Контроли
приключил | 17.07.2012

Първенство: Контроли | Кръг: 17.07

Няма данни.

Минута Действие Описание
90' +2 Край на мача
90' добро центриране на Атанасов и Луис Едуардо с глава стреля мощно на сантиметри от гредата.
88' Радо Анев с пета от въздуха намира Луис Едуардо, което предизвиква овациите на публиката. На няколко пъти в последните минути публиката аплодира техничните атаки на етърци.
81' Гол Луис Едуардо много майсторски извежда КрасГОООООЛ! 5:1! Трифонов, който с удар между краката на вратаря вкарва петия гол.
76' Гол 4:1 за „Етър“. Мартин Станкев от въздуха технично прехвърля вратаря и оплита топката в мрежата.
70' нисък плътен удар на Анев, след който вратаря на „Доруджа“ изпуска топката под себе си, но успява да я захлупи на голлинията. Много по-силна игра на етърци през втората част.
60' Гол 3:1 за „Етър“ след най-красивата комбинация до момента. Четин Садула навърза трима играчи и намери отдясно Станкев, който центрира към връхлитащия Луис Едуардо и бразилецът с гърди ефектно вкара топката в мрежата.
47' Етър“ с изцяло нов състав: Венци Димитров, Гайдаров, Макенджиев, Тихомир Трифонов, Атанас Атанасов, Радослав Анев, Николай Петров, Мартин Станкев, Четин Садула, Красен Трифонов, Луис Едуардо
46' Начало на второто полувреме!
45' Край на първата част!
44' Гол 2:1 за „Етър“! Центриране надясно намира Костадин Гаджалов, който пуска успоредно на вратата към Йолан Пивати, който засича топката в мрежата – 2:1
40' отново Николай Николаев центрира от корнер и защитникът Борислав Илиев с глава чисти пред голлинията.
36' Гол 1:1. Васил Тачев от непосредствена близост изравнява за „Добруджа“. По-активна игра на добричлии в последните минути.
32' след корнер за „Добруджа“ Рашков чисти находчиво, но малко след това Васил Тачев е изведен сам срещу него и стреля неточно край вратата.
20' Гол 1:0 за „Етър“! Николай Николаев центрира отдясно от корнер и вратарят на „Добруджа Дилян Илиев си вкарва автогол, като праща топката в мрежата си – 1:0.
13' отново Ивайло Димитров стреля и Рашков лови.
10' бившият етърец Ивайло Димитров при контра се откъсва сам срещу Рашков, който спасява удара му.
5' Здрава битка още от първите минути на мача!
2' Информацията достига до вас благодарение на колегите от "Спорт ВеликоТърново"
1' Начало на мача!
0' Добруджа: Добруджа“: Дилян Илиев, 15 Сашо Джилянов, 4 Борислав Илиев, 20 Ангел Маджиров, 3 Николай Илиев, 14 Недко Ангелов, 18 Алек Манолов, 11 Михаил Петров, 13 Денис Фидин, 21 Ивайло Димитров, 17 Васил Тачев (12 Радомиров, 9 Лазаров, 24 Калинов, 7 Коев,
0' Етър: „Етър“: Радослав Рашков, Благовест Ангелов, Костадин Гаджалов, Стефан Киков, Джейсън Бли, Диян Димов, Флорин Пепси, Йолан Пивати, Бето, Николай Николаев, Ристе Наумов (Венци Димитров, Гайдаров, Макенджиев, Тихомир Трифонов, Атанас Атанасов, Радослав
0' Контролата започва в 18:30
статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 67%
X 0%
2 33%

Общо прогнози: 3

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Светкавица 31 4 4 0 0 11 5 4 2 15 9 4 2 29:16
2 Литекс 28 9 7 1 1 3 2 0 1 12 9 1 2 18:6
3 ЦСКА 25 12 7 0 5 2 1 1 0 14 8 1 5 25:12
4 Етър Велико Търново 24 8 4 2 2 4 3 1 0 12 7 3 2 22:10
5 Банско 24 9 6 2 1 3 1 1 1 12 7 3 2 22:13
6 Нефтохимик 1962 23 4 3 1 0 7 4 1 2 11 7 2 2 23:8
7 Локомотив София 22 8 5 1 2 2 2 0 0 10 7 1 2 27:7
8 Калиакра 22 4 4 0 0 7 3 1 3 11 7 1 3 21:19
9 Черно море 21 10 6 2 2 1 0 1 0 11 6 3 2 26:15
10 Ботев Пловдив 20 9 6 2 1 0 0 0 0 9 6 2 1 19:7
11 Левски 19 6 5 1 0 1 1 0 0 7 6 1 0 15:6
12 Мастер (Бургас) 18 6 5 0 1 2 1 0 1 8 6 0 2 19:9
13 Монтана 18 7 5 2 0 2 0 1 1 9 5 3 1 16:9
14 Пирин Гоце Делчев 18 8 4 2 2 6 1 1 4 14 5 3 6 24:18
15 Черноморец 17 9 5 1 3 1 0 1 0 10 5 2 3 18:9
16 Миньор 17 7 2 4 1 3 2 1 0 10 4 5 1 15:8
17 Берое 17 8 5 1 2 2 0 1 1 10 5 2 3 18:11
18 Ботев Враца 16 6 4 0 2 4 1 1 2 10 5 1 4 12:12
19 Локомотив Пловдив 14 8 3 2 3 1 1 0 0 9 4 2 3 20:14
20 Пирин (Разлог) 14 3 3 0 0 6 1 2 3 9 4 2 3 16:14
21 Славия 12 5 3 1 1 3 0 2 1 8 3 3 2 11:8
22 Видима 12 7 3 0 4 6 1 0 5 13 4 0 9 12:24
23 Спартак (Плевен) 11 2 1 1 0 10 2 1 7 12 3 2 7 10:20
24 Атромитос Атина 9 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3 0 0 5:1
25 Лудогорец 9 4 2 2 0 1 0 1 0 5 2 3 0 12:9
26 Созопол 9 1 0 0 1 5 3 0 2 6 3 0 3 8:15
27 Раковски 8 1 1 0 0 5 1 2 2 6 2 2 2 5:6
28 Любимец 7 2 2 0 0 2 0 1 1 4 2 1 1 9:3
29 Евроколеж (Пловдив) 7 2 1 1 0 1 1 0 0 3 2 1 0 9:4
30 Славия (до 19) 7 3 2 1 0 0 0 0 0 3 2 1 0 6:3
31 ФК Марица Пловдив 7 2 1 1 0 2 1 0 1 4 2 1 1 11:9
32 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 0 0 0 0 3 2 1 0 2:0
33 Сливнишки герой 7 6 1 2 3 2 0 2 0 8 1 4 3 9:9
34 Димитровград 7 3 2 1 0 1 0 0 1 4 2 1 1 4:6
35 Чавдар (Етрополе) 7 1 0 0 1 8 2 1 5 9 2 1 6 13:24
36 Локомотив 2012 (Мз) 6 3 2 0 1 0 0 0 0 3 2 0 1 9:3
37 Миньор (БД) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 6:1
38 Черноморец (до 19) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 7:3
39 Ботев (Гълъбово) 6 0 0 0 0 4 2 0 2 4 2 0 2 2:5
40 Несебър 5 7 1 1 5 2 0 1 1 9 1 2 6 5:12
41 Спартак (Варна) 5 3 0 2 1 5 1 0 4 8 1 2 5 7:15
42 Партизан (Червен бряг) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 10:1
43 Стяуа 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 4:1
44 Верея (Стара Загора) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:0
45 Борислав (Първомай) 4 2 1 0 1 1 0 1 0 3 1 1 1 10:10
46 Ботев (до 19) 4 3 1 1 1 1 0 0 1 4 1 1 2 5:5
47 Беса (Албания) 4 1 0 1 0 3 0 3 0 4 0 4 0 3:3
48 Дрита 4 0 0 0 0 4 1 1 2 4 1 1 2 3:6
49 Септември (Сим) 4 6 1 1 4 4 0 0 4 10 1 1 8 8:22
50 Рилски спортист 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:0
51 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 6:1
52 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6:1
53 Свиленград 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
54 Клуж 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:1
55 Атлетик (Куклен) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:1
56 Апоел Петах Тиква 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
57 Ирони Рамат Ашарон 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
58 Славия (17) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
59 Дукла (Прага) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
60 Левски (Карлово) 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 3:2
61 Сокол (Марково) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
62 Рома 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
63 Динамо (Тбилиси) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
64 Хоризонт (Турново, Мак) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
65 Виторул Костанца 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
66 Зестафони 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
67 Волга 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
68 Динамо (Москва) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
69 Торпедо Москва 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
70 Арис (Лимасол) 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:4
71 Теута 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:4
72 Аполон (Лимасол) 3 0 0 0 0 3 1 0 2 3 1 0 2 2:3
73 Септември 98 (Тервел) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 4:10
74 Тунджа (Ямбол) 3 2 0 0 2 3 1 0 2 5 1 0 4 3:11
75 Пирин Благоевград 3 2 1 0 1 4 0 0 4 6 1 0 5 3:14
76 Ал Джаиз 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
77 Макаби Явне 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
78 Раднички (Ниш) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
79 Преслав 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 4:4
80 Черноморец Балчик 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
81 Генчлербирлиги 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
82 Ягодина 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
83 Белица 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4:4
84 Отбор на играчи без договор 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
85 Евертън 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
86 Соленау 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
87 Динамо Киев (дубъл) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
88 Чавдар (Троян) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
89 Уигън 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
90 Витоша Бистрица 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 6:7
91 Розова долина 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:3
92 Гигант (Съединение) 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 0 1 1 0:2
93 Локо 1929 (Мездра) 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 3:7
94 ФК Хасково 1957 1 0 0 0 0 4 0 1 3 4 0 1 3 5:10
95 Сливен 1 3 0 1 2 1 0 0 1 4 0 1 3 1:8
96 Асеновец 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 1:9
97 Добруджа 1 2 0 1 1 4 0 0 4 6 0 1 5 5:19
98 Рубин 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
99 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
100 Теплице 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
101 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
102 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
103 Рудар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
104 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
105 ОФК Белград 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
106 Легия Варшава 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
107 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
108 Карабюкспор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
109 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
110 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
111 Пандури 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
112 Ливърпул 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
113 Бней Сахин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
114 Таршин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
115 Пиерикос 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:4
116 Ботев (17) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
117 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
118 Пирин Блг 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
119 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
120 Словачко 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
121 Дравиня 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
122 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
123 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
124 Металург Донецк 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
125 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
126 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
127 Аристон (Русе) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
128 Диарбекирспор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:4
129 Силистра 2009 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
130 Балзан 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:5
131 Сепаханг 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
132 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
133 Брестник 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:7
134 Места 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 3:8
135 Хеброс 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 0:5
136 Хамрун Спартанс 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:7
137 Свети Никола 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 4:10
138 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:8
139 Шумен 2007 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:10
140 Червена Звезда (Глава) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:10
141 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:11
142 Германея 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 3:15
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Литекс 22 9 7 1 1 15:3
2 ЦСКА 21 12 7 0 5 22:10
3 Ботев Пловдив 20 9 6 2 1 19:7
4 Черно море 20 10 6 2 2 24:13
5 Банско 20 9 6 2 1 18:10
6 Монтана 17 7 5 2 0 14:6
7 Локомотив София 16 8 5 1 2 17:7
8 Черноморец 16 9 5 1 3 18:9
9 Левски 16 6 5 1 0 14:6
10 Берое 16 8 5 1 2 15:7
11 Мастер (Бургас) 15 6 5 0 1 17:7
12 Пирин Гоце Делчев 14 8 4 2 2 18:7
13 Етър Велико Търново 14 8 4 2 2 13:6
14 Светкавица 12 4 4 0 0 12:4
15 Калиакра 12 4 4 0 0 9:2
16 Ботев Враца 12 6 4 0 2 10:5
17 Локомотив Пловдив 11 8 3 2 3 18:13
18 Нефтохимик 1962 10 4 3 1 0 13:2
19 Славия 10 5 3 1 1 8:4
20 Миньор 10 7 2 4 1 6:5
21 Пирин (Разлог) 9 3 3 0 0 8:4
22 Видима 9 7 3 0 4 11:12
23 Лудогорец 8 4 2 2 0 11:8
24 Славия (до 19) 7 3 2 1 0 6:3
25 Димитровград 7 3 2 1 0 4:2
26 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 2:0
27 Любимец 6 2 2 0 0 8:0
28 Локомотив 2012 (Мз) 6 3 2 0 1 9:3
29 Сливнишки герой 5 6 1 2 3 7:7
30 ФК Марица Пловдив 4 2 1 1 0 7:4
31 Евроколеж (Пловдив) 4 2 1 1 0 3:1
32 Ботев (до 19) 4 3 1 1 1 4:3
33 Спартак (Плевен) 4 2 1 1 0 2:1
34 Несебър 4 7 1 1 5 5:10
35 Септември (Сим) 4 6 1 1 4 4:13
36 Партизан (Червен бряг) 3 1 1 0 0 10:1
37 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 1 1 0 0 6:0
38 Рилски спортист 3 1 1 0 0 5:0
39 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 6:1
40 Миньор (БД) 3 1 1 0 0 5:1
41 Стяуа 3 1 1 0 0 3:0
42 Атлетик (Куклен) 3 1 1 0 0 4:1
43 Славия (17) 3 1 1 0 0 2:0
44 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 3:2
45 Рома 3 1 1 0 0 2:1
46 Раковски 3 1 1 0 0 2:1
47 Борислав (Първомай) 3 2 1 0 1 7:7
48 Пирин Благоевград 3 2 1 0 1 1:3
49 Спартак (Варна) 2 3 0 2 1 4:5
50 Розова долина 1 1 0 1 0 2:2
51 Беса (Албания) 1 1 0 1 0 1:1
52 Чавдар (Троян) 1 1 0 1 0 0:0
53 Раднички (Ниш) 1 1 0 1 0 3:3
54 Генчлербирлиги 1 1 0 1 0 1:1
55 Преслав 1 1 0 1 0 4:4
56 Евертън 1 1 0 1 0 1:1
57 Добруджа 1 2 0 1 1 3:5
58 Сливен 1 3 0 1 2 1:4
59 Локо 1929 (Мездра) 1 2 0 1 1 3:7
60 Червена Звезда (Глава) 0 0 0 0 0 0:0
61 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 0:0
62 Ливърпул 0 0 0 0 0 0:0
63 Бней Сахин 0 0 0 0 0 0:0
64 Уигън 0 0 0 0 0 0:0
65 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
66 Динамо (Тбилиси) 0 0 0 0 0 0:0
67 ФК Хасково 1957 0 0 0 0 0 0:0
68 Атромитос Атина 0 0 0 0 0 0:0
69 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
70 Аристон (Русе) 0 0 0 0 0 0:0
71 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0:0
72 Пиерикос 0 0 0 0 0 0:0
73 Апоел Петах Тиква 0 0 0 0 0 0:0
74 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 0:0
75 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
76 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
77 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 0:0
78 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
79 Места 0 0 0 0 0 0:0
80 Арис (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
81 Макаби Явне 0 0 0 0 0 0:0
82 ОФК Белград 0 0 0 0 0 0:0
83 Верея (Стара Загора) 0 0 0 0 0 0:0
84 Ирони Рамат Ашарон 0 0 0 0 0 0:0
85 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
86 Рудар 0 0 0 0 0 0:0
87 Белица 0 0 0 0 0 0:0
88 Свети Никола 0 0 0 0 0 0:0
89 Брестник 0 0 0 0 0 0:0
90 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
91 Виторул Костанца 0 0 0 0 0 0:0
92 Легия Варшава 0 0 0 0 0 0:0
93 Рубин 0 0 0 0 0 0:0
94 Динамо Киев (дубъл) 0 0 0 0 0 0:0
95 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
96 Ал Джаиз 0 0 0 0 0 0:0
97 Таршин 0 0 0 0 0 0:0
98 Пандури 0 0 0 0 0 0:0
99 Балзан 0 0 0 0 0 0:0
100 Динамо (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
101 Волга 0 0 0 0 0 0:0
102 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
103 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
104 Теута 0 0 0 0 0 0:0
105 Торпедо Москва 0 0 0 0 0 0:0
106 Витоша Бистрица 0 0 0 0 0 0:0
107 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
108 Сепаханг 0 0 0 0 0 0:0
109 Зестафони 0 0 0 0 0 0:0
110 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
111 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
112 Соленау 0 0 0 0 0 0:0
113 Карабюкспор 0 0 0 0 0 0:0
114 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
115 Хамрун Спартанс 0 0 0 0 0 0:0
116 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
117 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 0:0
118 Словачко 0 0 0 0 0 0:0
119 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
120 Германея 0 0 0 0 0 0:0
121 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
122 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
123 Аполон (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
124 Дравиня 0 0 0 0 0 0:0
125 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 0:0
126 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
127 Пирин Блг 0 0 0 0 0 0:0
128 Дрита 0 0 0 0 0 0:0
129 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 0:0
130 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 1:2
131 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 0:1
132 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:1
133 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 1 0 0 1 1:3
134 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 0:2
135 Чавдар (Етрополе) 0 1 0 0 1 0:2
136 Тунджа (Ямбол) 0 2 0 0 2 2:5
137 Силистра 2009 0 1 0 0 1 0:3
138 Созопол 0 1 0 0 1 0:3
139 Диарбекирспор 0 1 0 0 1 1:4
140 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 0:4
141 Хеброс 0 2 0 0 2 0:5
142 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0:8
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Светкавица 19 11 5 4 2 17:12
2 Нефтохимик 1962 13 7 4 1 2 10:6
3 Етър Велико Търново 10 4 3 1 0 9:4
4 Калиакра 10 7 3 1 3 12:17
5 Атромитос Атина 9 3 3 0 0 5:1
6 Созопол 9 5 3 0 2 8:12
7 Миньор 7 3 2 1 0 9:3
8 Чавдар (Етрополе) 7 8 2 1 5 13:22
9 Спартак (Плевен) 7 10 2 1 7 8:19
10 Локомотив София 6 2 2 0 0 10:0
11 Литекс 6 3 2 0 1 3:3
12 Ботев (Гълъбово) 6 4 2 0 2 2:5
13 Пирин (Разлог) 5 6 1 2 3 8:10
14 Раковски 5 5 1 2 2 3:5
15 Верея (Стара Загора) 4 2 1 1 0 3:0
16 Банско 4 3 1 1 1 4:3
17 ЦСКА 4 2 1 1 0 3:2
18 Дрита 4 4 1 1 2 3:6
19 Пирин Гоце Делчев 4 6 1 1 4 6:11
20 Ботев Враца 4 4 1 1 2 2:7
21 Свиленград 3 1 1 0 0 4:0
22 Клуж 3 1 1 0 0 4:1
23 Апоел Петах Тиква 3 1 1 0 0 3:0
24 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 4:1
25 Евроколеж (Пловдив) 3 1 1 0 0 6:3
26 Левски (Карлово) 3 1 1 0 0 3:1
27 Ирони Рамат Ашарон 3 1 1 0 0 3:1
28 Миньор (БД) 3 1 1 0 0 1:0
29 Динамо (Москва) 3 1 1 0 0 1:0
30 Дукла (Прага) 3 1 1 0 0 1:0
31 Сокол (Марково) 3 1 1 0 0 2:1
32 Динамо (Тбилиси) 3 1 1 0 0 2:1
33 Хоризонт (Турново, Мак) 3 1 1 0 0 1:0
34 Локомотив Пловдив 3 1 1 0 0 2:1
35 Торпедо Москва 3 1 1 0 0 2:1
36 Волга 3 1 1 0 0 2:1
37 Левски 3 1 1 0 0 1:0
38 Виторул Костанца 3 1 1 0 0 2:1
39 Зестафони 3 1 1 0 0 3:2
40 Мастер (Бургас) 3 2 1 0 1 2:2
41 Беса (Албания) 3 3 0 3 0 2:2
42 Арис (Лимасол) 3 2 1 0 1 3:4
43 ФК Марица Пловдив 3 2 1 0 1 4:5
44 Аполон (Лимасол) 3 3 1 0 2 2:3
45 Теута 3 2 1 0 1 3:4
46 Септември 98 (Тервел) 3 2 1 0 1 4:6
47 Тунджа (Ямбол) 3 3 1 0 2 1:6
48 Спартак (Варна) 3 5 1 0 4 3:10
49 Видима 3 6 1 0 5 1:12
50 Сливнишки герой 2 2 0 2 0 2:2
51 Славия 2 3 0 2 1 3:4
52 Ягодина 1 1 0 1 0 0:0
53 Борислав (Първомай) 1 1 0 1 0 3:3
54 Динамо Киев (дубъл) 1 1 0 1 0 1:1
55 Макаби Явне 1 1 0 1 0 3:3
56 Белица 1 1 0 1 0 4:4
57 Стяуа 1 1 0 1 0 1:1
58 Гигант (Съединение) 1 1 0 1 0 0:0
59 Черноморец 1 1 0 1 0 0:0
60 Соленау 1 1 0 1 0 3:3
61 Черноморец Балчик 1 1 0 1 0 0:0
62 Партизан (Червен бряг) 1 1 0 1 0 0:0
63 Лудогорец 1 1 0 1 0 1:1
64 Отбор на играчи без договор 1 1 0 1 0 1:1
65 Ал Джаиз 1 1 0 1 0 1:1
66 Уигън 1 1 0 1 0 2:2
67 Черно море 1 1 0 1 0 2:2
68 Берое 1 2 0 1 1 3:4
69 Монтана 1 2 0 1 1 2:3
70 Витоша Бистрица 1 2 0 1 1 6:7
71 Несебър 1 2 0 1 1 0:2
72 Любимец 1 2 0 1 1 1:3
73 ФК Хасково 1957 1 4 0 1 3 5:10
74 Асеновец 1 2 0 1 1 1:9
75 ОФК Марек 2010 0 0 0 0 0 0:0
76 Рома 0 0 0 0 0 0:0
77 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 0 0 0 0 0:0
78 Локо 1929 (Мездра) 0 0 0 0 0 0:0
79 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
80 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
81 Диарбекирспор 0 0 0 0 0 0:0
82 Генчлербирлиги 0 0 0 0 0 0:0
83 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
84 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
85 Силистра 2009 0 0 0 0 0 0:0
86 Чавдар (Троян) 0 0 0 0 0 0:0
87 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
88 Евертън 0 0 0 0 0 0:0
89 Локомотив 2012 (Мз) 0 0 0 0 0 0:0
90 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0:0
91 Хеброс 0 0 0 0 0 0:0
92 Черно море (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
93 Рубин 0 0 0 0 0 0:0
94 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
95 Ботев Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
96 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
97 Раднички (Ниш) 0 0 0 0 0 0:0
98 Славия (17) 0 0 0 0 0 0:0
99 Атлетик (Куклен) 0 0 0 0 0 0:0
100 Ливърпул 0 1 0 0 1 1:2
101 Рудар 0 1 0 0 1 1:2
102 Легия Варшава 0 1 0 0 1 1:2
103 Макаби Хайфа 0 1 0 0 1 1:2
104 Перун (Кресна) 0 1 0 0 1 0:1
105 Дьош Дьор 0 1 0 0 1 1:2
106 Карабюкспор 0 1 0 0 1 0:1
107 Пандури 0 1 0 0 1 0:1
108 Бней Сахин 0 1 0 0 1 0:1
109 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:1
110 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
111 Розова долина 0 1 0 0 1 0:1
112 ОФК Белград 0 1 0 0 1 1:2
113 Астра (Плоещ) 0 1 0 0 1 0:1
114 Дравиня 0 1 0 0 1 0:2
115 Ботев (Козлодуй) 0 1 0 0 1 1:3
116 Таршин 0 1 0 0 1 0:2
117 Металург Донецк 0 1 0 0 1 0:2
118 Русокастро 0 1 0 0 1 1:3
119 Пирин Блг 0 1 0 0 1 0:2
120 Пиерикос 0 2 0 0 2 2:4
121 Ботев (17) 0 1 0 0 1 0:2
122 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 1:3
123 Гурник Забрже 0 1 0 0 1 0:2
124 Словачко 0 1 0 0 1 2:4
125 Аристон (Русе) 0 1 0 0 1 1:4
126 Брегалница Щип 0 1 0 0 1 2:5
127 Балзан 0 2 0 0 2 2:5
128 Сепаханг 0 1 0 0 1 0:3
129 Сливен 0 1 0 0 1 0:4
130 Димитровград 0 1 0 0 1 0:4
131 Места 0 2 0 0 2 3:8
132 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0:5
133 Септември (Сим) 0 4 0 0 4 4:9
134 Брестник 0 2 0 0 2 2:7
135 Хамрун Спартанс 0 3 0 0 3 1:7
136 Свети Никола 0 2 0 0 2 4:10
137 Пирин Благоевград 0 4 0 0 4 2:11
138 Червена Звезда (Глава) 0 1 0 0 1 1:10
139 Шумен 2007 0 3 0 0 3 1:10
140 Ботев (Ихтиман) 0 3 0 0 3 1:11
141 Германея 0 3 0 0 3 3:15
142 Добруджа 0 4 0 0 4 2:14
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK