Контроли
приключил | 14.02.2013

Първенство: Контроли | Кръг: 14.02
Лудогорец

Треньор: Едуард Ераносян

0
1
Минута Действие Описание
79' Мачът е прекратен в 79-ата минута.
31' Гол ГОООЛ! 0:1! Хорхе Салинас излезе сам срещу Чворович и го преодоля за 0:1.
1' Начало на мача
статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 50%
X 50%
2 0%

Общо прогнози: 2

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 22 9 7 1 1 2 0 0 2 11 7 1 3 33:12
2 Светкавица 22 3 3 0 0 6 4 1 1 9 7 1 1 17:4
3 Локомотив Пловдив 22 9 6 1 2 2 1 0 1 11 7 1 3 17:5
4 Локомотив София 22 7 4 1 2 4 3 0 1 11 7 1 3 17:10
5 Ботев Пловдив 21 9 5 3 1 1 1 0 0 10 6 3 1 23:17
6 Пирин Благоевград 19 8 4 3 1 2 1 1 0 10 5 4 1 24:8
7 Миньор 18 5 5 0 0 3 1 0 2 8 6 0 2 20:3
8 Етър Велико Търново 18 9 5 3 1 1 0 0 1 10 5 3 2 18:10
9 ЦСКА 17 8 3 5 0 2 1 0 1 10 4 5 1 23:15
10 Нефтохимик 1962 17 7 3 3 1 3 1 2 0 10 4 5 1 13:9
11 Сливнишки герой 17 3 1 0 2 7 4 2 1 10 5 2 3 17:13
12 ФК Хасково 1957 16 2 2 0 0 5 3 1 1 7 5 1 1 14:3
13 Пирин (Разлог) 15 6 4 0 2 3 1 0 2 9 5 0 4 22:14
14 Литекс 15 6 2 4 0 4 1 2 1 10 3 6 1 11:8
15 Левски 14 7 2 4 1 2 1 1 0 9 3 5 1 19:12
16 Раковски 14 4 2 2 0 3 2 0 1 7 4 2 1 11:5
17 Берое 14 4 1 1 2 6 3 1 2 10 4 2 4 16:10
18 Пирин Гоце Делчев 14 7 2 1 4 5 2 1 2 12 4 2 6 11:21
19 Витоша Бистрица 13 1 1 0 0 4 3 1 0 5 4 1 0 11:0
20 Асеновец 13 5 4 1 0 0 0 0 0 5 4 1 0 14:3
21 Славия 13 7 4 1 2 0 0 0 0 7 4 1 2 17:9
22 Созопол 12 2 1 0 1 7 3 0 4 9 4 0 5 21:12
23 Ботев Враца 12 5 2 2 1 3 1 1 1 8 3 3 2 9:6
24 Монтана 12 9 3 3 3 1 0 0 1 10 3 3 4 10:8
25 Септември (Сим) 12 4 3 0 1 5 0 3 2 9 3 3 3 10:9
26 Лудогорец 12 9 4 0 5 0 0 0 0 9 4 0 5 13:15
27 Банско 11 5 2 3 0 3 0 2 1 8 2 5 1 8:3
28 Амкар 11 1 1 0 0 4 2 2 0 5 3 2 0 7:4
29 Видима 11 5 3 1 1 3 0 1 2 8 3 2 3 12:14
30 Суворово 10 3 2 1 0 1 1 0 0 4 3 1 0 12:3
31 Оборище (Панагюрище) 10 2 2 0 0 4 1 1 2 6 3 1 2 12:9
32 Мастер (Бургас) 10 3 2 0 1 4 1 1 2 7 3 1 3 10:8
33 Ботев (Гълъбово) 10 2 1 0 1 5 2 1 2 7 3 1 3 9:10
34 Ботев (Попица) 9 1 1 0 0 2 2 0 0 3 3 0 0 13:6
35 Ботев (Ихтиман) 9 0 0 0 0 6 3 0 3 6 3 0 3 9:8
36 Чавдар (Етрополе) 9 2 2 0 0 6 1 0 5 8 3 0 5 7:13
37 Кубрат 8 3 1 1 1 3 1 1 1 6 2 2 2 17:7
38 Несебър 8 3 2 1 0 3 0 1 2 6 2 2 2 9:10
39 Евроколеж (Пловдив) 7 3 1 1 1 2 1 0 1 5 2 1 2 9:14
40 Любимец 7 4 1 0 3 5 1 1 3 9 2 1 6 9:17
41 Академик (Свищов) 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 12:2
42 Верея (Стара Загора) 6 1 1 0 0 2 1 0 1 3 2 0 1 6:4
43 Добруджа 6 3 1 1 1 2 0 2 0 5 1 3 1 7:5
44 Спартак (Пловдив) 6 0 0 0 0 3 2 0 1 3 2 0 1 8:8
45 Аристон (Русе) 6 2 1 1 0 4 0 2 2 6 1 3 2 10:10
46 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 3 0 0 3 5 2 0 3 12:14
47 Черно море 6 7 1 3 3 0 0 0 0 7 1 3 3 5:10
48 Гигант (Съединение) 6 2 2 0 0 3 0 0 3 5 2 0 3 7:14
49 Спартак (Варна) 5 2 0 1 1 3 1 1 1 5 1 2 2 8:9
50 Калиакра 5 5 1 2 2 0 0 0 0 5 1 2 2 5:9
51 Септември 98 (Тервел) 5 3 0 0 3 3 1 2 0 6 1 2 3 10:14
52 Локомотив 2012 (Мз) 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 8:4
53 Торпедо Москва 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:0
54 Беласица 4 2 1 1 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3:2
55 Свиленград 4 3 1 1 1 0 0 0 0 3 1 1 1 5:5
56 Лудогорец (до 19) 4 3 1 1 1 0 0 0 0 3 1 1 1 5:6
57 Спартак (Плевен) 4 1 1 0 0 3 0 1 2 4 1 1 2 3:5
58 Слован Братислава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 7:1
59 Атлетико (Параненсе) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 6:2
60 Ордуспор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5:1
61 Скала (Зверино) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5:1
62 Карабюкспор 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:0
63 Кубан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
64 Глория (Бистрица) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
65 Аарау 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
66 Шумен 2007 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
67 Ювентус (Букурещ) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
68 Етникос Газорос 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
69 Спартак (Цинхвали) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
70 Белинзона 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
71 ОФК Белград 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
72 Инегьолспор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
73 Виторул Костанца 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
74 Политехника Яши 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
75 ОФК Стралджа 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:3
76 Терек 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
77 Храдец (Кралове) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
78 Войводина 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
79 Фарул Констанца (до 19) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
80 Касъмпаша 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
81 Оцелул 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
82 Хоризонт (Турново, Мак) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
83 ОФК Марек 2010 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 5:4
84 Шахтьор Караганди 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
85 Баник Острава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
86 Лех Познан 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
87 Легия Варшава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
88 Вакер Инсбрук 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 2:2
89 Локомотив Москва 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:3
90 Ботев (до 19) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 6:7
91 Черноморец (до 19) 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 6:9
92 Сторгозия (Плевен) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 4:8
93 Витоша (Долна Диканя) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 3:7
94 Карнобат 3 2 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1 3:7
95 Славия (до 19) 3 3 1 0 2 0 0 0 0 3 1 0 2 2:7
96 Тунджа (Ямбол) 3 1 1 0 0 2 0 0 2 3 1 0 2 6:12
97 Бенковски (Бяла) 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 2 0 4:4
98 БАТЕ Борисов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
99 Шльонск (Вроцлав) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
100 Ираклис 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
101 УФА 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
102 Левски (Паталеница) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
103 Корона 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
104 Теплице 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
105 Вихър (Николово) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
106 Висла Краков 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
107 Две могили 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
108 Сервет 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
109 ФК Баку 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
110 Бдин (Видин) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
111 Аполон Каламария 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
112 Вардар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
113 Симург (Азербайджан) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
114 Заглебие Любин 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
115 Петролул (Плоещ) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
116 Олександрия (Украйна) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
117 Прибрам 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
118 Дьош Дьор 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
119 Импулс (Арм) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
120 Виктория (Пилзен) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
121 Карпати Лвов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
122 Брегалница Щип 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
123 Партизан 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
124 Химки 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
125 Хазар Ленкоран 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
126 Ростов 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 4:5
127 Дукла (Прага) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:4
128 Черно море (до 19) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:5
129 Димитровград 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 0:4
130 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
131 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
132 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
133 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
134 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
135 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
136 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
137 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
138 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
139 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
140 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
141 Марибор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
142 Провадия 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
143 Вихрен (дубъл) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
144 Мериносспор 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
145 Сагиата 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
146 Днепър Могильов 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
147 Металург Донецк 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
148 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
149 Спартак (Налчик) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
150 Екранас 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
151 Тетекс 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
152 Фредрикстад 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
153 Кривбас 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
154 Кайрат 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
155 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:4
156 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
157 Орел 19 (Оряхово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
158 Родопа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
159 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
160 Струмска слава 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
161 Преслав 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
162 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
163 Шериф Тираспол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
164 Манастирище 2000 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:5
165 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
166 Локомотив (Тбилиси) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
167 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:5
168 Габер (Габровдол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
169 Миньор (Раднево) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
170 Черноморец Балчик 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
171 Байтарек Астана 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
172 Вихрен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
173 Левски (до 19) 0 3 0 0 3 0 0 0 0 3 0 0 3 5:8
174 Вихрен (Сандански) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
175 ФК Марица Пловдив 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
176 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:4
177 Окжетпес (Казахстан) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
178 Костулени 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:4
179 Миньор 1934 (Рудник) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
180 Монолит (Манастирище) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
181 Загорец 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:5
182 Белица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
183 Чернозем 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
184 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
185 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
186 Муратпаша 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
187 Места 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 2:7
188 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:6
189 Чепинец 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:6
190 Чихура (Грузия) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:7
191 Искър (Роман) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
192 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
193 Добруджа (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:7
194 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
195 Саско (Грузия) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:9
196 Германея 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 1:10
197 Свети Никола 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 2:12
198 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 0:10
199 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:13
200 Левски (Карлово) 0 4 0 0 4 1 0 0 1 5 0 0 5 3:18
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 22 9 7 1 1 32:9
2 Локомотив Пловдив 19 9 6 1 2 16:3
3 Етър Велико Търново 18 9 5 3 1 17:8
4 Ботев Пловдив 18 9 5 3 1 19:15
5 Миньор 15 5 5 0 0 16:0
6 Пирин Благоевград 15 8 4 3 1 20:5
7 ЦСКА 14 8 3 5 0 20:13
8 Асеновец 13 5 4 1 0 14:3
9 Славия 13 7 4 1 2 17:9
10 Локомотив София 13 7 4 1 2 11:6
11 Пирин (Разлог) 12 6 4 0 2 20:10
12 Монтана 12 9 3 3 3 10:7
13 Нефтохимик 1962 12 7 3 3 1 12:9
14 Лудогорец 12 9 4 0 5 13:15
15 Видима 10 5 3 1 1 10:5
16 Левски 10 7 2 4 1 13:10
17 Литекс 10 6 2 4 0 8:5
18 Банско 9 5 2 3 0 8:1
19 Светкавица 9 3 3 0 0 6:0
20 Септември (Сим) 9 4 3 0 1 8:3
21 Раковски 8 4 2 2 0 7:1
22 Ботев Враца 8 5 2 2 1 5:3
23 Суворово 7 3 2 1 0 8:3
24 Несебър 7 3 2 1 0 5:2
25 Пирин Гоце Делчев 7 7 2 1 4 6:13
26 Академик (Свищов) 6 2 2 0 0 12:0
27 ФК Хасково 1957 6 2 2 0 0 9:0
28 Партизан (Червен бряг) 6 2 2 0 0 8:1
29 Мастер (Бургас) 6 3 2 0 1 7:2
30 Гигант (Съединение) 6 2 2 0 0 5:1
31 Оборище (Панагюрище) 6 2 2 0 0 5:2
32 Чавдар (Етрополе) 6 2 2 0 0 3:0
33 Черно море 6 7 1 3 3 5:10
34 Калиакра 5 5 1 2 2 5:9
35 Кубрат 4 3 1 1 1 14:3
36 Аристон (Русе) 4 2 1 1 0 3:0
37 Добруджа 4 3 1 1 1 5:3
38 Беласица 4 2 1 1 0 3:2
39 Евроколеж (Пловдив) 4 3 1 1 1 7:7
40 Берое 4 4 1 1 2 4:4
41 Свиленград 4 3 1 1 1 5:5
42 Лудогорец (до 19) 4 3 1 1 1 5:6
43 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 7:1
44 Скала (Зверино) 3 1 1 0 0 5:1
45 ОФК Марек 2010 3 1 1 0 0 5:1
46 Верея (Стара Загора) 3 1 1 0 0 3:0
47 Витоша (Долна Диканя) 3 1 1 0 0 3:0
48 Карабюкспор 3 1 1 0 0 3:0
49 Ювентус (Букурещ) 3 1 1 0 0 3:1
50 Созопол 3 2 1 0 1 3:1
51 Спартак (Плевен) 3 1 1 0 0 2:0
52 Шумен 2007 3 1 1 0 0 2:0
53 Ботев (Попица) 3 1 1 0 0 3:1
54 Витоша Бистрица 3 1 1 0 0 1:0
55 Тунджа (Ямбол) 3 1 1 0 0 2:1
56 Сторгозия (Плевен) 3 1 1 0 0 4:3
57 Войводина 3 1 1 0 0 1:0
58 Касъмпаша 3 1 1 0 0 1:0
59 Етникос Газорос 3 1 1 0 0 1:0
60 Амкар 3 1 1 0 0 1:0
61 Сливнишки герой 3 3 1 0 2 5:5
62 Ботев (Гълъбово) 3 2 1 0 1 3:4
63 Любимец 3 4 1 0 3 4:7
64 Карнобат 3 2 1 0 1 3:7
65 Славия (до 19) 3 3 1 0 2 2:7
66 Бенковски (Бяла) 2 2 0 2 0 4:4
67 Партизан 1 1 0 1 0 1:1
68 Черно море (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
69 Бдин (Видин) 1 1 0 1 0 3:3
70 Дукла (Прага) 1 1 0 1 0 2:2
71 Ираклис 1 1 0 1 0 1:1
72 Спартак (Варна) 1 2 0 1 1 1:3
73 Миньор 1934 (Рудник) 0 0 0 0 0 0:0
74 Баник Острава 0 0 0 0 0 0:0
75 ОФК Белград 0 0 0 0 0 0:0
76 Храдец (Кралове) 0 0 0 0 0 0:0
77 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
78 Вихър (Николово) 0 0 0 0 0 0:0
79 Миньор (Раднево) 0 0 0 0 0 0:0
80 Мизия (Кнежа) 0 0 0 0 0 0:0
81 Шльонск (Вроцлав) 0 0 0 0 0 0:0
82 Монолит (Манастирище) 0 0 0 0 0 0:0
83 Две могили 0 0 0 0 0 0:0
84 Саско (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
85 ОФК Стралджа 0 0 0 0 0 0:0
86 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
87 Байтарек Астана 0 0 0 0 0 0:0
88 Вардар 0 0 0 0 0 0:0
89 Струмска слава 0 0 0 0 0 0:0
90 Дьош Дьор 0 0 0 0 0 0:0
91 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
92 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
93 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 0:0
94 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
95 Импулс (Арм) 0 0 0 0 0 0:0
96 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
97 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 0:0
98 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
99 Белица 0 0 0 0 0 0:0
100 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 0:0
101 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
102 Виторул Костанца 0 0 0 0 0 0:0
103 БАТЕ Борисов 0 0 0 0 0 0:0
104 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
105 Чихура (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
106 Политехника Яши 0 0 0 0 0 0:0
107 Висла Краков 0 0 0 0 0 0:0
108 Слован Братислава 0 0 0 0 0 0:0
109 Орел 19 (Оряхово) 0 0 0 0 0 0:0
110 Спартак (Цинхвали) 0 0 0 0 0 0:0
111 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
112 Терек 0 0 0 0 0 0:0
113 Ростов 0 0 0 0 0 0:0
114 Легия Варшава 0 0 0 0 0 0:0
115 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0:0
116 Спартак (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
117 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
118 Лех Познан 0 0 0 0 0 0:0
119 Родопа 0 0 0 0 0 0:0
120 Габер (Габровдол) 0 0 0 0 0 0:0
121 Екранас 0 0 0 0 0 0:0
122 Аарау 0 0 0 0 0 0:0
123 Шериф Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
124 Германея 0 0 0 0 0 0:0
125 Спартак (Налчик) 0 0 0 0 0 0:0
126 Вихрен 0 0 0 0 0 0:0
127 Химки 0 0 0 0 0 0:0
128 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
129 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
130 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
131 Фарул Констанца (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
132 Искър (Роман) 0 0 0 0 0 0:0
133 УФА 0 0 0 0 0 0:0
134 Тетекс 0 0 0 0 0 0:0
135 Ситомир (Никопол) 0 0 0 0 0 0:0
136 Сервет 0 0 0 0 0 0:0
137 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 0:0
138 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0:0
139 Кайрат 0 0 0 0 0 0:0
140 Муратпаша 0 0 0 0 0 0:0
141 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 0:0
142 Чернозем 0 0 0 0 0 0:0
143 Белинзона 0 0 0 0 0 0:0
144 Симург (Азербайджан) 0 0 0 0 0 0:0
145 Инегьолспор 0 0 0 0 0 0:0
146 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0:0
147 ФК Баку 0 0 0 0 0 0:0
148 Глория (Бистрица) 0 0 0 0 0 0:0
149 Прибрам 0 0 0 0 0 0:0
150 Сагиата 0 0 0 0 0 0:0
151 Днепър Могильов 0 0 0 0 0 0:0
152 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
153 Локомотив (Тбилиси) 0 0 0 0 0 0:0
154 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 0:0
155 Провадия 0 0 0 0 0 0:0
156 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
157 Фредрикстад 0 0 0 0 0 0:0
158 Окжетпес (Казахстан) 0 0 0 0 0 0:0
159 Вихрен (Сандански) 0 0 0 0 0 0:0
160 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 0:0
161 Левски (Паталеница) 0 0 0 0 0 0:0
162 Торпедо Москва 0 0 0 0 0 0:0
163 Вакер Инсбрук 0 0 0 0 0 0:0
164 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
165 Хазар Ленкоран 0 0 0 0 0 0:0
166 Спартак (Пловдив) 0 0 0 0 0 0:0
167 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0:0
168 Шахтьор Караганди 0 0 0 0 0 0:0
169 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
170 Ордуспор 0 0 0 0 0 0:0
171 Корона 0 0 0 0 0 0:0
172 Костулени 0 0 0 0 0 0:0
173 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
174 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
175 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
176 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
177 Атлетико (Параненсе) 0 0 0 0 0 0:0
178 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
179 Вихрен (дубъл) 0 1 0 0 1 1:2
180 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 1 0 0 1 1:2
181 Странджа (Средец) 0 1 0 0 1 3:4
182 Димитровград 0 1 0 0 1 0:1
183 Марибор 0 1 0 0 1 0:1
184 Кривбас 0 1 0 0 1 1:2
185 Загорец 0 1 0 0 1 0:1
186 Мериносспор 0 1 0 0 1 1:2
187 Калатис (Мангалия) 0 1 0 0 1 0:2
188 Локомотив София (до 19) 0 1 0 0 1 1:3
189 Манастирище 2000 0 1 0 0 1 3:5
190 Ботев (до 19) 0 1 0 0 1 1:4
191 Черноморец Балчик 0 1 0 0 1 0:3
192 Дунав 98 (Селановци) 0 1 0 0 1 2:5
193 Левски (до 19) 0 3 0 0 3 5:8
194 ФК Марица Пловдив 0 1 0 0 1 0:3
195 Места 0 2 0 0 2 0:3
196 Черноморец (до 19) 0 1 0 0 1 2:7
197 Добруджа (до 19) 0 1 0 0 1 1:7
198 Свети Никола 0 2 0 0 2 2:9
199 Септември 98 (Тервел) 0 3 0 0 3 0:10
200 Левски (Карлово) 0 4 0 0 4 3:14
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Сливнишки герой 14 7 4 2 1 12:8
2 Светкавица 13 6 4 1 1 11:4
3 Витоша Бистрица 10 4 3 1 0 10:0
4 Берое 10 6 3 1 2 12:6
5 ФК Хасково 1957 10 5 3 1 1 5:3
6 Созопол 9 7 3 0 4 18:11
7 Локомотив София 9 4 3 0 1 6:4
8 Ботев (Ихтиман) 9 6 3 0 3 9:8
9 Амкар 8 4 2 2 0 6:4
10 Ботев (Гълъбово) 7 5 2 1 2 6:6
11 Пирин Гоце Делчев 7 5 2 1 2 5:8
12 Ботев (Попица) 6 2 2 0 0 10:5
13 Спартак (Пловдив) 6 3 2 0 1 8:8
14 Раковски 6 3 2 0 1 4:4
15 Септември 98 (Тервел) 5 3 1 2 0 10:4
16 Нефтохимик 1962 5 3 1 2 0 1:0
17 Литекс 5 4 1 2 1 3:3
18 Левски 4 2 1 1 0 6:2
19 Торпедо Москва 4 2 1 1 0 3:0
20 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 7:6
21 Пирин Благоевград 4 2 1 1 0 4:3
22 Ботев Враца 4 3 1 1 1 4:3
23 Оборище (Панагюрище) 4 4 1 1 2 7:7
24 Кубрат 4 3 1 1 1 3:4
25 Мастер (Бургас) 4 4 1 1 2 3:6
26 Любимец 4 5 1 1 3 5:10
27 Слован Братислава 3 1 1 0 0 7:1
28 Суворово 3 1 1 0 0 4:0
29 Атлетико (Параненсе) 3 1 1 0 0 6:2
30 Ордуспор 3 1 1 0 0 5:1
31 Кубан 3 1 1 0 0 3:0
32 Черноморец (до 19) 3 1 1 0 0 4:2
33 Глория (Бистрица) 3 1 1 0 0 2:0
34 Ботев Пловдив 3 1 1 0 0 4:2
35 Аарау 3 1 1 0 0 2:0
36 Ботев (до 19) 3 2 1 0 1 5:3
37 Миньор 3 3 1 0 2 4:3
38 Политехника Яши 3 1 1 0 0 1:0
39 Хоризонт (Турново, Мак) 3 1 1 0 0 2:1
40 Шахтьор Караганди 3 1 1 0 0 1:0
41 Легия Варшава 3 1 1 0 0 1:0
42 Фарул Констанца (до 19) 3 1 1 0 0 1:0
43 Лех Познан 3 1 1 0 0 2:1
44 Виторул Костанца 3 1 1 0 0 1:0
45 Белинзона 3 1 1 0 0 1:0
46 Баник Острава 3 1 1 0 0 2:1
47 Инегьолспор 3 1 1 0 0 3:2
48 Спартак (Цинхвали) 3 1 1 0 0 2:1
49 ЦСКА 3 2 1 0 1 3:2
50 Оцелул 3 1 1 0 0 1:0
51 Храдец (Кралове) 3 1 1 0 0 1:0
52 Терек 3 1 1 0 0 2:1
53 ОФК Белград 3 1 1 0 0 1:0
54 ОФК Стралджа 3 1 1 0 0 4:3
55 Локомотив Москва 3 2 1 0 1 3:3
56 Вакер Инсбрук 3 2 1 0 1 2:2
57 Локомотив Пловдив 3 2 1 0 1 1:2
58 Верея (Стара Загора) 3 2 1 0 1 3:4
59 Пирин (Разлог) 3 3 1 0 2 2:4
60 Септември (Сим) 3 5 0 3 2 2:6
61 Евроколеж (Пловдив) 3 2 1 0 1 2:7
62 Чавдар (Етрополе) 3 6 1 0 5 4:13
63 Добруджа 2 2 0 2 0 2:2
64 Банско 2 3 0 2 1 0:2
65 Аристон (Русе) 2 4 0 2 2 7:10
66 Заглебие Любин 1 1 0 1 0 3:3
67 Карпати Лвов 1 1 0 1 0 1:1
68 БАТЕ Борисов 1 1 0 1 0 0:0
69 Шльонск (Вроцлав) 1 1 0 1 0 2:2
70 Олександрия (Украйна) 1 1 0 1 0 1:1
71 Корона 1 1 0 1 0 1:1
72 Вихър (Николово) 1 1 0 1 0 3:3
73 Теплице 1 1 0 1 0 2:2
74 Хазар Ленкоран 1 1 0 1 0 1:1
75 Две могили 1 1 0 1 0 1:1
76 Левски (Паталеница) 1 1 0 1 0 2:2
77 Химки 1 1 0 1 0 2:2
78 УФА 1 1 0 1 0 3:3
79 Прибрам 1 1 0 1 0 2:2
80 Петролул (Плоещ) 1 1 0 1 0 1:1
81 Импулс (Арм) 1 1 0 1 0 1:1
82 Аполон Каламария 1 1 0 1 0 2:2
83 Сервет 1 1 0 1 0 1:1
84 ФК Баку 1 1 0 1 0 1:1
85 Симург (Азербайджан) 1 1 0 1 0 3:3
86 Брегалница Щип 1 1 0 1 0 0:0
87 Дьош Дьор 1 1 0 1 0 2:2
88 Вардар 1 1 0 1 0 1:1
89 Висла Краков 1 1 0 1 0 0:0
90 Виктория (Пилзен) 1 1 0 1 0 3:3
91 Ростов 1 2 0 1 1 4:5
92 Локомотив 2012 (Мз) 1 2 0 1 1 1:3
93 Димитровград 1 2 0 1 1 0:3
94 Спартак (Плевен) 1 3 0 1 2 1:5
95 Несебър 1 3 0 1 2 4:8
96 Видима 1 3 0 1 2 2:9
97 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
98 Марибор 0 0 0 0 0 0:0
99 Хайдук Велко (Сърбия) 0 0 0 0 0 0:0
100 Войводина 0 0 0 0 0 0:0
101 Калатис (Мангалия) 0 0 0 0 0 0:0
102 Дунав 98 (Селановци) 0 0 0 0 0 0:0
103 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
104 Манастирище 2000 0 0 0 0 0 0:0
105 Карнобат 0 0 0 0 0 0:0
106 Скала (Зверино) 0 0 0 0 0 0:0
107 Металик Сопот 0 0 0 0 0 0:0
108 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
109 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 0 0 0 0 0:0
110 Бдин (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
111 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
112 Бенковски (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
113 Карабюкспор 0 0 0 0 0 0:0
114 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0:0
115 Мерсин Идманюрду 0 0 0 0 0 0:0
116 Касъмпаша 0 0 0 0 0 0:0
117 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
118 Вихрен (дубъл) 0 0 0 0 0 0:0
119 Славия 0 0 0 0 0 0:0
120 Славия (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
121 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
122 Ювентус (Букурещ) 0 0 0 0 0 0:0
123 Лудогорец 0 0 0 0 0 0:0
124 Кривбас 0 0 0 0 0 0:0
125 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
126 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
127 Зимбру (Молдова) 0 0 0 0 0 0:0
128 Ираклис 0 0 0 0 0 0:0
129 Лудогорец (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
130 Калиакра 0 0 0 0 0 0:0
131 Етникос Газорос 0 0 0 0 0 0:0
132 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
133 Левски (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
134 Черно море 0 0 0 0 0 0:0
135 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
136 Йени Диарбакърспор 0 0 0 0 0 0:0
137 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
138 Мериносспор 0 0 0 0 0 0:0
139 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
140 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
141 Сагиата 0 1 0 0 1 0:1
142 Сокол (Марково) 0 1 0 0 1 1:2
143 Кайрат 0 1 0 0 1 2:3
144 Екранас 0 1 0 0 1 0:1
145 Днепър Могильов 0 1 0 0 1 0:1
146 Тетекс 0 1 0 0 1 0:1
147 Мизия (Кнежа) 0 1 0 0 1 1:2
148 Провадия 0 1 0 0 1 1:2
149 Спартак (Налчик) 0 1 0 0 1 0:1
150 Монтана 0 1 0 0 1 0:1
151 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 1:2
152 Спартак (Москва) 0 1 0 0 1 1:2
153 Фредрикстад 0 1 0 0 1 0:1
154 Металург Донецк 0 1 0 0 1 1:2
155 Струмска слава 0 1 0 0 1 0:2
156 Преслав 0 1 0 0 1 0:2
157 Берое (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
158 Черноморец 0 2 0 0 2 1:3
159 Академик (Свищов) 0 1 0 0 1 0:2
160 Шериф Тираспол 0 1 0 0 1 1:3
161 Дукла (Прага) 0 1 0 0 1 0:2
162 Родопа 0 1 0 0 1 1:3
163 Локомотив (Тбилиси) 0 1 0 0 1 0:2
164 Русокастро 0 1 0 0 1 1:3
165 Орел 19 (Оряхово) 0 1 0 0 1 1:3
166 Места 0 1 0 0 1 2:4
167 ОФК Марек 2010 0 1 0 0 1 0:3
168 Загорец 0 1 0 0 1 1:4
169 Свети Никола 0 1 0 0 1 0:3
170 Миньор (Раднево) 0 1 0 0 1 0:3
171 Костулени 0 2 0 0 2 1:4
172 Миньор 1934 (Рудник) 0 1 0 0 1 0:3
173 Окжетпес (Казахстан) 0 1 0 0 1 0:3
174 Вихрен (Сандански) 0 1 0 0 1 1:4
175 Габер (Габровдол) 0 1 0 0 1 0:3
176 Байтарек Астана 0 1 0 0 1 0:3
177 Вихрен 0 1 0 0 1 0:3
178 Септември (Сф) 0 1 0 0 1 1:5
179 Монолит (Манастирище) 0 1 0 0 1 1:5
180 Черно море (до 19) 0 1 0 0 1 0:4
181 Левски (Карлово) 0 1 0 0 1 0:4
182 Белица 0 1 0 0 1 0:4
183 Чернозем 0 1 0 0 1 0:4
184 Перун (Кресна) 0 1 0 0 1 1:5
185 Пирин 2001 (Благоевград) 0 1 0 0 1 1:6
186 Чепинец 0 1 0 0 1 1:6
187 Муратпаша 0 1 0 0 1 0:5
188 Сторгозия (Плевен) 0 1 0 0 1 0:5
189 Борислав (Първомай) 0 1 0 0 1 0:6
190 Чихура (Грузия) 0 2 0 0 2 1:7
191 Искър (Роман) 0 1 0 0 1 0:6
192 Ситомир (Никопол) 0 1 0 0 1 0:7
193 Витоша (Долна Диканя) 0 1 0 0 1 0:7
194 Тунджа (Ямбол) 0 2 0 0 2 4:11
195 Саско (Грузия) 0 2 0 0 2 1:9
196 Партизан (Червен бряг) 0 3 0 0 3 4:13
197 Германея 0 3 0 0 3 1:10
198 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 3 0 0 3 0:10
199 Гигант (Съединение) 0 3 0 0 3 2:13
200 Адаспорт (Острово) 0 1 0 0 1 0:13
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK