Контроли
приключил | 02.08.2013

Първенство: Контроли | Кръг: 02.08
Димитровград

Треньор: Тодор Манев

1
2
ФК Хасково 1957

Треньор: Емил Велев

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 0%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 0

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Черноморец 24 8 6 0 2 2 2 0 0 10 8 0 2 22:9
2 ФК Хасково 1957 19 3 2 0 1 5 4 1 0 8 6 1 1 22:7
3 Литекс 17 5 3 2 0 2 2 0 0 7 5 2 0 14:3
4 Сливнишки герой 16 3 2 1 0 8 3 0 5 11 5 1 5 25:15
5 Спартак (Плевен) 16 3 2 1 0 3 3 0 0 6 5 1 0 15:6
6 Локомотив София 16 8 4 1 3 1 1 0 0 9 5 1 3 11:6
7 Мастер (Бургас) 16 3 2 1 0 6 3 0 3 9 5 1 3 16:14
8 Спартак (Варна) 15 4 4 0 0 2 1 0 1 6 5 0 1 17:4
9 Ягодина 15 0 0 0 0 5 5 0 0 5 5 0 0 10:2
10 Локомотив Пловдив 15 6 3 2 1 2 1 1 0 8 4 3 1 13:6
11 Созопол 14 4 2 2 0 4 2 0 2 8 4 2 2 20:10
12 Пирин Благоевград 14 2 1 1 0 5 3 1 1 7 4 2 1 10:3
13 Оборище (Панагюрище) 13 3 3 0 0 4 1 1 2 7 4 1 2 17:10
14 Калиакра 13 4 4 0 0 3 0 1 2 7 4 1 2 14:8
15 Славия 13 3 1 1 1 3 3 0 0 6 4 1 1 11:5
16 Ботев Враца 13 4 3 0 1 3 1 1 1 7 4 1 2 11:6
17 ЦСКА 13 6 2 3 1 3 1 1 1 9 3 4 2 10:9
18 Етър Велико Търново 12 1 1 0 0 5 3 0 2 6 4 0 2 14:4
19 ОФК Бдин 1923 (Видин) 12 4 4 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0 15:5
20 Монтана 12 3 3 0 0 1 1 0 0 4 4 0 0 11:2
21 Локомотив (ГО) 12 2 1 0 1 4 3 0 1 6 4 0 2 16:7
22 Видима 12 5 3 0 2 2 1 0 1 7 4 0 3 15:12
23 Академик (Свищов) 12 4 2 1 1 4 1 2 1 8 3 3 2 13:11
24 Раковски 12 6 2 1 3 5 1 2 2 11 3 3 5 15:17
25 Светкавица 12 5 3 2 0 5 0 1 4 10 3 3 4 7:11
26 Черно море 11 4 2 2 0 2 1 0 1 6 3 2 1 10:7
27 Пирин (Разлог) 11 8 3 2 3 1 0 0 1 9 3 2 4 6:10
28 Ботев Пловдив 10 5 1 4 0 1 1 0 0 6 2 4 0 9:6
29 Септември (Сим) 10 6 3 1 2 0 0 0 0 6 3 1 2 8:5
30 Ботев (Гълъбово) 10 3 3 0 0 4 0 1 3 7 3 1 3 11:9
31 Верея (Стара Загора) 10 2 2 0 0 3 1 1 1 5 3 1 1 9:7
32 Балкан (Варвара) 10 2 1 0 1 5 2 1 2 7 3 1 3 13:11
33 Витоша Бистрица 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 8:2
34 Свиленград 9 3 2 0 1 1 1 0 0 4 3 0 1 11:5
35 Пантракикос 9 0 0 0 0 3 3 0 0 3 3 0 0 6:1
36 ОФК Марек 2010 9 4 3 0 1 0 0 0 0 4 3 0 1 6:2
37 Гигант (Съединение) 9 0 0 0 0 5 3 0 2 5 3 0 2 8:12
38 Берое 8 4 2 1 1 1 0 1 0 5 2 2 1 9:5
39 Банско 8 8 2 1 5 3 0 1 2 11 2 2 7 14:20
40 Арис 7 0 0 0 0 3 2 1 0 3 2 1 0 7:0
41 Нефтохимик 1962 7 5 2 1 2 2 0 0 2 7 2 1 4 10:11
42 Гигант (Белене) 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 8:3
43 Тича (Долни Чифлик) 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8:4
44 Шумен 2007 6 0 0 0 0 4 2 0 2 4 2 0 2 11:9
45 Любимец 6 1 0 1 0 5 1 2 2 6 1 3 2 3:6
46 Лудогорец 6 3 1 1 1 3 0 2 1 6 1 3 2 5:9
47 Витоша (Долна Диканя) 6 3 0 3 0 4 1 0 3 7 1 3 3 12:16
48 Спартак-С 94 (Пловдив) 6 4 1 1 2 4 0 2 2 8 1 3 4 11:18
49 Пирин Гоце Делчев 6 6 1 1 4 4 0 2 2 10 1 3 6 11:20
50 Спортист (Св) 5 1 1 0 0 3 0 2 1 4 1 2 1 6:6
51 Теута 5 1 0 1 0 3 1 1 1 4 1 2 1 3:3
52 Левски 5 4 1 2 1 0 0 0 0 4 1 2 1 3:4
53 Хоризонт (Турново, Мак) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 2:0
54 Чавдар (БС) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 2 1 1 0 5:4
55 Несебър 4 1 0 0 1 2 1 1 0 3 1 1 1 5:5
56 Беласица 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 7:7
57 Добруджа 4 1 1 0 0 6 0 1 5 7 1 1 5 12:15
58 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 4 4 1 1 2 1 0 0 1 5 1 1 3 6:9
59 Евроколеж (Пловдив) 4 3 0 0 3 2 1 1 0 5 1 1 3 4:9
60 Алекс-ОК (Шемшево) 4 3 1 0 2 2 0 1 1 5 1 1 3 7:13
61 Конелиано (Герман) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
62 Ксанти 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
63 Петролул (Плоещ) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:1
64 НК Риека 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
65 Македония 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
66 Амкар 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
67 Макаби (Калибо Яшо) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
68 Кубрат 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:1
69 Ботев (Нови Пазар) 3 0 0 0 0 3 1 0 2 3 1 0 2 9:7
70 Ираклис 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
71 Миньор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
72 Локомотив София (до 19) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
73 Странджа (Средец) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:2
74 Черноморец Балчик 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
75 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
76 Апоел Петах Тиква 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
77 Асеновец 3 2 0 0 2 1 1 0 0 3 1 0 2 5:5
78 Шумен 1929 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 4:5
79 Ботев (Луковит) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 6:8
80 Партизан (Червен бряг) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 5:10
81 Левски (до 19) 3 3 1 0 2 1 0 0 1 4 1 0 3 4:11
82 Металург Донецк 2 0 0 0 0 2 0 2 0 2 0 2 0 1:1
83 Германея 2 1 0 0 1 4 0 2 2 5 0 2 3 6:14
84 Миньор (Раднево) 2 4 0 1 3 3 0 1 2 7 0 2 5 7:19
85 Ботев (Лозно) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
86 Брегалница Щип 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
87 Кубан 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
88 Манастирище 2000 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
89 Ираклис Амудия (Гърция) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
90 Адмира Вакер 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
91 Матерсбург 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
92 Зноймо 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
93 ЦСКА (до 19) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
94 България (18) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
95 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
96 Литекс (до 19) 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 0 1 1 2:3
97 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:4
98 Места 1 1 0 1 0 2 0 0 2 3 0 1 2 2:8
99 Розова долина 1 2 0 1 1 2 0 0 2 4 0 1 3 6:13
100 Янтра Габрово 1 3 0 1 2 1 0 0 1 4 0 1 3 0:13
101 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
102 Арапонгас 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
103 Ружомберок 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
104 Спартак (Варна) (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
105 Оскар Елит (София) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
106 България 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
107 Димитровград 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:4
108 Пелистер 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:3
109 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:5
110 Ботев (Грамада) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
111 Чавдар (Троян) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:4
112 Струмска слава 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 4:7
113 Септември (Сф) 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 3:6
114 Свети Никола 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:5
115 Расово 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
116 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 2:6
117 Зенит (Ветрен дол) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
118 Суворово 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 3:9
119 Чепинец 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 2:8
120 Черноморец (Бяла) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:7
121 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:9
122 Провадия 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:8
123 Бенковски (Симеоновград) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:7
124 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0:9
125 Павликени 0 1 0 0 1 4 0 0 4 5 0 0 5 6:17
126 Преслав 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 2:14
127 Ком-Миньор 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 0 0 3 2:15
128 Бенковски (Бяла) 0 3 0 0 3 2 0 0 2 5 0 0 5 2:15
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Черноморец 18 8 6 0 2 19:8
2 Локомотив София 13 8 4 1 3 8:6
3 Калиакра 12 4 4 0 0 13:2
4 ОФК Бдин 1923 (Видин) 12 4 4 0 0 15:5
5 Спартак (Варна) 12 4 4 0 0 10:1
6 Литекс 11 5 3 2 0 7:2
7 Локомотив Пловдив 11 6 3 2 1 10:6
8 Светкавица 11 5 3 2 0 5:2
9 Пирин (Разлог) 11 8 3 2 3 5:7
10 Септември (Сим) 10 6 3 1 2 8:5
11 Монтана 9 3 3 0 0 9:1
12 Ботев Враца 9 4 3 0 1 8:3
13 Оборище (Панагюрище) 9 3 3 0 0 7:2
14 Ботев (Гълъбово) 9 3 3 0 0 7:2
15 ОФК Марек 2010 9 4 3 0 1 6:2
16 Видима 9 5 3 0 2 13:10
17 ЦСКА 9 6 2 3 1 6:6
18 Созопол 8 4 2 2 0 12:4
19 Черно море 8 4 2 2 0 9:5
20 Сливнишки герой 7 3 2 1 0 12:2
21 Берое 7 4 2 1 1 8:4
22 Спартак (Плевен) 7 3 2 1 0 5:2
23 Академик (Свищов) 7 4 2 1 1 9:6
24 Мастер (Бургас) 7 3 2 1 0 6:3
25 Нефтохимик 1962 7 5 2 1 2 9:7
26 Ботев Пловдив 7 5 1 4 0 5:4
27 Раковски 7 6 2 1 3 9:10
28 Банско 7 8 2 1 5 12:14
29 ФК Хасково 1957 6 3 2 0 1 9:3
30 Свиленград 6 3 2 0 1 9:4
31 Тича (Долни Чифлик) 6 2 2 0 0 8:4
32 Витоша Бистрица 6 2 2 0 0 4:0
33 Верея (Стара Загора) 6 2 2 0 0 4:2
34 Левски 5 4 1 2 1 3:4
35 Чавдар (БС) 4 2 1 1 0 5:4
36 Пирин Благоевград 4 2 1 1 0 1:0
37 Славия 4 3 1 1 1 4:4
38 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 4 4 1 1 2 6:7
39 Спартак-С 94 (Пловдив) 4 4 1 1 2 8:9
40 Лудогорец 4 3 1 1 1 2:3
41 Пирин Гоце Делчев 4 6 1 1 4 9:12
42 Етър Велико Търново 3 1 1 0 0 5:0
43 Балкан (Варвара) 3 2 1 0 1 6:2
44 Конелиано (Герман) 3 1 1 0 0 4:0
45 Ксанти 3 1 1 0 0 4:0
46 Добруджа 3 1 1 0 0 4:1
47 Петролул (Плоещ) 3 1 1 0 0 4:1
48 Гигант (Белене) 3 1 1 0 0 4:1
49 Спортист (Св) 3 1 1 0 0 4:2
50 Беласица 3 1 1 0 0 4:2
51 Македония 3 1 1 0 0 2:0
52 Локомотив 2012 (Мз) 3 1 1 0 0 2:1
53 Локомотив София (до 19) 3 1 1 0 0 2:1
54 Странджа (Средец) 3 1 1 0 0 3:2
55 Шумен 1929 3 1 1 0 0 3:2
56 Локомотив (ГО) 3 2 1 0 1 5:4
57 Витоша (Долна Диканя) 3 3 0 3 0 4:4
58 Алекс-ОК (Шемшево) 3 3 1 0 2 6:10
59 Левски (до 19) 3 3 1 0 2 4:9
60 Ботев (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
61 Места 1 1 0 1 0 1:1
62 Любимец 1 1 0 1 0 0:0
63 Ираклис Амудия (Гърция) 1 1 0 1 0 2:2
64 Теута 1 1 0 1 0 0:0
65 Тунджа (Ямбол) 1 1 0 1 0 1:1
66 Розова долина 1 2 0 1 1 4:5
67 Янтра Габрово 1 3 0 1 2 0:8
68 Миньор (Раднево) 1 4 0 1 3 4:12
69 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
70 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
71 Манастирище 2000 0 0 0 0 0 0:0
72 Зноймо 0 0 0 0 0 0:0
73 Кубан 0 0 0 0 0 0:0
74 Ружомберок 0 0 0 0 0 0:0
75 Брегалница Щип 0 0 0 0 0 0:0
76 Расово 0 0 0 0 0 0:0
77 Пантракикос 0 0 0 0 0 0:0
78 Матерсбург 0 0 0 0 0 0:0
79 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
80 Ботев (Лозно) 0 0 0 0 0 0:0
81 Кубрат 0 0 0 0 0 0:0
82 Струмска слава 0 0 0 0 0 0:0
83 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 0:0
84 Арапонгас 0 0 0 0 0 0:0
85 Бенковски (Симеоновград) 0 0 0 0 0 0:0
86 Ботев (Грамада) 0 0 0 0 0 0:0
87 НК Риека 0 0 0 0 0 0:0
88 Ираклис 0 0 0 0 0 0:0
89 Миньор 0 0 0 0 0 0:0
90 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
91 Отбор на играчи без договор 0 0 0 0 0 0:0
92 Оскар Елит (София) 0 0 0 0 0 0:0
93 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
94 Арис 0 0 0 0 0 0:0
95 ЦСКА (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
96 Зенит (Ветрен дол) 0 0 0 0 0 0:0
97 Шумен 2007 0 0 0 0 0 0:0
98 България 0 0 0 0 0 0:0
99 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
100 Ком-Миньор 0 0 0 0 0 0:0
101 Адмира Вакер 0 0 0 0 0 0:0
102 Провадия 0 0 0 0 0 0:0
103 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
104 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
105 Апоел Петах Тиква 0 0 0 0 0 0:0
106 България (18) 0 0 0 0 0 0:0
107 Макаби (Калибо Яшо) 0 0 0 0 0 0:0
108 Несебър 0 1 0 0 1 0:1
109 Димитровград 0 1 0 0 1 1:2
110 Павликени 0 1 0 0 1 2:3
111 Спартак (Варна) (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
112 Суворово 0 1 0 0 1 1:2
113 Партизан (Червен бряг) 0 1 0 0 1 3:4
114 Литекс (до 19) 0 1 0 0 1 1:2
115 Ботев (Луковит) 0 1 0 0 1 1:3
116 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 0:2
117 Асеновец 0 2 0 0 2 3:5
118 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 2:4
119 Пелистер 0 1 0 0 1 1:3
120 Чавдар (Троян) 0 1 0 0 1 1:4
121 Свети Никола 0 1 0 0 1 2:5
122 Септември (Сф) 0 2 0 0 2 3:6
123 Германея 0 1 0 0 1 1:6
124 Евроколеж (Пловдив) 0 3 0 0 3 1:7
125 Бенковски (Бяла) 0 3 0 0 3 1:7
126 Чепинец 0 2 0 0 2 2:8
127 Черноморец (Бяла) 0 1 0 0 1 1:7
128 Преслав 0 2 0 0 2 2:14
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Ягодина 15 5 5 0 0 10:2
2 ФК Хасково 1957 13 5 4 1 0 13:4
3 Пирин Благоевград 10 5 3 1 1 9:3
4 Локомотив (ГО) 9 4 3 0 1 11:3
5 Спартак (Плевен) 9 3 3 0 0 10:4
6 Славия 9 3 3 0 0 7:1
7 Етър Велико Търново 9 5 3 0 2 9:4
8 Пантракикос 9 3 3 0 0 6:1
9 Сливнишки герой 9 8 3 0 5 13:13
10 Мастер (Бургас) 9 6 3 0 3 10:11
11 Гигант (Съединение) 9 5 3 0 2 8:12
12 Арис 7 3 2 1 0 7:0
13 Балкан (Варвара) 7 5 2 1 2 7:9
14 Литекс 6 2 2 0 0 7:1
15 Черноморец 6 2 2 0 0 3:1
16 Созопол 6 4 2 0 2 8:6
17 Шумен 2007 6 4 2 0 2 11:9
18 Академик (Свищов) 5 4 1 2 1 4:5
19 Раковски 5 5 1 2 2 6:7
20 Любимец 5 5 1 2 2 3:6
21 Локомотив Пловдив 4 2 1 1 0 3:0
22 Оборище (Панагюрище) 4 4 1 1 2 10:8
23 Хоризонт (Турново, Мак) 4 2 1 1 0 2:0
24 ЦСКА 4 3 1 1 1 4:3
25 Евроколеж (Пловдив) 4 2 1 1 0 3:2
26 Несебър 4 2 1 1 0 5:4
27 Ботев Враца 4 3 1 1 1 3:3
28 Верея (Стара Загора) 4 3 1 1 1 5:5
29 Теута 4 3 1 1 1 3:3
30 Спартак (Варна) 3 2 1 0 1 7:3
31 Локомотив София 3 1 1 0 0 3:0
32 Гигант (Белене) 3 1 1 0 0 4:2
33 Ботев (Нови Пазар) 3 3 1 0 2 9:7
34 Кубрат 3 1 1 0 0 3:1
35 Витоша Бистрица 3 2 1 0 1 4:2
36 Асеновец 3 1 1 0 0 2:0
37 Макаби (Калибо Яшо) 3 1 1 0 0 3:1
38 Ботев Пловдив 3 1 1 0 0 4:2
39 НК Риека 3 1 1 0 0 3:1
40 Амкар 3 1 1 0 0 2:0
41 Монтана 3 1 1 0 0 2:1
42 Ираклис 3 1 1 0 0 2:1
43 Свиленград 3 1 1 0 0 2:1
44 Черноморец Балчик 3 1 1 0 0 2:1
45 Миньор 3 1 1 0 0 3:2
46 Апоел Петах Тиква 3 1 1 0 0 1:0
47 Ботев (Луковит) 3 2 1 0 1 5:5
48 Видима 3 2 1 0 1 2:2
49 Черно море 3 2 1 0 1 1:2
50 Партизан (Червен бряг) 3 2 1 0 1 2:6
51 Витоша (Долна Диканя) 3 4 1 0 3 8:12
52 Металург Донецк 2 2 0 2 0 1:1
53 Спортист (Св) 2 3 0 2 1 2:4
54 Германея 2 4 0 2 2 5:8
55 Лудогорец 2 3 0 2 1 3:6
56 Спартак-С 94 (Пловдив) 2 4 0 2 2 3:9
57 Пирин Гоце Делчев 2 4 0 2 2 2:8
58 Зноймо 1 1 0 1 0 1:1
59 Манастирище 2000 1 1 0 1 0 3:3
60 Матерсбург 1 1 0 1 0 1:1
61 Адмира Вакер 1 1 0 1 0 0:0
62 Брегалница Щип 1 1 0 1 0 0:0
63 Берое 1 1 0 1 0 1:1
64 Ботев (Лозно) 1 1 0 1 0 2:2
65 Кубан 1 1 0 1 0 0:0
66 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
67 България (18) 1 1 0 1 0 0:0
68 ЦСКА (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
69 Беласица 1 2 0 1 1 3:5
70 Алекс-ОК (Шемшево) 1 2 0 1 1 1:3
71 Ботев (Гълъбово) 1 4 0 1 3 4:7
72 Миньор (Раднево) 1 3 0 1 2 3:7
73 Банско 1 3 0 1 2 2:6
74 Калиакра 1 3 0 1 2 1:6
75 Добруджа 1 6 0 1 5 8:14
76 Светкавица 1 5 0 1 4 2:9
77 Ираклис Амудия (Гърция) 0 0 0 0 0 0:0
78 Локомотив София (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
79 Спартак (Варна) (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
80 Локомотив 2012 (Мз) 0 0 0 0 0 0:0
81 Странджа (Средец) 0 0 0 0 0 0:0
82 Тича (Долни Чифлик) 0 0 0 0 0 0:0
83 ОФК Марек 2010 0 0 0 0 0 0:0
84 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
85 Ботев (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
86 Чавдар (БС) 0 0 0 0 0 0:0
87 Свети Никола 0 0 0 0 0 0:0
88 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
89 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
90 Левски 0 0 0 0 0 0:0
91 Пелистер 0 0 0 0 0 0:0
92 Чавдар (Троян) 0 0 0 0 0 0:0
93 Македония 0 0 0 0 0 0:0
94 Конелиано (Герман) 0 0 0 0 0 0:0
95 Преслав 0 0 0 0 0 0:0
96 Септември (Сф) 0 0 0 0 0 0:0
97 Ксанти 0 0 0 0 0 0:0
98 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
99 Септември (Сим) 0 0 0 0 0 0:0
100 Отбор на играчи без договор 0 1 0 0 1 0:1
101 Арапонгас 0 1 0 0 1 0:1
102 Ружомберок 0 1 0 0 1 1:2
103 Димитровград 0 1 0 0 1 1:2
104 Оскар Елит (София) 0 1 0 0 1 2:4
105 България 0 1 0 0 1 0:2
106 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
107 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 1:3
108 Тунджа (Ямбол) 0 1 0 0 1 1:3
109 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 1 0 0 1 0:2
110 Шумен 1929 0 1 0 0 1 1:3
111 Ботев (Грамада) 0 1 0 0 1 2:5
112 Струмска слава 0 2 0 0 2 4:7
113 Нефтохимик 1962 0 2 0 0 2 1:4
114 Ботев (Козлодуй) 0 2 0 0 2 2:5
115 Расово 0 1 0 0 1 1:4
116 Септември 98 (Тервел) 0 2 0 0 2 2:6
117 Янтра Габрово 0 1 0 0 1 0:5
118 Суворово 0 2 0 0 2 2:7
119 Балкански (Димитровград, Сърбия) 0 1 0 0 1 0:5
120 Зенит (Ветрен дол) 0 1 0 0 1 0:5
121 Розова долина 0 2 0 0 2 2:8
122 Места 0 2 0 0 2 1:7
123 Бенковски (Бяла) 0 2 0 0 2 1:8
124 Провадия 0 2 0 0 2 1:8
125 Бенковски (Симеоновград) 0 1 0 0 1 0:7
126 ОФК Поморие 0 1 0 0 1 0:7
127 Павликени 0 4 0 0 4 4:14
128 Ком-Миньор 0 3 0 0 3 2:15
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK