Контроли
приключил | 25.07.2012

Първенство: Контроли | Кръг: 25.07

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 50%
X 0%
2 50%

Общо прогнози: 2

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Светкавица 31 4 4 0 0 11 5 4 2 15 9 4 2 29:16
2 Литекс 28 9 7 1 1 3 2 0 1 12 9 1 2 18:6
3 ЦСКА 25 12 7 0 5 2 1 1 0 14 8 1 5 25:12
4 Етър Велико Търново 24 8 4 2 2 4 3 1 0 12 7 3 2 22:10
5 Банско 24 9 6 2 1 3 1 1 1 12 7 3 2 22:13
6 Нефтохимик 1962 23 4 3 1 0 7 4 1 2 11 7 2 2 23:8
7 Локомотив София 22 8 5 1 2 2 2 0 0 10 7 1 2 27:7
8 Калиакра 22 4 4 0 0 7 3 1 3 11 7 1 3 21:19
9 Черно море 21 10 6 2 2 1 0 1 0 11 6 3 2 26:15
10 Ботев Пловдив 20 9 6 2 1 0 0 0 0 9 6 2 1 19:7
11 Левски 19 6 5 1 0 1 1 0 0 7 6 1 0 15:6
12 Мастер (Бургас) 18 6 5 0 1 2 1 0 1 8 6 0 2 19:9
13 Монтана 18 7 5 2 0 2 0 1 1 9 5 3 1 16:9
14 Пирин Гоце Делчев 18 8 4 2 2 6 1 1 4 14 5 3 6 24:18
15 Черноморец 17 9 5 1 3 1 0 1 0 10 5 2 3 18:9
16 Миньор 17 7 2 4 1 3 2 1 0 10 4 5 1 15:8
17 Берое 17 8 5 1 2 2 0 1 1 10 5 2 3 18:11
18 Ботев Враца 16 6 4 0 2 4 1 1 2 10 5 1 4 12:12
19 Локомотив Пловдив 14 8 3 2 3 1 1 0 0 9 4 2 3 20:14
20 Пирин (Разлог) 14 3 3 0 0 6 1 2 3 9 4 2 3 16:14
21 Славия 12 5 3 1 1 3 0 2 1 8 3 3 2 11:8
22 Видима 12 7 3 0 4 6 1 0 5 13 4 0 9 12:24
23 Спартак (Плевен) 11 2 1 1 0 10 2 1 7 12 3 2 7 10:20
24 Атромитос Атина 9 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3 0 0 5:1
25 Лудогорец 9 4 2 2 0 1 0 1 0 5 2 3 0 12:9
26 Созопол 9 1 0 0 1 5 3 0 2 6 3 0 3 8:15
27 Раковски 8 1 1 0 0 5 1 2 2 6 2 2 2 5:6
28 Любимец 7 2 2 0 0 2 0 1 1 4 2 1 1 9:3
29 Евроколеж (Пловдив) 7 2 1 1 0 1 1 0 0 3 2 1 0 9:4
30 Славия (до 19) 7 3 2 1 0 0 0 0 0 3 2 1 0 6:3
31 ФК Марица Пловдив 7 2 1 1 0 2 1 0 1 4 2 1 1 11:9
32 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 0 0 0 0 3 2 1 0 2:0
33 Сливнишки герой 7 6 1 2 3 2 0 2 0 8 1 4 3 9:9
34 Димитровград 7 3 2 1 0 1 0 0 1 4 2 1 1 4:6
35 Чавдар (Етрополе) 7 1 0 0 1 8 2 1 5 9 2 1 6 13:24
36 Локомотив 2012 (Мз) 6 3 2 0 1 0 0 0 0 3 2 0 1 9:3
37 Миньор (БД) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 6:1
38 Черноморец (до 19) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 7:3
39 Ботев (Гълъбово) 6 0 0 0 0 4 2 0 2 4 2 0 2 2:5
40 Несебър 5 7 1 1 5 2 0 1 1 9 1 2 6 5:12
41 Спартак (Варна) 5 3 0 2 1 5 1 0 4 8 1 2 5 7:15
42 Партизан (Червен бряг) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 10:1
43 Стяуа 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 4:1
44 Верея (Стара Загора) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:0
45 Борислав (Първомай) 4 2 1 0 1 1 0 1 0 3 1 1 1 10:10
46 Ботев (до 19) 4 3 1 1 1 1 0 0 1 4 1 1 2 5:5
47 Беса (Албания) 4 1 0 1 0 3 0 3 0 4 0 4 0 3:3
48 Дрита 4 0 0 0 0 4 1 1 2 4 1 1 2 3:6
49 Септември (Сим) 4 6 1 1 4 4 0 0 4 10 1 1 8 8:22
50 Рилски спортист 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:0
51 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 6:1
52 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6:1
53 Свиленград 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
54 Клуж 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:1
55 Атлетик (Куклен) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:1
56 Апоел Петах Тиква 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
57 Ирони Рамат Ашарон 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
58 Славия (17) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
59 Дукла (Прага) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
60 Левски (Карлово) 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 3:2
61 Сокол (Марково) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
62 Рома 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
63 Динамо (Тбилиси) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
64 Хоризонт (Турново, Мак) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
65 Виторул Костанца 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
66 Зестафони 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
67 Волга 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
68 Динамо (Москва) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
69 Торпедо Москва 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
70 Арис (Лимасол) 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:4
71 Теута 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:4
72 Аполон (Лимасол) 3 0 0 0 0 3 1 0 2 3 1 0 2 2:3
73 Септември 98 (Тервел) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 4:10
74 Тунджа (Ямбол) 3 2 0 0 2 3 1 0 2 5 1 0 4 3:11
75 Пирин Благоевград 3 2 1 0 1 4 0 0 4 6 1 0 5 3:14
76 Ал Джаиз 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
77 Макаби Явне 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
78 Раднички (Ниш) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
79 Преслав 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 4:4
80 Черноморец Балчик 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
81 Генчлербирлиги 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
82 Ягодина 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
83 Белица 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4:4
84 Отбор на играчи без договор 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
85 Евертън 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
86 Соленау 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
87 Динамо Киев (дубъл) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
88 Чавдар (Троян) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0:0
89 Уигън 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
90 Витоша Бистрица 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 6:7
91 Розова долина 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:3
92 Гигант (Съединение) 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 0 1 1 0:2
93 Локо 1929 (Мездра) 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 3:7
94 ФК Хасково 1957 1 0 0 0 0 4 0 1 3 4 0 1 3 5:10
95 Сливен 1 3 0 1 2 1 0 0 1 4 0 1 3 1:8
96 Асеновец 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 1:9
97 Добруджа 1 2 0 1 1 4 0 0 4 6 0 1 5 5:19
98 Рубин 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
99 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
100 Теплице 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
101 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
102 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
103 Рудар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
104 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
105 ОФК Белград 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
106 Легия Варшава 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
107 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
108 Карабюкспор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
109 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
110 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
111 Пандури 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
112 Ливърпул 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
113 Бней Сахин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
114 Таршин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
115 Пиерикос 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:4
116 Ботев (17) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
117 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
118 Пирин Блг 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
119 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
120 Словачко 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
121 Дравиня 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
122 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
123 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
124 Металург Донецк 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
125 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
126 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
127 Аристон (Русе) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
128 Диарбекирспор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:4
129 Силистра 2009 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
130 Балзан 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:5
131 Сепаханг 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
132 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
133 Брестник 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:7
134 Места 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 3:8
135 Хеброс 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 0:5
136 Хамрун Спартанс 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:7
137 Свети Никола 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 4:10
138 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:8
139 Шумен 2007 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:10
140 Червена Звезда (Глава) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:10
141 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:11
142 Германея 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 3:15
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Литекс 22 9 7 1 1 15:3
2 ЦСКА 21 12 7 0 5 22:10
3 Ботев Пловдив 20 9 6 2 1 19:7
4 Черно море 20 10 6 2 2 24:13
5 Банско 20 9 6 2 1 18:10
6 Монтана 17 7 5 2 0 14:6
7 Локомотив София 16 8 5 1 2 17:7
8 Черноморец 16 9 5 1 3 18:9
9 Левски 16 6 5 1 0 14:6
10 Берое 16 8 5 1 2 15:7
11 Мастер (Бургас) 15 6 5 0 1 17:7
12 Пирин Гоце Делчев 14 8 4 2 2 18:7
13 Етър Велико Търново 14 8 4 2 2 13:6
14 Светкавица 12 4 4 0 0 12:4
15 Калиакра 12 4 4 0 0 9:2
16 Ботев Враца 12 6 4 0 2 10:5
17 Локомотив Пловдив 11 8 3 2 3 18:13
18 Нефтохимик 1962 10 4 3 1 0 13:2
19 Славия 10 5 3 1 1 8:4
20 Миньор 10 7 2 4 1 6:5
21 Пирин (Разлог) 9 3 3 0 0 8:4
22 Видима 9 7 3 0 4 11:12
23 Лудогорец 8 4 2 2 0 11:8
24 Славия (до 19) 7 3 2 1 0 6:3
25 Димитровград 7 3 2 1 0 4:2
26 ОФК Марек 2010 7 3 2 1 0 2:0
27 Любимец 6 2 2 0 0 8:0
28 Локомотив 2012 (Мз) 6 3 2 0 1 9:3
29 Сливнишки герой 5 6 1 2 3 7:7
30 ФК Марица Пловдив 4 2 1 1 0 7:4
31 Евроколеж (Пловдив) 4 2 1 1 0 3:1
32 Ботев (до 19) 4 3 1 1 1 4:3
33 Спартак (Плевен) 4 2 1 1 0 2:1
34 Несебър 4 7 1 1 5 5:10
35 Септември (Сим) 4 6 1 1 4 4:13
36 Партизан (Червен бряг) 3 1 1 0 0 10:1
37 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 1 1 0 0 6:0
38 Рилски спортист 3 1 1 0 0 5:0
39 Черно море (до 19) 3 1 1 0 0 6:1
40 Миньор (БД) 3 1 1 0 0 5:1
41 Стяуа 3 1 1 0 0 3:0
42 Атлетик (Куклен) 3 1 1 0 0 4:1
43 Славия (17) 3 1 1 0 0 2:0
44 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 3:2
45 Рома 3 1 1 0 0 2:1
46 Раковски 3 1 1 0 0 2:1
47 Борислав (Първомай) 3 2 1 0 1 7:7
48 Пирин Благоевград 3 2 1 0 1 1:3
49 Спартак (Варна) 2 3 0 2 1 4:5
50 Розова долина 1 1 0 1 0 2:2
51 Беса (Албания) 1 1 0 1 0 1:1
52 Чавдар (Троян) 1 1 0 1 0 0:0
53 Раднички (Ниш) 1 1 0 1 0 3:3
54 Генчлербирлиги 1 1 0 1 0 1:1
55 Преслав 1 1 0 1 0 4:4
56 Евертън 1 1 0 1 0 1:1
57 Добруджа 1 2 0 1 1 3:5
58 Сливен 1 3 0 1 2 1:4
59 Локо 1929 (Мездра) 1 2 0 1 1 3:7
60 Червена Звезда (Глава) 0 0 0 0 0 0:0
61 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 0:0
62 Ливърпул 0 0 0 0 0 0:0
63 Бней Сахин 0 0 0 0 0 0:0
64 Уигън 0 0 0 0 0 0:0
65 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
66 Динамо (Тбилиси) 0 0 0 0 0 0:0
67 ФК Хасково 1957 0 0 0 0 0 0:0
68 Атромитос Атина 0 0 0 0 0 0:0
69 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
70 Аристон (Русе) 0 0 0 0 0 0:0
71 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0:0
72 Пиерикос 0 0 0 0 0 0:0
73 Апоел Петах Тиква 0 0 0 0 0 0:0
74 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 0:0
75 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
76 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
77 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 0:0
78 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
79 Места 0 0 0 0 0 0:0
80 Арис (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
81 Макаби Явне 0 0 0 0 0 0:0
82 ОФК Белград 0 0 0 0 0 0:0
83 Верея (Стара Загора) 0 0 0 0 0 0:0
84 Ирони Рамат Ашарон 0 0 0 0 0 0:0
85 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
86 Рудар 0 0 0 0 0 0:0
87 Белица 0 0 0 0 0 0:0
88 Свети Никола 0 0 0 0 0 0:0
89 Брестник 0 0 0 0 0 0:0
90 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
91 Виторул Костанца 0 0 0 0 0 0:0
92 Легия Варшава 0 0 0 0 0 0:0
93 Рубин 0 0 0 0 0 0:0
94 Динамо Киев (дубъл) 0 0 0 0 0 0:0
95 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
96 Ал Джаиз 0 0 0 0 0 0:0
97 Таршин 0 0 0 0 0 0:0
98 Пандури 0 0 0 0 0 0:0
99 Балзан 0 0 0 0 0 0:0
100 Динамо (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
101 Волга 0 0 0 0 0 0:0
102 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
103 Астра (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
104 Теута 0 0 0 0 0 0:0
105 Торпедо Москва 0 0 0 0 0 0:0
106 Витоша Бистрица 0 0 0 0 0 0:0
107 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
108 Сепаханг 0 0 0 0 0 0:0
109 Зестафони 0 0 0 0 0 0:0
110 Динамо (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
111 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
112 Соленау 0 0 0 0 0 0:0
113 Карабюкспор 0 0 0 0 0 0:0
114 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
115 Хамрун Спартанс 0 0 0 0 0 0:0
116 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
117 Макаби Хайфа 0 0 0 0 0 0:0
118 Словачко 0 0 0 0 0 0:0
119 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
120 Германея 0 0 0 0 0 0:0
121 Ботев (17) 0 0 0 0 0 0:0
122 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
123 Аполон (Лимасол) 0 0 0 0 0 0:0
124 Дравиня 0 0 0 0 0 0:0
125 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 0:0
126 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
127 Пирин Блг 0 0 0 0 0 0:0
128 Дрита 0 0 0 0 0 0:0
129 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 0:0
130 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 1:2
131 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 0:1
132 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:1
133 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 1 0 0 1 1:3
134 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 0:2
135 Чавдар (Етрополе) 0 1 0 0 1 0:2
136 Тунджа (Ямбол) 0 2 0 0 2 2:5
137 Силистра 2009 0 1 0 0 1 0:3
138 Созопол 0 1 0 0 1 0:3
139 Диарбекирспор 0 1 0 0 1 1:4
140 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 0:4
141 Хеброс 0 2 0 0 2 0:5
142 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0:8
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Светкавица 19 11 5 4 2 17:12
2 Нефтохимик 1962 13 7 4 1 2 10:6
3 Етър Велико Търново 10 4 3 1 0 9:4
4 Калиакра 10 7 3 1 3 12:17
5 Атромитос Атина 9 3 3 0 0 5:1
6 Созопол 9 5 3 0 2 8:12
7 Миньор 7 3 2 1 0 9:3
8 Чавдар (Етрополе) 7 8 2 1 5 13:22
9 Спартак (Плевен) 7 10 2 1 7 8:19
10 Локомотив София 6 2 2 0 0 10:0
11 Литекс 6 3 2 0 1 3:3
12 Ботев (Гълъбово) 6 4 2 0 2 2:5
13 Пирин (Разлог) 5 6 1 2 3 8:10
14 Раковски 5 5 1 2 2 3:5
15 Верея (Стара Загора) 4 2 1 1 0 3:0
16 Банско 4 3 1 1 1 4:3
17 ЦСКА 4 2 1 1 0 3:2
18 Дрита 4 4 1 1 2 3:6
19 Пирин Гоце Делчев 4 6 1 1 4 6:11
20 Ботев Враца 4 4 1 1 2 2:7
21 Свиленград 3 1 1 0 0 4:0
22 Клуж 3 1 1 0 0 4:1
23 Апоел Петах Тиква 3 1 1 0 0 3:0
24 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 4:1
25 Евроколеж (Пловдив) 3 1 1 0 0 6:3
26 Левски (Карлово) 3 1 1 0 0 3:1
27 Ирони Рамат Ашарон 3 1 1 0 0 3:1
28 Миньор (БД) 3 1 1 0 0 1:0
29 Динамо (Москва) 3 1 1 0 0 1:0
30 Дукла (Прага) 3 1 1 0 0 1:0
31 Сокол (Марково) 3 1 1 0 0 2:1
32 Динамо (Тбилиси) 3 1 1 0 0 2:1
33 Хоризонт (Турново, Мак) 3 1 1 0 0 1:0
34 Локомотив Пловдив 3 1 1 0 0 2:1
35 Торпедо Москва 3 1 1 0 0 2:1
36 Волга 3 1 1 0 0 2:1
37 Левски 3 1 1 0 0 1:0
38 Виторул Костанца 3 1 1 0 0 2:1
39 Зестафони 3 1 1 0 0 3:2
40 Мастер (Бургас) 3 2 1 0 1 2:2
41 Беса (Албания) 3 3 0 3 0 2:2
42 Арис (Лимасол) 3 2 1 0 1 3:4
43 ФК Марица Пловдив 3 2 1 0 1 4:5
44 Аполон (Лимасол) 3 3 1 0 2 2:3
45 Теута 3 2 1 0 1 3:4
46 Септември 98 (Тервел) 3 2 1 0 1 4:6
47 Тунджа (Ямбол) 3 3 1 0 2 1:6
48 Спартак (Варна) 3 5 1 0 4 3:10
49 Видима 3 6 1 0 5 1:12
50 Сливнишки герой 2 2 0 2 0 2:2
51 Славия 2 3 0 2 1 3:4
52 Ягодина 1 1 0 1 0 0:0
53 Борислав (Първомай) 1 1 0 1 0 3:3
54 Динамо Киев (дубъл) 1 1 0 1 0 1:1
55 Макаби Явне 1 1 0 1 0 3:3
56 Белица 1 1 0 1 0 4:4
57 Стяуа 1 1 0 1 0 1:1
58 Гигант (Съединение) 1 1 0 1 0 0:0
59 Черноморец 1 1 0 1 0 0:0
60 Соленау 1 1 0 1 0 3:3
61 Черноморец Балчик 1 1 0 1 0 0:0
62 Партизан (Червен бряг) 1 1 0 1 0 0:0
63 Лудогорец 1 1 0 1 0 1:1
64 Отбор на играчи без договор 1 1 0 1 0 1:1
65 Ал Джаиз 1 1 0 1 0 1:1
66 Уигън 1 1 0 1 0 2:2
67 Черно море 1 1 0 1 0 2:2
68 Берое 1 2 0 1 1 3:4
69 Монтана 1 2 0 1 1 2:3
70 Витоша Бистрица 1 2 0 1 1 6:7
71 Несебър 1 2 0 1 1 0:2
72 Любимец 1 2 0 1 1 1:3
73 ФК Хасково 1957 1 4 0 1 3 5:10
74 Асеновец 1 2 0 1 1 1:9
75 ОФК Марек 2010 0 0 0 0 0 0:0
76 Рома 0 0 0 0 0 0:0
77 Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград) 0 0 0 0 0 0:0
78 Локо 1929 (Мездра) 0 0 0 0 0 0:0
79 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
80 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
81 Диарбекирспор 0 0 0 0 0 0:0
82 Генчлербирлиги 0 0 0 0 0 0:0
83 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
84 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
85 Силистра 2009 0 0 0 0 0 0:0
86 Чавдар (Троян) 0 0 0 0 0 0:0
87 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
88 Евертън 0 0 0 0 0 0:0
89 Локомотив 2012 (Мз) 0 0 0 0 0 0:0
90 Апоел Кфар Саба 0 0 0 0 0 0:0
91 Хеброс 0 0 0 0 0 0:0
92 Черно море (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
93 Рубин 0 0 0 0 0 0:0
94 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
95 Ботев Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
96 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
97 Раднички (Ниш) 0 0 0 0 0 0:0
98 Славия (17) 0 0 0 0 0 0:0
99 Атлетик (Куклен) 0 0 0 0 0 0:0
100 Ливърпул 0 1 0 0 1 1:2
101 Рудар 0 1 0 0 1 1:2
102 Легия Варшава 0 1 0 0 1 1:2
103 Макаби Хайфа 0 1 0 0 1 1:2
104 Перун (Кресна) 0 1 0 0 1 0:1
105 Дьош Дьор 0 1 0 0 1 1:2
106 Карабюкспор 0 1 0 0 1 0:1
107 Пандури 0 1 0 0 1 0:1
108 Бней Сахин 0 1 0 0 1 0:1
109 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:1
110 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
111 Розова долина 0 1 0 0 1 0:1
112 ОФК Белград 0 1 0 0 1 1:2
113 Астра (Плоещ) 0 1 0 0 1 0:1
114 Дравиня 0 1 0 0 1 0:2
115 Ботев (Козлодуй) 0 1 0 0 1 1:3
116 Таршин 0 1 0 0 1 0:2
117 Металург Донецк 0 1 0 0 1 0:2
118 Русокастро 0 1 0 0 1 1:3
119 Пирин Блг 0 1 0 0 1 0:2
120 Пиерикос 0 2 0 0 2 2:4
121 Ботев (17) 0 1 0 0 1 0:2
122 Динамо (Букурещ) 0 1 0 0 1 1:3
123 Гурник Забрже 0 1 0 0 1 0:2
124 Словачко 0 1 0 0 1 2:4
125 Аристон (Русе) 0 1 0 0 1 1:4
126 Брегалница Щип 0 1 0 0 1 2:5
127 Балзан 0 2 0 0 2 2:5
128 Сепаханг 0 1 0 0 1 0:3
129 Сливен 0 1 0 0 1 0:4
130 Димитровград 0 1 0 0 1 0:4
131 Места 0 2 0 0 2 3:8
132 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0:5
133 Септември (Сим) 0 4 0 0 4 4:9
134 Брестник 0 2 0 0 2 2:7
135 Хамрун Спартанс 0 3 0 0 3 1:7
136 Свети Никола 0 2 0 0 2 4:10
137 Пирин Благоевград 0 4 0 0 4 2:11
138 Червена Звезда (Глава) 0 1 0 0 1 1:10
139 Шумен 2007 0 3 0 0 3 1:10
140 Ботев (Ихтиман) 0 3 0 0 3 1:11
141 Германея 0 3 0 0 3 3:15
142 Добруджа 0 4 0 0 4 2:14
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK