Контроли
приключил | 01.02.2012

Първенство: Контроли | Кръг: 01.02
ЦСКА

Треньор: Христо Янев

1
3

Няма данни.

Минута Действие Описание
90' +3 Край на мача
89' Директен червен картон на Попа от състава на Конкордия за грубо влизане в краката на Адемар.
80' Дечев стреля! Без резултат
79' Гол Филип центрира параболично, Мболи не излезе, топката стигна до Дину, който от малък ъгъл успя да прехвърли вратаря на ЦСКА.
62' Червен картон Борис Галчев получава директен червен картон за груб фаул
59' Гол Рокиа извежда гостите напред в резултата!
51' Изстрел на Станко Йовчев минава на сантиметри от напречната греда.
46' Станко Йовчев заменя Костов в тима на ЦСКА.
45' Край на първото полувреме
36' Гол ГООООЛ! 1-1! ЦСКА ИЗРАВНЯВА РЕЗУЛТАТА! Борис Галчев пробва удар, топката попадна в краката на Владо Иванов на границата на наказателното поле, младокът стреля технично в долния ляв ъгъл на вратата за 1:1.
27' Първи точен удар за ЦСКА! Борис Галчев стреля, но без проблеми за стража на съперника
25' Конкордия продължава да владее инициативата
17' Нова възможност за Конкордия, този път гредата спасява ЦСКА след удар на Адриан
15' Гол ГОЛ! 0-1! За Конкордия! Мунтеану завърши отлична атака на своя тим с хубав удар и открива резултата!
11' Корнер на румънците - без опасност за вратата на ЦСКА
9' Хубава атака на ЦСКА е прекъсната след фаул на Анисе
4' Мболи спасява два удара на Дос Сантош
1' Начало, като червените ще бъдат бели в този мач, а Анисе е титуляр в мача
0' Двубоят ще се играе на Спортен център Емирхан
0' КОНКОРДИЯ: 29. Барух 4. Попа 5. Брату 3. Мамеле 24. Филип 7. Адриан 35. Петрович 10. Йордаче 16. Мунтеану 30. Михалчеа 28. Дос Сантош
0' ЦСКА: 92 . Мболи 3. Адемар 23. Дечев 66. Крачунов 17. Анисе 18. галчев 20. Карачанаков 22. Стоянов 24. Дюлгеров 31. Иванов 14. Костов
статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 100%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 4

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 31 12 10 1 1 0 0 0 0 12 10 1 1 36:7
2 ЦСКА 26 14 7 2 5 1 1 0 0 15 8 2 5 22:16
3 Литекс 23 7 4 0 3 5 3 2 0 12 7 2 3 23:10
4 Спортист (Св) 22 5 3 0 2 7 4 1 2 12 7 1 4 22:17
5 Лудогорец 19 8 2 4 2 3 3 0 0 11 5 4 2 30:13
6 Мастер (Бургас) 19 6 4 1 1 2 2 0 0 8 6 1 1 21:5
7 Ботев Пловдив 19 7 5 1 1 2 1 0 1 9 6 1 2 21:9
8 Миньор 19 11 5 4 2 0 0 0 0 11 5 4 2 20:8
9 Ботев Враца 19 4 2 1 1 5 4 0 1 9 6 1 2 20:10
10 Калиакра 19 6 5 0 1 4 1 1 2 10 6 1 3 20:12
11 Локомотив Пловдив 19 6 3 1 2 5 3 0 2 11 6 1 4 18:11
12 Берое 18 12 3 6 3 2 1 0 1 14 4 6 4 21:14
13 Пирин Блг 17 5 3 2 0 2 2 0 0 7 5 2 0 12:4
14 Видима 17 6 3 1 2 4 2 1 1 10 5 2 3 13:9
15 Спартак (Плевен) 16 4 3 0 1 4 2 1 1 8 5 1 2 21:7
16 Академик (Свищов) 16 5 4 1 0 1 1 0 0 6 5 1 0 16:5
17 Добруджа 16 4 3 1 0 4 2 0 2 8 5 1 2 13:6
18 Славия 16 7 4 1 2 1 1 0 0 8 5 1 2 14:9
19 Локомотив София 16 7 4 1 2 4 1 0 3 11 5 1 5 18:13
20 Монтана 15 6 4 0 2 1 1 0 0 7 5 0 2 12:8
21 Левски 14 8 3 2 3 1 1 0 0 9 4 2 3 20:8
22 Любимец 13 2 2 0 0 4 2 1 1 6 4 1 1 13:6
23 Нефтохимик 1962 13 3 3 0 0 5 1 1 3 8 4 1 3 10:7
24 Светкавица 13 5 1 2 2 9 2 2 5 14 3 4 7 13:34
25 Черно море 12 7 3 2 2 1 0 1 0 8 3 3 2 9:10
26 Бдин (Видин) 12 3 1 0 2 6 3 0 3 9 4 0 5 11:14
27 Чавдар (Етрополе) 12 1 0 0 1 8 4 0 4 9 4 0 5 12:18
28 Малеш 1940 Микрево 12 8 3 0 5 3 1 0 2 11 4 0 7 14:23
29 Созопол 11 1 1 0 0 7 2 2 3 8 3 2 3 12:15
30 Сливнишки герой 10 4 1 1 2 5 2 0 3 9 3 1 5 14:13
31 Спартак (Пловдив) 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 12:6
32 Сливен 9 4 2 0 2 4 1 0 3 8 3 0 5 11:8
33 Рапид (Букурещ) 9 2 2 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 5:2
34 Раковски 9 5 2 0 3 1 1 0 0 6 3 0 3 10:11
35 ОФК Марек 2010 8 3 2 1 0 1 0 1 0 4 2 2 0 6:1
36 Свиленград 8 3 2 1 0 1 0 1 0 4 2 2 0 6:2
37 Септември (Сим) 8 5 0 1 4 5 2 1 2 10 2 2 6 7:24
38 Ал Наср (Бенгази) 7 1 1 0 0 3 1 1 1 4 2 1 1 2:1
39 Динамо (Букурещ) 7 0 0 0 0 4 2 1 1 4 2 1 1 5:5
40 Етър Велико Търново 7 1 0 0 1 6 2 1 3 7 2 1 4 8:10
41 Тунджа (Ямбол) 6 1 0 1 0 5 1 2 2 6 1 3 2 9:12
42 Пирин (Разлог) 6 3 1 0 2 2 1 0 1 5 2 0 3 5:10
43 Черноморец (П-е) 6 7 1 3 3 1 0 0 1 8 1 3 4 7:13
44 Пирин Гоце Делчев 6 5 0 1 4 3 1 2 0 8 1 3 4 7:14
45 Несебър 5 3 1 1 1 3 0 1 2 6 1 2 3 13:15
46 Димитровград 5 2 1 1 0 4 0 1 3 6 1 2 3 5:9
47 Хоризонт (Турново, Мак) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 4:1
48 Беласица 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 2:0
49 Брестник 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 4:2
50 Локо 1929 (Мездра) 4 3 1 1 1 1 0 0 1 4 1 1 2 8:6
51 Рубин 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 3:2
52 Испания (17) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 1:0
53 Клуж 4 1 0 1 0 1 1 0 0 2 1 1 0 1:0
54 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 4 0 0 4 7 1 1 5 5:11
55 Хеброс 4 1 0 0 1 4 1 1 2 5 1 1 3 4:13
56 Металург Донецк 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
57 Ягелония 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
58 Волин 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 6:2
59 Левски (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
60 Камено 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:1
61 Ханза Рощок 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
62 Ахелой 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
63 Несебър (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7:4
64 Черно море (до 19) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
65 Байер Леверкузен 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
66 Кубан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
67 Спортул Студенцеск 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
68 Конкордия 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
69 Шахтьор Донецк 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
70 Университатя Клуж 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
71 Динамо Загреб 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
72 Раднички (Ниш) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
73 Стяуа 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
74 Ботев (Гълъбово) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
75 БАТЕ Борисов 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
76 Хановер 96 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
77 Олександрия (Украйна) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
78 Дьош Дьор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
79 ФК Хасково 1957 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
80 ФК Минск 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
81 Ягодина 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
82 Падерборн 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 3:3
83 Цървена Звезда 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 2:3
84 Таврия 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:5
85 Ал Ахли (Бенгази) 3 1 0 0 1 3 1 0 2 4 1 0 3 1:4
86 Калатис (Мангалия) 3 1 0 0 1 3 1 0 2 4 1 0 3 7:12
87 Русокастро 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 2:8
88 България мл. 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
89 Работнички 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 0:0
90 Академик (Сф) 2 1 0 0 1 3 0 2 1 4 0 2 2 1:6
91 Далгава Рига 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
92 Дачия 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
93 Гомел 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
94 Тобол 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
95 Берое (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
96 Газ Метан 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
97 Верея (Стара Загора) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
98 Корона 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
99 Септември (Сф) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
100 Брашов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
101 Полония Варшава 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
102 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
103 Розенборг 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
104 Рух Хожув 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
105 Спартак (Москва) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
106 Сеница 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
107 Поградечи 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
108 Шумен 2007 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
109 Тираспол 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
110 Миньор (БД) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
111 Авангард (Крамагорск) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
112 Нефтчи (Баку) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
113 Арис 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
114 Аустрия (Виена) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
115 България (до 17) 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0:1
116 Гигант (Белене) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 3:4
117 Заря Луганск 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 1:2
118 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 3:5
119 Дунав 98 (Селановци) 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 1:5
120 Витоша Бистрица 1 1 0 1 0 2 0 0 2 3 0 1 2 0:5
121 Загорец 1 3 0 1 2 0 0 0 0 3 0 1 2 0:10
122 България 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
123 Унгария 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
124 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
125 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
126 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
127 Розова долина 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
128 Днипро 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
129 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
130 Рус 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
131 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
132 Академия (Молдова) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
133 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
134 Краснодар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
135 Терек 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
136 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
137 Рилски спортист 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
138 Фортуна (Дюселдорф) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
139 Луч Енергия 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
140 Бохум 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
141 Бран (Берген) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
142 Хелзингборг 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
143 Будучност 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
144 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
145 Ростов 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
146 Тараз 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
147 Биел 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
148 Марибор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
149 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:3
150 Германея 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
151 Черноморец (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
152 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
153 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
154 Колхети 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 3:5
155 Тиквеш (Кавадарци) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
156 Суворово 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
157 Вердер Бремен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
158 Де Граафшап 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
159 Дунарея Зимнич 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
160 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:4
161 Места 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
162 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
163 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
164 Белица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
165 Чепинец 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:5
166 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
167 Фредрикстад 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
168 Свети Никола 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:6
169 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
170 Бохемианс 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
171 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
172 Аполон Каламария 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:4
173 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:7
174 Визенданген 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
175 Вихрен 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 4:10
176 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:7
177 Нистру (Молдова) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
178 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:10
179 Агия Напа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:9
180 Месамбрия (Несебър) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 5:15
181 Спортист (Роза) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:13
182 Полша (мл.) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 31 12 10 1 1 36:7
2 ЦСКА 23 14 7 2 5 20:15
3 Миньор 19 11 5 4 2 20:8
4 Ботев Пловдив 16 7 5 1 1 18:6
5 Калиакра 15 6 5 0 1 14:6
6 Берое 15 12 3 6 3 15:12
7 Мастер (Бургас) 13 6 4 1 1 17:4
8 Академик (Свищов) 13 5 4 1 0 12:4
9 Локомотив София 13 7 4 1 2 12:7
10 Славия 13 7 4 1 2 8:8
11 Монтана 12 6 4 0 2 11:8
12 Литекс 12 7 4 0 3 11:9
13 Левски 11 8 3 2 3 16:8
14 Пирин Блг 11 5 3 2 0 8:3
15 Черно море 11 7 3 2 2 8:9
16 Добруджа 10 4 3 1 0 10:3
17 Локомотив Пловдив 10 6 3 1 2 9:5
18 Лудогорец 10 8 2 4 2 17:13
19 Видима 10 6 3 1 2 8:7
20 Спартак (Плевен) 9 4 3 0 1 12:3
21 Нефтохимик 1962 9 3 3 0 0 7:1
22 Спортист (Св) 9 5 3 0 2 11:8
23 Малеш 1940 Микрево 9 8 3 0 5 12:19
24 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 6:1
25 Свиленград 7 3 2 1 0 5:1
26 Ботев Враца 7 4 2 1 1 6:5
27 Сливен 6 4 2 0 2 9:2
28 Спартак (Пловдив) 6 2 2 0 0 8:2
29 Любимец 6 2 2 0 0 7:1
30 Рапид (Букурещ) 6 2 2 0 0 3:1
31 Раковски 6 5 2 0 3 6:9
32 Черноморец (П-е) 6 7 1 3 3 7:11
33 Светкавица 5 5 1 2 2 3:5
34 Несебър 4 3 1 1 1 9:6
35 Локо 1929 (Мездра) 4 3 1 1 1 7:4
36 Сливнишки герой 4 4 1 1 2 6:4
37 Димитровград 4 2 1 1 0 3:2
38 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 3:3
39 Камено 3 1 1 0 0 5:1
40 Левски (до 19) 3 1 1 0 0 4:0
41 Созопол 3 1 1 0 0 5:1
42 Ханза Рощок 3 1 1 0 0 3:0
43 Байер Леверкузен 3 1 1 0 0 3:0
44 Несебър (до 19) 3 1 1 0 0 7:4
45 Брестник 3 1 1 0 0 2:0
46 Рубин 3 1 1 0 0 2:1
47 ФК Хасково 1957 3 1 1 0 0 2:1
48 България мл. 3 1 1 0 0 1:0
49 Ал Наср (Бенгази) 3 1 1 0 0 1:0
50 Бдин (Видин) 3 3 1 0 2 3:6
51 Пирин (Разлог) 3 3 1 0 2 3:7
52 Спартак (Москва) 1 1 0 1 0 1:1
53 Арис 1 1 0 1 0 1:1
54 Витоша Бистрица 1 1 0 1 0 0:0
55 Берое (до 19) 1 1 0 1 0 2:2
56 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
57 Работнички 1 1 0 1 0 0:0
58 Клуж 1 1 0 1 0 0:0
59 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 2:2
60 Унгария 1 1 0 1 0 1:1
61 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 0:0
62 България (до 17) 1 2 0 1 1 0:1
63 Загорец 1 3 0 1 2 0:10
64 Септември (Сим) 1 5 0 1 4 2:12
65 Пирин Гоце Делчев 1 5 0 1 4 3:14
66 Поградечи 0 0 0 0 0 0:0
67 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
68 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
69 Авангард (Крамагорск) 0 0 0 0 0 0:0
70 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
71 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
72 Тараз 0 0 0 0 0 0:0
73 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
74 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
75 БАТЕ Борисов 0 0 0 0 0 0:0
76 Верея (Стара Загора) 0 0 0 0 0 0:0
77 Газ Метан 0 0 0 0 0 0:0
78 България 0 0 0 0 0 0:0
79 Луч Енергия 0 0 0 0 0 0:0
80 Брашов 0 0 0 0 0 0:0
81 Краснодар 0 0 0 0 0 0:0
82 Гомел 0 0 0 0 0 0:0
83 Тобол 0 0 0 0 0 0:0
84 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
85 Ахелой 0 0 0 0 0 0:0
86 Академия (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
87 Ростов 0 0 0 0 0 0:0
88 ФК Минск 0 0 0 0 0 0:0
89 Полша (мл.) 0 0 0 0 0 0:0
90 Тиквеш (Кавадарци) 0 0 0 0 0 0:0
91 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
92 Черноморец (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
93 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 0:0
94 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
95 Белица 0 0 0 0 0 0:0
96 Германея 0 0 0 0 0 0:0
97 Испания (17) 0 0 0 0 0 0:0
98 Дачия 0 0 0 0 0 0:0
99 Черно море (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
100 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
101 Дунарея Зимнич 0 0 0 0 0 0:0
102 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0:0
103 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
104 Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
105 Нистру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
106 Визенданген 0 0 0 0 0 0:0
107 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
108 Раднички (Ниш) 0 0 0 0 0 0:0
109 Шахтьор Донецк 0 0 0 0 0 0:0
110 Бохемианс 0 0 0 0 0 0:0
111 Университатя Клуж 0 0 0 0 0 0:0
112 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
113 Гигант (Белене) 0 0 0 0 0 0:0
114 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
115 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
116 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
117 Корона 0 0 0 0 0 0:0
118 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 0:0
119 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0:0
120 Таврия 0 0 0 0 0 0:0
121 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
122 Стяуа 0 0 0 0 0 0:0
123 Розенборг 0 0 0 0 0 0:0
124 Динамо Загреб 0 0 0 0 0 0:0
125 Терек 0 0 0 0 0 0:0
126 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
127 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
128 Бран (Берген) 0 0 0 0 0 0:0
129 Вердер Бремен 0 0 0 0 0 0:0
130 Де Граафшап 0 0 0 0 0 0:0
131 Агия Напа 0 0 0 0 0 0:0
132 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
133 Хановер 96 0 0 0 0 0 0:0
134 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0:0
135 Бохум 0 0 0 0 0 0:0
136 Днипро 0 0 0 0 0 0:0
137 Аустрия (Виена) 0 0 0 0 0 0:0
138 Нефтчи (Баку) 0 0 0 0 0 0:0
139 Волин 0 0 0 0 0 0:0
140 Розова долина 0 0 0 0 0 0:0
141 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
142 Заря Луганск 0 0 0 0 0 0:0
143 Биел 0 0 0 0 0 0:0
144 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
145 Сеница 0 0 0 0 0 0:0
146 Рух Хожув 0 0 0 0 0 0:0
147 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 0:0
148 Далгава Рига 0 0 0 0 0 0:0
149 Спортул Студенцеск 0 0 0 0 0 0:0
150 Будучност 0 0 0 0 0 0:0
151 Места 0 0 0 0 0 0:0
152 Полония Варшава 0 0 0 0 0 0:0
153 Конкордия 0 0 0 0 0 0:0
154 Фредрикстад 0 0 0 0 0 0:0
155 Рус 0 0 0 0 0 0:0
156 Ягелония 0 0 0 0 0 0:0
157 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
158 Колхети 0 0 0 0 0 0:0
159 Фортуна (Дюселдорф) 0 1 0 0 1 0:1
160 Чавдар (Етрополе) 0 1 0 0 1 0:1
161 Падерборн 0 1 0 0 1 2:3
162 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 1:2
163 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 1:2
164 Ал Ахли (Бенгази) 0 1 0 0 1 0:1
165 Хелзингборг 0 1 0 0 1 0:1
166 Свети Никола 0 1 0 0 1 1:2
167 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 1:3
168 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0:2
169 Цървена Звезда 0 1 0 0 1 0:2
170 Марибор 0 1 0 0 1 0:2
171 Спортист (Роза) 0 1 0 0 1 1:3
172 Месамбрия (Несебър) 0 1 0 0 1 0:3
173 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 1:4
174 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0:3
175 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 0:3
176 Академик (Сф) 0 1 0 0 1 0:3
177 Суворово 0 1 0 0 1 0:3
178 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 1:5
179 Аполон Каламария 0 1 0 0 1 0:4
180 Вихрен 0 2 0 0 2 3:7
181 Чепинец 0 1 0 0 1 1:5
182 Хеброс 0 1 0 0 1 0:6
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Спортист (Св) 13 7 4 1 2 11:9
2 Ботев Враца 12 5 4 0 1 14:5
3 Чавдар (Етрополе) 12 8 4 0 4 12:17
4 Литекс 11 5 3 2 0 12:1
5 Лудогорец 9 3 3 0 0 13:0
6 Локомотив Пловдив 9 5 3 0 2 9:6
7 Бдин (Видин) 9 6 3 0 3 8:8
8 Созопол 8 7 2 2 3 7:14
9 Светкавица 8 9 2 2 5 10:29
10 Спартак (Плевен) 7 4 2 1 1 9:4
11 Видима 7 4 2 1 1 5:2
12 Етър Велико Търново 7 6 2 1 3 8:7
13 Любимец 7 4 2 1 1 6:5
14 Динамо (Букурещ) 7 4 2 1 1 5:5
15 Септември (Сим) 7 5 2 1 2 5:12
16 Пирин Блг 6 2 2 0 0 4:1
17 Мастер (Бургас) 6 2 2 0 0 4:1
18 Добруджа 6 4 2 0 2 3:3
19 Сливнишки герой 6 5 2 0 3 8:9
20 Пирин Гоце Делчев 5 3 1 2 0 4:0
21 Тунджа (Ямбол) 5 5 1 2 2 9:12
22 Хоризонт (Турново, Мак) 4 2 1 1 0 4:1
23 Беласица 4 2 1 1 0 2:0
24 Испания (17) 4 2 1 1 0 1:0
25 Ал Наср (Бенгази) 4 3 1 1 1 1:1
26 Калиакра 4 4 1 1 2 6:6
27 Нефтохимик 1962 4 5 1 1 3 3:6
28 Хеброс 4 4 1 1 2 4:7
29 Славия 3 1 1 0 0 6:1
30 Ягелония 3 1 1 0 0 4:0
31 Металург Донецк 3 1 1 0 0 4:0
32 Левски 3 1 1 0 0 4:0
33 Берое 3 2 1 0 1 6:2
34 Волин 3 1 1 0 0 6:2
35 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 3:0
36 Ахелой 3 1 1 0 0 3:0
37 Академик (Свищов) 3 1 1 0 0 4:1
38 Конкордия 3 1 1 0 0 3:1
39 Раковски 3 1 1 0 0 4:2
40 Шахтьор Донецк 3 1 1 0 0 2:0
41 Кубан 3 1 1 0 0 3:1
42 Спортул Студенцеск 3 1 1 0 0 2:0
43 Падерборн 3 1 1 0 0 1:0
44 Клуж 3 1 1 0 0 1:0
45 Раднички (Ниш) 3 1 1 0 0 2:1
46 БАТЕ Борисов 3 1 1 0 0 2:1
47 Стяуа 3 1 1 0 0 2:1
48 Ботев (Гълъбово) 3 1 1 0 0 1:0
49 Цървена Звезда 3 1 1 0 0 2:1
50 ЦСКА 3 1 1 0 0 2:1
51 Рапид (Букурещ) 3 1 1 0 0 2:1
52 Университатя Клуж 3 1 1 0 0 1:0
53 Хановер 96 3 1 1 0 0 3:2
54 Дьош Дьор 3 1 1 0 0 3:2
55 Олександрия (Украйна) 3 1 1 0 0 2:1
56 ФК Минск 3 1 1 0 0 1:0
57 Ягодина 3 1 1 0 0 1:0
58 Монтана 3 1 1 0 0 1:0
59 Динамо Загреб 3 1 1 0 0 1:0
60 Локомотив София 3 4 1 0 3 6:6
61 Ботев Пловдив 3 2 1 0 1 3:3
62 Спартак (Пловдив) 3 2 1 0 1 4:4
63 Калатис (Мангалия) 3 3 1 0 2 6:7
64 Таврия 3 2 1 0 1 4:5
65 Пирин (Разлог) 3 2 1 0 1 2:3
66 Малеш 1940 Микрево 3 3 1 0 2 2:4
67 Ал Ахли (Бенгази) 3 3 1 0 2 1:3
68 Сливен 3 4 1 0 3 2:6
69 Русокастро 3 2 1 0 1 2:8
70 Академик (Сф) 2 3 0 2 1 1:3
71 Розенборг 1 1 0 1 0 1:1
72 Верея (Стара Загора) 1 1 0 1 0 2:2
73 Гомел 1 1 0 1 0 2:2
74 Корона 1 1 0 1 0 1:1
75 Газ Метан 1 1 0 1 0 0:0
76 Полония Варшава 1 1 0 1 0 0:0
77 Далгава Рига 1 1 0 1 0 1:1
78 Тобол 1 1 0 1 0 0:0
79 Септември (Сф) 1 1 0 1 0 1:1
80 Дачия 1 1 0 1 0 0:0
81 Сеница 1 1 0 1 0 0:0
82 Авангард (Крамагорск) 1 1 0 1 0 0:0
83 Рух Хожув 1 1 0 1 0 3:3
84 Аустрия (Виена) 1 1 0 1 0 0:0
85 Свиленград 1 1 0 1 0 1:1
86 Брестник 1 1 0 1 0 2:2
87 Рубин 1 1 0 1 0 1:1
88 Поградечи 1 1 0 1 0 0:0
89 Миньор (БД) 1 1 0 1 0 0:0
90 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 0:0
91 Нефтчи (Баку) 1 1 0 1 0 1:1
92 Шумен 2007 1 1 0 1 0 2:2
93 България 1 1 0 1 0 1:1
94 Брашов 1 1 0 1 0 2:2
95 Работнички 1 1 0 1 0 0:0
96 Черно море 1 1 0 1 0 1:1
97 Тираспол 1 1 0 1 0 1:1
98 Заря Луганск 1 2 0 1 1 1:2
99 Гигант (Белене) 1 2 0 1 1 3:4
100 Дунав 98 (Селановци) 1 2 0 1 1 1:2
101 Несебър 1 3 0 1 2 4:9
102 Димитровград 1 4 0 1 3 2:7
103 Унгария 0 0 0 0 0 0:0
104 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
105 България мл. 0 0 0 0 0 0:0
106 Суворово 0 0 0 0 0 0:0
107 Левски (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
108 Загорец 0 0 0 0 0 0:0
109 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
110 България (до 17) 0 0 0 0 0 0:0
111 Берое (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
112 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 0:0
113 Несебър (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
114 Арис 0 0 0 0 0 0:0
115 Камено 0 0 0 0 0 0:0
116 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
117 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
118 Днипро 0 0 0 0 0 0:0
119 Фортуна (Дюселдорф) 0 0 0 0 0 0:0
120 Рус 0 0 0 0 0 0:0
121 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0:0
122 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
123 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
124 Розова долина 0 0 0 0 0 0:0
125 Хелзингборг 0 0 0 0 0 0:0
126 Марибор 0 0 0 0 0 0:0
127 ФК Хасково 1957 0 0 0 0 0 0:0
128 Байер Леверкузен 0 0 0 0 0 0:0
129 Миньор 0 0 0 0 0 0:0
130 Ханза Рощок 0 0 0 0 0 0:0
131 Черноморец 0 0 0 0 0 0:0
132 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0:0
133 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
134 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
135 Полша (мл.) 0 1 0 0 1 0:1
136 Рилски спортист 0 1 0 0 1 1:2
137 Заглебие Любин 0 1 0 0 1 0:1
138 Краснодар 0 1 0 0 1 0:1
139 Астра (Плоещ) 0 1 0 0 1 0:1
140 Бохум 0 1 0 0 1 1:2
141 Бран (Берген) 0 1 0 0 1 1:2
142 Луч Енергия 0 1 0 0 1 1:2
143 Будучност 0 1 0 0 1 1:2
144 Петролул (Плоещ) 0 1 0 0 1 1:2
145 Ростов 0 1 0 0 1 1:2
146 Академия (Молдова) 0 1 0 0 1 0:1
147 Тараз 0 1 0 0 1 0:1
148 Локо 1929 (Мездра) 0 1 0 0 1 1:2
149 Терек 0 1 0 0 1 0:1
150 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 0:1
151 Биел 0 1 0 0 1 1:3
152 Колхети 0 1 0 0 1 3:5
153 Черноморец (П-е) 0 1 0 0 1 0:2
154 Германея 0 1 0 0 1 2:4
155 Тиквеш (Кавадарци) 0 1 0 0 1 0:2
156 Вихрен 0 1 0 0 1 1:3
157 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:3
158 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
159 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:2
160 Дунарея Зимнич 0 1 0 0 1 0:3
161 Вердер Бремен 0 1 0 0 1 0:3
162 Места 0 1 0 0 1 0:3
163 Де Граафшап 0 1 0 0 1 0:3
164 Свети Никола 0 1 0 0 1 1:4
165 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 0:3
166 Сокол (Марково) 0 1 0 0 1 1:5
167 Фредрикстад 0 1 0 0 1 0:4
168 Белица 0 1 0 0 1 0:4
169 Бохемианс 0 1 0 0 1 0:4
170 Славия (до 19) 0 1 0 0 1 0:4
171 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 0:4
172 Витоша (Долна Диканя) 0 1 0 0 1 1:5
173 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:4
174 Септември 98 (Тервел) 0 2 0 0 2 2:7
175 Витоша Бистрица 0 2 0 0 2 0:5
176 Визенданген 0 1 0 0 1 0:5
177 Спартак (Варна) 0 4 0 0 4 2:8
178 Месамбрия (Несебър) 0 2 0 0 2 5:12
179 Нистру (Молдова) 0 1 0 0 1 0:7
180 Ситомир (Никопол) 0 2 0 0 2 2:10
181 Спортист (Роза) 0 2 0 0 2 1:10
182 Агия Напа 0 1 0 0 1 0:9
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK