Контроли
приключил | 06.07.2013

Първенство: Контроли | Кръг: 06.07
Калиакра

Треньор: Иван Райчев

1
0

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 33%
X 33%
2 33%

Общо прогнози: 3

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 24 8 6 0 2 2 2 0 0 10 8 0 2 22:9
2 ФК Хасково 1957 19 3 2 0 1 5 4 1 0 8 6 1 1 22:7
3 Литекс 17 5 3 2 0 2 2 0 0 7 5 2 0 14:3
4 Сливнишки герой 16 3 2 1 0 8 3 0 5 11 5 1 5 25:15
5 Спартак (Плевен) 16 3 2 1 0 3 3 0 0 6 5 1 0 15:6
6 Локомотив София 16 8 4 1 3 1 1 0 0 9 5 1 3 11:6
7 Мастер (Бургас) 16 3 2 1 0 6 3 0 3 9 5 1 3 16:14
8 Спартак (Варна) 15 4 4 0 0 2 1 0 1 6 5 0 1 17:4
9 Локомотив Пловдив 15 6 3 2 1 2 1 1 0 8 4 3 1 13:6
10 Созопол 14 4 2 2 0 4 2 0 2 8 4 2 2 20:10
11 Пирин Благоевград 14 2 1 1 0 5 3 1 1 7 4 2 1 10:3
12 Оборище (Панагюрище) 13 3 3 0 0 4 1 1 2 7 4 1 2 17:10
13 Калиакра 13 4 4 0 0 3 0 1 2 7 4 1 2 14:8
14 Славия 13 3 1 1 1 3 3 0 0 6 4 1 1 11:5
15 Ботев Враца 13 4 3 0 1 3 1 1 1 7 4 1 2 11:6
16 ОФК Бдин 1923 (Видин) 12 4 4 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0 15:5
17 Етър Велико Търново 12 1 1 0 0 5 3 0 2 6 4 0 2 14:4
18 Локомотив (ГО) 12 2 1 0 1 4 3 0 1 6 4 0 2 16:7
19 Ягодина 12 0 0 0 0 4 4 0 0 4 4 0 0 7:2
20 Видима 12 5 3 0 2 2 1 0 1 7 4 0 3 15:12
21 Академик (Свищов) 12 4 2 1 1 4 1 2 1 8 3 3 2 13:11
22 ЦСКА 12 5 2 2 1 3 1 1 1 8 3 3 2 10:9
23 Раковски 12 6 2 1 3 5 1 2 2 11 3 3 5 15:17
24 Светкавица 12 5 3 2 0 5 0 1 4 10 3 3 4 7:11
25 Пирин (Разлог) 11 8 3 2 3 1 0 0 1 9 3 2 4 6:10
26 Ботев Пловдив 10 5 1 4 0 1 1 0 0 6 2 4 0 9:6
27 Септември (Сим) 10 6 3 1 2 0 0 0 0 6 3 1 2 8:5
28 Верея (Стара Загора) 10 2 2 0 0 3 1 1 1 5 3 1 1 9:7
29 Ботев (Гълъбово) 10 3 3 0 0 4 0 1 3 7 3 1 3 11:9
30 Балкан (Варвара) 10 2 1 0 1 5 2 1 2 7 3 1 3 13:11
31 Монтана 9 3 3 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 9:1
32 Свиленград 9 3 2 0 1 1 1 0 0 4 3 0 1 11:5
33 Витоша Бистрица 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 8:2
34 ОФК Марек 2010 9 4 3 0 1 0 0 0 0 4 3 0 1 6:2
35 Гигант (Съединение) 9 0 0 0 0 5 3 0 2 5 3 0 2 8:12
36 Черно море 8 3 1 2 0 2 1 0 1 5 2 2 1 7:6
37 Арис 7 0 0 0 0 3 2 1 0 3 2 1 0 7:0
38 Нефтохимик 1962 7 5 2 1 2 2 0 0 2 7 2 1 4 10:11
39 Гигант (Белене) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 8:3
40 Тича (Долни Чифлик) 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8:4
41 Пантракикос 6 0 0 0 0 2 2 0 0 2 2 0 0 4:1
42 Шумен 2007 6 0 0 0 0 4 2 0 2 4 2 0 2 11:9
43 Любимец 6 1 0 1 0 5 1 2 2 6 1 3 2 3:6
44 Лудогорец 6 3 1 1 1 3 0 2 1 6 1 3 2 5:9
45 Витоша (Долна Диканя) 6 3 0 3 0 4 1 0 3 7 1 3 3 12:16
46 Спартак (Пловдив) 6 4 1 1 2 4 0 2 2 8 1 3 4 11:18
47 Пирин Гоце Делчев 6 6 1 1 4 4 0 2 2 10 1 3 6 11:20
48 Берое 5 3 1 1 1 1 0 1 0 4 1 2 1 6:4
49 Спортист (Св) 5 1 1 0 0 3 0 2 1 4 1 2 1 6:6
50 Левски 5 4 1 2 1 0 0 0 0 4 1 2 1 3:4
51 Хоризонт (Турново, Мак) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 2:0
52 Чавдар (БС) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 2 1 1 0 5:4
53 Несебър 4 1 0 0 1 2 1 1 0 3 1 1 1 5:5
54 Беласица 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 7:7
55 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 4 4 1 1 2 0 0 0 0 4 1 1 2 6:7
56 Добруджа 4 1 1 0 0 6 0 1 5 7 1 1 5 12:15
57 Евроколеж (Пловдив) 4 3 0 0 3 2 1 1 0 5 1 1 3 4:9
58 Алекс-ОК (Шемшево) 4 3 1 0 2 2 0 1 1 5 1 1 3 7:13
59 Конелиано (Герман) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
60 Ксанти 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
61 Петролул (Плоещ) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:1
62 Макаби (Калибо Яшо) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
63 Амкар 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
64 Кубрат 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
65 Ботев (Нови Пазар) 3 0 0 0 0 3 1 0 2 3 1 0 2 9:7
66 Македония 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
67 НК Риека 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
68 Черноморец Балчик 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
69 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
70 Локомотив София (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
71 Миньор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
72 Странджа (Средец) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:2
73 Апоел Петах Тиква 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
74 Асеновец 3 2 0 0 2 1 1 0 0 3 1 0 2 5:5
75 Шумен 1929 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 4:5
76 Ботев (Луковит) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 6:8
77 Партизан (Червен бряг) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 5:10
78 Левски (до 19) 3 3 1 0 2 1 0 0 1 4 1 0 3 4:11
79 Металург Донецк 2 0 0 0 0 2 0 2 0 2 0 2 0 1:1
80 Теута 2 1 0 1 0 2 0 1 1 3 0 2 1 1:2
81 Миньор (Раднево) 2 4 0 1 3 3 0 1 2 7 0 2 5 7:19
82 Ботев (Лозно) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
83 Кубан 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
84 ЦСКА (до 19) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
85 Матерсбург 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
86 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
87 Брегалница Щип 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
88 Манастирище 2000 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
89 Ираклис Амудия (Гърция) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
90 България (18) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
91 Зноймо 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
92 Адмира Вакер 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
93 Литекс (до 19) 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 0 1 1 2:3
94 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:4
95 Места 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:3
96 Розова долина 1 2 0 1 1 2 0 0 2 4 0 1 3 6:13
97 Германея 1 1 0 0 1 3 0 1 2 4 0 1 3 4:12
98 Янтра Габрово 1 3 0 1 2 1 0 0 1 4 0 1 3 0:13
99 Ружомберок 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
100 Спартак (Варна) (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
101 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
102 Арапонгас 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
103 Димитровград 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:4
104 Оскар Елит (София) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
105 Пелистер 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
106 България 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
107 Септември (Сф) 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 3:6
108 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:5
109 Чавдар (Троян) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:4
110 Расово 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
111 Струмска слава 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 4:7
112 Свети Никола 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:5
113 Ботев (Грамада) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
114 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:6
115 Зенит (Ветрен дол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
116 Черноморец (Бяла) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:7
117 Чепинец 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 2:8
118 Суворово 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 3:9
119 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:9
120 Провадия 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:8
121 Бенковски (Симеоновград) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
122 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0:9
123 Павликени 0 1 0 0 1 4 0 0 4 5 0 0 5 6:17
124 Преслав 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 2:14
125 Бенковски (Бяла) 0 3 0 0 3 2 0 0 2 5 0 0 5 2:15
126 Ком-Миньор 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 2:15
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 18 8 6 0 2 19:8
2 Локомотив София 13 8 4 1 3 8:6
3 Калиакра 12 4 4 0 0 13:2
4 ОФК Бдин 1923 (Видин) 12 4 4 0 0 15:5
5 Спартак (Варна) 12 4 4 0 0 10:1
6 Литекс 11 5 3 2 0 7:2
7 Локомотив Пловдив 11 6 3 2 1 10:6
8 Светкавица 11 5 3 2 0 5:2
9 Пирин (Разлог) 11 8 3 2 3 5:7
10 Септември (Сим) 10 6 3 1 2 8:5
11 Монтана 9 3 3 0 0 9:1
12 Ботев Враца 9 4 3 0 1 8:3
13 Ботев (Гълъбово) 9 3 3 0 0 7:2
14 Оборище (Панагюрище) 9 3 3 0 0 7:2
15 ОФК Марек 2010 9 4 3 0 1 6:2
16 Видима 9 5 3 0 2 13:10
17 Созопол 8 4 2 2 0 12:4
18 ЦСКА 8 5 2 2 1 6:6
19 Сливнишки герой 7 3 2 1 0 12:2
20 Мастер (Бургас) 7 3 2 1 0 6:3
21 Спартак (Плевен) 7 3 2 1 0 5:2
22 Академик (Свищов) 7 4 2 1 1 9:6
23 Нефтохимик 1962 7 5 2 1 2 9:7
24 Ботев Пловдив 7 5 1 4 0 5:4
25 Раковски 7 6 2 1 3 9:10
26 ФК Хасково 1957 6 3 2 0 1 9:3
27 Свиленград 6 3 2 0 1 9:4
28 Витоша Бистрица 6 2 2 0 0 4:0
29 Тича (Долни Чифлик) 6 2 2 0 0 8:4
30 Верея (Стара Загора) 6 2 2 0 0 4:2
31 Черно море 5 3 1 2 0 6:4
32 Левски 5 4 1 2 1 3:4
33 Берое 4 3 1 1 1 5:3
34 Пирин Благоевград 4 2 1 1 0 1:0
35 Чавдар (БС) 4 2 1 1 0 5:4
36 Славия 4 3 1 1 1 4:4
37 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 4 4 1 1 2 6:7
38 Спартак (Пловдив) 4 4 1 1 2 8:9
39 Лудогорец 4 3 1 1 1 2:3
40 Пирин Гоце Делчев 4 6 1 1 4 9:12
41 Етър Велико Търново 3 1 1 0 0 5:0
42 Ксанти 3 1 1 0 0 4:0
43 Конелиано (Герман) 3 1 1 0 0 4:0
44 Балкан (Варвара) 3 2 1 0 1 6:2
45 Добруджа 3 1 1 0 0 4:1
46 Гигант (Белене) 3 1 1 0 0 4:1
47 Петролул (Плоещ) 3 1 1 0 0 4:1
48 Спортист (Св) 3 1 1 0 0 4:2
49 Беласица 3 1 1 0 0 4:2
50 Македония 3 1 1 0 0 2:0
51 Локомотив София (до 19) 3 1 1 0 0 2:1
52 Странджа (Средец) 3 1 1 0 0 3:2
53 Шумен 1929 3 1 1 0 0 3:2
54 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 2:1
55 Локомотив (ГО) 3 2 1 0 1 5:4
56 Витоша (Долна Диканя) 3 3 0 3 0 4:4
57 Алекс-ОК (Шемшево) 3 3 1 0 2 6:10
58 Левски (до 19) 3 3 1 0 2 4:9
59 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 1:1
60 Места 1 1 0 1 0 1:1
61 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
62 Ираклис Амудия (Гърция) 1 1 0 1 0 2:2
63 Любимец 1 1 0 1 0 0:0
64 Теута 1 1 0 1 0 0:0
65 Розова долина 1 2 0 1 1 4:5
66 Янтра Габрово 1 3 0 1 2 0:8
67 Миньор (Раднево) 1 4 0 1 3 4:12
68 Расово 0 0 0 0 0 0:0
69 Ружомберок 0 0 0 0 0 0:0
70 Манастирище 2000 0 0 0 0 0 0:0
71 Кубрат 0 0 0 0 0 0:0
72 Ботев (Грамада) 0 0 0 0 0 0:0
73 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
74 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
75 Адмира Вакер 0 0 0 0 0 0:0
76 Оскар Елит (София) 0 0 0 0 0 0:0
77 Струмска слава 0 0 0 0 0 0:0
78 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
79 България (18) 0 0 0 0 0 0:0
80 Бенковски (Симеоновград) 0 0 0 0 0 0:0
81 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 0:0
82 Арапонгас 0 0 0 0 0 0:0
83 НК Риека 0 0 0 0 0 0:0
84 Арис 0 0 0 0 0 0:0
85 ЦСКА (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
86 Макаби (Калибо Яшо) 0 0 0 0 0 0:0
87 Зноймо 0 0 0 0 0 0:0
88 Пантракикос 0 0 0 0 0 0:0
89 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
90 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
91 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
92 Миньор 0 0 0 0 0 0:0
93 Зенит (Ветрен дол) 0 0 0 0 0 0:0
94 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
95 Апоел Петах Тиква 0 0 0 0 0 0:0
96 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 0:0
97 Матерсбург 0 0 0 0 0 0:0
98 България 0 0 0 0 0 0:0
99 Провадия 0 0 0 0 0 0:0
100 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
101 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
102 Ботев (Лозно) 0 0 0 0 0 0:0
103 Ком-Миньор 0 0 0 0 0 0:0
104 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
105 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
106 Литекс (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
107 Суворово 0 1 0 0 1 1:2
108 Партизан (Червен бряг) 0 1 0 0 1 3:4
109 Павликени 0 1 0 0 1 2:3
110 Димитровград 0 1 0 0 1 1:2
111 Спартак (Варна) (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
112 Несебър 0 1 0 0 1 0:1
113 Пелистер 0 1 0 0 1 1:3
114 Ботев (Луковит) 0 1 0 0 1 1:3
115 Асеновец 0 2 0 0 2 3:5
116 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 0:2
117 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 2:4
118 Чавдар (Троян) 0 1 0 0 1 1:4
119 Свети Никола 0 1 0 0 1 2:5
120 Септември (Сф) 0 2 0 0 2 3:6
121 Германея 0 1 0 0 1 1:6
122 Евроколеж (Пловдив) 0 3 0 0 3 1:7
123 Бенковски (Бяла) 0 3 0 0 3 1:7
124 Чепинец 0 2 0 0 2 2:8
125 Черноморец (Бяла) 0 1 0 0 1 1:7
126 Преслав 0 2 0 0 2 2:14
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ФК Хасково 1957 13 5 4 1 0 13:4
2 Ягодина 12 4 4 0 0 7:2
3 Пирин Благоевград 10 5 3 1 1 9:3
4 Локомотив (ГО) 9 4 3 0 1 11:3
5 Славия 9 3 3 0 0 7:1
6 Спартак (Плевен) 9 3 3 0 0 10:4
7 Етър Велико Търново 9 5 3 0 2 9:4
8 Сливнишки герой 9 8 3 0 5 13:13
9 Мастер (Бургас) 9 6 3 0 3 10:11
10 Гигант (Съединение) 9 5 3 0 2 8:12
11 Арис 7 3 2 1 0 7:0
12 Балкан (Варвара) 7 5 2 1 2 7:9
13 Литекс 6 2 2 0 0 7:1
14 Пантракикос 6 2 2 0 0 4:1
15 Черноморец 6 2 2 0 0 3:1
16 Шумен 2007 6 4 2 0 2 11:9
17 Созопол 6 4 2 0 2 8:6
18 Раковски 5 5 1 2 2 6:7
19 Академик (Свищов) 5 4 1 2 1 4:5
20 Любимец 5 5 1 2 2 3:6
21 Локомотив Пловдив 4 2 1 1 0 3:0
22 Хоризонт (Турново, Мак) 4 2 1 1 0 2:0
23 Оборище (Панагюрище) 4 4 1 1 2 10:8
24 Несебър 4 2 1 1 0 5:4
25 Евроколеж (Пловдив) 4 2 1 1 0 3:2
26 ЦСКА 4 3 1 1 1 4:3
27 Верея (Стара Загора) 4 3 1 1 1 5:5
28 Ботев Враца 4 3 1 1 1 3:3
29 Спартак (Варна) 3 2 1 0 1 7:3
30 Локомотив София 3 1 1 0 0 3:0
31 Витоша Бистрица 3 2 1 0 1 4:2
32 Ботев Пловдив 3 1 1 0 0 4:2
33 Макаби (Калибо Яшо) 3 1 1 0 0 3:1
34 Кубрат 3 1 1 0 0 3:1
35 Ботев (Нови Пазар) 3 3 1 0 2 9:7
36 Гигант (Белене) 3 1 1 0 0 4:2
37 Асеновец 3 1 1 0 0 2:0
38 НК Риека 3 1 1 0 0 3:1
39 Амкар 3 1 1 0 0 2:0
40 Миньор 3 1 1 0 0 3:2
41 Свиленград 3 1 1 0 0 2:1
42 Апоел Петах Тиква 3 1 1 0 0 1:0
43 Черноморец Балчик 3 1 1 0 0 2:1
44 Видима 3 2 1 0 1 2:2
45 Ботев (Луковит) 3 2 1 0 1 5:5
46 Черно море 3 2 1 0 1 1:2
47 Партизан (Червен бряг) 3 2 1 0 1 2:6
48 Витоша (Долна Диканя) 3 4 1 0 3 8:12
49 Металург Донецк 2 2 0 2 0 1:1
50 Спортист (Св) 2 3 0 2 1 2:4
51 Лудогорец 2 3 0 2 1 3:6
52 Спартак (Пловдив) 2 4 0 2 2 3:9
53 Пирин Гоце Делчев 2 4 0 2 2 2:8
54 Кубан 1 1 0 1 0 0:0
55 Зноймо 1 1 0 1 0 1:1
56 Берое 1 1 0 1 0 1:1
57 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
58 България (18) 1 1 0 1 0 0:0
59 Адмира Вакер 1 1 0 1 0 0:0
60 ЦСКА (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
61 Манастирище 2000 1 1 0 1 0 3:3
62 Матерсбург 1 1 0 1 0 1:1
63 Брегалница Щип 1 1 0 1 0 0:0
64 Ботев (Лозно) 1 1 0 1 0 2:2
65 Теута 1 2 0 1 1 1:2
66 Беласица 1 2 0 1 1 3:5
67 Алекс-ОК (Шемшево) 1 2 0 1 1 1:3
68 Германея 1 3 0 1 2 3:6
69 Ботев (Гълъбово) 1 4 0 1 3 4:7
70 Миньор (Раднево) 1 3 0 1 2 3:7
71 Калиакра 1 3 0 1 2 1:6
72 Добруджа 1 6 0 1 5 8:14
73 Светкавица 1 5 0 1 4 2:9
74 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
75 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
76 Ботев (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
77 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
78 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
79 Спартак (Варна) (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
80 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
81 Ксанти 0 0 0 0 0 0:0
82 Тича (Долни Чифлик) 0 0 0 0 0 0:0
83 Левски 0 0 0 0 0 0:0
84 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
85 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
86 Свети Никола 0 0 0 0 0 0:0
87 Конелиано (Герман) 0 0 0 0 0 0:0
88 Септември (Сим) 0 0 0 0 0 0:0
89 Ираклис Амудия (Гърция) 0 0 0 0 0 0:0
90 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
91 ОФК Марек 2010 0 0 0 0 0 0:0
92 Пелистер 0 0 0 0 0 0:0
93 Чавдар (БС) 0 0 0 0 0 0:0
94 Македония 0 0 0 0 0 0:0
95 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
96 Чавдар (Троян) 0 0 0 0 0 0:0
97 Локомотив 2012 (Мз) 0 0 0 0 0 0:0
98 Монтана 0 0 0 0 0 0:0
99 Арапонгас 0 1 0 0 1 0:1
100 Отбор на играчи без договор 0 1 0 0 1 0:1
101 Димитровград 0 1 0 0 1 1:2
102 Ружомберок 0 1 0 0 1 1:2
103 Места 0 1 0 0 1 0:2
104 България 0 1 0 0 1 0:2
105 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
106 Оскар Елит (София) 0 1 0 0 1 2:4
107 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 1:3
108 Шумен 1929 0 1 0 0 1 1:3
109 Тунджа (Ямбол) 0 1 0 0 1 1:3
110 Ботев (Козлодуй) 0 2 0 0 2 2:5
111 Расово 0 1 0 0 1 1:4
112 Ботев (Грамада) 0 1 0 0 1 2:5
113 Нефтохимик 1962 0 2 0 0 2 1:4
114 Струмска слава 0 2 0 0 2 4:7
115 Септември 98 (Тервел) 0 2 0 0 2 2:6
116 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 0:5
117 Суворово 0 2 0 0 2 2:7
118 Зенит (Ветрен дол) 0 1 0 0 1 0:5
119 Янтра Габрово 0 1 0 0 1 0:5
120 Розова долина 0 2 0 0 2 2:8
121 Бенковски (Бяла) 0 2 0 0 2 1:8
122 Провадия 0 2 0 0 2 1:8
123 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 0:7
124 Бенковски (Симеоновград) 0 1 0 0 1 0:7
125 Павликени 0 4 0 0 4 4:14
126 Ком-Миньор 0 3 0 0 3 2:15
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK