Контроли
приключил | 03.02.2012

Първенство: Контроли | Кръг: 03.02

Няма данни.

Минута Действие Описание
90' Край на мача
84' Гол на Марибор не бе правилно зачетен заради засада!
81' Родригес пропуска от чиста позиция!
72' Гол Хубав шут на Илиян Йорданов от границата на наказателното поле, топката рикошира в лявата греда и влезе във вратата
60' Даксон тормози защитата на съперника, но ударът му е неточен
59' Три смени за Локомотив - Златински, Дяков и Тодоров излизат, вместо тях Георгиев, Витанов и Коцев
48' Удар на Берич, кълбото излиза в аут
46' Начало на втората част
45' Край на първото полувреме
22' Марибор е по-активният отбор след гола на два пъти Павлов спасяваше удари на нападателите на съперника
16' Гол ГООЛ! 1-0 ЗА ЛОКОМОТИВ! Даксон премина през трима и майсторски прати топката в мрежата
10' Слаби първи минути на двубоя
1' Начало на мача!
0' Ръководството на Лудогорец наблюдава срещата
0' Локо: 33. Павлов 2. Родригес 5. Бенжелюн 99. Дяков 14. Венков 16. Златински 24. Д.Георгиев 11. Да Силва 7. Тодоров 19. Карвальо 77. Лазаров (к)
0' Марибор: 33. Панданович 7. Меяч 26. Райчевич 22. Потокар 24. Трайковски 8. Мезга 70. Мертел 20. Цвиянович 10. Ибраими 9. Тавариш (к) 11. Великоня
статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 0%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 0

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 31 12 10 1 1 0 0 0 0 12 10 1 1 36:7
2 ЦСКА 26 14 7 2 5 1 1 0 0 15 8 2 5 22:16
3 Литекс 23 7 4 0 3 5 3 2 0 12 7 2 3 23:10
4 Ботев Пловдив 22 7 5 1 1 3 2 0 1 10 7 1 2 23:9
5 Ботев Враца 22 4 2 1 1 6 5 0 1 10 7 1 2 22:11
6 Спортист (Св) 22 5 3 0 2 7 4 1 2 12 7 1 4 22:17
7 Пирин Блг 20 6 3 2 1 3 3 0 0 9 6 2 1 16:8
8 Лудогорец 19 8 2 4 2 3 3 0 0 11 5 4 2 30:13
9 Мастер (Бургас) 19 6 4 1 1 2 2 0 0 8 6 1 1 21:5
10 Миньор 19 11 5 4 2 0 0 0 0 11 5 4 2 20:8
11 Калиакра 19 6 5 0 1 4 1 1 2 10 6 1 3 20:12
12 Локомотив Пловдив 19 6 3 1 2 5 3 0 2 11 6 1 4 18:11
13 Берое 18 12 3 6 3 2 1 0 1 14 4 6 4 21:14
14 Банско 18 7 3 1 3 4 2 2 0 11 5 3 3 18:11
15 Локомотив София 17 8 4 2 2 4 1 0 3 12 5 2 5 20:15
16 Видима 17 6 3 1 2 4 2 1 1 10 5 2 3 13:9
17 Спартак (Плевен) 16 4 3 0 1 4 2 1 1 8 5 1 2 21:7
18 Академик (Свищов) 16 5 4 1 0 1 1 0 0 6 5 1 0 16:5
19 Добруджа 16 4 3 1 0 4 2 0 2 8 5 1 2 13:6
20 Славия 16 7 4 1 2 1 1 0 0 8 5 1 2 14:9
21 Монтана 15 6 4 0 2 1 1 0 0 7 5 0 2 12:8
22 Левски 14 8 3 2 3 1 1 0 0 9 4 2 3 20:8
23 Любимец 13 2 2 0 0 4 2 1 1 6 4 1 1 13:6
24 Нефтохимик 1962 13 3 3 0 0 5 1 1 3 8 4 1 3 10:7
25 Бдин (Видин) 13 4 1 1 2 6 3 0 3 10 4 1 5 12:15
26 Светкавица 13 5 1 2 2 9 2 2 5 14 3 4 7 13:34
27 Черно море 12 7 3 2 2 1 0 1 0 8 3 3 2 9:10
28 Чавдар (Етрополе) 12 1 0 0 1 8 4 0 4 9 4 0 5 12:18
29 Малеш 1940 Микрево 12 9 3 0 6 3 1 0 2 12 4 0 8 14:27
30 Созопол 11 1 1 0 0 7 2 2 3 8 3 2 3 12:15
31 Сливнишки герой 10 4 1 1 2 5 2 0 3 9 3 1 5 14:13
32 Спартак-С 94 (Пловдив) 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 12:6
33 Сливен 9 4 2 0 2 4 1 0 3 8 3 0 5 11:8
34 Рапид (Букурещ) 9 2 2 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 5:2
35 Раковски 9 5 2 0 3 1 1 0 0 6 3 0 3 10:11
36 ОФК Марек 2010 8 3 2 1 0 1 0 1 0 4 2 2 0 6:1
37 Свиленград 8 3 2 1 0 1 0 1 0 4 2 2 0 6:2
38 Септември (Сим) 8 5 0 1 4 5 2 1 2 10 2 2 6 7:24
39 Ал Наср (Бенгази) 7 1 1 0 0 3 1 1 1 4 2 1 1 2:1
40 Динамо (Букурещ) 7 0 0 0 0 4 2 1 1 4 2 1 1 5:5
41 Етър Велико Търново 7 1 0 0 1 7 2 1 4 8 2 1 5 8:11
42 Пирин Гоце Делчев 7 5 0 1 4 4 1 3 0 9 1 4 4 7:14
43 Тунджа (Ямбол) 6 1 0 1 0 5 1 2 2 6 1 3 2 9:12
44 Пирин (Разлог) 6 3 1 0 2 2 1 0 1 5 2 0 3 5:10
45 Черноморец (П-е) 6 7 1 3 3 1 0 0 1 8 1 3 4 7:13
46 Несебър 5 3 1 1 1 3 0 1 2 6 1 2 3 13:15
47 Димитровград 5 2 1 1 0 4 0 1 3 6 1 2 3 5:9
48 Хоризонт (Турново, Мак) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 4:1
49 Беласица 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 2:0
50 Брестник 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 4:2
51 Локо 1929 (Мездра) 4 3 1 1 1 1 0 0 1 4 1 1 2 8:6
52 Клуж 4 1 0 1 0 1 1 0 0 2 1 1 0 1:0
53 Испания (17) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 1:0
54 Рубин 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 3:2
55 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 4 0 0 4 7 1 1 5 5:11
56 Хеброс 4 1 0 0 1 4 1 1 2 5 1 1 3 4:13
57 Металург Донецк 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
58 Ягелония 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
59 Камено 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:1
60 Волин 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 6:2
61 Левски (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
62 Байер Леверкузен 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
63 Черно море (до 19) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
64 Несебър (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7:4
65 Ханза Рощок 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
66 Ахелой 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
67 Кубан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
68 Конкордия 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
69 Шахтьор Донецк 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
70 Спортул Студенцеск 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
71 Стяуа 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
72 Олександрия (Украйна) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
73 БАТЕ Борисов 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
74 Университатя Клуж 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
75 Хановер 96 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
76 Ягодина 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
77 ФК Минск 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
78 Ботев (Гълъбово) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
79 Дьош Дьор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
80 Раднички (Ниш) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
81 ФК Хасково 1957 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
82 Динамо Загреб 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
83 Падерборн 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 3:3
84 Таврия 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:5
85 Цървена Звезда 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 2:3
86 Ал Ахли (Бенгази) 3 1 0 0 1 3 1 0 2 4 1 0 3 1:4
87 Калатис (Мангалия) 3 1 0 0 1 3 1 0 2 4 1 0 3 7:12
88 Русокастро 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 2:8
89 България мл. 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
90 Работнички 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 0:0
91 Академик (Сф) 2 1 0 0 1 3 0 2 1 4 0 2 2 1:6
92 Полония Варшава 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
93 Корона 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
94 Поградечи 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
95 Миньор (БД) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
96 Рух Хожув 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
97 Нефтчи (Баку) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
98 Дачия 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
99 Брашов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
100 Тобол 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
101 Берое (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
102 Гомел 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
103 Газ Метан 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
104 Верея (Стара Загора) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
105 Далгава Рига 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
106 Аустрия (Виена) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
107 Спартак (Москва) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
108 Розенборг 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
109 Тираспол 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
110 Авангард (Крамагорск) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
111 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
112 Сеница 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
113 Шумен 2007 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
114 Арис 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
115 Септември (Сф) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
116 Заря Луганск 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 1:2
117 България (до 17) 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0:1
118 Гигант (Белене) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 3:4
119 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 3:5
120 Дунав 98 (Селановци) 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 1:5
121 Витоша Бистрица 1 1 0 1 0 2 0 0 2 3 0 1 2 0:5
122 Загорец 1 3 0 1 2 0 0 0 0 3 0 1 2 0:10
123 Унгария 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
124 България 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
125 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
126 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
127 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
128 Розова долина 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
129 Днипро 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
130 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
131 Рус 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
132 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
133 Академия (Молдова) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
134 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
135 Краснодар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
136 Терек 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
137 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
138 Рилски спортист 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
139 Фортуна (Дюселдорф) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
140 Луч Енергия 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
141 Бохум 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
142 Бран (Берген) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
143 Хелзингборг 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
144 Будучност 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
145 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
146 Ростов 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
147 Тараз 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
148 Биел 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
149 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
150 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:3
151 Марибор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
152 Черноморец (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
153 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
154 Тиквеш (Кавадарци) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
155 Колхети 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 3:5
156 Германея 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
157 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:4
158 Вердер Бремен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
159 Де Граафшап 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
160 Суворово 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
161 Дунарея Зимнич 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
162 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
163 Чепинец 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:5
164 Белица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
165 Аполон Каламария 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:4
166 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
167 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
168 Фредрикстад 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
169 Бохемианс 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
170 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
171 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
172 Свети Никола 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:6
173 Визенданген 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
174 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:7
175 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:7
176 Вихрен 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 4:10
177 Нистру (Молдова) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
178 Места 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 0:8
179 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:10
180 Агия Напа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:9
181 Месамбрия (Несебър) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 5:15
182 Спортист (Роза) 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:13
183 Полша (мл.) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 31 12 10 1 1 36:7
2 ЦСКА 23 14 7 2 5 20:15
3 Миньор 19 11 5 4 2 20:8
4 Ботев Пловдив 16 7 5 1 1 18:6
5 Калиакра 15 6 5 0 1 14:6
6 Берое 15 12 3 6 3 15:12
7 Локомотив София 14 8 4 2 2 14:9
8 Мастер (Бургас) 13 6 4 1 1 17:4
9 Академик (Свищов) 13 5 4 1 0 12:4
10 Славия 13 7 4 1 2 8:8
11 Монтана 12 6 4 0 2 11:8
12 Литекс 12 7 4 0 3 11:9
13 Левски 11 8 3 2 3 16:8
14 Пирин Блг 11 6 3 2 1 9:7
15 Черно море 11 7 3 2 2 8:9
16 Добруджа 10 4 3 1 0 10:3
17 Лудогорец 10 8 2 4 2 17:13
18 Локомотив Пловдив 10 6 3 1 2 9:5
19 Видима 10 6 3 1 2 8:7
20 Банско 10 7 3 1 3 7:7
21 Спартак (Плевен) 9 4 3 0 1 12:3
22 Нефтохимик 1962 9 3 3 0 0 7:1
23 Спортист (Св) 9 5 3 0 2 11:8
24 Малеш 1940 Микрево 9 9 3 0 6 12:23
25 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 6:1
26 Свиленград 7 3 2 1 0 5:1
27 Ботев Враца 7 4 2 1 1 6:5
28 Сливен 6 4 2 0 2 9:2
29 Любимец 6 2 2 0 0 7:1
30 Спартак-С 94 (Пловдив) 6 2 2 0 0 8:2
31 Рапид (Букурещ) 6 2 2 0 0 3:1
32 Раковски 6 5 2 0 3 6:9
33 Черноморец (П-е) 6 7 1 3 3 7:11
34 Светкавица 5 5 1 2 2 3:5
35 Локо 1929 (Мездра) 4 3 1 1 1 7:4
36 Несебър 4 3 1 1 1 9:6
37 Сливнишки герой 4 4 1 1 2 6:4
38 Димитровград 4 2 1 1 0 3:2
39 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 3:3
40 Бдин (Видин) 4 4 1 1 2 4:7
41 Левски (до 19) 3 1 1 0 0 4:0
42 Камено 3 1 1 0 0 5:1
43 Созопол 3 1 1 0 0 5:1
44 Байер Леверкузен 3 1 1 0 0 3:0
45 Несебър (до 19) 3 1 1 0 0 7:4
46 Ханза Рощок 3 1 1 0 0 3:0
47 Брестник 3 1 1 0 0 2:0
48 Рубин 3 1 1 0 0 2:1
49 ФК Хасково 1957 3 1 1 0 0 2:1
50 България мл. 3 1 1 0 0 1:0
51 Ал Наср (Бенгази) 3 1 1 0 0 1:0
52 Пирин (Разлог) 3 3 1 0 2 3:7
53 Арис 1 1 0 1 0 1:1
54 Берое (до 19) 1 1 0 1 0 2:2
55 Спартак (Москва) 1 1 0 1 0 1:1
56 Работнички 1 1 0 1 0 0:0
57 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
58 Витоша Бистрица 1 1 0 1 0 0:0
59 Клуж 1 1 0 1 0 0:0
60 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 2:2
61 Унгария 1 1 0 1 0 1:1
62 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 0:0
63 България (до 17) 1 2 0 1 1 0:1
64 Загорец 1 3 0 1 2 0:10
65 Септември (Сим) 1 5 0 1 4 2:12
66 Пирин Гоце Делчев 1 5 0 1 4 3:14
67 Поградечи 0 0 0 0 0 0:0
68 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
69 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
70 Авангард (Крамагорск) 0 0 0 0 0 0:0
71 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
72 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
73 Тараз 0 0 0 0 0 0:0
74 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
75 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
76 БАТЕ Борисов 0 0 0 0 0 0:0
77 Верея (Стара Загора) 0 0 0 0 0 0:0
78 Газ Метан 0 0 0 0 0 0:0
79 България 0 0 0 0 0 0:0
80 Луч Енергия 0 0 0 0 0 0:0
81 Брашов 0 0 0 0 0 0:0
82 Краснодар 0 0 0 0 0 0:0
83 Гомел 0 0 0 0 0 0:0
84 Тобол 0 0 0 0 0 0:0
85 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
86 Ахелой 0 0 0 0 0 0:0
87 Академия (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
88 Ростов 0 0 0 0 0 0:0
89 ФК Минск 0 0 0 0 0 0:0
90 Полша (мл.) 0 0 0 0 0 0:0
91 Тиквеш (Кавадарци) 0 0 0 0 0 0:0
92 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
93 Черноморец (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
94 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 0:0
95 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
96 Белица 0 0 0 0 0 0:0
97 Германея 0 0 0 0 0 0:0
98 Испания (17) 0 0 0 0 0 0:0
99 Дачия 0 0 0 0 0 0:0
100 Черно море (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
101 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
102 Дунарея Зимнич 0 0 0 0 0 0:0
103 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0:0
104 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
105 Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
106 Нистру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
107 Визенданген 0 0 0 0 0 0:0
108 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
109 Раднички (Ниш) 0 0 0 0 0 0:0
110 Шахтьор Донецк 0 0 0 0 0 0:0
111 Бохемианс 0 0 0 0 0 0:0
112 Университатя Клуж 0 0 0 0 0 0:0
113 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
114 Гигант (Белене) 0 0 0 0 0 0:0
115 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
116 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
117 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
118 Корона 0 0 0 0 0 0:0
119 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 0:0
120 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0:0
121 Таврия 0 0 0 0 0 0:0
122 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
123 Стяуа 0 0 0 0 0 0:0
124 Розенборг 0 0 0 0 0 0:0
125 Динамо Загреб 0 0 0 0 0 0:0
126 Терек 0 0 0 0 0 0:0
127 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
128 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
129 Бран (Берген) 0 0 0 0 0 0:0
130 Вердер Бремен 0 0 0 0 0 0:0
131 Де Граафшап 0 0 0 0 0 0:0
132 Агия Напа 0 0 0 0 0 0:0
133 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
134 Хановер 96 0 0 0 0 0 0:0
135 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0:0
136 Бохум 0 0 0 0 0 0:0
137 Днипро 0 0 0 0 0 0:0
138 Аустрия (Виена) 0 0 0 0 0 0:0
139 Нефтчи (Баку) 0 0 0 0 0 0:0
140 Волин 0 0 0 0 0 0:0
141 Розова долина 0 0 0 0 0 0:0
142 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
143 Заря Луганск 0 0 0 0 0 0:0
144 Биел 0 0 0 0 0 0:0
145 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
146 Сеница 0 0 0 0 0 0:0
147 Рух Хожув 0 0 0 0 0 0:0
148 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 0:0
149 Далгава Рига 0 0 0 0 0 0:0
150 Спортул Студенцеск 0 0 0 0 0 0:0
151 Будучност 0 0 0 0 0 0:0
152 Места 0 0 0 0 0 0:0
153 Полония Варшава 0 0 0 0 0 0:0
154 Конкордия 0 0 0 0 0 0:0
155 Фредрикстад 0 0 0 0 0 0:0
156 Рус 0 0 0 0 0 0:0
157 Ягелония 0 0 0 0 0 0:0
158 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
159 Колхети 0 0 0 0 0 0:0
160 Фортуна (Дюселдорф) 0 1 0 0 1 0:1
161 Чавдар (Етрополе) 0 1 0 0 1 0:1
162 Падерборн 0 1 0 0 1 2:3
163 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 1:2
164 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 1:2
165 Ал Ахли (Бенгази) 0 1 0 0 1 0:1
166 Хелзингборг 0 1 0 0 1 0:1
167 Свети Никола 0 1 0 0 1 1:2
168 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 1:3
169 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0:2
170 Цървена Звезда 0 1 0 0 1 0:2
171 Марибор 0 1 0 0 1 0:2
172 Спортист (Роза) 0 1 0 0 1 1:3
173 Месамбрия (Несебър) 0 1 0 0 1 0:3
174 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 1:4
175 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0:3
176 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 0:3
177 Академик (Сф) 0 1 0 0 1 0:3
178 Суворово 0 1 0 0 1 0:3
179 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 1:5
180 Аполон Каламария 0 1 0 0 1 0:4
181 Вихрен 0 2 0 0 2 3:7
182 Чепинец 0 1 0 0 1 1:5
183 Хеброс 0 1 0 0 1 0:6
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Ботев Враца 15 6 5 0 1 16:6
2 Спортист (Св) 13 7 4 1 2 11:9
3 Чавдар (Етрополе) 12 8 4 0 4 12:17
4 Литекс 11 5 3 2 0 12:1
5 Лудогорец 9 3 3 0 0 13:0
6 Пирин Блг 9 3 3 0 0 7:1
7 Локомотив Пловдив 9 5 3 0 2 9:6
8 Бдин (Видин) 9 6 3 0 3 8:8
9 Банско 8 4 2 2 0 11:4
10 Созопол 8 7 2 2 3 7:14
11 Светкавица 8 9 2 2 5 10:29
12 Спартак (Плевен) 7 4 2 1 1 9:4
13 Видима 7 4 2 1 1 5:2
14 Любимец 7 4 2 1 1 6:5
15 Динамо (Букурещ) 7 4 2 1 1 5:5
16 Етър Велико Търново 7 7 2 1 4 8:8
17 Септември (Сим) 7 5 2 1 2 5:12
18 Пирин Гоце Делчев 6 4 1 3 0 4:0
19 Мастер (Бургас) 6 2 2 0 0 4:1
20 Ботев Пловдив 6 3 2 0 1 5:3
21 Добруджа 6 4 2 0 2 3:3
22 Сливнишки герой 6 5 2 0 3 8:9
23 Тунджа (Ямбол) 5 5 1 2 2 9:12
24 Хоризонт (Турново, Мак) 4 2 1 1 0 4:1
25 Беласица 4 2 1 1 0 2:0
26 Испания (17) 4 2 1 1 0 1:0
27 Ал Наср (Бенгази) 4 3 1 1 1 1:1
28 Калиакра 4 4 1 1 2 6:6
29 Нефтохимик 1962 4 5 1 1 3 3:6
30 Хеброс 4 4 1 1 2 4:7
31 Славия 3 1 1 0 0 6:1
32 Металург Донецк 3 1 1 0 0 4:0
33 Левски 3 1 1 0 0 4:0
34 Волин 3 1 1 0 0 6:2
35 Ягелония 3 1 1 0 0 4:0
36 Берое 3 2 1 0 1 6:2
37 Академик (Свищов) 3 1 1 0 0 4:1
38 Ахелой 3 1 1 0 0 3:0
39 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 3:0
40 Раковски 3 1 1 0 0 4:2
41 Спортул Студенцеск 3 1 1 0 0 2:0
42 Шахтьор Донецк 3 1 1 0 0 2:0
43 Кубан 3 1 1 0 0 3:1
44 Конкордия 3 1 1 0 0 3:1
45 Цървена Звезда 3 1 1 0 0 2:1
46 Олександрия (Украйна) 3 1 1 0 0 2:1
47 Рапид (Букурещ) 3 1 1 0 0 2:1
48 Университатя Клуж 3 1 1 0 0 1:0
49 Стяуа 3 1 1 0 0 2:1
50 ФК Минск 3 1 1 0 0 1:0
51 Дьош Дьор 3 1 1 0 0 3:2
52 Раднички (Ниш) 3 1 1 0 0 2:1
53 Ягодина 3 1 1 0 0 1:0
54 Динамо Загреб 3 1 1 0 0 1:0
55 БАТЕ Борисов 3 1 1 0 0 2:1
56 Клуж 3 1 1 0 0 1:0
57 Хановер 96 3 1 1 0 0 3:2
58 Ботев (Гълъбово) 3 1 1 0 0 1:0
59 ЦСКА 3 1 1 0 0 2:1
60 Монтана 3 1 1 0 0 1:0
61 Падерборн 3 1 1 0 0 1:0
62 Спартак-С 94 (Пловдив) 3 2 1 0 1 4:4
63 Локомотив София 3 4 1 0 3 6:6
64 Таврия 3 2 1 0 1 4:5
65 Пирин (Разлог) 3 2 1 0 1 2:3
66 Калатис (Мангалия) 3 3 1 0 2 6:7
67 Ал Ахли (Бенгази) 3 3 1 0 2 1:3
68 Малеш 1940 Микрево 3 3 1 0 2 2:4
69 Сливен 3 4 1 0 3 2:6
70 Русокастро 3 2 1 0 1 2:8
71 Академик (Сф) 2 3 0 2 1 1:3
72 Верея (Стара Загора) 1 1 0 1 0 2:2
73 Брашов 1 1 0 1 0 2:2
74 Свиленград 1 1 0 1 0 1:1
75 Поградечи 1 1 0 1 0 0:0
76 Септември (Сф) 1 1 0 1 0 1:1
77 Аустрия (Виена) 1 1 0 1 0 0:0
78 Сеница 1 1 0 1 0 0:0
79 Рух Хожув 1 1 0 1 0 3:3
80 Гомел 1 1 0 1 0 2:2
81 Полония Варшава 1 1 0 1 0 0:0
82 Корона 1 1 0 1 0 1:1
83 Дачия 1 1 0 1 0 0:0
84 Газ Метан 1 1 0 1 0 0:0
85 Далгава Рига 1 1 0 1 0 1:1
86 Тобол 1 1 0 1 0 0:0
87 България 1 1 0 1 0 1:1
88 Брестник 1 1 0 1 0 2:2
89 Миньор (БД) 1 1 0 1 0 0:0
90 Шумен 2007 1 1 0 1 0 2:2
91 Работнички 1 1 0 1 0 0:0
92 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 0:0
93 Розенборг 1 1 0 1 0 1:1
94 Тираспол 1 1 0 1 0 1:1
95 Рубин 1 1 0 1 0 1:1
96 Черно море 1 1 0 1 0 1:1
97 Нефтчи (Баку) 1 1 0 1 0 1:1
98 Авангард (Крамагорск) 1 1 0 1 0 0:0
99 Заря Луганск 1 2 0 1 1 1:2
100 Дунав 98 (Селановци) 1 2 0 1 1 1:2
101 Гигант (Белене) 1 2 0 1 1 3:4
102 Димитровград 1 4 0 1 3 2:7
103 Несебър 1 3 0 1 2 4:9
104 България (до 17) 0 0 0 0 0 0:0
105 Загорец 0 0 0 0 0 0:0
106 Суворово 0 0 0 0 0 0:0
107 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
108 Унгария 0 0 0 0 0 0:0
109 Левски (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
110 България мл. 0 0 0 0 0 0:0
111 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
112 Камено 0 0 0 0 0 0:0
113 Берое (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
114 Несебър (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
115 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 0:0
116 Арис 0 0 0 0 0 0:0
117 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
118 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
119 Днипро 0 0 0 0 0 0:0
120 Фортуна (Дюселдорф) 0 0 0 0 0 0:0
121 Рус 0 0 0 0 0 0:0
122 Щурм (Грац) 0 0 0 0 0 0:0
123 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
124 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
125 Розова долина 0 0 0 0 0 0:0
126 Хелзингборг 0 0 0 0 0 0:0
127 Марибор 0 0 0 0 0 0:0
128 ФК Хасково 1957 0 0 0 0 0 0:0
129 Байер Леверкузен 0 0 0 0 0 0:0
130 Миньор 0 0 0 0 0 0:0
131 Ханза Рощок 0 0 0 0 0 0:0
132 Черноморец 0 0 0 0 0 0:0
133 Спортист (с. Добрич) 0 0 0 0 0 0:0
134 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
135 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
136 Полша (мл.) 0 1 0 0 1 0:1
137 Рилски спортист 0 1 0 0 1 1:2
138 Заглебие Любин 0 1 0 0 1 0:1
139 Краснодар 0 1 0 0 1 0:1
140 Астра (Плоещ) 0 1 0 0 1 0:1
141 Бохум 0 1 0 0 1 1:2
142 Бран (Берген) 0 1 0 0 1 1:2
143 Петролул (Плоещ) 0 1 0 0 1 1:2
144 Ростов 0 1 0 0 1 1:2
145 Академия (Молдова) 0 1 0 0 1 0:1
146 Луч Енергия 0 1 0 0 1 1:2
147 Будучност 0 1 0 0 1 1:2
148 Локо 1929 (Мездра) 0 1 0 0 1 1:2
149 СьондерюйскЕ 0 1 0 0 1 0:1
150 Терек 0 1 0 0 1 0:1
151 Тараз 0 1 0 0 1 0:1
152 Биел 0 1 0 0 1 1:3
153 Колхети 0 1 0 0 1 3:5
154 Черноморец (П-е) 0 1 0 0 1 0:2
155 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:3
156 Германея 0 1 0 0 1 2:4
157 Тиквеш (Кавадарци) 0 1 0 0 1 0:2
158 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
159 Вихрен 0 1 0 0 1 1:3
160 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:2
161 Дунарея Зимнич 0 1 0 0 1 0:3
162 Вердер Бремен 0 1 0 0 1 0:3
163 Де Граафшап 0 1 0 0 1 0:3
164 Свети Никола 0 1 0 0 1 1:4
165 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 0:3
166 Фредрикстад 0 1 0 0 1 0:4
167 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 0:4
168 Бохемианс 0 1 0 0 1 0:4
169 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:4
170 Витоша (Долна Диканя) 0 1 0 0 1 1:5
171 Славия (до 19) 0 1 0 0 1 0:4
172 Сокол (Марково) 0 1 0 0 1 1:5
173 Белица 0 1 0 0 1 0:4
174 Визенданген 0 1 0 0 1 0:5
175 Септември 98 (Тервел) 0 2 0 0 2 2:7
176 Витоша Бистрица 0 2 0 0 2 0:5
177 Спартак (Варна) 0 4 0 0 4 2:8
178 Месамбрия (Несебър) 0 2 0 0 2 5:12
179 Нистру (Молдова) 0 1 0 0 1 0:7
180 Места 0 3 0 0 3 0:8
181 Ситомир (Никопол) 0 2 0 0 2 2:10
182 Спортист (Роза) 0 2 0 0 2 1:10
183 Агия Напа 0 1 0 0 1 0:9
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK