 Свиленград 14 3 3 0 0 4 1 2 1 7 4 2 1 14:5
21 Спартак (Варна) 14 5 4 0 1 5 0 2 3 10 4 2 4 24:16
22 Нефтохимик 1962 14 3 2 1 0 5 2 1 2 8 4 2 2 18:11
23 Димитровград 13 5 2 3 0 3 1 1 1 8 3 4 1 20:9
24 Пирин Гоце Делчев 13 6 3 1 2 4 1 0 3 10 4 1 5 19:17
25 Созопол 13 5 2 0 3 6 2 1 3 11 4 1 6 18:17
26 Славия 13 7 3 2 2 2 0 2 0 9 3 4 2 10:10
27 Септември (Сим) 13 4 3 0 1 7 1 1 5 11 4 1 6 11:21
28 Ботев (Козлодуй) 12 2 2 0 0 4 2 0 2 6 4 0 2 20:6
29 Локомотив София 12 6 4 0 2 0 0 0 0 6 4 0 2 14:5
30 Мастер (Бургас) 12 6 4 0 2 1 0 0 1 7 4 0 3 18:13
31 Шумен 2007 12 2 2 0 0 3 2 0 1 5 4 0 1 18:14
32 Берое 11 4 2 1 1 2 1 1 0 6 3 2 1 15:5
33 Малеш 1940 Микрево 11 5 2 0 3 6 1 2 3 11 3 2 6 18:19
34 Локо 1929 (Мездра) 10 5 1 1 3 2 2 0 0 7 3 1 3 9:13
35 Брестник 9 4 2 0 2 3 1 0 2 7 3 0 4 19:10
36 Бней Сахин 9 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3 0 0 9:2
37 ФК Марица Пловдив 9 5 3 0 2 1 0 0 1 6 3 0 3 15:11
38 Бдин (Видин) 9 3 1 1 1 5 1 2 2 8 2 3 3 9:11
39 Спартак (Плевен) 9 7 1 3 3 4 1 0 3 11 2 3 6 13:15
40 Спортист (Св) 9 4 2 0 2 6 1 0 5 10 3 0 7 7:18
41 Видима 8 6 2 1 3 1 0 1 0 7 2 2 3 7:8
42 Добруджа 8 5 2 2 1 3 0 0 3 8 2 2 4 10:13
43 Любимец 8 3 2 1 0 5 0 1 4 8 2 2 4 11:16
44 Чавдар (БС) 8 3 0 1 2 6 2 1 3 9 2 2 5 8:21
45 Германея 7 2 1 1 0 2 1 0 1 4 2 1 1 13:9
46 Раковски 7 2 1 1 0 2 1 0 1 4 2 1 1 6:4
47 Витоша Бистрица 7 1 1 0 0 2 1 1 0 3 2 1 0 6:4
48 Доростол 2013 7 3 1 1 1 2 1 0 1 5 2 1 2 4:5
49 Янтра Габрово 7 3 2 1 0 3 0 0 3 6 2 1 3 6:14
50 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 11:1
51 Атромитос Атина 6 0 0 0 0 3 2 0 1 3 2 0 1 10:4
52 Волфсбург 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 6:1
53 Беласица 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 5:0
54 Парма 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4:0
55 Рапид (Букурещ) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 3:1
56 Черноморец (П-е) 6 2 2 0 0 2 0 0 2 4 2 0 2 7:6
57 Оборище (Панагюрище) 6 1 1 0 0 2 1 0 1 3 2 0 1 8:7
58 Слиема 6 0 0 0 0 3 2 0 1 3 2 0 1 5:5
59 Несебър 6 2 0 2 0 4 1 1 2 6 1 3 2 8:8
60 Теута 6 1 1 0 0 3 1 0 2 4 2 0 2 5:7
61 Бенковски (Бяла) 6 4 1 0 3 1 1 0 0 5 2 0 3 9:11
62 Девня 6 4 2 0 2 2 0 0 2 6 2 0 4 12:20
63 Ботев (Гълъбово) 5 2 1 0 1 3 0 2 1 5 1 2 2 3:7
64 Васлуй 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 5:3
65 Порто 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:1
66 Апоел Кфар Саба 4 0 0 0 0 3 1 1 1 3 1 1 1 3:2
67 Дунав 98 (Селановци) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 4:3
68 Щутгарт 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 2:1
69 Чепинец 4 1 0 1 0 2 1 0 1 3 1 1 1 8:8
70 Лацио 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5:1
71 Базел 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
72 Хебър (Пз) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6:3
73 Суворово 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
74 Академик (Свищов) 3 2 1 0 1 1 0 0 1 3 1 0 2 8:5
75 Валенсия 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
76 Цюрих 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:1
77 Де Граафшап 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
78 ФК Македония 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
79 Атлетик (Куклен) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:2
80 Хановер 96 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
81 Брест 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
82 Нюрнберг 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
83 Марица 2003 (Маноле) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
84 Септември (Сф) 3 2 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1 7:5
85 АА Гент 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
86 Анортозис 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
87 Луго 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
88 Лемона 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
89 Отбор на играчи без договор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
90 Любимец (до 19) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
91 Хееренвеен 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
92 Инголщад 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
93 Слован Братислава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
94 Дуисбург 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
95 Челси 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
96 Киево Верона 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
97 Левски (Карлово) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
98 Атлетико Мадрид 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
99 Йънг Бойс 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
100 Твенте 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
101 Университатя Крайова 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
102 Пирин Благоевград 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:2
103 Висла Краков 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
104 Олимпиакос (Волу) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
105 Поли Плоещ 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
106 Рапид (Шумен) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 3:9
107 Чирпан 3 1 0 0 1 5 0 3 2 6 0 3 3 3:17
108 Струмска слава 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 6:6
109 Ювентус 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2:2
110 Шахтьор Донецк 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
111 Апоел Кириат Шмона 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
112 Цървена Звезда 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
113 Интер 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
114 Арис (Лимасол) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
115 Тимок (Зайчар) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
116 Локомотив (Др) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
117 Астра (Плоещ) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
118 Балкански (Димитровград, Сърбия) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
119 Родопа 1927 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
120 Нотс Каунти 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
121 Борац Чачак 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
122 Фенербахче 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
123 Бурсаспор 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
124 ПСВ Айндховен 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
125 ПСЖ 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
126 Андерлехт 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
127 Ботев (17) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4:4
128 Борусия Мьонхенгладбах 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
129 Зимбру (Молдова) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
130 Амкар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
131 Ашдод 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
132 Словачко 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
133 Стяуа 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
134 Оцелул 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
135 Дачия (Молдова) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
136 Рийд 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
137 Спарта (Прага) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
138 Фортуна (Дюселдорф) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
139 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0:3
140 Аполон (Лимасол) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:5
141 Пирин (Разлог) 1 2 0 0 2 2 0 1 1 4 0 1 3 1:8
142 Асеновец 1 3 0 1 2 0 0 0 0 3 0 1 2 4:12
143 Академик (Сф) 1 0 0 0 0 4 0 1 3 4 0 1 3 1:12
144 Олимпик (Тетевен) 1 1 0 0 1 3 0 1 2 4 0 1 3 5:18
145 Фарул 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
146 Ал Аин 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
147 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
148 Клуж 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
149 Айнтрахт Франкфурт 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
150 Интер Баку 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
151 Аустрия (Виена) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
152 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
153 Уест Хем 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
154 Мантова 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
155 Рекреативо 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
156 Ботев Криводол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
157 ПАОК 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
158 Леванте 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
159 Виктория (Пилзен) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
160 Трявна 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
161 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
162 Портсмут 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
163 Шкендия 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
164 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
165 Краковия Краков 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
166 Спарта Ротердам 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
167 Галатасарай 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
168 Сивасспор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
169 Зонсбек 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
170 Спортул Студенцеск 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 3:4
171 Спартак (Суботица) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
172 Ал Ахли 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
173 Чернозем 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
174 Синджелич Ниш 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
175 Аякс 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
176 Нант 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
177 Съндърланд 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
178 Рот Вайс Есен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
179 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:3
180 Рио Аве 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
181 Атлетик Билбао 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
182 Генк 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
183 Селта 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
184 Две могили 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
185 Търгу Муреш 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
186 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:4
187 Рома 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
188 Манисаспор 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 3:6
189 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 3:6
190 Загорец 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
191 Арда (Кж) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
192 Сумкаят 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
193 Херта 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
194 Белинзона 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
195 Левски (ЕП) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
196 Чико (Бяга) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 3:6
197 Черноломец (П) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
198 Металург (Скопие) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
199 Вихър (Завет) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:6
200 Вакер Инсбрук 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
201 Люцерн 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:5
202 Славия (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:6
203 Хамбургер 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
204 Левски (Сухаче) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
205 Ломбард Папа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
206 Вардар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
207 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:6
208 Струма 2005 (Струмяни) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
209 Ропотамо (Приморско) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:5
210 Места 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:7
211 Сокол (с. Пъдарско) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
212 Хеброс 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:8
213 Спартак-С 94 (Пловдив) 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 4:11
214 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 4:11
215 Вихрен 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:9
216 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 4:13
217 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:12
218 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:14
219 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:16
220 Вихър (Алд) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:16
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ЦСКА 26 11 8 2 1 30:10
2 Лудогорец 23 9 7 2 0 27:8
3 Миньор 17 8 5 2 1 17:10
4 Ботев Враца 16 8 5 1 2 25:8
5 Монтана 15 5 5 0 0 12:2
6 Сливен 15 7 5 0 2 16:7
7 Черноморец 14 6 4 2 0 15:5
8 Литекс 13 7 4 1 2 12:8
9 Спартак (Варна) 12 5 4 0 1 18:5
10 Локомотив София 12 6 4 0 2 14:5
11 Ботев Пловдив 12 5 4 0 1 10:2
12 Мастер (Бургас) 12 6 4 0 2 17:11
13 Чавдар (Етрополе) 12 5 4 0 1 6:3
14 Банско 12 9 3 3 3 10:13
15 Сливнишки герой 11 6 3 2 1 24:7
16 Калиакра 11 7 3 2 2 12:8
17 Славия 11 7 3 2 2 7:7
18 Пирин Гоце Делчев 10 6 3 1 2 16:10
19 Свиленград 9 3 3 0 0 8:1
20 Димитровград 9 5 2 3 0 10:3
21 ФК Марица Пловдив 9 5 3 0 2 14:8
22 Левски 9 6 2 3 1 9:4
23 Черно море 9 4 3 0 1 7:3
24 Септември (Сим) 9 4 3 0 1 7:4
25 Етър Велико Търново 9 6 3 0 3 7:8
26 Добруджа 8 5 2 2 1 9:8
27 Берое 7 4 2 1 1 12:3
28 Нефтохимик 1962 7 3 2 1 0 6:1
29 Любимец 7 3 2 1 0 6:2
30 Янтра Габрово 7 3 2 1 0 6:3
31 Светкавица 7 4 2 1 1 3:3
32 Видима 7 6 2 1 3 6:7
33 Локомотив Пловдив 7 9 1 4 4 12:14
34 Ботев (Козлодуй) 6 2 2 0 0 12:1
35 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 11:1
36 Брестник 6 4 2 0 2 14:5
37 Беласица 6 2 2 0 0 5:0
38 Парма 6 2 2 0 0 4:0
39 Малеш 1940 Микрево 6 5 2 0 3 10:7
40 Шумен 2007 6 2 2 0 0 6:3
41 Черноморец (П-е) 6 2 2 0 0 6:3
42 Спартак (Плевен) 6 7 1 3 3 8:9
43 Созопол 6 5 2 0 3 3:5
44 Девня 6 4 2 0 2 9:13
45 Спортист (Св) 6 4 2 0 2 5:9
46 Раковски 4 2 1 1 0 2:0
47 Тунджа (Ямбол) 4 2 1 1 0 2:1
48 Германея 4 2 1 1 0 8:7
49 Доростол 2013 4 3 1 1 1 2:3
50 Бдин (Видин) 4 3 1 1 1 4:5
51 Локо 1929 (Мездра) 4 5 1 1 3 6:12
52 Академик (Свищов) 3 2 1 0 1 7:2
53 Волфсбург 3 1 1 0 0 5:1
54 Суворово 3 1 1 0 0 3:0
55 Хебър (Пз) 3 1 1 0 0 6:3
56 Цюрих 3 1 1 0 0 4:1
57 Базел 3 1 1 0 0 3:0
58 Валенсия 3 1 1 0 0 3:0
59 Анортозис 3 1 1 0 0 2:0
60 Теута 3 1 1 0 0 3:1
61 Нюрнберг 3 1 1 0 0 2:0
62 Хановер 96 3 1 1 0 0 3:1
63 Марица 2003 (Маноле) 3 1 1 0 0 3:1
64 Септември (Сф) 3 2 1 0 1 7:5
65 Брест 3 1 1 0 0 3:1
66 ФК Македония 3 1 1 0 0 3:1
67 Васлуй 3 1 1 0 0 4:2
68 Лемона 3 1 1 0 0 2:0
69 Луго 3 1 1 0 0 3:1
70 Дунав 98 (Селановци) 3 1 1 0 0 1:0
71 Витоша Бистрица 3 1 1 0 0 1:0
72 Оборище (Панагюрище) 3 1 1 0 0 2:1
73 Щутгарт 3 1 1 0 0 2:1
74 Хееренвеен 3 1 1 0 0 2:1
75 Йънг Бойс 3 1 1 0 0 2:1
76 Олимпиакос (Волу) 3 1 1 0 0 2:1
77 Левски (Карлово) 3 1 1 0 0 1:0
78 Рапид (Букурещ) 3 1 1 0 0 1:0
79 Бенковски (Бяла) 3 4 1 0 3 7:10
80 Ботев (Гълъбово) 3 2 1 0 1 2:5
81 Ювентус 2 2 0 2 0 2:2
82 Несебър 2 2 0 2 0 2:2
83 Стяуа 1 1 0 1 0 1:1
84 Дачия (Молдова) 1 1 0 1 0 2:2
85 Чепинец 1 1 0 1 0 4:4
86 Струмска слава 1 1 0 1 0 1:1
87 Борусия Мьонхенгладбах 1 1 0 1 0 0:0
88 ПСЖ 1 1 0 1 0 1:1
89 Астра (Плоещ) 1 1 0 1 0 0:0
90 Рийд 1 1 0 1 0 2:2
91 Борац Чачак 1 1 0 1 0 1:1
92 Балкански (Димитровград, Сърбия) 1 1 0 1 0 0:0
93 Родопа 1927 1 1 0 1 0 3:3
94 Шахтьор Донецк 1 1 0 1 0 0:0
95 Зимбру (Молдова) 1 1 0 1 0 0:0
96 Тимок (Зайчар) 1 1 0 1 0 0:0
97 ПСВ Айндховен 1 1 0 1 0 1:1
98 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 1 2 0 1 1 0:3
99 Чавдар (БС) 1 3 0 1 2 4:8
100 Асеновец 1 3 0 1 2 4:12
101 Вакер Инсбрук 0 0 0 0 0 0:0
102 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 0:0
103 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
104 Загорец 0 0 0 0 0 0:0
105 Хеброс 0 0 0 0 0 0:0
106 Металург (Скопие) 0 0 0 0 0 0:0
107 Нотс Каунти 0 0 0 0 0 0:0
108 Арис (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
109 Синджелич Ниш 0 0 0 0 0 0:0
110 Вардар 0 0 0 0 0 0:0
111 Де Граафшап 0 0 0 0 0 0:0
112 Академик (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
113 Две могили 0 0 0 0 0 0:0
114 Шкендия 0 0 0 0 0 0:0
115 Слиема 0 0 0 0 0 0:0
116 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 0:0
117 Локомотив (Др) 0 0 0 0 0 0:0
118 Атлетик (Куклен) 0 0 0 0 0 0:0
119 Цървена Звезда 0 0 0 0 0 0:0
120 Чернозем 0 0 0 0 0 0:0
121 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
122 Ботев Криводол 0 0 0 0 0 0:0
123 Атлетико Мадрид 0 0 0 0 0 0:0
124 Любимец (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
125 Черноломец (П) 0 0 0 0 0 0:0
126 Атромитос Атина 0 0 0 0 0 0:0
127 Левски (Сухаче) 0 0 0 0 0 0:0
128 Левски (ЕП) 0 0 0 0 0 0:0
129 Сокол (с. Пъдарско) 0 0 0 0 0 0:0
130 Рома 0 0 0 0 0 0:0
131 Фарул 0 0 0 0 0 0:0
132 Струма 2005 (Струмяни) 0 0 0 0 0 0:0
133 Трявна 0 0 0 0 0 0:0
134 Интер 0 0 0 0 0 0:0
135 Вихър (Алд) 0 0 0 0 0 0:0
136 Леванте 0 0 0 0 0 0:0
137 Аполон (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
138 Селта 0 0 0 0 0 0:0
139 Киево Верона 0 0 0 0 0 0:0
140 Атлетик Билбао 0 0 0 0 0 0:0
141 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 0:0
142 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
143 Бурсаспор 0 0 0 0 0 0:0
144 Уест Хем 0 0 0 0 0 0:0
145 Херта 0 0 0 0 0 0:0
146 Ал Аин 0 0 0 0 0 0:0
147 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
148 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
149 Поли Плоещ 0 0 0 0 0 0:0
150 ПАОК 0 0 0 0 0 0:0
151 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
152 Краковия Краков 0 0 0 0 0 0:0
153 Спарта Ротердам 0 0 0 0 0 0:0
154 Словачко 0 0 0 0 0 0:0
155 Пирин Благоевград 0 0 0 0 0 0:0
156 Спортул Студенцеск 0 0 0 0 0 0:0
157 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
158 Търгу Муреш 0 0 0 0 0 0:0
159 Ломбард Папа 0 0 0 0 0 0:0
160 Фортуна (Дюселдорф) 0 0 0 0 0 0:0
161 Спарта (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
162 Белинзона 0 0 0 0 0 0:0
163 Дуисбург 0 0 0 0 0 0:0
164 Висла Краков 0 0 0 0 0 0:0
165 Айнтрахт Франкфурт 0 0 0 0 0 0:0
166 Университатя Крайова 0 0 0 0 0 0:0
167 АА Гент 0 0 0 0 0 0:0
168 Интер Баку 0 0 0 0 0 0:0
169 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 0:0
170 Хамбургер 0 0 0 0 0 0:0
171 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
172 Инголщад 0 0 0 0 0 0:0
173 Аякс 0 0 0 0 0 0:0
174 Арда (Кж) 0 0 0 0 0 0:0
175 Ашдод 0 0 0 0 0 0:0
176 Сумкаят 0 0 0 0 0 0:0
177 Рот Вайс Есен 0 0 0 0 0 0:0
178 Чико (Бяга) 0 0 0 0 0 0:0
179 Твенте 0 0 0 0 0 0:0
180 Съндърланд 0 0 0 0 0 0:0
181 Лацио 0 0 0 0 0 0:0
182 Апоел Кириат Шмона 0 0 0 0 0 0:0
183 Бней Сахин 0 0 0 0 0 0:0
184 Нант 0 0 0 0 0 0:0
185 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
186 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0:0
187 Слован Братислава 0 0 0 0 0 0:0
188 Челси 0 0 0 0 0 0:0
189 Фенербахче 0 0 0 0 0 0:0
190 Порто 0 0 0 0 0 0:0
191 Андерлехт 0 0 0 0 0 0:0
192 Сивасспор 0 0 0 0 0 0:0
193 Зонсбек 0 1 0 0 1 1:2
194 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 0:1
195 Манисаспор 0 1 0 0 1 1:2
196 Аустрия (Виена) 0 1 0 0 1 1:2
197 Галатасарай 0 1 0 0 1 0:1
198 Рекреативо 0 1 0 0 1 1:2
199 Олимпик (Тетевен) 0 1 0 0 1 1:2
200 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 2:3
201 Мантова 0 1 0 0 1 1:2
202 Спартак (Суботица) 0 1 0 0 1 1:2
203 Виктория (Пилзен) 0 1 0 0 1 1:2
204 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 2:3
205 Портсмут 0 1 0 0 1 0:1
206 Ал Ахли 0 1 0 0 1 0:2
207 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 2:4
208 Рио Аве 0 1 0 0 1 1:3
209 Генк 0 1 0 0 1 0:2
210 Места 0 1 0 0 1 0:3
211 Вихър (Завет) 0 1 0 0 1 2:6
212 Люцерн 0 1 0 0 1 1:5
213 Пирин (Разлог) 0 2 0 0 2 1:5
214 Славия (до 19) 0 1 0 0 1 2:6
215 Спартак-С 94 (Пловдив) 0 2 0 0 2 4:8
216 Рапид (Шумен) 0 1 0 0 1 0:4
217 Вихрен 0 1 0 0 1 0:4
218 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 1:6
219 Ропотамо (Приморско) 0 1 0 0 1 0:5
220 Чирпан 0 1 0 0 1 0:7
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черно море 16 9 4 4 1 12:7
2 Черноморец 15 6 5 0 1 12:6
3 Локомотив Пловдив 12 7 4 0 3 13:9
4 Ботев Пловдив 12 5 4 0 1 6:3
5 Тунджа (Ямбол) 11 8 3 2 3 14:10
6 Светкавица 10 4 3 1 0 8:4
7 Банско 10 6 3 1 2 9:6
8 Етър Велико Търново 10 6 3 1 2 10:11
9 Бней Сахин 9 3 3 0 0 9:2
10 Левски 9 3 3 0 0 5:2
11 Калиакра 8 4 2 2 0 5:3
12 Ботев Враца 8 7 2 2 3 12:10
13 Созопол 7 6 2 1 3 15:12
14 Нефтохимик 1962 7 5 2 1 2 12:10
15 Чавдар (БС) 7 6 2 1 3 4:13
16 Атромитос Атина 6 3 2 0 1 10:4
17 Ботев (Козлодуй) 6 4 2 0 2 8:5
18 Локо 1929 (Мездра) 6 2 2 0 0 3:1
19 Шумен 2007 6 3 2 0 1 12:11
20 Чавдар (Етрополе) 6 3 2 0 1 4:3
21 Слиема 6 3 2 0 1 5:5
22 Свиленград 5 4 1 2 1 6:4
23 Бдин (Видин) 5 5 1 2 2 5:6
24 Малеш 1940 Микрево 5 6 1 2 3 8:12
25 Димитровград 4 3 1 1 1 10:6
26 Порто 4 2 1 1 0 3:1
27 Апоел Кфар Саба 4 3 1 1 1 3:2
28 Монтана 4 3 1 1 1 4:3
29 Витоша Бистрица 4 2 1 1 0 5:4
30 Берое 4 2 1 1 0 3:2
31 Несебър 4 4 1 1 2 6:6
32 Лудогорец 4 3 1 1 1 3:4
33 Сливен 4 4 1 1 2 3:6
34 Сливнишки герой 4 5 1 1 3 9:14
35 Септември (Сим) 4 7 1 1 5 4:17
36 Литекс 3 1 1 0 0 6:2
37 Лацио 3 1 1 0 0 5:1
38 Германея 3 2 1 0 1 5:2
39 Де Граафшап 3 1 1 0 0 3:0
40 Атлетик (Куклен) 3 1 1 0 0 4:2
41 Отбор на играчи без договор 3 1 1 0 0 3:1
42 АА Гент 3 1 1 0 0 2:0
43 Поли Плоещ 3 1 1 0 0 3:2
44 Атлетико Мадрид 3 1 1 0 0 2:1
45 Любимец (до 19) 3 1 1 0 0 2:1
46 Киево Верона 3 1 1 0 0 2:1
47 Висла Краков 3 1 1 0 0 2:1
48 ЦСКА 3 1 1 0 0 2:1
49 Твенте 3 1 1 0 0 1:0
50 Рапид (Букурещ) 3 1 1 0 0 2:1
51 Пирин Благоевград 3 2 1 0 1 3:2
52 Бенковски (Бяла) 3 1 1 0 0 2:1
53 Слован Братислава 3 1 1 0 0 2:1
54 Инголщад 3 1 1 0 0 1:0
55 Челси 3 1 1 0 0 1:0
56 Дуисбург 3 1 1 0 0 3:2
57 Университатя Крайова 3 1 1 0 0 2:1
58 Волфсбург 3 1 1 0 0 1:0
59 Чепинец 3 2 1 0 1 4:4
60 Оборище (Панагюрище) 3 2 1 0 1 6:6
61 Доростол 2013 3 2 1 0 1 2:2
62 Раковски 3 2 1 0 1 4:4
63 Брестник 3 3 1 0 2 5:5
64 Спартак (Плевен) 3 4 1 0 3 5:6
65 Рапид (Шумен) 3 2 1 0 1 3:5
66 Пирин Гоце Делчев 3 4 1 0 3 3:7
67 Теута 3 3 1 0 2 2:6
68 Спортист (Св) 3 6 1 0 5 2:9
69 Чирпан 3 5 0 3 2 3:10
70 Славия 2 2 0 2 0 3:3
71 Ботев (Гълъбово) 2 3 0 2 1 1:2
72 Спартак (Варна) 2 5 0 2 3 6:11
73 Словачко 1 1 0 1 0 0:0
74 Щутгарт 1 1 0 1 0 0:0
75 Струмска слава 1 1 0 1 0 5:5
76 Дунав 98 (Селановци) 1 1 0 1 0 3:3
77 Арис (Лимасол) 1 1 0 1 0 0:0
78 Интер 1 1 0 1 0 1:1
79 Локомотив (Др) 1 1 0 1 0 0:0
80 Фенербахче 1 1 0 1 0 0:0
81 Нотс Каунти 1 1 0 1 0 1:1
82 Ботев (17) 1 1 0 1 0 4:4
83 Цървена Звезда 1 1 0 1 0 2:2
84 Ашдод 1 1 0 1 0 1:1
85 Апоел Кириат Шмона 1 1 0 1 0 1:1
86 Андерлехт 1 1 0 1 0 1:1
87 Бурсаспор 1 1 0 1 0 1:1
88 Васлуй 1 1 0 1 0 1:1
89 Видима 1 1 0 1 0 1:1
90 Амкар 1 1 0 1 0 0:0
91 Оцелул 1 1 0 1 0 0:0
92 Фортуна (Дюселдорф) 1 1 0 1 0 1:1
93 Спарта (Прага) 1 1 0 1 0 2:2
94 Миньор 1 4 0 1 3 2:5
95 Пирин (Разлог) 1 2 0 1 1 0:3
96 Аполон (Лимасол) 1 2 0 1 1 2:5
97 Любимец 1 5 0 1 4 5:14
98 Академик (Сф) 1 4 0 1 3 1:12
99 Олимпик (Тетевен) 1 3 0 1 2 4:16
100 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
101 Тимок (Зайчар) 0 0 0 0 0 0:0
102 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
103 Генк 0 0 0 0 0 0:0
104 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
105 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
106 Фарул 0 0 0 0 0 0:0
107 Партизан (Червен бряг) 0 0 0 0 0 0:0
108 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
109 Локомотив София 0 0 0 0 0 0:0
110 Ал Ахли 0 0 0 0 0 0:0
111 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
112 Интер Баку 0 0 0 0 0 0:0
113 Парма 0 0 0 0 0 0:0
114 Родопа 1927 0 0 0 0 0 0:0
115 Борац Чачак 0 0 0 0 0 0:0
116 Зонсбек 0 0 0 0 0 0:0
117 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
118 Аустрия (Виена) 0 0 0 0 0 0:0
119 Рийд 0 0 0 0 0 0:0
120 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
121 Цюрих 0 0 0 0 0 0:0
122 Ювентус 0 0 0 0 0 0:0
123 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
124 Айнтрахт Франкфурт 0 0 0 0 0 0:0
125 Стяуа 0 0 0 0 0 0:0
126 ФК Македония 0 0 0 0 0 0:0
127 Вихър (Завет) 0 0 0 0 0 0:0
128 Ропотамо (Приморско) 0 0 0 0 0 0:0
129 Марица 2003 (Маноле) 0 0 0 0 0 0:0
130 Луго 0 0 0 0 0 0:0
131 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 0:0
132 Суворово 0 0 0 0 0 0:0
133 Лемона 0 0 0 0 0 0:0
134 Мантова 0 0 0 0 0 0:0
135 Рекреативо 0 0 0 0 0 0:0
136 Валенсия 0 0 0 0 0 0:0
137 Олимпиакос (Волу) 0 0 0 0 0 0:0
138 Дачия (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
139 Люцерн 0 0 0 0 0 0:0
140 Хебър (Пз) 0 0 0 0 0 0:0
141 Брест 0 0 0 0 0 0:0
142 Галатасарай 0 0 0 0 0 0:0
143 Портсмут 0 0 0 0 0 0:0
144 Хановер 96 0 0 0 0 0 0:0
145 Борусия Мьонхенгладбах 0 0 0 0 0 0:0
146 Базел 0 0 0 0 0 0:0
147 ПСЖ 0 0 0 0 0 0:0
148 Ал Аин 0 0 0 0 0 0:0
149 Спартак (Суботица) 0 0 0 0 0 0:0
150 ПСВ Айндховен 0 0 0 0 0 0:0
151 Шахтьор Донецк 0 0 0 0 0 0:0
152 Анортозис 0 0 0 0 0 0:0
153 Рио Аве 0 0 0 0 0 0:0
154 Йънг Бойс 0 0 0 0 0 0:0
155 Хееренвеен 0 0 0 0 0 0:0
156 Нюрнберг 0 0 0 0 0 0:0
157 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
158 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
159 Макаби Хайфа 0 1 0 0 1 0:1
160 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 1:2
161 Леванте 0 1 0 0 1 0:1
162 Мастер (Бургас) 0 1 0 0 1 1:2
163 Ботев (Нови Пазар) 0 1 0 0 1 1:2
164 Ботев Криводол 0 1 0 0 1 0:1
165 Брегалница Щип 0 1 0 0 1 0:1
166 Трявна 0 1 0 0 1 2:3
167 Краковия Краков 0 1 0 0 1 1:2
168 Уест Хем 0 1 0 0 1 1:2
169 ПАОК 0 1 0 0 1 2:3
170 Сивасспор 0 1 0 0 1 1:2
171 Шкендия 0 1 0 0 1 0:1
172 Спарта Ротердам 0 1 0 0 1 1:2
173 Спортул Студенцеск 0 1 0 0 1 3:4
174 Чернозем 0 1 0 0 1 1:3
175 Синджелич Ниш 0 1 0 0 1 0:2
176 Две могили 0 1 0 0 1 1:3
177 Селта 0 1 0 0 1 1:3
178 Академик (Свищов) 0 1 0 0 1 1:3
179 Атлетик Билбао 0 1 0 0 1 0:2
180 Манисаспор 0 1 0 0 1 2:4
181 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 1:3
182 ФК Марица Пловдив 0 1 0 0 1 1:3
183 Аякс 0 1 0 0 1 0:2
184 Локомотив Пд (до 19) 0 2 0 0 2 2:4
185 Черноморец (П-е) 0 2 0 0 2 1:3
186 Рот Вайс Есен 0 1 0 0 1 0:2
187 Нант 0 1 0 0 1 1:3
188 Места 0 1 0 0 1 2:4
189 Съндърланд 0 1 0 0 1 1:3
190 Търгу Муреш 0 1 0 0 1 0:2
191 Металург (Скопие) 0 1 0 0 1 0:3
192 Рома 0 1 0 0 1 0:3
193 Белинзона 0 1 0 0 1 1:4
194 Левски (ЕП) 0 1 0 0 1 1:4
195 Черноломец (П) 0 1 0 0 1 0:3
196 Спартак-С 94 (Пловдив) 0 1 0 0 1 0:3
197 Чико (Бяга) 0 1 0 0 1 3:6
198 Херта 0 1 0 0 1 0:3
199 Арда (Кж) 0 1 0 0 1 0:3
200 Сумкаят 0 1 0 0 1 1:4
201 Загорец 0 1 0 0 1 2:5
202 Вихрен 0 1 0 0 1 1:5
203 Ломбард Папа 0 1 0 0 1 0:4
204 Вакер Инсбрук 0 1 0 0 1 1:5
205 Вардар 0 1 0 0 1 0:4
206 Добруджа 0 3 0 0 3 1:5
207 Девня 0 2 0 0 2 3:7
208 Левски (Сухаче) 0 1 0 0 1 0:4
209 Хамбургер 0 1 0 0 1 1:5
210 Черноморец (до 19) 0 2 0 0 2 1:6
211 Русокастро 0 1 0 0 1 1:6
212 Септември 98 (Тервел) 0 2 0 0 2 2:7
213 Струма 2005 (Струмяни) 0 1 0 0 1 0:5
214 Хеброс 0 2 0 0 2 2:8
215 Сокол (с. Пъдарско) 0 1 0 0 1 0:6
216 Черноморец Балчик 0 3 0 0 3 4:13
217 Янтра Габрово 0 3 0 0 3 0:11
218 Гигант (Съединение) 0 2 0 0 2 0:11
219 Мизия (Кнежа) 0 2 0 0 2 2:16
220 Вихър (Алд) 0 1 0 0 1 0:16
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK