Контроли
приключил | 01.02.2012

Първенство: Контроли | Кръг: 01.02
Спартак (Москва)

Треньор: Валерий Карпин

1
1

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 100%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 4

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 31 12 10 1 1 0 0 0 0 12 10 1 1 36:7
2 ЦСКА 26 14 7 2 5 1 1 0 0 15 8 2 5 22:16
3 Литекс 23 7 4 0 3 5 3 2 0 12 7 2 3 23:10
4 Спортист (Св) 22 5 3 0 2 7 4 1 2 12 7 1 4 22:17
5 Лудогорец 19 8 2 4 2 3 3 0 0 11 5 4 2 30:13
6 Мастер (Бургас) 19 6 4 1 1 2 2 0 0 8 6 1 1 21:5
7 Ботев Пловдив 19 7 5 1 1 2 1 0 1 9 6 1 2 21:9
8 Миньор 19 11 5 4 2 0 0 0 0 11 5 4 2 20:8
9 Ботев Враца 19 4 2 1 1 5 4 0 1 9 6 1 2 20:10
10 Калиакра 19 6 5 0 1 4 1 1 2 10 6 1 3 20:12
11 Локомотив Пловдив 19 6 3 1 2 5 3 0 2 11 6 1 4 18:11
12 Берое 18 12 3 6 3 2 1 0 1 14 4 6 4 21:14
13 Пирин Блг 17 5 3 2 0 2 2 0 0 7 5 2 0 12:4
14 Видима 17 6 3 1 2 4 2 1 1 10 5 2 3 13:9
15 Спартак (Плевен) 16 4 3 0 1 4 2 1 1 8 5 1 2 21:7
16 Академик (Свищов) 16 5 4 1 0 1 1 0 0 6 5 1 0 16:5
17 Добруджа 16 4 3 1 0 4 2 0 2 8 5 1 2 13:6
18 Славия 16 7 4 1 2 1 1 0 0 8 5 1 2 14:9
19 Локомотив София 16 7 4 1 2 4 1 0 3 11 5 1 5 18:13
20 Монтана 15 6 4 0 2 1 1 0 0 7 5 0 2 12:8
21 Левски 14 8 3 2 3 1 1 0 0 9 4 2 3 20:8
22 Любимец 13 2 2 0 0 4 2 1 1 6 4 1 1 13:6
23 Нефтохимик 1962 13 3 3 0 0 5 1 1 3 8 4 1 3 10:7
24 Светкавица 13 5 1 2 2 9 2 2 5 14 3 4 7 13:34
25 Черно море 12 7 3 2 2 1 0 1 0 8 3 3 2 9:10
26 Бдин (Видин) 12 3 1 0 2 6 3 0 3 9 4 0 5 11:14
27 Чавдар (Етрополе) 12 1 0 0 1 8 4 0 4 9 4 0 5 12:18
28 Малеш 1940 Микрево 12 8 3 0 5 3 1 0 2 11 4 0 7 14:23
29 Созопол 11 1 1 0 0 7 2 2 3 8 3 2 3 12:15
30 Сливнишки герой 10 4 1 1 2 5 2 0 3 9 3 1 5 14:13
31 Спартак (Пловдив) 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 12:6
32 Сливен 9 4 2 0 2 4 1 0 3 8 3 0 5 11:8
33 Рапид (Букурещ) 9 2 2 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 5:2
34 Раковски 9 5 2 0 3 1 1 0 0 6 3 0 3 10:11
35 ОФК Марек 2010 8 3 2 1 0 1 0 1 0 4 2 2 0 6:1
36 Свиленград 8 3 2 1 0 1 0 1 0 4 2 2 0 6:2
37 Септември (Сим) 8 5 0 1 4 5 2 1 2 10 2 2 6 7:24
38 Ал Наср (Бенгази) 7 1 1 0 0 3 1 1 1 4 2 1 1 2:1
39 Динамо (Букурещ) 7 0 0 0 0 4 2 1 1 4 2 1 1 5:5
40 Етър Велико Търново 7 1 0 0 1 6 2 1 3 7 2 1 4 8:10
41 Тунджа (Ямбол) 6 1 0 1 0 5 1 2 2 6 1 3 2 9:12
42 Пирин (Разлог) 6 3 1 0 2 2 1 0 1 5 2 0 3 5:10
43 Черноморец (П-е) 6 7 1 3 3 1 0 0 1 8 1 3 4 7:13
44 Пирин Гоце Делчев 6 5 0 1 4 3 1 2 0 8 1 3 4 7:14
45 Несебър 5 3 1 1 1 3 0 1 2 6 1 2 3 13:15
46 Димитровград 5 2 1 1 0 4 0 1 3 6 1 2 3 5:9
47 Хоризонт (Турново, Мак) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 4:1
48 Беласица 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 2:0
49 Брестник 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 4:2
50 Локо 1929 (Мездра) 4 3 1 1 1 1 0 0 1 4 1 1 2 8:6
51 Рубин 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 3:2
52 Испания (17) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 1:0
53 Клуж 4 1 0 1 0 1 1 0 0 2 1 1 0 1:0
54 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 4 0 0 4 7 1 1 5 5:11
55 Хеброс 4 1 0 0 1 4 1 1 2 5 1 1 3 4:13
56 Металург Донецк 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
57 Ягелония 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
58 Волин 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 6:2
59 Левски (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
60 Камено 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:1
61 Ханза Рощок 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
62 Ахелой 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
63 Несебър (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7:4
64 Черно море (до 19) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
65 Байер Леверкузен 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
66 Кубан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
67 Спортул Студенцеск 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
68 Конкордия 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
69 Шахтьор Донецк 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
70 Университатя Клуж 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
71 Динамо Загреб 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
72 Раднички (Ниш) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
73 Стяуа 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
74 Ботев (Гълъбово) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
75 БАТЕ Борисов 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
76 Хановер 96 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
77 Олександрия (Украйна) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
78 Дьош Дьор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
79 ФК Хасково 1957 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
80 ФК Минск 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
81 Ягодина 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
82 Падерборн 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 3:3
83 Цървена Звезда 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 2:3
84 Таврия 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:5
85 Ал Ахли (Бенгази) 3 1 0 0 1 3 1 0 2 4 1 0 3 1:4
86 Калатис (Мангалия) 3 1 0 0 1 3 1 0 2 4 1 0 3 7:12
87 Русокастро 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 2:8
88 България мл. 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
89 Работнички 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 0:0
90 Академик (Сф) 2 1 0 0 1 3 0 2 1 4 0 2 2 1:6
91 Далгава Рига 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
92 Дачия 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
93 Гомел 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
94 Тобол 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
95 Берое (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
96 Газ Метан 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
97 Верея (Стара Загора) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
98 Корона 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
99 Септември (Сф) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
100 Брашов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
101 Полония Варшава 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
102 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
103 Розенборг 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
104 Рух Хожув 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
105 Спартак (Москва) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
106 Сеница 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
107 Поградечи 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
108 Шумен 2007 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
109 Тираспол 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
110 Миньор (БД) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
111 Авангард (Крамагорск) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
112 Нефтчи (Баку) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
113 Арис 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
114 Аустрия (Виена) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
115 България (до 17) 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0:1
116 Гигант (Белене) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 3:4
117 Заря Луганск 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 1:2
118 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 3:5
119 Дунав 98 (Селановци) 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 1:5
120 Витоша Бистрица 1 1 0 1 0 2 0 0 2 3 0 1 2 0:5
121 Загорец 1 3 0 1 2 0 0 0 0 3 0 1 2 0:10
122 България 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
123 Унгария 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
124 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
125 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
126 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
127 Розова долина 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
128 Днипро 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
129 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
130 Рус 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
131 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
132 Академия (Молдова) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
133 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
134 Краснодар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
135 Терек 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
136 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
137 Рилски спортист 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
138 Фортуна (Дюселдорф) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
139 Луч Енергия 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
140 Бохум 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
141 Бран (Берген) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
142 Хелзингборг 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
143 Будучност 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
144 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
145 Ростов 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
146 Тараз 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
147 Биел 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
148 Марибор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
149 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:3
150 Германея 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
151 Черноморец (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
152 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
153 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
154 Колхети 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 3:5
155 Тиквеш (Кавадарци) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
156 Суворово 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
157 Вердер Бремен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
158 Де Граафшап 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
159 Дунарея Зимнич 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
160 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:4
161 Места 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
162 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
163 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
164 Белица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
165 Чепинец 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:5
166 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
167 Фредрикстад 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
168 Свети Никола 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:6
169 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
170 Бохемианс 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
171 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
172 Аполон Каламария 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:4
173 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:7
174 Визенданген 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
175 Вихрен 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 4:10
176 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:7
177 Нистру (Молдова) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
178 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:10
179 Агия Напа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:9
180 Месамбрия (Несебър) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 5:15
181 Спортист (Роза) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:13
182 Полша (мл.) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 31 12 10 1 1 36:7
2 ЦСКА 23 14 7 2 5 20:15
3 Миньор 19 11 5 4 2 20:8
4 Ботев Пловдив 16 7 5 1 1 18:6
5 Калиакра 15 6 5 0 1 14:6
6 Берое 15 12 3 6 3 15:12
7 Мастер (Бургас) 13 6 4 1 1 17:4
8 Академик (Свищов) 13 5 4 1 0 12:4
9 Локомотив София 13 7 4 1 2 12:7
10 Славия 13 7 4 1 2 8:8
11 Монтана 12 6 4 0 2 11:8
12 Литекс 12 7 4 0 3 11:9
13 Левски 11 8 3 2 3 16:8
14 Пирин Блг 11 5 3 2 0 8:3
15 Черно море 11 7 3 2 2 8:9
16 Добруджа 10 4 3 1 0 10:3
17 Локомотив Пловдив 10 6 3 1 2 9:5
18 Лудогорец 10 8 2 4 2 17:13
19 Видима 10 6 3 1 2 8:7
20 Спартак (Плевен) 9 4 3 0 1 12:3
21 Нефтохимик 1962 9 3 3 0 0 7:1
22 Спортист (Св) 9 5 3 0 2 11:8
23 Малеш 1940 Микрево 9 8 3 0 5 12:19
24 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 6:1
25 Свиленград 7 3 2 1 0 5:1
26 Ботев Враца 7 4 2 1 1 6:5
27 Сливен 6 4 2 0 2 9:2
28 Спартак (Пловдив) 6 2 2 0 0 8:2
29 Любимец 6 2 2 0 0 7:1
30 Рапид (Букурещ) 6 2 2 0 0 3:1
31 Раковски 6 5 2 0 3 6:9
32 Черноморец (П-е) 6 7 1 3 3 7:11
33 Светкавица 5 5 1 2 2 3:5
34 Несебър 4 3 1 1 1 9:6
35 Локо 1929 (Мездра) 4 3 1 1 1 7:4
36 Сливнишки герой 4 4 1 1 2 6:4
37 Димитровград 4 2 1 1 0 3:2
38 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 3:3
39 Камено 3 1 1 0 0 5:1
40 Левски (до 19) 3 1 1 0 0 4:0
41 Созопол 3 1 1 0 0 5:1
42 Ханза Рощок 3 1 1 0 0 3:0
43 Байер Леверкузен 3 1 1 0 0 3:0
44 Несебър (до 19) 3 1 1 0 0 7:4
45 Брестник 3 1 1 0 0 2:0
46 Рубин 3 1 1 0 0 2:1
47 ФК Хасково 1957 3 1 1 0 0 2:1
48 България мл. 3 1 1 0 0 1:0
49 Ал Наср (Бенгази) 3 1 1 0 0 1:0
50 Бдин (Видин) 3 3 1 0 2 3:6
51 Пирин (Разлог) 3 3 1 0 2 3:7
52 Спартак (Москва) 1 1 0 1 0 1:1
53 Арис 1 1 0 1 0 1:1
54 Витоша Бистрица 1 1 0 1 0 0:0
55 Берое (до 19) 1 1 0 1 0 2:2
56 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
57 Работнички 1 1 0 1 0 0:0
58 Клуж 1 1 0 1 0 0:0
59 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 2:2
60 Унгария 1 1 0 1 0 1:1
61 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 0:0
62 България (до 17) 1 2 0 1 1 0:1
63 Загорец 1 3 0 1 2 0:10
64 Септември (Сим) 1 5 0 1 4 2:12
65 Пирин Гоце Делчев 1 5 0 1 4 3:14
66 Поградечи 0 0 0 0 0 0:0
67 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
68 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
69 Авангард (Крамагорск) 0 0 0 0 0 0:0
70 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
71 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
72 Тараз 0 0 0 0 0 0:0
73 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
74 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
75 БАТЕ Борисов 0 0 0 0 0 0:0
76 Верея (Стара Загора) 0 0 0 0 0 0:0
77 Газ Метан 0 0 0 0 0 0:0
78 България 0 0 0 0 0 0:0
79 Луч Енергия 0 0 0 0 0 0:0
80 Брашов 0 0 0 0 0 0:0
81 Краснодар 0 0 0 0 0 0:0
82 Гомел 0 0 0 0 0 0:0
83 Тобол 0 0 0 0 0 0:0
84 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
85 Ахелой 0 0 0 0 0 0:0
86 Академия (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
87 Ростов 0 0 0 0 0 0:0
88 ФК Минск 0 0 0 0 0 0:0
89 Полша (мл.) 0 0 0 0 0 0:0
90 Тиквеш (Кавадарци) 0 0 0 0 0 0:0
91 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
92 Черноморец (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
93 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 0:0
94 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
95 Белица 0 0 0 0 0 0:0
96 Германея 0 0 0 0 0 0:0
97 Испания (17) 0 0 0 0 0 0:0
98 Дачия 0 0 0 0 0 0:0
99 Черно море (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
100 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
101 Дунарея Зимнич 0 0 0 0 0 0:0
102 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0:0
103 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
104 Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
105 Нистру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
106 Визенданген 0 0 0 0 0 0:0
107 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
108 Раднички (Ниш) 0 0 0 0 0 0:0
109 Шахтьор Донецк 0 0 0 0 0 0:0
110 Бохемианс 0 0 0 0 0 0:0
111 Университатя Клуж 0 0 0 0 0 0:0
112 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
113 Гигант (Белене) 0 0 0 0 0 0:0
114 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
115 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
116 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
117 Корона 0 0 0 0 0 0:0
118 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 0:0
119 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0:0
120 Таврия 0 0 0 0 0 0:0
121 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
122 Стяуа 0 0 0 0 0 0:0
123 Розенборг 0 0 0 0 0 0:0
124 Динамо Загреб 0 0 0 0 0 0:0
125 Терек 0 0 0 0 0 0:0
126 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
127 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
128 Бран (Берген) 0 0 0 0 0 0:0
129 Вердер Бремен 0 0 0 0 0 0:0
130 Де Граафшап 0 0 0 0 0 0:0
131 Агия Напа 0 0 0 0 0 0:0
132 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
133 Хановер 96 0 0 0 0 0 0:0
134 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0:0
135 Бохум 0 0 0 0 0 0:0
136 Днипро 0 0 0 0 0 0:0
137 Аустрия (Виена) 0 0 0 0 0 0:0
138 Нефтчи (Баку) 0 0 0 0 0 0:0
139 Волин 0 0 0 0 0 0:0
140 Розова долина 0 0 0 0 0 0:0
141 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
142 Заря Луганск 0 0 0 0 0 0:0
143 Биел 0 0 0 0 0 0:0
144 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
145 Сеница 0 0 0 0 0 0:0
146 Рух Хожув 0 0 0 0 0 0:0
147 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 0:0
148 Далгава Рига 0 0 0 0 0 0:0
149 Спортул Студенцеск 0 0 0 0 0 0:0
150 Будучност 0 0 0 0 0 0:0
151 Места 0 0 0 0 0 0:0
152 Полония Варшава 0 0 0 0 0 0:0
153 Конкордия 0 0 0 0 0 0:0
154 Фредрикстад 0 0 0 0 0 0:0
155 Рус 0 0 0 0 0 0:0
156 Ягелония 0 0 0 0 0 0:0
157 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
158 Колхети 0 0 0 0 0 0:0
159 Фортуна (Дюселдорф) 0 1 0 0 1 0:1
160 Чавдар (Етрополе) 0 1 0 0 1 0:1
161 Падерборн 0 1 0 0 1 2:3
162 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 1:2
163 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 1:2
164 Ал Ахли (Бенгази) 0 1 0 0 1 0:1
165 Хелзингборг 0 1 0 0 1 0:1
166 Свети Никола 0 1 0 0 1 1:2
167 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 1:3
168 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0:2
169 Цървена Звезда 0 1 0 0 1 0:2
170 Марибор 0 1 0 0 1 0:2
171 Спортист (Роза) 0 1 0 0 1 1:3
172 Месамбрия (Несебър) 0 1 0 0 1 0:3
173 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 1:4
174 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0:3
175 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 0:3
176 Академик (Сф) 0 1 0 0 1 0:3
177 Суворово 0 1 0 0 1 0:3
178 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 1:5
179 Аполон Каламария 0 1 0 0 1 0:4
180 Вихрен 0 2 0 0 2 3:7
181 Чепинец 0 1 0 0 1 1:5
182 Хеброс 0 1 0 0 1 0:6
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Спортист (Св) 13 7 4 1 2 11:9
2 Ботев Враца 12 5 4 0 1 14:5
3 Чавдар (Етрополе) 12 8 4 0 4 12:17
4 Литекс 11 5 3 2 0 12:1
5 Лудогорец 9 3 3 0 0 13:0
6 Локомотив Пловдив 9 5 3 0 2 9:6
7 Бдин (Видин) 9 6 3 0 3 8:8
8 Созопол 8 7 2 2 3 7:14
9 Светкавица 8 9 2 2 5 10:29
10 Спартак (Плевен) 7 4 2 1 1 9:4
11 Видима 7 4 2 1 1 5:2
12 Етър Велико Търново 7 6 2 1 3 8:7
13 Любимец 7 4 2 1 1 6:5
14 Динамо (Букурещ) 7 4 2 1 1 5:5
15 Септември (Сим) 7 5 2 1 2 5:12
16 Пирин Блг 6 2 2 0 0 4:1
17 Мастер (Бургас) 6 2 2 0 0 4:1
18 Добруджа 6 4 2 0 2 3:3
19 Сливнишки герой 6 5 2 0 3 8:9
20 Пирин Гоце Делчев 5 3 1 2 0 4:0
21 Тунджа (Ямбол) 5 5 1 2 2 9:12
22 Хоризонт (Турново, Мак) 4 2 1 1 0 4:1
23 Беласица 4 2 1 1 0 2:0
24 Испания (17) 4 2 1 1 0 1:0
25 Ал Наср (Бенгази) 4 3 1 1 1 1:1
26 Калиакра 4 4 1 1 2 6:6
27 Нефтохимик 1962 4 5 1 1 3 3:6
28 Хеброс 4 4 1 1 2 4:7
29 Славия 3 1 1 0 0 6:1
30 Ягелония 3 1 1 0 0 4:0
31 Металург Донецк 3 1 1 0 0 4:0
32 Левски 3 1 1 0 0 4:0
33 Берое 3 2 1 0 1 6:2
34 Волин 3 1 1 0 0 6:2
35 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 3:0
36 Ахелой 3 1 1 0 0 3:0
37 Академик (Свищов) 3 1 1 0 0 4:1
38 Конкордия 3 1 1 0 0 3:1
39 Раковски 3 1 1 0 0 4:2
40 Шахтьор Донецк 3 1 1 0 0 2:0
41 Кубан 3 1 1 0 0 3:1
42 Спортул Студенцеск 3 1 1 0 0 2:0
43 Падерборн 3 1 1 0 0 1:0
44 Клуж 3 1 1 0 0 1:0
45 Раднички (Ниш) 3 1 1 0 0 2:1
46 БАТЕ Борисов 3 1 1 0 0 2:1
47 Стяуа 3 1 1 0 0 2:1
48 Ботев (Гълъбово) 3 1 1 0 0 1:0
49 Цървена Звезда 3 1 1 0 0 2:1
50 ЦСКА 3 1 1 0 0 2:1
51 Рапид (Букурещ) 3 1 1 0 0 2:1
52 Университатя Клуж 3 1 1 0 0 1:0
53 Хановер 96 3 1 1 0 0 3:2
54 Дьош Дьор 3 1 1 0 0 3:2
55 Олександрия (Украйна) 3 1 1 0 0 2:1
56 ФК Минск 3 1 1 0 0 1:0
57 Ягодина 3 1 1 0 0 1:0
58 Монтана 3 1 1 0 0 1:0
59 Динамо Загреб 3 1 1 0 0 1:0
60 Локомотив София 3 4 1 0 3 6:6
61 Ботев Пловдив 3 2 1 0 1 3:3
62 Спартак (Пловдив) 3 2 1 0 1 4:4
63 Калатис (Мангалия) 3 3 1 0 2 6:7
64 Таврия 3 2 1 0 1 4:5
65 Пирин (Разлог) 3 2 1 0 1 2:3
66 Малеш 1940 Микрево 3 3 1 0 2 2:4
67 Ал Ахли (Бенгази) 3 3 1 0 2 1:3
68 Сливен 3 4 1 0 3 2:6
69 Русокастро 3 2 1 0 1 2:8
70 Академик (Сф) 2 3 0 2 1 1:3
71 Розенборг 1 1 0 1 0 1:1
72 Верея (Стара Загора) 1 1 0 1 0 2:2
73 Гомел 1 1 0 1 0 2:2
74 Корона 1 1 0 1 0 1:1
75 Газ Метан 1 1 0 1 0 0:0
76 Полония Варшава 1 1 0 1 0 0:0
77 Далгава Рига 1 1 0 1 0 1:1
78 Тобол 1 1 0 1 0 0:0
79 Септември (Сф) 1 1 0 1 0 1:1
80 Дачия 1 1 0 1 0 0:0
81 Сеница 1 1 0 1 0 0:0
82 Авангард (Крамагорск) 1 1 0 1 0 0:0
83 Рух Хожув 1 1 0 1 0 3:3
84 Аустрия (Виена) 1 1 0 1 0 0:0
85 Свиленград 1 1 0 1 0 1:1
86 Брестник 1 1 0 1 0 2:2
87 Рубин 1 1 0 1 0 1:1
88 Поградечи 1 1 0 1 0 0:0
89 Миньор (БД) 1 1 0 1 0 0:0
90 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 0:0
91 Нефтчи (Баку) 1 1 0 1 0 1:1
92 Шумен 2007 1 1 0 1 0 2:2
93 България 1 1 0 1 0 1:1
94 Брашов 1 1 0 1 0 2:2
95 Работнички 1 1 0 1 0 0:0
96 Черно море 1 1 0 1 0 1:1
97 Тираспол 1 1 0 1 0 1:1
98 Заря Луганск 1 2 0 1 1 1:2
99 Гигант (Белене) 1 2 0 1 1 3:4
100 Дунав 98 (Селановци) 1 2 0 1 1 1:2
101 Несебър 1 3 0 1 2 4:9
102 Димитровград 1 4 0 1 3 2:7
103 Унгария 0 0 0 0 0 0:0
104 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
105 България мл. 0 0 0 0 0 0:0
106 Суворово 0 0 0 0 0 0:0
107 Левски (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
108 Загорец 0 0 0 0 0 0:0
109 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
110 България (до 17) 0 0 0 0 0 0:0
111 Берое (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
112 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 0:0
113 Несебър (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
114 Арис 0 0 0 0 0 0:0
115 Камено 0 0 0 0 0 0:0
116 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
117 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
118 Днипро 0 0 0 0 0 0:0
119 Фортуна (Дюселдорф) 0 0 0 0 0 0:0
120 Рус 0 0 0 0 0 0:0
121 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0:0
122 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
123 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
124 Розова долина 0 0 0 0 0 0:0
125 Хелзингборг 0 0 0 0 0 0:0
126 Марибор 0 0 0 0 0 0:0
127 ФК Хасково 1957 0 0 0 0 0 0:0
128 Байер Леверкузен 0 0 0 0 0 0:0
129 Миньор 0 0 0 0 0 0:0
130 Ханза Рощок 0 0 0 0 0 0:0
131 Черноморец 0 0 0 0 0 0:0
132 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0:0
133 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
134 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
135 Полша (мл.) 0 1 0 0 1 0:1
136 Рилски спортист 0 1 0 0 1 1:2
137 Заглебие Любин 0 1 0 0 1 0:1
138 Краснодар 0 1 0 0 1 0:1
139 Астра (Плоещ) 0 1 0 0 1 0:1
140 Бохум 0 1 0 0 1 1:2
141 Бран (Берген) 0 1 0 0 1 1:2
142 Луч Енергия 0 1 0 0 1 1:2
143 Будучност 0 1 0 0 1 1:2
144 Петролул (Плоещ) 0 1 0 0 1 1:2
145 Ростов 0 1 0 0 1 1:2
146 Академия (Молдова) 0 1 0 0 1 0:1
147 Тараз 0 1 0 0 1 0:1
148 Локо 1929 (Мездра) 0 1 0 0 1 1:2
149 Терек 0 1 0 0 1 0:1
150 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 0:1
151 Биел 0 1 0 0 1 1:3
152 Колхети 0 1 0 0 1 3:5
153 Черноморец (П-е) 0 1 0 0 1 0:2
154 Германея 0 1 0 0 1 2:4
155 Тиквеш (Кавадарци) 0 1 0 0 1 0:2
156 Вихрен 0 1 0 0 1 1:3
157 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:3
158 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
159 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:2
160 Дунарея Зимнич 0 1 0 0 1 0:3
161 Вердер Бремен 0 1 0 0 1 0:3
162 Места 0 1 0 0 1 0:3
163 Де Граафшап 0 1 0 0 1 0:3
164 Свети Никола 0 1 0 0 1 1:4
165 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 0:3
166 Сокол (Марково) 0 1 0 0 1 1:5
167 Фредрикстад 0 1 0 0 1 0:4
168 Белица 0 1 0 0 1 0:4
169 Бохемианс 0 1 0 0 1 0:4
170 Славия (до 19) 0 1 0 0 1 0:4
171 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 0:4
172 Витоша (Долна Диканя) 0 1 0 0 1 1:5
173 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:4
174 Септември 98 (Тервел) 0 2 0 0 2 2:7
175 Витоша Бистрица 0 2 0 0 2 0:5
176 Визенданген 0 1 0 0 1 0:5
177 Спартак (Варна) 0 4 0 0 4 2:8
178 Месамбрия (Несебър) 0 2 0 0 2 5:12
179 Нистру (Молдова) 0 1 0 0 1 0:7
180 Ситомир (Никопол) 0 2 0 0 2 2:10
181 Спортист (Роза) 0 2 0 0 2 1:10
182 Агия Напа 0 1 0 0 1 0:9
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK