Контроли
приключил | 02.02.2013

Първенство: Контроли | Кръг: 02.02

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 100%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 2

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 22 9 7 1 1 2 0 0 2 11 7 1 3 33:12
2 Светкавица 22 3 3 0 0 6 4 1 1 9 7 1 1 17:4
3 Локомотив Пловдив 22 9 6 1 2 2 1 0 1 11 7 1 3 17:5
4 Локомотив София 22 7 4 1 2 4 3 0 1 11 7 1 3 17:10
5 Ботев Пловдив 21 9 5 3 1 1 1 0 0 10 6 3 1 23:17
6 Миньор 18 5 5 0 0 3 1 0 2 8 6 0 2 20:3
7 Пирин Благоевград 18 7 4 2 1 2 1 1 0 9 5 3 1 24:8
8 Етър Велико Търново 18 9 5 3 1 1 0 0 1 10 5 3 2 18:10
9 ЦСКА 17 8 3 5 0 2 1 0 1 10 4 5 1 23:15
10 Нефтохимик 1962 17 7 3 3 1 3 1 2 0 10 4 5 1 13:9
11 Сливнишки герой 17 3 1 0 2 7 4 2 1 10 5 2 3 17:13
12 ФК Хасково 1957 16 2 2 0 0 5 3 1 1 7 5 1 1 14:3
13 Пирин (Разлог) 15 6 4 0 2 3 1 0 2 9 5 0 4 22:14
14 Литекс 15 6 2 4 0 4 1 2 1 10 3 6 1 11:8
15 Левски 14 7 2 4 1 2 1 1 0 9 3 5 1 19:12
16 Берое 14 4 1 1 2 6 3 1 2 10 4 2 4 16:10
17 Раковски 14 4 2 2 0 3 2 0 1 7 4 2 1 11:5
18 Асеновец 13 5 4 1 0 0 0 0 0 5 4 1 0 14:3
19 Славия 13 7 4 1 2 0 0 0 0 7 4 1 2 17:9
20 Витоша Бистрица 12 1 1 0 0 3 3 0 0 4 4 0 0 11:0
21 Созопол 12 2 1 0 1 7 3 0 4 9 4 0 5 21:12
22 Ботев Враца 12 5 2 2 1 3 1 1 1 8 3 3 2 9:6
23 Монтана 12 9 3 3 3 1 0 0 1 10 3 3 4 10:8
24 Септември (Сим) 12 4 3 0 1 5 0 3 2 9 3 3 3 10:9
25 Лудогорец 12 9 4 0 5 0 0 0 0 9 4 0 5 13:15
26 Пирин Гоце Делчев 12 6 2 0 4 4 2 0 2 10 4 0 6 10:20
27 Амкар 11 1 1 0 0 4 2 2 0 5 3 2 0 7:4
28 Видима 11 5 3 1 1 3 0 1 2 8 3 2 3 12:14
29 Суворово 10 3 2 1 0 1 1 0 0 4 3 1 0 12:3
30 Мастер (Бургас) 10 3 2 0 1 4 1 1 2 7 3 1 3 10:8
31 Ботев (Гълъбово) 10 2 1 0 1 5 2 1 2 7 3 1 3 9:10
32 Ботев (Попица) 9 1 1 0 0 2 2 0 0 3 3 0 0 13:6
33 Ботев (Ихтиман) 9 0 0 0 0 6 3 0 3 6 3 0 3 9:8
34 Чавдар (Етрополе) 9 2 2 0 0 6 1 0 5 8 3 0 5 7:13
35 Кубрат 8 3 1 1 1 3 1 1 1 6 2 2 2 17:7
36 Несебър 8 3 2 1 0 3 0 1 2 6 2 2 2 9:10
37 Оборище (Панагюрище) 7 1 1 0 0 4 1 1 2 5 2 1 2 10:9
38 Евроколеж (Пловдив) 7 3 1 1 1 2 1 0 1 5 2 1 2 9:14
39 Любимец 7 4 1 0 3 5 1 1 3 9 2 1 6 9:17
40 Академик (Свищов) 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 12:2
41 Добруджа 6 3 1 1 1 2 0 2 0 5 1 3 1 7:5
42 Верея (Стара Загора) 6 1 1 0 0 2 1 0 1 3 2 0 1 6:4
43 Спартак (Пловдив) 6 0 0 0 0 3 2 0 1 3 2 0 1 8:8
44 Аристон (Русе) 6 2 1 1 0 4 0 2 2 6 1 3 2 10:10
45 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 3 0 0 3 5 2 0 3 12:14
46 Черно море 6 7 1 3 3 0 0 0 0 7 1 3 3 5:10
47 Гигант (Съединение) 6 2 2 0 0 3 0 0 3 5 2 0 3 7:14
48 Спартак (Варна) 5 2 0 1 1 3 1 1 1 5 1 2 2 8:9
49 Септември 98 (Тервел) 5 3 0 0 3 3 1 2 0 6 1 2 3 10:14
50 Калиакра 5 5 1 2 2 0 0 0 0 5 1 2 2 5:9
51 Локомотив 2012 (Мз) 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 8:4
52 Торпедо Москва 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:0
53 Беласица 4 2 1 1 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3:2
54 Свиленград 4 3 1 1 1 0 0 0 0 3 1 1 1 5:5
55 Лудогорец (до 19) 4 3 1 1 1 0 0 0 0 3 1 1 1 5:6
56 Спартак (Плевен) 4 1 1 0 0 3 0 1 2 4 1 1 2 3:5
57 Слован Братислава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 7:1
58 Скала (Зверино) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:1
59 Атлетико (Параненсе) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 6:2
60 Ордуспор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5:1
61 Кубан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
62 Карабюкспор 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
63 Ювентус (Букурещ) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
64 Аарау 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
65 Шумен 2007 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
66 Глория (Бистрица) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
67 Спартак (Цинхвали) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
68 Храдец (Кралове) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
69 Терек 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
70 Баник Острава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
71 Виторул Костанца 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
72 Политехника Яши 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
73 Инегьолспор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
74 Етникос Газорос 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
75 Хоризонт (Турново, Мак) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
76 Шахтьор Караганди 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
77 Фарул Констанца (до 19) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
78 Оцелул 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
79 Белинзона 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
80 ОФК Стралджа 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:3
81 Войводина 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
82 Касъмпаша 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
83 Лех Познан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
84 ОФК Белград 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
85 Легия Варшава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
86 ОФК Марек 2010 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 5:4
87 Локомотив Москва 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:3
88 Вакер Инсбрук 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 2:2
89 Ботев (до 19) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 6:7
90 Черноморец (до 19) 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 6:9
91 Витоша (Долна Диканя) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 3:7
92 Карнобат 3 2 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1 3:7
93 Сторгозия (Плевен) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 4:8
94 Славия (до 19) 3 3 1 0 2 0 0 0 0 3 1 0 2 2:7
95 Тунджа (Ямбол) 3 1 1 0 0 2 0 0 2 3 1 0 2 6:12
96 Бенковски (Бяла) 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 2 0 4:4
97 Две могили 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
98 Висла Краков 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
99 Левски (Паталеница) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
100 БАТЕ Борисов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
101 Заглебие Любин 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
102 Шльонск (Вроцлав) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
103 Теплице 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
104 Вардар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
105 Химки 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
106 Аполон Каламария 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
107 Прибрам 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
108 Карпати Лвов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
109 Бдин (Видин) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
110 Виктория (Пилзен) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
111 Сервет 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
112 Симург (Азербайджан) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
113 Ираклис 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
114 УФА 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
115 Вихър (Николово) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
116 ФК Баку 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
117 Хазар Ленкоран 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
118 Дьош Дьор 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
119 Петролул (Плоещ) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
120 Корона 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
121 Импулс (Арм) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
122 Партизан 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
123 Олександрия (Украйна) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
124 Ростов 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 4:5
125 Дукла (Прага) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:4
126 Черно море (до 19) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:5
127 Димитровград 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 0:4
128 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
129 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
130 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
131 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
132 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
133 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
134 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
135 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
136 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
137 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
138 Провадия 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
139 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
140 Марибор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
141 Вихрен (дубъл) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
142 Металург Донецк 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
143 Сагиата 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
144 Днепър Могильов 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
145 Кривбас 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
146 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
147 Спартак (Налчик) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
148 Екранас 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
149 Тетекс 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
150 Фредрикстад 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
151 Мериносспор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
152 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
153 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:4
154 Кайрат 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
155 Преслав 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
156 Шериф Тираспол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
157 Манастирище 2000 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:5
158 Орел 19 (Оряхово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
159 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
160 Струмска слава 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
161 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
162 Родопа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
163 Локомотив (Тбилиси) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
164 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
165 Окжетпес (Казахстан) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
166 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
167 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:5
168 Вихрен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
169 Габер (Габровдол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
170 Байтарек Астана 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
171 Черноморец Балчик 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
172 Левски (до 19) 0 3 0 0 3 0 0 0 0 3 0 0 3 5:8
173 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:4
174 Костулени 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:4
175 Миньор (Раднево) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
176 Вихрен (Сандански) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
177 Миньор 1934 (Рудник) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
178 ФК Марица Пловдив 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
179 Монолит (Манастирище) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
180 Чернозем 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
181 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
182 Загорец 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:5
183 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
184 Белица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
185 Муратпаша 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
186 Места 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 2:7
187 Чепинец 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:6
188 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:6
189 Чихура (Грузия) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:7
190 Искър (Роман) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
191 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
192 Добруджа (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:7
193 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
194 Саско (Грузия) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:9
195 Германея 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:10
196 Свети Никола 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 2:12
197 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:13
198 Левски (Карлово) 0 4 0 0 4 1 0 0 1 5 0 0 5 3:18
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 22 9 7 1 1 32:9
2 Локомотив Пловдив 19 9 6 1 2 16:3
3 Етър Велико Търново 18 9 5 3 1 17:8
4 Ботев Пловдив 18 9 5 3 1 19:15
5 Миньор 15 5 5 0 0 16:0
6 Пирин Благоевград 14 7 4 2 1 20:5
7 ЦСКА 14 8 3 5 0 20:13
8 Асеновец 13 5 4 1 0 14:3
9 Славия 13 7 4 1 2 17:9
10 Локомотив София 13 7 4 1 2 11:6
11 Пирин (Разлог) 12 6 4 0 2 20:10
12 Монтана 12 9 3 3 3 10:7
13 Нефтохимик 1962 12 7 3 3 1 12:9
14 Лудогорец 12 9 4 0 5 13:15
15 Видима 10 5 3 1 1 10:5
16 Левски 10 7 2 4 1 13:10
17 Литекс 10 6 2 4 0 8:5
18 Светкавица 9 3 3 0 0 6:0
19 Септември (Сим) 9 4 3 0 1 8:3
20 Раковски 8 4 2 2 0 7:1
21 Ботев Враца 8 5 2 2 1 5:3
22 Суворово 7 3 2 1 0 8:3
23 Несебър 7 3 2 1 0 5:2
24 Академик (Свищов) 6 2 2 0 0 12:0
25 ФК Хасково 1957 6 2 2 0 0 9:0
26 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 8:1
27 Мастер (Бургас) 6 3 2 0 1 7:2
28 Гигант (Съединение) 6 2 2 0 0 5:1
29 Чавдар (Етрополе) 6 2 2 0 0 3:0
30 Черно море 6 7 1 3 3 5:10
31 Пирин Гоце Делчев 6 6 2 0 4 6:13
32 Калиакра 5 5 1 2 2 5:9
33 Кубрат 4 3 1 1 1 14:3
34 Аристон (Русе) 4 2 1 1 0 3:0
35 Добруджа 4 3 1 1 1 5:3
36 Беласица 4 2 1 1 0 3:2
37 Свиленград 4 3 1 1 1 5:5
38 Евроколеж (Пловдив) 4 3 1 1 1 7:7
39 Берое 4 4 1 1 2 4:4
40 Лудогорец (до 19) 4 3 1 1 1 5:6
41 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 7:1
42 Скала (Зверино) 3 1 1 0 0 5:1
43 ОФК Марек 2010 3 1 1 0 0 5:1
44 Витоша (Долна Диканя) 3 1 1 0 0 3:0
45 Карабюкспор 3 1 1 0 0 3:0
46 Верея (Стара Загора) 3 1 1 0 0 3:0
47 Шумен 2007 3 1 1 0 0 2:0
48 Ботев (Попица) 3 1 1 0 0 3:1
49 Спартак (Плевен) 3 1 1 0 0 2:0
50 Созопол 3 2 1 0 1 3:1
51 Ювентус (Букурещ) 3 1 1 0 0 3:1
52 Оборище (Панагюрище) 3 1 1 0 0 3:2
53 Тунджа (Ямбол) 3 1 1 0 0 2:1
54 Амкар 3 1 1 0 0 1:0
55 Сторгозия (Плевен) 3 1 1 0 0 4:3
56 Касъмпаша 3 1 1 0 0 1:0
57 Етникос Газорос 3 1 1 0 0 1:0
58 Витоша Бистрица 3 1 1 0 0 1:0
59 Войводина 3 1 1 0 0 1:0
60 Сливнишки герой 3 3 1 0 2 5:5
61 Ботев (Гълъбово) 3 2 1 0 1 3:4
62 Любимец 3 4 1 0 3 4:7
63 Карнобат 3 2 1 0 1 3:7
64 Славия (до 19) 3 3 1 0 2 2:7
65 Бенковски (Бяла) 2 2 0 2 0 4:4
66 Черно море (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
67 Дукла (Прага) 1 1 0 1 0 2:2
68 Бдин (Видин) 1 1 0 1 0 3:3
69 Ираклис 1 1 0 1 0 1:1
70 Партизан 1 1 0 1 0 1:1
71 Спартак (Варна) 1 2 0 1 1 1:3
72 Монолит (Манастирище) 0 0 0 0 0 0:0
73 Саско (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
74 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
75 Храдец (Кралове) 0 0 0 0 0 0:0
76 Баник Острава 0 0 0 0 0 0:0
77 Шльонск (Вроцлав) 0 0 0 0 0 0:0
78 БАТЕ Борисов 0 0 0 0 0 0:0
79 ОФК Белград 0 0 0 0 0 0:0
80 Миньор 1934 (Рудник) 0 0 0 0 0 0:0
81 Две могили 0 0 0 0 0 0:0
82 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 0:0
83 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
84 ОФК Стралджа 0 0 0 0 0 0:0
85 Миньор (Раднево) 0 0 0 0 0 0:0
86 Байтарек Астана 0 0 0 0 0 0:0
87 Вардар 0 0 0 0 0 0:0
88 Импулс (Арм) 0 0 0 0 0 0:0
89 Спартак (Цинхвали) 0 0 0 0 0 0:0
90 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
91 Струмска слава 0 0 0 0 0 0:0
92 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 0:0
93 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
94 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
95 Виторул Костанца 0 0 0 0 0 0:0
96 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
97 Терек 0 0 0 0 0 0:0
98 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
99 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 0:0
100 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 0:0
101 Белица 0 0 0 0 0 0:0
102 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
103 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
104 Чихура (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
105 Политехника Яши 0 0 0 0 0 0:0
106 Висла Краков 0 0 0 0 0 0:0
107 Слован Братислава 0 0 0 0 0 0:0
108 Лех Познан 0 0 0 0 0 0:0
109 Орел 19 (Оряхово) 0 0 0 0 0 0:0
110 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
111 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
112 Легия Варшава 0 0 0 0 0 0:0
113 Глория (Бистрица) 0 0 0 0 0 0:0
114 Ростов 0 0 0 0 0 0:0
115 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0:0
116 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
117 Вихър (Николово) 0 0 0 0 0 0:0
118 Родопа 0 0 0 0 0 0:0
119 Аарау 0 0 0 0 0 0:0
120 Габер (Габровдол) 0 0 0 0 0 0:0
121 Шериф Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
122 Спартак (Налчик) 0 0 0 0 0 0:0
123 УФА 0 0 0 0 0 0:0
124 Германея 0 0 0 0 0 0:0
125 Екранас 0 0 0 0 0 0:0
126 Вихрен 0 0 0 0 0 0:0
127 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
128 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
129 Фарул Констанца (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
130 Искър (Роман) 0 0 0 0 0 0:0
131 Химки 0 0 0 0 0 0:0
132 Тетекс 0 0 0 0 0 0:0
133 Симург (Азербайджан) 0 0 0 0 0 0:0
134 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 0:0
135 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 0:0
136 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0:0
137 Муратпаша 0 0 0 0 0 0:0
138 Кайрат 0 0 0 0 0 0:0
139 Сервет 0 0 0 0 0 0:0
140 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 0:0
141 Инегьолспор 0 0 0 0 0 0:0
142 Белинзона 0 0 0 0 0 0:0
143 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0:0
144 ФК Баку 0 0 0 0 0 0:0
145 Чернозем 0 0 0 0 0 0:0
146 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
147 Прибрам 0 0 0 0 0 0:0
148 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
149 Сагиата 0 0 0 0 0 0:0
150 Локомотив (Тбилиси) 0 0 0 0 0 0:0
151 Провадия 0 0 0 0 0 0:0
152 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
153 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 0:0
154 Днепър Могильов 0 0 0 0 0 0:0
155 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
156 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 0:0
157 Окжетпес (Казахстан) 0 0 0 0 0 0:0
158 Левски (Паталеница) 0 0 0 0 0 0:0
159 Торпедо Москва 0 0 0 0 0 0:0
160 Фредрикстад 0 0 0 0 0 0:0
161 Вихрен (Сандански) 0 0 0 0 0 0:0
162 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
163 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0:0
164 Хазар Ленкоран 0 0 0 0 0 0:0
165 Шахтьор Караганди 0 0 0 0 0 0:0
166 Ордуспор 0 0 0 0 0 0:0
167 Вакер Инсбрук 0 0 0 0 0 0:0
168 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
169 Спартак (Пловдив) 0 0 0 0 0 0:0
170 Корона 0 0 0 0 0 0:0
171 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
172 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
173 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
174 Атлетико (Параненсе) 0 0 0 0 0 0:0
175 Костулени 0 0 0 0 0 0:0
176 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
177 Вихрен (дубъл) 0 1 0 0 1 1:2
178 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 1 0 0 1 1:2
179 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 3:4
180 Димитровград 0 1 0 0 1 0:1
181 Марибор 0 1 0 0 1 0:1
182 Кривбас 0 1 0 0 1 1:2
183 Загорец 0 1 0 0 1 0:1
184 Мериносспор 0 1 0 0 1 1:2
185 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 0:2
186 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 1:3
187 Манастирище 2000 0 1 0 0 1 3:5
188 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:4
189 Черноморец Балчик 0 1 0 0 1 0:3
190 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 2:5
191 Левски (до 19) 0 3 0 0 3 5:8
192 ФК Марица Пловдив 0 1 0 0 1 0:3
193 Места 0 2 0 0 2 0:3
194 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 2:7
195 Добруджа (до 19) 0 1 0 0 1 1:7
196 Свети Никола 0 2 0 0 2 2:9
197 Септември 98 (Тервел) 0 3 0 0 3 0:10
198 Левски (Карлово) 0 4 0 0 4 3:14
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Сливнишки герой 14 7 4 2 1 12:8
2 Светкавица 13 6 4 1 1 11:4
3 Берое 10 6 3 1 2 12:6
4 ФК Хасково 1957 10 5 3 1 1 5:3
5 Витоша Бистрица 9 3 3 0 0 10:0
6 Созопол 9 7 3 0 4 18:11
7 Локомотив София 9 4 3 0 1 6:4
8 Ботев (Ихтиман) 9 6 3 0 3 9:8
9 Амкар 8 4 2 2 0 6:4
10 Ботев (Гълъбово) 7 5 2 1 2 6:6
11 Ботев (Попица) 6 2 2 0 0 10:5
12 Раковски 6 3 2 0 1 4:4
13 Спартак (Пловдив) 6 3 2 0 1 8:8
14 Пирин Гоце Делчев 6 4 2 0 2 4:7
15 Септември 98 (Тервел) 5 3 1 2 0 10:4
16 Нефтохимик 1962 5 3 1 2 0 1:0
17 Литекс 5 4 1 2 1 3:3
18 Левски 4 2 1 1 0 6:2
19 Торпедо Москва 4 2 1 1 0 3:0
20 Ботев Враца 4 3 1 1 1 4:3
21 Пирин Благоевград 4 2 1 1 0 4:3
22 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 7:6
23 Оборище (Панагюрище) 4 4 1 1 2 7:7
24 Кубрат 4 3 1 1 1 3:4
25 Мастер (Бургас) 4 4 1 1 2 3:6
26 Любимец 4 5 1 1 3 5:10
27 Слован Братислава 3 1 1 0 0 7:1
28 Ордуспор 3 1 1 0 0 5:1
29 Суворово 3 1 1 0 0 4:0
30 Атлетико (Параненсе) 3 1 1 0 0 6:2
31 Кубан 3 1 1 0 0 3:0
32 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 4:2
33 Ботев Пловдив 3 1 1 0 0 4:2
34 Глория (Бистрица) 3 1 1 0 0 2:0
35 Ботев (до 19) 3 2 1 0 1 5:3
36 Аарау 3 1 1 0 0 2:0
37 Легия Варшава 3 1 1 0 0 1:0
38 ОФК Стралджа 3 1 1 0 0 4:3
39 Хоризонт (Турново, Мак) 3 1 1 0 0 2:1
40 Политехника Яши 3 1 1 0 0 1:0
41 Миньор 3 3 1 0 2 4:3
42 Лех Познан 3 1 1 0 0 2:1
43 Виторул Костанца 3 1 1 0 0 1:0
44 Инегьолспор 3 1 1 0 0 3:2
45 ЦСКА 3 2 1 0 1 3:2
46 Терек 3 1 1 0 0 2:1
47 Спартак (Цинхвали) 3 1 1 0 0 2:1
48 Баник Острава 3 1 1 0 0 2:1
49 Оцелул 3 1 1 0 0 1:0
50 Храдец (Кралове) 3 1 1 0 0 1:0
51 Шахтьор Караганди 3 1 1 0 0 1:0
52 Белинзона 3 1 1 0 0 1:0
53 ОФК Белград 3 1 1 0 0 1:0
54 Фарул Констанца (до 19) 3 1 1 0 0 1:0
55 Локомотив Москва 3 2 1 0 1 3:3
56 Вакер Инсбрук 3 2 1 0 1 2:2
57 Верея (Стара Загора) 3 2 1 0 1 3:4
58 Локомотив Пловдив 3 2 1 0 1 1:2
59 Пирин (Разлог) 3 3 1 0 2 2:4
60 Септември (Сим) 3 5 0 3 2 2:6
61 Евроколеж (Пловдив) 3 2 1 0 1 2:7
62 Чавдар (Етрополе) 3 6 1 0 5 4:13
63 Добруджа 2 2 0 2 0 2:2
64 Аристон (Русе) 2 4 0 2 2 7:10
65 Карпати Лвов 1 1 0 1 0 1:1
66 Аполон Каламария 1 1 0 1 0 2:2
67 Корона 1 1 0 1 0 1:1
68 Левски (Паталеница) 1 1 0 1 0 2:2
69 Заглебие Любин 1 1 0 1 0 3:3
70 Олександрия (Украйна) 1 1 0 1 0 1:1
71 Вихър (Николово) 1 1 0 1 0 3:3
72 Хазар Ленкоран 1 1 0 1 0 1:1
73 БАТЕ Борисов 1 1 0 1 0 0:0
74 Прибрам 1 1 0 1 0 2:2
75 Шльонск (Вроцлав) 1 1 0 1 0 2:2
76 Химки 1 1 0 1 0 2:2
77 Дьош Дьор 1 1 0 1 0 2:2
78 Петролул (Плоещ) 1 1 0 1 0 1:1
79 УФА 1 1 0 1 0 3:3
80 Импулс (Арм) 1 1 0 1 0 1:1
81 Симург (Азербайджан) 1 1 0 1 0 3:3
82 Две могили 1 1 0 1 0 1:1
83 Виктория (Пилзен) 1 1 0 1 0 3:3
84 ФК Баку 1 1 0 1 0 1:1
85 Сервет 1 1 0 1 0 1:1
86 Висла Краков 1 1 0 1 0 0:0
87 Вардар 1 1 0 1 0 1:1
88 Теплице 1 1 0 1 0 2:2
89 Ростов 1 2 0 1 1 4:5
90 Локомотив 2012 (Мз) 1 2 0 1 1 1:3
91 Димитровград 1 2 0 1 1 0:3
92 Несебър 1 3 0 1 2 4:8
93 Спартак (Плевен) 1 3 0 1 2 1:5
94 Видима 1 3 0 1 2 2:9
95 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
96 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
97 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
98 Войводина 0 0 0 0 0 0:0
99 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 0:0
100 Карабюкспор 0 0 0 0 0 0:0
101 Касъмпаша 0 0 0 0 0 0:0
102 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0:0
103 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0:0
104 Калатис (Мангалия) 0 0 0 0 0 0:0
105 Манастирище 2000 0 0 0 0 0 0:0
106 Бдин (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
107 Карнобат 0 0 0 0 0 0:0
108 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 0 0 0 0 0:0
109 Бенковски (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
110 Марибор 0 0 0 0 0 0:0
111 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
112 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
113 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
114 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0:0
115 Скала (Зверино) 0 0 0 0 0 0:0
116 Вихрен (дубъл) 0 0 0 0 0 0:0
117 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
118 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
119 Славия 0 0 0 0 0 0:0
120 Ювентус (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
121 Кривбас 0 0 0 0 0 0:0
122 Лудогорец 0 0 0 0 0 0:0
123 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
124 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
125 Ираклис 0 0 0 0 0 0:0
126 Лудогорец (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
127 Калиакра 0 0 0 0 0 0:0
128 Етникос Газорос 0 0 0 0 0 0:0
129 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
130 Левски (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
131 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
132 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
133 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0:0
134 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
135 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
136 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
137 Мериносспор 0 0 0 0 0 0:0
138 Черно море 0 0 0 0 0 0:0
139 Екранас 0 1 0 0 1 0:1
140 Сагиата 0 1 0 0 1 0:1
141 Днепър Могильов 0 1 0 0 1 0:1
142 Кайрат 0 1 0 0 1 2:3
143 Сокол (Марково) 0 1 0 0 1 1:2
144 Тетекс 0 1 0 0 1 0:1
145 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 1:2
146 Монтана 0 1 0 0 1 0:1
147 Провадия 0 1 0 0 1 1:2
148 Спартак (Налчик) 0 1 0 0 1 0:1
149 Металург Донецк 0 1 0 0 1 1:2
150 Спартак (Москва) 0 1 0 0 1 1:2
151 Фредрикстад 0 1 0 0 1 0:1
152 Мизия (Кнежа) 0 1 0 0 1 1:2
153 Струмска слава 0 1 0 0 1 0:2
154 Преслав 0 1 0 0 1 0:2
155 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
156 Черноморец 0 2 0 0 2 1:3
157 Академик (Свищов) 0 1 0 0 1 0:2
158 Шериф Тираспол 0 1 0 0 1 1:3
159 Родопа 0 1 0 0 1 1:3
160 Русокастро 0 1 0 0 1 1:3
161 Дукла (Прага) 0 1 0 0 1 0:2
162 Локомотив (Тбилиси) 0 1 0 0 1 0:2
163 Орел 19 (Оряхово) 0 1 0 0 1 1:3
164 Места 0 1 0 0 1 2:4
165 Загорец 0 1 0 0 1 1:4
166 Миньор 1934 (Рудник) 0 1 0 0 1 0:3
167 Миньор (Раднево) 0 1 0 0 1 0:3
168 Костулени 0 2 0 0 2 1:4
169 Свети Никола 0 1 0 0 1 0:3
170 Габер (Габровдол) 0 1 0 0 1 0:3
171 Вихрен 0 1 0 0 1 0:3
172 Окжетпес (Казахстан) 0 1 0 0 1 0:3
173 Вихрен (Сандански) 0 1 0 0 1 1:4
174 Байтарек Астана 0 1 0 0 1 0:3
175 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:3
176 ОФК Марек 2010 0 1 0 0 1 0:3
177 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 1:5
178 Монолит (Манастирище) 0 1 0 0 1 1:5
179 Белица 0 1 0 0 1 0:4
180 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:4
181 Черно море (до 19) 0 1 0 0 1 0:4
182 Чернозем 0 1 0 0 1 0:4
183 Перун (Кресна) 0 1 0 0 1 1:5
184 Пирин 2001 (Благоевград) 0 1 0 0 1 1:6
185 Муратпаша 0 1 0 0 1 0:5
186 Чепинец 0 1 0 0 1 1:6
187 Сторгозия (Плевен) 0 1 0 0 1 0:5
188 Борислав (Първомай) 0 1 0 0 1 0:6
189 Чихура (Грузия) 0 2 0 0 2 1:7
190 Искър (Роман) 0 1 0 0 1 0:6
191 Тунджа (Ямбол) 0 2 0 0 2 4:11
192 Витоша (Долна Диканя) 0 1 0 0 1 0:7
193 Ситомир (Никопол) 0 1 0 0 1 0:7
194 Саско (Грузия) 0 2 0 0 2 1:9
195 Германея 0 3 0 0 3 1:10
196 Партизан (Червен бряг) 0 3 0 0 3 4:13
197 Гигант (Съединение) 0 3 0 0 3 2:13
198 Адаспорт (Острово) 0 1 0 0 1 0:13
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK