Контроли
приключил | 12.02.2013

Първенство: Контроли | Кръг: 12.02
Минута Действие Описание
90' Край на мача!
82' Гол Комазец нахлува опасно срещу вратата, но Евгени Александров предвидливо излиза и го блокира.
77' Литекс вече е изцяло с подменен състав. Във входа на мача в игра влязоха юношите Колев, Кр. Петков, М. Иванов, Даскалов, както и Томи Костадинов.
61' Гол ГОЛ ЗА ЛИТЕКС!!! След центриране на Цветанов играч на противника играе с ръка в наказателното поле. Г. Миланов технично реализира отсъдената дузпа.
58' Две смени за Литекс. В игра се появяват Руменов и Динчев. Преди това в игра влиза и Цветков.
57' Опит за удар на Таварес, но бразилецът бие слабо по земя и Пиргов необезпокояван лови.
47' Прострелно центриране по земя на Г. Миланов в зоната на дузпата, но никой не успява да нанесе удар.
43' Пряк свободен удар за Марибор, от 20 метра Мезга бие високо над гредата.
37' Добра атака на Литекс завършва с отлично центриране на Страхил Попов, но никой от съотборниците му не успява да засече топката.
36' След изпълнение на корнер словенците стигат до удар на Милец от 20-тина метра, но много неточно.
27' Леко напрежение пред наказателното поле на Литекс, но Пиргов съумява да отиграе без излишни рискове топката и да изчисти напред.
25' Принудителна смяна в отбора на Литекс. С контузия играта напуска Илия Миланов , който е заменен от Емил Грозев.
18' Самостоятелен рейд на Г. Миланов, който стреля от границата на пеналта, но топката минава близо до лявата греда.
12' Опит за далечен обстрел на Ибраими, но Пиргов без притеснения лови.
11' Добро двойно подаване между Цветанов и Г. Миланов, но след това националът не успява да намери свои съотборник в наказателното поле.
5' Г. Миланов подема атака през центъра, но е спрян с цената на жълт картон Лесяк.
1' Коментарът е от официалнияс сайт на Ботев
0' Марибор 12. Придигар 6. Милец 26. Райчевич 28. Вилер 45. Мевля 5. Филипович 8. Мезга 10. Ибраими 31. Лесяк 9. Таварес 17. Смрекар
статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 50%
X 50%
2 0%

Общо прогнози: 2

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 22 9 7 1 1 2 0 0 2 11 7 1 3 33:12
2 Светкавица 22 3 3 0 0 6 4 1 1 9 7 1 1 17:4
3 Локомотив Пловдив 22 9 6 1 2 2 1 0 1 11 7 1 3 17:5
4 Локомотив София 22 7 4 1 2 4 3 0 1 11 7 1 3 17:10
5 Ботев Пловдив 21 9 5 3 1 1 1 0 0 10 6 3 1 23:17
6 Миньор 18 5 5 0 0 3 1 0 2 8 6 0 2 20:3
7 Пирин Благоевград 18 7 4 2 1 2 1 1 0 9 5 3 1 24:8
8 Етър Велико Търново 18 9 5 3 1 1 0 0 1 10 5 3 2 18:10
9 ЦСКА 17 8 3 5 0 2 1 0 1 10 4 5 1 23:15
10 Нефтохимик 1962 17 7 3 3 1 3 1 2 0 10 4 5 1 13:9
11 Сливнишки герой 17 3 1 0 2 7 4 2 1 10 5 2 3 17:13
12 ФК Хасково 1957 16 2 2 0 0 5 3 1 1 7 5 1 1 14:3
13 Пирин (Разлог) 15 6 4 0 2 3 1 0 2 9 5 0 4 22:14
14 Литекс 15 6 2 4 0 4 1 2 1 10 3 6 1 11:8
15 Левски 14 7 2 4 1 2 1 1 0 9 3 5 1 19:12
16 Берое 14 4 1 1 2 6 3 1 2 10 4 2 4 16:10
17 Раковски 14 4 2 2 0 3 2 0 1 7 4 2 1 11:5
18 Асеновец 13 5 4 1 0 0 0 0 0 5 4 1 0 14:3
19 Славия 13 7 4 1 2 0 0 0 0 7 4 1 2 17:9
20 Витоша Бистрица 12 1 1 0 0 3 3 0 0 4 4 0 0 11:0
21 Созопол 12 2 1 0 1 7 3 0 4 9 4 0 5 21:12
22 Ботев Враца 12 5 2 2 1 3 1 1 1 8 3 3 2 9:6
23 Монтана 12 9 3 3 3 1 0 0 1 10 3 3 4 10:8
24 Септември (Сим) 12 4 3 0 1 5 0 3 2 9 3 3 3 10:9
25 Лудогорец 12 9 4 0 5 0 0 0 0 9 4 0 5 13:15
26 Пирин Гоце Делчев 12 6 2 0 4 4 2 0 2 10 4 0 6 10:20
27 Амкар 11 1 1 0 0 4 2 2 0 5 3 2 0 7:4
28 Видима 11 5 3 1 1 3 0 1 2 8 3 2 3 12:14
29 Суворово 10 3 2 1 0 1 1 0 0 4 3 1 0 12:3
30 Мастер (Бургас) 10 3 2 0 1 4 1 1 2 7 3 1 3 10:8
31 Ботев (Гълъбово) 10 2 1 0 1 5 2 1 2 7 3 1 3 9:10
32 Ботев (Попица) 9 1 1 0 0 2 2 0 0 3 3 0 0 13:6
33 Ботев (Ихтиман) 9 0 0 0 0 6 3 0 3 6 3 0 3 9:8
34 Чавдар (Етрополе) 9 2 2 0 0 6 1 0 5 8 3 0 5 7:13
35 Кубрат 8 3 1 1 1 3 1 1 1 6 2 2 2 17:7
36 Несебър 8 3 2 1 0 3 0 1 2 6 2 2 2 9:10
37 Оборище (Панагюрище) 7 1 1 0 0 4 1 1 2 5 2 1 2 10:9
38 Евроколеж (Пловдив) 7 3 1 1 1 2 1 0 1 5 2 1 2 9:14
39 Любимец 7 4 1 0 3 5 1 1 3 9 2 1 6 9:17
40 Академик (Свищов) 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 12:2
41 Добруджа 6 3 1 1 1 2 0 2 0 5 1 3 1 7:5
42 Верея (Стара Загора) 6 1 1 0 0 2 1 0 1 3 2 0 1 6:4
43 Спартак (Пловдив) 6 0 0 0 0 3 2 0 1 3 2 0 1 8:8
44 Аристон (Русе) 6 2 1 1 0 4 0 2 2 6 1 3 2 10:10
45 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 3 0 0 3 5 2 0 3 12:14
46 Черно море 6 7 1 3 3 0 0 0 0 7 1 3 3 5:10
47 Гигант (Съединение) 6 2 2 0 0 3 0 0 3 5 2 0 3 7:14
48 Спартак (Варна) 5 2 0 1 1 3 1 1 1 5 1 2 2 8:9
49 Септември 98 (Тервел) 5 3 0 0 3 3 1 2 0 6 1 2 3 10:14
50 Калиакра 5 5 1 2 2 0 0 0 0 5 1 2 2 5:9
51 Локомотив 2012 (Мз) 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 8:4
52 Торпедо Москва 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:0
53 Беласица 4 2 1 1 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3:2
54 Свиленград 4 3 1 1 1 0 0 0 0 3 1 1 1 5:5
55 Лудогорец (до 19) 4 3 1 1 1 0 0 0 0 3 1 1 1 5:6
56 Спартак (Плевен) 4 1 1 0 0 3 0 1 2 4 1 1 2 3:5
57 Слован Братислава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 7:1
58 Скала (Зверино) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:1
59 Атлетико (Параненсе) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 6:2
60 Ордуспор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5:1
61 Кубан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
62 Карабюкспор 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
63 Ювентус (Букурещ) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
64 Аарау 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
65 Шумен 2007 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
66 Глория (Бистрица) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
67 Спартак (Цинхвали) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
68 Храдец (Кралове) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
69 Терек 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
70 Баник Острава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
71 Виторул Костанца 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
72 Политехника Яши 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
73 Инегьолспор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
74 Етникос Газорос 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
75 Хоризонт (Турново, Мак) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
76 Шахтьор Караганди 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
77 Фарул Констанца (до 19) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
78 Оцелул 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
79 Белинзона 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
80 ОФК Стралджа 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:3
81 Войводина 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
82 Касъмпаша 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
83 Лех Познан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
84 ОФК Белград 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
85 Легия Варшава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
86 ОФК Марек 2010 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 5:4
87 Локомотив Москва 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:3
88 Вакер Инсбрук 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 2:2
89 Ботев (до 19) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 6:7
90 Черноморец (до 19) 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 6:9
91 Витоша (Долна Диканя) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 3:7
92 Карнобат 3 2 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1 3:7
93 Сторгозия (Плевен) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 4:8
94 Славия (до 19) 3 3 1 0 2 0 0 0 0 3 1 0 2 2:7
95 Тунджа (Ямбол) 3 1 1 0 0 2 0 0 2 3 1 0 2 6:12
96 Бенковски (Бяла) 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 2 0 4:4
97 Две могили 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
98 Висла Краков 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
99 Левски (Паталеница) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
100 БАТЕ Борисов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
101 Заглебие Любин 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
102 Шльонск (Вроцлав) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
103 Теплице 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
104 Вардар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
105 Химки 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
106 Аполон Каламария 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
107 Прибрам 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
108 Карпати Лвов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
109 Бдин (Видин) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
110 Виктория (Пилзен) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
111 Сервет 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
112 Симург (Азербайджан) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
113 Ираклис 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
114 УФА 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
115 Вихър (Николово) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
116 ФК Баку 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
117 Хазар Ленкоран 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
118 Дьош Дьор 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
119 Петролул (Плоещ) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
120 Корона 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
121 Импулс (Арм) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
122 Партизан 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
123 Олександрия (Украйна) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
124 Ростов 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 4:5
125 Дукла (Прага) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:4
126 Черно море (до 19) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:5
127 Димитровград 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 0:4
128 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
129 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
130 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
131 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
132 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
133 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
134 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
135 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
136 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
137 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
138 Провадия 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
139 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
140 Марибор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
141 Вихрен (дубъл) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
142 Металург Донецк 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
143 Сагиата 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
144 Днепър Могильов 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
145 Кривбас 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
146 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
147 Спартак (Налчик) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
148 Екранас 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
149 Тетекс 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
150 Фредрикстад 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
151 Мериносспор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
152 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
153 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:4
154 Кайрат 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
155 Преслав 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
156 Шериф Тираспол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
157 Манастирище 2000 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:5
158 Орел 19 (Оряхово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
159 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
160 Струмска слава 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
161 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
162 Родопа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
163 Локомотив (Тбилиси) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
164 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
165 Окжетпес (Казахстан) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
166 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
167 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:5
168 Вихрен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
169 Габер (Габровдол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
170 Байтарек Астана 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
171 Черноморец Балчик 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
172 Левски (до 19) 0 3 0 0 3 0 0 0 0 3 0 0 3 5:8
173 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:4
174 Костулени 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:4
175 Миньор (Раднево) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
176 Вихрен (Сандански) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
177 Миньор 1934 (Рудник) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
178 ФК Марица Пловдив 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
179 Монолит (Манастирище) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
180 Чернозем 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
181 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
182 Загорец 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:5
183 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
184 Белица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
185 Муратпаша 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
186 Места 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 2:7
187 Чепинец 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:6
188 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:6
189 Чихура (Грузия) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:7
190 Искър (Роман) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
191 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
192 Добруджа (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:7
193 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
194 Саско (Грузия) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:9
195 Германея 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:10
196 Свети Никола 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 2:12
197 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:13
198 Левски (Карлово) 0 4 0 0 4 1 0 0 1 5 0 0 5 3:18
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 22 9 7 1 1 32:9
2 Локомотив Пловдив 19 9 6 1 2 16:3
3 Етър Велико Търново 18 9 5 3 1 17:8
4 Ботев Пловдив 18 9 5 3 1 19:15
5 Миньор 15 5 5 0 0 16:0
6 Пирин Благоевград 14 7 4 2 1 20:5
7 ЦСКА 14 8 3 5 0 20:13
8 Асеновец 13 5 4 1 0 14:3
9 Славия 13 7 4 1 2 17:9
10 Локомотив София 13 7 4 1 2 11:6
11 Пирин (Разлог) 12 6 4 0 2 20:10
12 Монтана 12 9 3 3 3 10:7
13 Нефтохимик 1962 12 7 3 3 1 12:9
14 Лудогорец 12 9 4 0 5 13:15
15 Видима 10 5 3 1 1 10:5
16 Левски 10 7 2 4 1 13:10
17 Литекс 10 6 2 4 0 8:5
18 Светкавица 9 3 3 0 0 6:0
19 Септември (Сим) 9 4 3 0 1 8:3
20 Раковски 8 4 2 2 0 7:1
21 Ботев Враца 8 5 2 2 1 5:3
22 Суворово 7 3 2 1 0 8:3
23 Несебър 7 3 2 1 0 5:2
24 Академик (Свищов) 6 2 2 0 0 12:0
25 ФК Хасково 1957 6 2 2 0 0 9:0
26 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 8:1
27 Мастер (Бургас) 6 3 2 0 1 7:2
28 Гигант (Съединение) 6 2 2 0 0 5:1
29 Чавдар (Етрополе) 6 2 2 0 0 3:0
30 Черно море 6 7 1 3 3 5:10
31 Пирин Гоце Делчев 6 6 2 0 4 6:13
32 Калиакра 5 5 1 2 2 5:9
33 Кубрат 4 3 1 1 1 14:3
34 Аристон (Русе) 4 2 1 1 0 3:0
35 Добруджа 4 3 1 1 1 5:3
36 Беласица 4 2 1 1 0 3:2
37 Свиленград 4 3 1 1 1 5:5
38 Евроколеж (Пловдив) 4 3 1 1 1 7:7
39 Берое 4 4 1 1 2 4:4
40 Лудогорец (до 19) 4 3 1 1 1 5:6
41 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 7:1
42 Скала (Зверино) 3 1 1 0 0 5:1
43 ОФК Марек 2010 3 1 1 0 0 5:1
44 Витоша (Долна Диканя) 3 1 1 0 0 3:0
45 Карабюкспор 3 1 1 0 0 3:0
46 Верея (Стара Загора) 3 1 1 0 0 3:0
47 Шумен 2007 3 1 1 0 0 2:0
48 Ботев (Попица) 3 1 1 0 0 3:1
49 Спартак (Плевен) 3 1 1 0 0 2:0
50 Созопол 3 2 1 0 1 3:1
51 Ювентус (Букурещ) 3 1 1 0 0 3:1
52 Оборище (Панагюрище) 3 1 1 0 0 3:2
53 Тунджа (Ямбол) 3 1 1 0 0 2:1
54 Амкар 3 1 1 0 0 1:0
55 Сторгозия (Плевен) 3 1 1 0 0 4:3
56 Касъмпаша 3 1 1 0 0 1:0
57 Етникос Газорос 3 1 1 0 0 1:0
58 Витоша Бистрица 3 1 1 0 0 1:0
59 Войводина 3 1 1 0 0 1:0
60 Сливнишки герой 3 3 1 0 2 5:5
61 Ботев (Гълъбово) 3 2 1 0 1 3:4
62 Любимец 3 4 1 0 3 4:7
63 Карнобат 3 2 1 0 1 3:7
64 Славия (до 19) 3 3 1 0 2 2:7
65 Бенковски (Бяла) 2 2 0 2 0 4:4
66 Черно море (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
67 Дукла (Прага) 1 1 0 1 0 2:2
68 Бдин (Видин) 1 1 0 1 0 3:3
69 Ираклис 1 1 0 1 0 1:1
70 Партизан 1 1 0 1 0 1:1
71 Спартак (Варна) 1 2 0 1 1 1:3
72 Монолит (Манастирище) 0 0 0 0 0 0:0
73 Саско (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
74 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
75 Храдец (Кралове) 0 0 0 0 0 0:0
76 Баник Острава 0 0 0 0 0 0:0
77 Шльонск (Вроцлав) 0 0 0 0 0 0:0
78 БАТЕ Борисов 0 0 0 0 0 0:0
79 ОФК Белград 0 0 0 0 0 0:0
80 Миньор 1934 (Рудник) 0 0 0 0 0 0:0
81 Две могили 0 0 0 0 0 0:0
82 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 0:0
83 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
84 ОФК Стралджа 0 0 0 0 0 0:0
85 Миньор (Раднево) 0 0 0 0 0 0:0
86 Байтарек Астана 0 0 0 0 0 0:0
87 Вардар 0 0 0 0 0 0:0
88 Импулс (Арм) 0 0 0 0 0 0:0
89 Спартак (Цинхвали) 0 0 0 0 0 0:0
90 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
91 Струмска слава 0 0 0 0 0 0:0
92 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 0:0
93 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
94 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
95 Виторул Костанца 0 0 0 0 0 0:0
96 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
97 Терек 0 0 0 0 0 0:0
98 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
99 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 0:0
100 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 0:0
101 Белица 0 0 0 0 0 0:0
102 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
103 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
104 Чихура (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
105 Политехника Яши 0 0 0 0 0 0:0
106 Висла Краков 0 0 0 0 0 0:0
107 Слован Братислава 0 0 0 0 0 0:0
108 Лех Познан 0 0 0 0 0 0:0
109 Орел 19 (Оряхово) 0 0 0 0 0 0:0
110 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
111 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
112 Легия Варшава 0 0 0 0 0 0:0
113 Глория (Бистрица) 0 0 0 0 0 0:0
114 Ростов 0 0 0 0 0 0:0
115 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0:0
116 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
117 Вихър (Николово) 0 0 0 0 0 0:0
118 Родопа 0 0 0 0 0 0:0
119 Аарау 0 0 0 0 0 0:0
120 Габер (Габровдол) 0 0 0 0 0 0:0
121 Шериф Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
122 Спартак (Налчик) 0 0 0 0 0 0:0
123 УФА 0 0 0 0 0 0:0
124 Германея 0 0 0 0 0 0:0
125 Екранас 0 0 0 0 0 0:0
126 Вихрен 0 0 0 0 0 0:0
127 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
128 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
129 Фарул Констанца (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
130 Искър (Роман) 0 0 0 0 0 0:0
131 Химки 0 0 0 0 0 0:0
132 Тетекс 0 0 0 0 0 0:0
133 Симург (Азербайджан) 0 0 0 0 0 0:0
134 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 0:0
135 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 0:0
136 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0:0
137 Муратпаша 0 0 0 0 0 0:0
138 Кайрат 0 0 0 0 0 0:0
139 Сервет 0 0 0 0 0 0:0
140 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 0:0
141 Инегьолспор 0 0 0 0 0 0:0
142 Белинзона 0 0 0 0 0 0:0
143 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0:0
144 ФК Баку 0 0 0 0 0 0:0
145 Чернозем 0 0 0 0 0 0:0
146 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
147 Прибрам 0 0 0 0 0 0:0
148 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
149 Сагиата 0 0 0 0 0 0:0
150 Локомотив (Тбилиси) 0 0 0 0 0 0:0
151 Провадия 0 0 0 0 0 0:0
152 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
153 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 0:0
154 Днепър Могильов 0 0 0 0 0 0:0
155 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
156 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 0:0
157 Окжетпес (Казахстан) 0 0 0 0 0 0:0
158 Левски (Паталеница) 0 0 0 0 0 0:0
159 Торпедо Москва 0 0 0 0 0 0:0
160 Фредрикстад 0 0 0 0 0 0:0
161 Вихрен (Сандански) 0 0 0 0 0 0:0
162 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
163 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0:0
164 Хазар Ленкоран 0 0 0 0 0 0:0
165 Шахтьор Караганди 0 0 0 0 0 0:0
166 Ордуспор 0 0 0 0 0 0:0
167 Вакер Инсбрук 0 0 0 0 0 0:0
168 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
169 Спартак (Пловдив) 0 0 0 0 0 0:0
170 Корона 0 0 0 0 0 0:0
171 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
172 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
173 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
174 Атлетико (Параненсе) 0 0 0 0 0 0:0
175 Костулени 0 0 0 0 0 0:0
176 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
177 Вихрен (дубъл) 0 1 0 0 1 1:2
178 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 1 0 0 1 1:2
179 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 3:4
180 Димитровград 0 1 0 0 1 0:1
181 Марибор 0 1 0 0 1 0:1
182 Кривбас 0 1 0 0 1 1:2
183 Загорец 0 1 0 0 1 0:1
184 Мериносспор 0 1 0 0 1 1:2
185 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 0:2
186 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 1:3
187 Манастирище 2000 0 1 0 0 1 3:5
188 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:4
189 Черноморец Балчик 0 1 0 0 1 0:3
190 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 2:5
191 Левски (до 19) 0 3 0 0 3 5:8
192 ФК Марица Пловдив 0 1 0 0 1 0:3
193 Места 0 2 0 0 2 0:3
194 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 2:7
195 Добруджа (до 19) 0 1 0 0 1 1:7
196 Свети Никола 0 2 0 0 2 2:9
197 Септември 98 (Тервел) 0 3 0 0 3 0:10
198 Левски (Карлово) 0 4 0 0 4 3:14
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Сливнишки герой 14 7 4 2 1 12:8
2 Светкавица 13 6 4 1 1 11:4
3 Берое 10 6 3 1 2 12:6
4 ФК Хасково 1957 10 5 3 1 1 5:3
5 Витоша Бистрица 9 3 3 0 0 10:0
6 Созопол 9 7 3 0 4 18:11
7 Локомотив София 9 4 3 0 1 6:4
8 Ботев (Ихтиман) 9 6 3 0 3 9:8
9 Амкар 8 4 2 2 0 6:4
10 Ботев (Гълъбово) 7 5 2 1 2 6:6
11 Ботев (Попица) 6 2 2 0 0 10:5
12 Раковски 6 3 2 0 1 4:4
13 Спартак (Пловдив) 6 3 2 0 1 8:8
14 Пирин Гоце Делчев 6 4 2 0 2 4:7
15 Септември 98 (Тервел) 5 3 1 2 0 10:4
16 Нефтохимик 1962 5 3 1 2 0 1:0
17 Литекс 5 4 1 2 1 3:3
18 Левски 4 2 1 1 0 6:2
19 Торпедо Москва 4 2 1 1 0 3:0
20 Ботев Враца 4 3 1 1 1 4:3
21 Пирин Благоевград 4 2 1 1 0 4:3
22 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 7:6
23 Оборище (Панагюрище) 4 4 1 1 2 7:7
24 Кубрат 4 3 1 1 1 3:4
25 Мастер (Бургас) 4 4 1 1 2 3:6
26 Любимец 4 5 1 1 3 5:10
27 Слован Братислава 3 1 1 0 0 7:1
28 Ордуспор 3 1 1 0 0 5:1
29 Суворово 3 1 1 0 0 4:0
30 Атлетико (Параненсе) 3 1 1 0 0 6:2
31 Кубан 3 1 1 0 0 3:0
32 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 4:2
33 Ботев Пловдив 3 1 1 0 0 4:2
34 Глория (Бистрица) 3 1 1 0 0 2:0
35 Ботев (до 19) 3 2 1 0 1 5:3
36 Аарау 3 1 1 0 0 2:0
37 Легия Варшава 3 1 1 0 0 1:0
38 ОФК Стралджа 3 1 1 0 0 4:3
39 Хоризонт (Турново, Мак) 3 1 1 0 0 2:1
40 Политехника Яши 3 1 1 0 0 1:0
41 Миньор 3 3 1 0 2 4:3
42 Лех Познан 3 1 1 0 0 2:1
43 Виторул Костанца 3 1 1 0 0 1:0
44 Инегьолспор 3 1 1 0 0 3:2
45 ЦСКА 3 2 1 0 1 3:2
46 Терек 3 1 1 0 0 2:1
47 Спартак (Цинхвали) 3 1 1 0 0 2:1
48 Баник Острава 3 1 1 0 0 2:1
49 Оцелул 3 1 1 0 0 1:0
50 Храдец (Кралове) 3 1 1 0 0 1:0
51 Шахтьор Караганди 3 1 1 0 0 1:0
52 Белинзона 3 1 1 0 0 1:0
53 ОФК Белград 3 1 1 0 0 1:0
54 Фарул Констанца (до 19) 3 1 1 0 0 1:0
55 Локомотив Москва 3 2 1 0 1 3:3
56 Вакер Инсбрук 3 2 1 0 1 2:2
57 Верея (Стара Загора) 3 2 1 0 1 3:4
58 Локомотив Пловдив 3 2 1 0 1 1:2
59 Пирин (Разлог) 3 3 1 0 2 2:4
60 Септември (Сим) 3 5 0 3 2 2:6
61 Евроколеж (Пловдив) 3 2 1 0 1 2:7
62 Чавдар (Етрополе) 3 6 1 0 5 4:13
63 Добруджа 2 2 0 2 0 2:2
64 Аристон (Русе) 2 4 0 2 2 7:10
65 Карпати Лвов 1 1 0 1 0 1:1
66 Аполон Каламария 1 1 0 1 0 2:2
67 Корона 1 1 0 1 0 1:1
68 Левски (Паталеница) 1 1 0 1 0 2:2
69 Заглебие Любин 1 1 0 1 0 3:3
70 Олександрия (Украйна) 1 1 0 1 0 1:1
71 Вихър (Николово) 1 1 0 1 0 3:3
72 Хазар Ленкоран 1 1 0 1 0 1:1
73 БАТЕ Борисов 1 1 0 1 0 0:0
74 Прибрам 1 1 0 1 0 2:2
75 Шльонск (Вроцлав) 1 1 0 1 0 2:2
76 Химки 1 1 0 1 0 2:2
77 Дьош Дьор 1 1 0 1 0 2:2
78 Петролул (Плоещ) 1 1 0 1 0 1:1
79 УФА 1 1 0 1 0 3:3
80 Импулс (Арм) 1 1 0 1 0 1:1
81 Симург (Азербайджан) 1 1 0 1 0 3:3
82 Две могили 1 1 0 1 0 1:1
83 Виктория (Пилзен) 1 1 0 1 0 3:3
84 ФК Баку 1 1 0 1 0 1:1
85 Сервет 1 1 0 1 0 1:1
86 Висла Краков 1 1 0 1 0 0:0
87 Вардар 1 1 0 1 0 1:1
88 Теплице 1 1 0 1 0 2:2
89 Ростов 1 2 0 1 1 4:5
90 Локомотив 2012 (Мз) 1 2 0 1 1 1:3
91 Димитровград 1 2 0 1 1 0:3
92 Несебър 1 3 0 1 2 4:8
93 Спартак (Плевен) 1 3 0 1 2 1:5
94 Видима 1 3 0 1 2 2:9
95 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
96 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
97 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
98 Войводина 0 0 0 0 0 0:0
99 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 0:0
100 Карабюкспор 0 0 0 0 0 0:0
101 Касъмпаша 0 0 0 0 0 0:0
102 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0:0
103 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0:0
104 Калатис (Мангалия) 0 0 0 0 0 0:0
105 Манастирище 2000 0 0 0 0 0 0:0
106 Бдин (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
107 Карнобат 0 0 0 0 0 0:0
108 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 0 0 0 0 0:0
109 Бенковски (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
110 Марибор 0 0 0 0 0 0:0
111 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
112 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
113 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
114 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0:0
115 Скала (Зверино) 0 0 0 0 0 0:0
116 Вихрен (дубъл) 0 0 0 0 0 0:0
117 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
118 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
119 Славия 0 0 0 0 0 0:0
120 Ювентус (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
121 Кривбас 0 0 0 0 0 0:0
122 Лудогорец 0 0 0 0 0 0:0
123 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
124 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
125 Ираклис 0 0 0 0 0 0:0
126 Лудогорец (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
127 Калиакра 0 0 0 0 0 0:0
128 Етникос Газорос 0 0 0 0 0 0:0
129 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
130 Левски (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
131 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
132 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
133 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0:0
134 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
135 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
136 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
137 Мериносспор 0 0 0 0 0 0:0
138 Черно море 0 0 0 0 0 0:0
139 Екранас 0 1 0 0 1 0:1
140 Сагиата 0 1 0 0 1 0:1
141 Днепър Могильов 0 1 0 0 1 0:1
142 Кайрат 0 1 0 0 1 2:3
143 Сокол (Марково) 0 1 0 0 1 1:2
144 Тетекс 0 1 0 0 1 0:1
145 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 1:2
146 Монтана 0 1 0 0 1 0:1
147 Провадия 0 1 0 0 1 1:2
148 Спартак (Налчик) 0 1 0 0 1 0:1
149 Металург Донецк 0 1 0 0 1 1:2
150 Спартак (Москва) 0 1 0 0 1 1:2
151 Фредрикстад 0 1 0 0 1 0:1
152 Мизия (Кнежа) 0 1 0 0 1 1:2
153 Струмска слава 0 1 0 0 1 0:2
154 Преслав 0 1 0 0 1 0:2
155 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
156 Черноморец 0 2 0 0 2 1:3
157 Академик (Свищов) 0 1 0 0 1 0:2
158 Шериф Тираспол 0 1 0 0 1 1:3
159 Родопа 0 1 0 0 1 1:3
160 Русокастро 0 1 0 0 1 1:3
161 Дукла (Прага) 0 1 0 0 1 0:2
162 Локомотив (Тбилиси) 0 1 0 0 1 0:2
163 Орел 19 (Оряхово) 0 1 0 0 1 1:3
164 Места 0 1 0 0 1 2:4
165 Загорец 0 1 0 0 1 1:4
166 Миньор 1934 (Рудник) 0 1 0 0 1 0:3
167 Миньор (Раднево) 0 1 0 0 1 0:3
168 Костулени 0 2 0 0 2 1:4
169 Свети Никола 0 1 0 0 1 0:3
170 Габер (Габровдол) 0 1 0 0 1 0:3
171 Вихрен 0 1 0 0 1 0:3
172 Окжетпес (Казахстан) 0 1 0 0 1 0:3
173 Вихрен (Сандански) 0 1 0 0 1 1:4
174 Байтарек Астана 0 1 0 0 1 0:3
175 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:3
176 ОФК Марек 2010 0 1 0 0 1 0:3
177 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 1:5
178 Монолит (Манастирище) 0 1 0 0 1 1:5
179 Белица 0 1 0 0 1 0:4
180 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:4
181 Черно море (до 19) 0 1 0 0 1 0:4
182 Чернозем 0 1 0 0 1 0:4
183 Перун (Кресна) 0 1 0 0 1 1:5
184 Пирин 2001 (Благоевград) 0 1 0 0 1 1:6
185 Муратпаша 0 1 0 0 1 0:5
186 Чепинец 0 1 0 0 1 1:6
187 Сторгозия (Плевен) 0 1 0 0 1 0:5
188 Борислав (Първомай) 0 1 0 0 1 0:6
189 Чихура (Грузия) 0 2 0 0 2 1:7
190 Искър (Роман) 0 1 0 0 1 0:6
191 Тунджа (Ямбол) 0 2 0 0 2 4:11
192 Витоша (Долна Диканя) 0 1 0 0 1 0:7
193 Ситомир (Никопол) 0 1 0 0 1 0:7
194 Саско (Грузия) 0 2 0 0 2 1:9
195 Германея 0 3 0 0 3 1:10
196 Партизан (Червен бряг) 0 3 0 0 3 4:13
197 Гигант (Съединение) 0 3 0 0 3 2:13
198 Адаспорт (Острово) 0 1 0 0 1 0:13
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK