Контроли
приключил | 29.06.2013

Първенство: Контроли | Кръг: 29.06
Минута Действие Описание
90' Край на мача!
87' Стаховяк избива далечен удар на Стефан Швац.
77' Пропуск за Ботев. Ромарио преодоля противник и влезе в наказателното поле, след което шутира силно, но вратарят успя да избие топката.
55' Много опасен удар на Щикер към десния ъгъл на вратата на Ботев е спасен майсторски от Стаховяк.
46' Начало на второто полувреме!
45' Край на първото полувреме!
44' Мариян Огнянов пусна надясно към свободния Луис Педро, който тръгна на скорост към наказателното поле, но бе фаулиран на метър пред пенала. Вандер застана зад топката, но шутът му в горния десен ъгъл бе уловен от Ишлер.
37' Втори неуспешен опит на Галчев от пряк свободен удар. Този път ударът на халфа премина в страни от дясната греда.
35' последните 10 минути Ботев притисна своя съперник и играта се води предимно в половината на Адмира.
31' Опасно центриране на Вандер от ляво към Луис Педро, който плонжира, но малко не му достигна да засече топката в глава.
29' Много добро взаимодействие между Мариян Огнянов и Томаш Иршак, които размениха няколко паса с по едно докосване, но точно преди чехът да нанесе удар защитник изчисти в корнер.
25' Добър пробив на Луис Педро по десния фланг, холандецът навлезе в наказателното поле и центрира остро, топката рикошира и за малко да влети във вратата на Ишлер, който в последния момент протегна крак и я блокира.
20' Добра атака на Ботев завършва с удар на Галчев в ръцете на Ишлер
17' Микус е изведен в наказателното поле на Ботев, но Адам Стаховяк скъси дистанцията и блокира удара на нападателя.
13' Възможност за опасна контраатака се откри пред Анисе и Мариян Огнянов, двамата обаче бяха спряни от централните защитници. Топката попадна в Галчев, който стреля от дъгата на наказателното поле, но вратарят спаси.
10' Равностойно начало на мача. Играта се води предимно в центъра на терена, като до момента има само един точен удар в очертанията на една от двете врати, който бе дело на Никос, но Адам Стаховяк спаси.
2' Коментар със съдействието на www.botevplovdiv.bg
1' Начало на мача
статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 33%
X 33%
2 33%

Общо прогнози: 3

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 24 8 6 0 2 2 2 0 0 10 8 0 2 22:9
2 ФК Хасково 1957 19 3 2 0 1 5 4 1 0 8 6 1 1 22:7
3 Литекс 17 5 3 2 0 2 2 0 0 7 5 2 0 14:3
4 Сливнишки герой 16 3 2 1 0 8 3 0 5 11 5 1 5 25:15
5 Спартак (Плевен) 16 3 2 1 0 3 3 0 0 6 5 1 0 15:6
6 Локомотив София 16 8 4 1 3 1 1 0 0 9 5 1 3 11:6
7 Мастер (Бургас) 16 3 2 1 0 6 3 0 3 9 5 1 3 16:14
8 Спартак (Варна) 15 4 4 0 0 2 1 0 1 6 5 0 1 17:4
9 Локомотив Пловдив 15 6 3 2 1 2 1 1 0 8 4 3 1 13:6
10 Созопол 14 4 2 2 0 4 2 0 2 8 4 2 2 20:10
11 Пирин Благоевград 14 2 1 1 0 5 3 1 1 7 4 2 1 10:3
12 Оборище (Панагюрище) 13 3 3 0 0 4 1 1 2 7 4 1 2 17:10
13 Калиакра 13 4 4 0 0 3 0 1 2 7 4 1 2 14:8
14 Славия 13 3 1 1 1 3 3 0 0 6 4 1 1 11:5
15 Ботев Враца 13 4 3 0 1 3 1 1 1 7 4 1 2 11:6
16 ОФК Бдин 1923 (Видин) 12 4 4 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0 15:5
17 Етър Велико Търново 12 1 1 0 0 5 3 0 2 6 4 0 2 14:4
18 Локомотив (ГО) 12 2 1 0 1 4 3 0 1 6 4 0 2 16:7
19 Ягодина 12 0 0 0 0 4 4 0 0 4 4 0 0 7:2
20 Видима 12 5 3 0 2 2 1 0 1 7 4 0 3 15:12
21 Академик (Свищов) 12 4 2 1 1 4 1 2 1 8 3 3 2 13:11
22 ЦСКА 12 5 2 2 1 3 1 1 1 8 3 3 2 10:9
23 Раковски 12 6 2 1 3 5 1 2 2 11 3 3 5 15:17
24 Светкавица 12 5 3 2 0 5 0 1 4 10 3 3 4 7:11
25 Пирин (Разлог) 11 8 3 2 3 1 0 0 1 9 3 2 4 6:10
26 Ботев Пловдив 10 5 1 4 0 1 1 0 0 6 2 4 0 9:6
27 Септември (Сим) 10 6 3 1 2 0 0 0 0 6 3 1 2 8:5
28 Верея (Стара Загора) 10 2 2 0 0 3 1 1 1 5 3 1 1 9:7
29 Ботев (Гълъбово) 10 3 3 0 0 4 0 1 3 7 3 1 3 11:9
30 Балкан (Варвара) 10 2 1 0 1 5 2 1 2 7 3 1 3 13:11
31 Монтана 9 3 3 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 9:1
32 Свиленград 9 3 2 0 1 1 1 0 0 4 3 0 1 11:5
33 Витоша Бистрица 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 8:2
34 ОФК Марек 2010 9 4 3 0 1 0 0 0 0 4 3 0 1 6:2
35 Гигант (Съединение) 9 0 0 0 0 5 3 0 2 5 3 0 2 8:12
36 Черно море 8 3 1 2 0 2 1 0 1 5 2 2 1 7:6
37 Арис 7 0 0 0 0 3 2 1 0 3 2 1 0 7:0
38 Нефтохимик 1962 7 5 2 1 2 2 0 0 2 7 2 1 4 10:11
39 Гигант (Белене) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 8:3
40 Тича (Долни Чифлик) 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8:4
41 Пантракикос 6 0 0 0 0 2 2 0 0 2 2 0 0 4:1
42 Шумен 2007 6 0 0 0 0 4 2 0 2 4 2 0 2 11:9
43 Любимец 6 1 0 1 0 5 1 2 2 6 1 3 2 3:6
44 Лудогорец 6 3 1 1 1 3 0 2 1 6 1 3 2 5:9
45 Витоша (Долна Диканя) 6 3 0 3 0 4 1 0 3 7 1 3 3 12:16
46 Спартак (Пловдив) 6 4 1 1 2 4 0 2 2 8 1 3 4 11:18
47 Пирин Гоце Делчев 6 6 1 1 4 4 0 2 2 10 1 3 6 11:20
48 Берое 5 3 1 1 1 1 0 1 0 4 1 2 1 6:4
49 Спортист (Св) 5 1 1 0 0 3 0 2 1 4 1 2 1 6:6
50 Левски 5 4 1 2 1 0 0 0 0 4 1 2 1 3:4
51 Хоризонт (Турново, Мак) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 2:0
52 Чавдар (БС) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 2 1 1 0 5:4
53 Несебър 4 1 0 0 1 2 1 1 0 3 1 1 1 5:5
54 Беласица 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 7:7
55 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 4 4 1 1 2 0 0 0 0 4 1 1 2 6:7
56 Добруджа 4 1 1 0 0 6 0 1 5 7 1 1 5 12:15
57 Евроколеж (Пловдив) 4 3 0 0 3 2 1 1 0 5 1 1 3 4:9
58 Алекс-ОК (Шемшево) 4 3 1 0 2 2 0 1 1 5 1 1 3 7:13
59 Конелиано (Герман) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
60 Ксанти 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
61 Петролул (Плоещ) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:1
62 Макаби (Калибо Яшо) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
63 Амкар 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
64 Кубрат 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
65 Ботев (Нови Пазар) 3 0 0 0 0 3 1 0 2 3 1 0 2 9:7
66 Македония 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
67 НК Риека 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
68 Черноморец Балчик 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
69 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
70 Локомотив София (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
71 Миньор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
72 Странджа (Средец) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:2
73 Апоел Петах Тиква 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
74 Асеновец 3 2 0 0 2 1 1 0 0 3 1 0 2 5:5
75 Шумен 1929 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 4:5
76 Ботев (Луковит) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 6:8
77 Партизан (Червен бряг) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 5:10
78 Левски (до 19) 3 3 1 0 2 1 0 0 1 4 1 0 3 4:11
79 Металург Донецк 2 0 0 0 0 2 0 2 0 2 0 2 0 1:1
80 Теута 2 1 0 1 0 2 0 1 1 3 0 2 1 1:2
81 Миньор (Раднево) 2 4 0 1 3 3 0 1 2 7 0 2 5 7:19
82 Ботев (Лозно) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
83 Кубан 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
84 ЦСКА (до 19) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
85 Матерсбург 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
86 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
87 Брегалница Щип 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
88 Манастирище 2000 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
89 Ираклис Амудия (Гърция) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
90 България (18) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
91 Зноймо 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
92 Адмира Вакер 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
93 Литекс (до 19) 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 0 1 1 2:3
94 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:4
95 Места 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:3
96 Розова долина 1 2 0 1 1 2 0 0 2 4 0 1 3 6:13
97 Германея 1 1 0 0 1 3 0 1 2 4 0 1 3 4:12
98 Янтра Габрово 1 3 0 1 2 1 0 0 1 4 0 1 3 0:13
99 Ружомберок 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
100 Спартак (Варна) (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
101 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
102 Арапонгас 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
103 Димитровград 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:4
104 Оскар Елит (София) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
105 Пелистер 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
106 България 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
107 Септември (Сф) 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 3:6
108 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:5
109 Чавдар (Троян) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:4
110 Расово 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
111 Струмска слава 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 4:7
112 Свети Никола 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:5
113 Ботев (Грамада) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
114 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:6
115 Зенит (Ветрен дол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
116 Черноморец (Бяла) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:7
117 Чепинец 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 2:8
118 Суворово 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 3:9
119 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:9
120 Провадия 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:8
121 Бенковски (Симеоновград) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
122 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0:9
123 Павликени 0 1 0 0 1 4 0 0 4 5 0 0 5 6:17
124 Преслав 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 2:14
125 Бенковски (Бяла) 0 3 0 0 3 2 0 0 2 5 0 0 5 2:15
126 Ком-Миньор 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 2:15
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 18 8 6 0 2 19:8
2 Локомотив София 13 8 4 1 3 8:6
3 Калиакра 12 4 4 0 0 13:2
4 ОФК Бдин 1923 (Видин) 12 4 4 0 0 15:5
5 Спартак (Варна) 12 4 4 0 0 10:1
6 Литекс 11 5 3 2 0 7:2
7 Локомотив Пловдив 11 6 3 2 1 10:6
8 Светкавица 11 5 3 2 0 5:2
9 Пирин (Разлог) 11 8 3 2 3 5:7
10 Септември (Сим) 10 6 3 1 2 8:5
11 Монтана 9 3 3 0 0 9:1
12 Ботев Враца 9 4 3 0 1 8:3
13 Ботев (Гълъбово) 9 3 3 0 0 7:2
14 Оборище (Панагюрище) 9 3 3 0 0 7:2
15 ОФК Марек 2010 9 4 3 0 1 6:2
16 Видима 9 5 3 0 2 13:10
17 Созопол 8 4 2 2 0 12:4
18 ЦСКА 8 5 2 2 1 6:6
19 Сливнишки герой 7 3 2 1 0 12:2
20 Мастер (Бургас) 7 3 2 1 0 6:3
21 Спартак (Плевен) 7 3 2 1 0 5:2
22 Академик (Свищов) 7 4 2 1 1 9:6
23 Нефтохимик 1962 7 5 2 1 2 9:7
24 Ботев Пловдив 7 5 1 4 0 5:4
25 Раковски 7 6 2 1 3 9:10
26 ФК Хасково 1957 6 3 2 0 1 9:3
27 Свиленград 6 3 2 0 1 9:4
28 Витоша Бистрица 6 2 2 0 0 4:0
29 Тича (Долни Чифлик) 6 2 2 0 0 8:4
30 Верея (Стара Загора) 6 2 2 0 0 4:2
31 Черно море 5 3 1 2 0 6:4
32 Левски 5 4 1 2 1 3:4
33 Берое 4 3 1 1 1 5:3
34 Пирин Благоевград 4 2 1 1 0 1:0
35 Чавдар (БС) 4 2 1 1 0 5:4
36 Славия 4 3 1 1 1 4:4
37 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 4 4 1 1 2 6:7
38 Спартак (Пловдив) 4 4 1 1 2 8:9
39 Лудогорец 4 3 1 1 1 2:3
40 Пирин Гоце Делчев 4 6 1 1 4 9:12
41 Етър Велико Търново 3 1 1 0 0 5:0
42 Ксанти 3 1 1 0 0 4:0
43 Конелиано (Герман) 3 1 1 0 0 4:0
44 Балкан (Варвара) 3 2 1 0 1 6:2
45 Добруджа 3 1 1 0 0 4:1
46 Гигант (Белене) 3 1 1 0 0 4:1
47 Петролул (Плоещ) 3 1 1 0 0 4:1
48 Спортист (Св) 3 1 1 0 0 4:2
49 Беласица 3 1 1 0 0 4:2
50 Македония 3 1 1 0 0 2:0
51 Локомотив София (до 19) 3 1 1 0 0 2:1
52 Странджа (Средец) 3 1 1 0 0 3:2
53 Шумен 1929 3 1 1 0 0 3:2
54 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 2:1
55 Локомотив (ГО) 3 2 1 0 1 5:4
56 Витоша (Долна Диканя) 3 3 0 3 0 4:4
57 Алекс-ОК (Шемшево) 3 3 1 0 2 6:10
58 Левски (до 19) 3 3 1 0 2 4:9
59 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 1:1
60 Места 1 1 0 1 0 1:1
61 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
62 Ираклис Амудия (Гърция) 1 1 0 1 0 2:2
63 Любимец 1 1 0 1 0 0:0
64 Теута 1 1 0 1 0 0:0
65 Розова долина 1 2 0 1 1 4:5
66 Янтра Габрово 1 3 0 1 2 0:8
67 Миньор (Раднево) 1 4 0 1 3 4:12
68 Расово 0 0 0 0 0 0:0
69 Ружомберок 0 0 0 0 0 0:0
70 Манастирище 2000 0 0 0 0 0 0:0
71 Кубрат 0 0 0 0 0 0:0
72 Ботев (Грамада) 0 0 0 0 0 0:0
73 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
74 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
75 Адмира Вакер 0 0 0 0 0 0:0
76 Оскар Елит (София) 0 0 0 0 0 0:0
77 Струмска слава 0 0 0 0 0 0:0
78 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
79 България (18) 0 0 0 0 0 0:0
80 Бенковски (Симеоновград) 0 0 0 0 0 0:0
81 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 0:0
82 Арапонгас 0 0 0 0 0 0:0
83 НК Риека 0 0 0 0 0 0:0
84 Арис 0 0 0 0 0 0:0
85 ЦСКА (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
86 Макаби (Калибо Яшо) 0 0 0 0 0 0:0
87 Зноймо 0 0 0 0 0 0:0
88 Пантракикос 0 0 0 0 0 0:0
89 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
90 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
91 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
92 Миньор 0 0 0 0 0 0:0
93 Зенит (Ветрен дол) 0 0 0 0 0 0:0
94 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
95 Апоел Петах Тиква 0 0 0 0 0 0:0
96 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 0:0
97 Матерсбург 0 0 0 0 0 0:0
98 България 0 0 0 0 0 0:0
99 Провадия 0 0 0 0 0 0:0
100 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
101 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
102 Ботев (Лозно) 0 0 0 0 0 0:0
103 Ком-Миньор 0 0 0 0 0 0:0
104 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
105 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
106 Литекс (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
107 Суворово 0 1 0 0 1 1:2
108 Партизан (Червен бряг) 0 1 0 0 1 3:4
109 Павликени 0 1 0 0 1 2:3
110 Димитровград 0 1 0 0 1 1:2
111 Спартак (Варна) (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
112 Несебър 0 1 0 0 1 0:1
113 Пелистер 0 1 0 0 1 1:3
114 Ботев (Луковит) 0 1 0 0 1 1:3
115 Асеновец 0 2 0 0 2 3:5
116 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 0:2
117 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 2:4
118 Чавдар (Троян) 0 1 0 0 1 1:4
119 Свети Никола 0 1 0 0 1 2:5
120 Септември (Сф) 0 2 0 0 2 3:6
121 Германея 0 1 0 0 1 1:6
122 Евроколеж (Пловдив) 0 3 0 0 3 1:7
123 Бенковски (Бяла) 0 3 0 0 3 1:7
124 Чепинец 0 2 0 0 2 2:8
125 Черноморец (Бяла) 0 1 0 0 1 1:7
126 Преслав 0 2 0 0 2 2:14
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ФК Хасково 1957 13 5 4 1 0 13:4
2 Ягодина 12 4 4 0 0 7:2
3 Пирин Благоевград 10 5 3 1 1 9:3
4 Локомотив (ГО) 9 4 3 0 1 11:3
5 Славия 9 3 3 0 0 7:1
6 Спартак (Плевен) 9 3 3 0 0 10:4
7 Етър Велико Търново 9 5 3 0 2 9:4
8 Сливнишки герой 9 8 3 0 5 13:13
9 Мастер (Бургас) 9 6 3 0 3 10:11
10 Гигант (Съединение) 9 5 3 0 2 8:12
11 Арис 7 3 2 1 0 7:0
12 Балкан (Варвара) 7 5 2 1 2 7:9
13 Литекс 6 2 2 0 0 7:1
14 Пантракикос 6 2 2 0 0 4:1
15 Черноморец 6 2 2 0 0 3:1
16 Шумен 2007 6 4 2 0 2 11:9
17 Созопол 6 4 2 0 2 8:6
18 Раковски 5 5 1 2 2 6:7
19 Академик (Свищов) 5 4 1 2 1 4:5
20 Любимец 5 5 1 2 2 3:6
21 Локомотив Пловдив 4 2 1 1 0 3:0
22 Хоризонт (Турново, Мак) 4 2 1 1 0 2:0
23 Оборище (Панагюрище) 4 4 1 1 2 10:8
24 Несебър 4 2 1 1 0 5:4
25 Евроколеж (Пловдив) 4 2 1 1 0 3:2
26 ЦСКА 4 3 1 1 1 4:3
27 Верея (Стара Загора) 4 3 1 1 1 5:5
28 Ботев Враца 4 3 1 1 1 3:3
29 Спартак (Варна) 3 2 1 0 1 7:3
30 Локомотив София 3 1 1 0 0 3:0
31 Витоша Бистрица 3 2 1 0 1 4:2
32 Ботев Пловдив 3 1 1 0 0 4:2
33 Макаби (Калибо Яшо) 3 1 1 0 0 3:1
34 Кубрат 3 1 1 0 0 3:1
35 Ботев (Нови Пазар) 3 3 1 0 2 9:7
36 Гигант (Белене) 3 1 1 0 0 4:2
37 Асеновец 3 1 1 0 0 2:0
38 НК Риека 3 1 1 0 0 3:1
39 Амкар 3 1 1 0 0 2:0
40 Миньор 3 1 1 0 0 3:2
41 Свиленград 3 1 1 0 0 2:1
42 Апоел Петах Тиква 3 1 1 0 0 1:0
43 Черноморец Балчик 3 1 1 0 0 2:1
44 Видима 3 2 1 0 1 2:2
45 Ботев (Луковит) 3 2 1 0 1 5:5
46 Черно море 3 2 1 0 1 1:2
47 Партизан (Червен бряг) 3 2 1 0 1 2:6
48 Витоша (Долна Диканя) 3 4 1 0 3 8:12
49 Металург Донецк 2 2 0 2 0 1:1
50 Спортист (Св) 2 3 0 2 1 2:4
51 Лудогорец 2 3 0 2 1 3:6
52 Спартак (Пловдив) 2 4 0 2 2 3:9
53 Пирин Гоце Делчев 2 4 0 2 2 2:8
54 Кубан 1 1 0 1 0 0:0
55 Зноймо 1 1 0 1 0 1:1
56 Берое 1 1 0 1 0 1:1
57 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
58 България (18) 1 1 0 1 0 0:0
59 Адмира Вакер 1 1 0 1 0 0:0
60 ЦСКА (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
61 Манастирище 2000 1 1 0 1 0 3:3
62 Матерсбург 1 1 0 1 0 1:1
63 Брегалница Щип 1 1 0 1 0 0:0
64 Ботев (Лозно) 1 1 0 1 0 2:2
65 Теута 1 2 0 1 1 1:2
66 Беласица 1 2 0 1 1 3:5
67 Алекс-ОК (Шемшево) 1 2 0 1 1 1:3
68 Германея 1 3 0 1 2 3:6
69 Ботев (Гълъбово) 1 4 0 1 3 4:7
70 Миньор (Раднево) 1 3 0 1 2 3:7
71 Калиакра 1 3 0 1 2 1:6
72 Добруджа 1 6 0 1 5 8:14
73 Светкавица 1 5 0 1 4 2:9
74 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
75 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
76 Ботев (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
77 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
78 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
79 Спартак (Варна) (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
80 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
81 Ксанти 0 0 0 0 0 0:0
82 Тича (Долни Чифлик) 0 0 0 0 0 0:0
83 Левски 0 0 0 0 0 0:0
84 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
85 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
86 Свети Никола 0 0 0 0 0 0:0
87 Конелиано (Герман) 0 0 0 0 0 0:0
88 Септември (Сим) 0 0 0 0 0 0:0
89 Ираклис Амудия (Гърция) 0 0 0 0 0 0:0
90 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
91 ОФК Марек 2010 0 0 0 0 0 0:0
92 Пелистер 0 0 0 0 0 0:0
93 Чавдар (БС) 0 0 0 0 0 0:0
94 Македония 0 0 0 0 0 0:0
95 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
96 Чавдар (Троян) 0 0 0 0 0 0:0
97 Локомотив 2012 (Мз) 0 0 0 0 0 0:0
98 Монтана 0 0 0 0 0 0:0
99 Арапонгас 0 1 0 0 1 0:1
100 Отбор на играчи без договор 0 1 0 0 1 0:1
101 Димитровград 0 1 0 0 1 1:2
102 Ружомберок 0 1 0 0 1 1:2
103 Места 0 1 0 0 1 0:2
104 България 0 1 0 0 1 0:2
105 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
106 Оскар Елит (София) 0 1 0 0 1 2:4
107 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 1:3
108 Шумен 1929 0 1 0 0 1 1:3
109 Тунджа (Ямбол) 0 1 0 0 1 1:3
110 Ботев (Козлодуй) 0 2 0 0 2 2:5
111 Расово 0 1 0 0 1 1:4
112 Ботев (Грамада) 0 1 0 0 1 2:5
113 Нефтохимик 1962 0 2 0 0 2 1:4
114 Струмска слава 0 2 0 0 2 4:7
115 Септември 98 (Тервел) 0 2 0 0 2 2:6
116 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 0:5
117 Суворово 0 2 0 0 2 2:7
118 Зенит (Ветрен дол) 0 1 0 0 1 0:5
119 Янтра Габрово 0 1 0 0 1 0:5
120 Розова долина 0 2 0 0 2 2:8
121 Бенковски (Бяла) 0 2 0 0 2 1:8
122 Провадия 0 2 0 0 2 1:8
123 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 0:7
124 Бенковски (Симеоновград) 0 1 0 0 1 0:7
125 Павликени 0 4 0 0 4 4:14
126 Ком-Миньор 0 3 0 0 3 2:15
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK