Контроли
приключил | 05.07.2012

Първенство: Контроли | Кръг: 05.07

Няма данни.

Минута Действие Описание
90' Край!
74' Гол Христо Спасов извежда смърфовете напред от дузпа.
63' Червен картон Директен червен картон за Йордан Тодоров
56' Гол Безумна грешка на Байя, който тругна да лъже Косецки , а последният изравни резултата
48' Много остра игра в първите минути на втората част
46' Начало на втората част!
45' Край на първата част!
40' Гол ГОООЛ! Даксон даде отличен пас за Ели Марекс, който реализира!
28' Христозов и Георгиев бяха заменени принудително
18' Пряк свободен удар за Легия, футболист на поляците шутира много над напречната греда
6' Христозов се контузи и му се оказва медицинска помощ
1' Начало на мача!
0' Легия: 84. Скаба 22. Лисовски 8. Шулер 4. Чото 11. Келбович 16. Збожен 13. Ягело 37. Фурман 3. Брюс 38. Журек 2. Косецки
0' Локо Пд: 1. Господинов 22. Родригес 5. Саламастракис 18. Христозов 55. Венков 24. Д. Георгиев 10. Сержиньо 11. Даксон 7. Тодоров 99. Тасио 77. Лазаров (к)
статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 0%
X 0%
2 100%

Общо прогнози: 1

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Светкавица 31 4 4 0 0 11 5 4 2 15 9 4 2 29:16
2 Литекс 28 9 7 1 1 3 2 0 1 12 9 1 2 18:6
3 ЦСКА 25 12 7 0 5 2 1 1 0 14 8 1 5 25:12
4 Етър Велико Търново 24 8 4 2 2 4 3 1 0 12 7 3 2 22:10
5 Нефтохимик 1962 23 4 3 1 0 7 4 1 2 11 7 2 2 23:8
6 Локомотив София 22 8 5 1 2 2 2 0 0 10 7 1 2 27:7
7 Калиакра 22 4 4 0 0 7 3 1 3 11 7 1 3 21:19
8 Черно море 20 9 6 1 2 1 0 1 0 10 6 2 2 25:14
9 Левски 19 6 5 1 0 1 1 0 0 7 6 1 0 15:6
10 Мастер (Бургас) 18 6 5 0 1 2 1 0 1 8 6 0 2 19:9
11 Монтана 18 7 5 2 0 2 0 1 1 9 5 3 1 16:9
12 Пирин Гоце Делчев 18 8 4 2 2 6 1 1 4 14 5 3 6 24:18
13 Ботев Пловдив 17 8 5 2 1 0 0 0 0 8 5 2 1 17:6
14 Черноморец 17 9 5 1 3 1 0 1 0 10 5 2 3 18:9
15 Берое 17 8 5 1 2 2 0 1 1 10 5 2 3 18:11
16 Миньор 17 7 2 4 1 3 2 1 0 10 4 5 1 15:8
17 Ботев Враца 16 6 4 0 2 4 1 1 2 10 5 1 4 12:12
18 Локомотив Пловдив 14 8 3 2 3 1 1 0 0 9 4 2 3 20:14
19 Пирин (Разлог) 14 3 3 0 0 6 1 2 3 9 4 2 3 16:14
20 Видима 12 7 3 0 4 6 1 0 5 13 4 0 9 12:24
21 Славия 11 4 3 1 0 2 0 1 1 6 3 2 1 10:5
22 Спартак (Плевен) 11 2 1 1 0 9 2 1 6 11 3 2 6 9:17
23 Атромитос Атина 9 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3 0 0 5:1
24 Лудогорец 9 4 2 2 0 1 0 1 0 5 2 3 0 12:9
25 Созопол 9 1 0 0 1 5 3 0 2 6 3 0 3 8:15
26 Раковски 8 1 1 0 0 5 1 2 2 6 2 2 2 5:6
27 Любимец 7 2 2 0 0 2 0 1 1 4 2 1 1 9:3
28 Евроколеж (Пловдив) 7 2 1 1 0 1 1 0 0 3 2 1 0 9:4
29 Славия (до 19) 7 3 2 1 0 0 0 0 0 3 2 1 0 6:3
30 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 0 0 0 0 3 2 1 0 2:0
31 ФК Марица Пловдив 7 2 1 1 0 2 1 0 1 4 2 1 1 11:9
32 Сливнишки герой 7 6 1 2 3 2 0 2 0 8 1 4 3 9:9
33 Димитровград 7 3 2 1 0 1 0 0 1 4 2 1 1 4:6
34 Чавдар (Етрополе) 7 1 0 0 1 8 2 1 5 9 2 1 6 13:24
35 Локомотив 2012 (Мз) 6 3 2 0 1 0 0 0 0 3 2 0 1 9:3
36 Миньор (БД) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 6:1
37 Черноморец (до 19) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 7:3
38 Ботев (Гълъбово) 6 0 0 0 0 4 2 0 2 4 2 0 2 2:5
39 Несебър 5 7 1 1 5 2 0 1 1 9 1 2 6 5:12
40 Спартак (Варна) 5 3 0 2 1 5 1 0 4 8 1 2 5 7:15
41 Партизан (Червен бряг) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 10:1
42 Верея (Стара Загора) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:0
43 Стяуа 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 4:1
44 Ботев (до 19) 4 3 1 1 1 1 0 0 1 4 1 1 2 5:5
45 Беса (Албания) 4 1 0 1 0 3 0 3 0 4 0 4 0 3:3
46 Борислав (Първомай) 4 2 1 0 1 1 0 1 0 3 1 1 1 10:10
47 Септември (Сим) 4 6 1 1 4 4 0 0 4 10 1 1 8 8:22
48 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 6:1
49 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6:1
50 Рилски спортист 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:0
51 Свиленград 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
52 Апоел Петах Тиква 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
53 Клуж 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:1
54 Атлетик (Куклен) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:1
55 Славия (17) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
56 Ирони Рамат Ашарон 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
57 Волга 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
58 Хоризонт (Турново, Мак) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
59 Зестафони 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
60 Сокол (Марково) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
61 Торпедо Москва 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
62 Арис (Лимасол) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
63 Дукла (Прага) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
64 Левски (Карлово) 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 3:2
65 Динамо (Москва) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
66 Динамо (Тбилиси) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
67 Виторул Костанца 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
68 Рома 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
69 Аполон (Лимасол) 3 0 0 0 0 3 1 0 2 3 1 0 2 2:3
70 Теута 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:4
71 Септември 98 (Тервел) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 4:10
72 Тунджа (Ямбол) 3 2 0 0 2 3 1 0 2 5 1 0 4 3:11
73 Пирин Благоевград 3 2 1 0 1 3 0 0 3 5 1 0 4 2:12
74 Преслав 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 4:4
75 Черноморец Балчик 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
76 Евертън 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
77 Уигън 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
78 Макаби Явне 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
79 Белица 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4:4
80 Чавдар (Троян) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
81 Раднички (Ниш) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
82 Ягодина 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
83 Генчлербирлиги 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
84 Отбор на играчи без договор 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
85 Ал Джаиз 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
86 Соленау 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
87 Розова долина 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:3
88 Витоша Бистрица 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 6:7
89 Гигант (Съединение) 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 0 1 1 0:2
90 Дрита 1 0 0 0 0 3 0 1 2 3 0 1 2 1:5
91 Локо 1929 (Мездра) 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 3:7
92 ФК Хасково 1957 1 0 0 0 0 4 0 1 3 4 0 1 3 5:10
93 Сливен 1 3 0 1 2 1 0 0 1 4 0 1 3 1:8
94 Асеновец 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 1:9
95 Добруджа 1 2 0 1 1 4 0 0 4 6 0 1 5 5:19
96 Рубин 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
97 Теплице 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
98 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
99 Легия Варшава 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
100 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
101 Рудар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
102 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
103 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
104 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
105 Пиерикос 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
106 Карабюкспор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
107 Пандури 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
108 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
109 ОФК Белград 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
110 Бней Сахин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
111 Ливърпул 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
112 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
113 Дравиня 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
114 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
115 Ботев (17) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
116 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
117 Металург Донецк 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
118 Пирин Блг 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
119 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
120 Словачко 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
121 Таршин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
122 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
123 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
124 Силистра 2009 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
125 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
126 Сепаханг 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
127 Балзан 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:5
128 Диарбекирспор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:4
129 Аристон (Русе) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
130 Места 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
131 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
132 Брестник 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:7
133 Хеброс 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 0:5
134 Хамрун Спартанс 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:7
135 Свети Никола 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 4:10
136 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:8
137 Шумен 2007 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:10
138 Червена Звезда (Глава) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:10
139 Германея 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:11
140 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:11
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Литекс 22 9 7 1 1 15:3
2 ЦСКА 21 12 7 0 5 22:10
3 Черно море 19 9 6 1 2 23:12
4 Ботев Пловдив 17 8 5 2 1 17:6
5 Монтана 17 7 5 2 0 14:6
6 Локомотив София 16 8 5 1 2 17:7
7 Черноморец 16 9 5 1 3 18:9
8 Левски 16 6 5 1 0 14:6
9 Берое 16 8 5 1 2 15:7
10 Мастер (Бургас) 15 6 5 0 1 17:7
11 Пирин Гоце Делчев 14 8 4 2 2 18:7
12 Етър Велико Търново 14 8 4 2 2 13:6
13 Светкавица 12 4 4 0 0 12:4
14 Калиакра 12 4 4 0 0 9:2
15 Ботев Враца 12 6 4 0 2 10:5
16 Локомотив Пловдив 11 8 3 2 3 18:13
17 Нефтохимик 1962 10 4 3 1 0 13:2
18 Славия 10 4 3 1 0 8:2
19 Миньор 10 7 2 4 1 6:5
20 Пирин (Разлог) 9 3 3 0 0 8:4
21 Видима 9 7 3 0 4 11:12
22 Лудогорец 8 4 2 2 0 11:8
23 Славия (до 19) 7 3 2 1 0 6:3
24 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 2:0
25 Димитровград 7 3 2 1 0 4:2
26 Любимец 6 2 2 0 0 8:0
27 Локомотив 2012 (Мз) 6 3 2 0 1 9:3
28 Сливнишки герой 5 6 1 2 3 7:7
29 ФК Марица Пловдив 4 2 1 1 0 7:4
30 Евроколеж (Пловдив) 4 2 1 1 0 3:1
31 Спартак (Плевен) 4 2 1 1 0 2:1
32 Ботев (до 19) 4 3 1 1 1 4:3
33 Несебър 4 7 1 1 5 5:10
34 Септември (Сим) 4 6 1 1 4 4:13
35 Партизан (Червен бряг) 3 1 1 0 0 10:1
36 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 1 1 0 0 6:0
37 Рилски спортист 3 1 1 0 0 5:0
38 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 6:1
39 Миньор (БД) 3 1 1 0 0 5:1
40 Атлетик (Куклен) 3 1 1 0 0 4:1
41 Стяуа 3 1 1 0 0 3:0
42 Славия (17) 3 1 1 0 0 2:0
43 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 3:2
44 Рома 3 1 1 0 0 2:1
45 Раковски 3 1 1 0 0 2:1
46 Борислав (Първомай) 3 2 1 0 1 7:7
47 Пирин Благоевград 3 2 1 0 1 1:3
48 Спартак (Варна) 2 3 0 2 1 4:5
49 Евертън 1 1 0 1 0 1:1
50 Беса (Албания) 1 1 0 1 0 1:1
51 Раднички (Ниш) 1 1 0 1 0 3:3
52 Розова долина 1 1 0 1 0 2:2
53 Чавдар (Троян) 1 1 0 1 0 0:0
54 Генчлербирлиги 1 1 0 1 0 1:1
55 Преслав 1 1 0 1 0 4:4
56 Добруджа 1 2 0 1 1 3:5
57 Сливен 1 3 0 1 2 1:4
58 Локо 1929 (Мездра) 1 2 0 1 1 3:7
59 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 0:0
60 Атромитос Атина 0 0 0 0 0 0:0
61 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
62 Уигън 0 0 0 0 0 0:0
63 Бней Сахин 0 0 0 0 0 0:0
64 ФК Хасково 1957 0 0 0 0 0 0:0
65 Динамо (Тбилиси) 0 0 0 0 0 0:0
66 Ливърпул 0 0 0 0 0 0:0
67 Брестник 0 0 0 0 0 0:0
68 Свети Никола 0 0 0 0 0 0:0
69 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 0:0
70 Аристон (Русе) 0 0 0 0 0 0:0
71 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0:0
72 Пиерикос 0 0 0 0 0 0:0
73 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
74 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
75 Места 0 0 0 0 0 0:0
76 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
77 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 0:0
78 Апоел Петах Тиква 0 0 0 0 0 0:0
79 Арис (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
80 Ирони Рамат Ашарон 0 0 0 0 0 0:0
81 Макаби Явне 0 0 0 0 0 0:0
82 ОФК Белград 0 0 0 0 0 0:0
83 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
84 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
85 Рудар 0 0 0 0 0 0:0
86 Белица 0 0 0 0 0 0:0
87 Червена Звезда (Глава) 0 0 0 0 0 0:0
88 Верея (Стара Загора) 0 0 0 0 0 0:0
89 Хамрун Спартанс 0 0 0 0 0 0:0
90 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
91 Виторул Костанца 0 0 0 0 0 0:0
92 Легия Варшава 0 0 0 0 0 0:0
93 Рубин 0 0 0 0 0 0:0
94 Ал Джаиз 0 0 0 0 0 0:0
95 Динамо (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
96 Таршин 0 0 0 0 0 0:0
97 Пандури 0 0 0 0 0 0:0
98 Балзан 0 0 0 0 0 0:0
99 Волга 0 0 0 0 0 0:0
100 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
101 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
102 Теута 0 0 0 0 0 0:0
103 Торпедо Москва 0 0 0 0 0 0:0
104 Витоша Бистрица 0 0 0 0 0 0:0
105 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
106 Сепаханг 0 0 0 0 0 0:0
107 Зестафони 0 0 0 0 0 0:0
108 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
109 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
110 Соленау 0 0 0 0 0 0:0
111 Карабюкспор 0 0 0 0 0 0:0
112 Германея 0 0 0 0 0 0:0
113 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 0:0
114 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
115 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
116 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
117 Словачко 0 0 0 0 0 0:0
118 Аполон (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
119 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
120 Дравиня 0 0 0 0 0 0:0
121 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
122 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
123 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 0:0
124 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
125 Пирин Блг 0 0 0 0 0 0:0
126 Дрита 0 0 0 0 0 0:0
127 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 0:0
128 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:1
129 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 0:1
130 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 1:2
131 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 1 0 0 1 1:3
132 Чавдар (Етрополе) 0 1 0 0 1 0:2
133 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 0:2
134 Созопол 0 1 0 0 1 0:3
135 Тунджа (Ямбол) 0 2 0 0 2 2:5
136 Силистра 2009 0 1 0 0 1 0:3
137 Диарбекирспор 0 1 0 0 1 1:4
138 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 0:4
139 Хеброс 0 2 0 0 2 0:5
140 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0:8
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Светкавица 19 11 5 4 2 17:12
2 Нефтохимик 1962 13 7 4 1 2 10:6
3 Етър Велико Търново 10 4 3 1 0 9:4
4 Калиакра 10 7 3 1 3 12:17
5 Атромитос Атина 9 3 3 0 0 5:1
6 Созопол 9 5 3 0 2 8:12
7 Миньор 7 3 2 1 0 9:3
8 Спартак (Плевен) 7 9 2 1 6 7:16
9 Чавдар (Етрополе) 7 8 2 1 5 13:22
10 Локомотив София 6 2 2 0 0 10:0
11 Литекс 6 3 2 0 1 3:3
12 Ботев (Гълъбово) 6 4 2 0 2 2:5
13 Пирин (Разлог) 5 6 1 2 3 8:10
14 Раковски 5 5 1 2 2 3:5
15 Верея (Стара Загора) 4 2 1 1 0 3:0
16 ЦСКА 4 2 1 1 0 3:2
17 Ботев Враца 4 4 1 1 2 2:7
18 Пирин Гоце Делчев 4 6 1 1 4 6:11
19 Свиленград 3 1 1 0 0 4:0
20 Апоел Петах Тиква 3 1 1 0 0 3:0
21 Клуж 3 1 1 0 0 4:1
22 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 4:1
23 Евроколеж (Пловдив) 3 1 1 0 0 6:3
24 Ирони Рамат Ашарон 3 1 1 0 0 3:1
25 Левски (Карлово) 3 1 1 0 0 3:1
26 Динамо (Тбилиси) 3 1 1 0 0 2:1
27 Динамо (Москва) 3 1 1 0 0 1:0
28 Виторул Костанца 3 1 1 0 0 2:1
29 Миньор (БД) 3 1 1 0 0 1:0
30 Левски 3 1 1 0 0 1:0
31 Локомотив Пловдив 3 1 1 0 0 2:1
32 Торпедо Москва 3 1 1 0 0 2:1
33 Хоризонт (Турново, Мак) 3 1 1 0 0 1:0
34 Арис (Лимасол) 3 1 1 0 0 3:2
35 Дукла (Прага) 3 1 1 0 0 1:0
36 Сокол (Марково) 3 1 1 0 0 2:1
37 Зестафони 3 1 1 0 0 3:2
38 Волга 3 1 1 0 0 2:1
39 Беса (Албания) 3 3 0 3 0 2:2
40 Мастер (Бургас) 3 2 1 0 1 2:2
41 Теута 3 2 1 0 1 3:4
42 ФК Марица Пловдив 3 2 1 0 1 4:5
43 Аполон (Лимасол) 3 3 1 0 2 2:3
44 Септември 98 (Тервел) 3 2 1 0 1 4:6
45 Тунджа (Ямбол) 3 3 1 0 2 1:6
46 Спартак (Варна) 3 5 1 0 4 3:10
47 Видима 3 6 1 0 5 1:12
48 Сливнишки герой 2 2 0 2 0 2:2
49 Стяуа 1 1 0 1 0 1:1
50 Борислав (Първомай) 1 1 0 1 0 3:3
51 Черноморец 1 1 0 1 0 0:0
52 Ал Джаиз 1 1 0 1 0 1:1
53 Макаби Явне 1 1 0 1 0 3:3
54 Черно море 1 1 0 1 0 2:2
55 Белица 1 1 0 1 0 4:4
56 Гигант (Съединение) 1 1 0 1 0 0:0
57 Отбор на играчи без договор 1 1 0 1 0 1:1
58 Уигън 1 1 0 1 0 2:2
59 Соленау 1 1 0 1 0 3:3
60 Партизан (Червен бряг) 1 1 0 1 0 0:0
61 Черноморец Балчик 1 1 0 1 0 0:0
62 Лудогорец 1 1 0 1 0 1:1
63 Ягодина 1 1 0 1 0 0:0
64 Витоша Бистрица 1 2 0 1 1 6:7
65 Славия 1 2 0 1 1 2:3
66 Монтана 1 2 0 1 1 2:3
67 Берое 1 2 0 1 1 3:4
68 Любимец 1 2 0 1 1 1:3
69 Несебър 1 2 0 1 1 0:2
70 Дрита 1 3 0 1 2 1:5
71 ФК Хасково 1957 1 4 0 1 3 5:10
72 Асеновец 1 2 0 1 1 1:9
73 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
74 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
75 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
76 Силистра 2009 0 0 0 0 0 0:0
77 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
78 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
79 Ботев Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
80 Хеброс 0 0 0 0 0 0:0
81 Рома 0 0 0 0 0 0:0
82 Черно море (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
83 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 0 0 0 0 0:0
84 Раднички (Ниш) 0 0 0 0 0 0:0
85 Генчлербирлиги 0 0 0 0 0 0:0
86 Славия (17) 0 0 0 0 0 0:0
87 ОФК Марек 2010 0 0 0 0 0 0:0
88 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
89 Локомотив 2012 (Мз) 0 0 0 0 0 0:0
90 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
91 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0:0
92 Чавдар (Троян) 0 0 0 0 0 0:0
93 Евертън 0 0 0 0 0 0:0
94 Рубин 0 0 0 0 0 0:0
95 Локо 1929 (Мездра) 0 0 0 0 0 0:0
96 Атлетик (Куклен) 0 0 0 0 0 0:0
97 Диарбекирспор 0 0 0 0 0 0:0
98 ОФК Белград 0 1 0 0 1 1:2
99 Рудар 0 1 0 0 1 1:2
100 Пиерикос 0 1 0 0 1 2:3
101 Дьош Дьор 0 1 0 0 1 1:2
102 Легия Варшава 0 1 0 0 1 1:2
103 Ливърпул 0 1 0 0 1 1:2
104 Бней Сахин 0 1 0 0 1 0:1
105 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:1
106 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
107 Розова долина 0 1 0 0 1 0:1
108 Перун (Кресна) 0 1 0 0 1 0:1
109 Пандури 0 1 0 0 1 0:1
110 Макаби Хайфа 0 1 0 0 1 1:2
111 Карабюкспор 0 1 0 0 1 0:1
112 Астра (Плоещ) 0 1 0 0 1 0:1
113 Металург Донецк 0 1 0 0 1 0:2
114 Словачко 0 1 0 0 1 2:4
115 Ботев (17) 0 1 0 0 1 0:2
116 Пирин Блг 0 1 0 0 1 0:2
117 Русокастро 0 1 0 0 1 1:3
118 Таршин 0 1 0 0 1 0:2
119 Ботев (Козлодуй) 0 1 0 0 1 1:3
120 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 1:3
121 Гурник Забрже 0 1 0 0 1 0:2
122 Дравиня 0 1 0 0 1 0:2
123 Аристон (Русе) 0 1 0 0 1 1:4
124 Сепаханг 0 1 0 0 1 0:3
125 Брегалница Щип 0 1 0 0 1 2:5
126 Балзан 0 2 0 0 2 2:5
127 Сливен 0 1 0 0 1 0:4
128 Места 0 1 0 0 1 1:5
129 Димитровград 0 1 0 0 1 0:4
130 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0:5
131 Брестник 0 2 0 0 2 2:7
132 Септември (Сим) 0 4 0 0 4 4:9
133 Хамрун Спартанс 0 3 0 0 3 1:7
134 Свети Никола 0 2 0 0 2 4:10
135 Пирин Благоевград 0 3 0 0 3 1:9
136 Шумен 2007 0 3 0 0 3 1:10
137 Червена Звезда (Глава) 0 1 0 0 1 1:10
138 Ботев (Ихтиман) 0 3 0 0 3 1:11
139 Германея 0 2 0 0 2 1:11
140 Добруджа 0 4 0 0 4 2:14

Warning: require(): Dynamic inheritance detected for class basematch in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148

Warning: require(): Autofiltering /home/tshirt24/foot24/application/models/generated/BaseMatch.php in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148

Warning: require(): Recompiling /home/tshirt24/foot24/application/models/generated/BaseMatch.php in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK