Купа на България
приключил | 13.10.2013
Стадион: Локомотив Пд | Съдия: Вихрен Манов
Първенство: Купа на България | Кръг: 1/16-финали, реванши | Публика: 1500
Минута Действие Описание
90' Любимец опита късен натиск, но Майкъл Тевия пропусна при разбъркване пред Господинов
69' Гади отново извежда съотборник в добра позиция, но Дани Кики пропуска да изведе Локо напред
53' Нов шанс за Локомотив Пд, след като удар с глава на Илиадис минава покрай гредата
29' Камбуров с пропуск за Локо, не успя да вкара сам срещу вратаря
24' Най-доброто положение за домакините от началото на мача. Крис Гади пробва пас към Камбуров, който щеше да вкара, но подаването беше неточно
статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 83%
X 0%
2 17%

Общо прогнози: 12

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Купа на България
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Ботев Пловдив 15 4 3 0 1 3 2 0 1 7 5 0 2 16:5
2 Созопол 14 3 1 2 0 3 3 0 0 6 4 2 0 10:3
3 Лудогорец 12 2 2 0 0 2 2 0 0 4 4 0 0 7:2
4 Локомотив София 12 3 2 0 1 3 2 0 1 6 4 0 2 10:7
5 Левски 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 12:3
6 Локомотив Пловдив 8 2 1 1 0 3 1 1 1 5 2 2 1 6:3
7 Спартак (Пловдив) 7 1 1 0 0 2 1 1 0 3 2 1 0 4:1
8 Черноморец 6 2 1 0 1 2 1 0 1 4 2 0 2 15:4
9 Славия 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 8:1
10 Берое 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 8:2
11 Литекс 6 2 1 0 1 2 1 0 1 4 2 0 2 10:7
12 Оборище (Панагюрище) 5 2 0 2 0 2 1 0 1 4 1 2 1 4:4
13 ЦСКА 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 7:3
14 Черно море 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 2:0
15 Миньор 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 1:0
16 Добруджа 4 2 1 0 1 2 0 1 1 4 1 1 2 3:7
17 Раковски 2011 (Раковски) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
18 Верея (Стара Загора) 3 2 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1 3:2
19 Ботев Враца 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 1:1
20 Монтана 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 1:1
21 ФК Марица Пловдив 3 4 0 3 1 0 0 0 0 4 0 3 1 3:4
22 Ботев (Гълъбово) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 1:2
23 Видима 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 3:8
24 Любимец 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 1:1
25 Мастер (Бургас) 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 2:2
26 Несебър 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
27 Кричим (Кричим) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
28 Димитровград 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
29 Академик (Свищов) 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 0 1 1 1:3
30 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 0:2
31 ФК Хасково 1957 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 3:7
32 Свобода (Пещера) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
33 Раковски 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
34 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
35 Манастирище 2000 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
36 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
37 Асеновец 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
38 Миньор (Раднево) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
39 Олимпик (Бургас) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:4
40 Калиакра 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:5
41 Спартак (Варна) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 3:8
42 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 1:8
43 Пирин Гоце Делчев 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0:9
44 Нефтохимик 1962 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0:9
45 Шумен 2007 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0:13
Домакин Купа на България
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Ботев Пловдив 9 4 3 0 1 11:2
2 Левски 6 2 2 0 0 7:1
3 Лудогорец 6 2 2 0 0 4:1
4 Локомотив София 6 3 2 0 1 4:1
5 Созопол 5 3 1 2 0 5:2
6 Локомотив Пловдив 4 2 1 1 0 2:0
7 Черноморец 3 2 1 0 1 11:3
8 ЦСКА 3 1 1 0 0 6:2
9 Славия 3 1 1 0 0 4:0
10 Литекс 3 2 1 0 1 6:3
11 Берое 3 1 1 0 0 3:0
12 Черно море 3 1 1 0 0 2:0
13 Спартак (Пловдив) 3 1 1 0 0 2:0
14 Раковски 2011 (Раковски) 3 1 1 0 0 2:0
15 Ботев Враца 3 1 1 0 0 1:0
16 Ботев (Гълъбово) 3 1 1 0 0 1:0
17 Монтана 3 1 1 0 0 1:0
18 Верея (Стара Загора) 3 2 1 0 1 3:2
19 Миньор 3 1 1 0 0 1:0
20 ФК Марица Пловдив 3 4 0 3 1 3:4
21 Добруджа 3 2 1 0 1 1:3
22 Оборище (Панагюрище) 2 2 0 2 0 2:2
23 Любимец 1 1 0 1 0 1:1
24 Мастер (Бургас) 1 1 0 1 0 2:2
25 ФК Хасково 1957 1 1 0 1 0 1:1
26 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 0:0
27 Миньор (Раднево) 0 0 0 0 0 0:0
28 Несебър 0 0 0 0 0 0:0
29 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
30 Олимпик (Бургас) 0 0 0 0 0 0:0
31 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
32 Раковски 0 0 0 0 0 0:0
33 Перун (Кресна) 0 0 0 0 0 0:0
34 Димитровград 0 0 0 0 0 0:0
35 Спартак (Варна) 0 1 0 0 1 2:3
36 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 0:1
37 Свобода (Пещера) 0 1 0 0 1 1:2
38 Калиакра 0 1 0 0 1 1:2
39 Манастирище 2000 0 1 0 0 1 0:1
40 Академик (Свищов) 0 1 0 0 1 0:2
41 Нефтохимик 1962 0 1 0 0 1 0:3
42 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 1:4
43 Видима 0 1 0 0 1 2:5
44 Шумен 2007 0 1 0 0 1 0:4
45 Пирин Гоце Делчев 0 1 0 0 1 0:5
Гост Купа на България
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Созопол 9 3 3 0 0 5:1
2 Лудогорец 6 2 2 0 0 3:1
3 Ботев Пловдив 6 3 2 0 1 5:3
4 Локомотив София 6 3 2 0 1 6:6
5 Локомотив Пловдив 4 3 1 1 1 4:3
6 Спартак (Пловдив) 4 2 1 1 0 2:1
7 Славия 3 1 1 0 0 4:1
8 Берое 3 1 1 0 0 5:2
9 Черноморец 3 2 1 0 1 4:1
10 Левски 3 2 1 0 1 5:2
11 Оборище (Панагюрище) 3 2 1 0 1 2:2
12 Литекс 3 2 1 0 1 4:4
13 Видима 3 2 1 0 1 1:3
14 Несебър 1 1 0 1 0 2:2
15 ЦСКА 1 1 0 1 0 1:1
16 Мастер (Бургас) 1 1 0 1 0 0:0
17 Кричим (Кричим) 1 1 0 1 0 2:2
18 Черно море 1 1 0 1 0 0:0
19 Академик (Свищов) 1 1 0 1 0 1:1
20 Любимец 1 1 0 1 0 0:0
21 Димитровград 1 1 0 1 0 0:0
22 Миньор 1 1 0 1 0 0:0
23 Добруджа 1 2 0 1 1 2:4
24 Манастирище 2000 0 0 0 0 0 0:0
25 Раковски 2011 (Раковски) 0 0 0 0 0 0:0
26 Свобода (Пещера) 0 0 0 0 0 0:0
27 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
28 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
29 Верея (Стара Загора) 0 0 0 0 0 0:0
30 Монтана 0 1 0 0 1 0:1
31 Раковски 0 1 0 0 1 0:1
32 Ботев Враца 0 1 0 0 1 0:1
33 Перун (Кресна) 0 1 0 0 1 0:1
34 Ботев (Гълъбово) 0 1 0 0 1 0:2
35 Миньор (Раднево) 0 1 0 0 1 0:2
36 Асеновец 0 1 0 0 1 0:2
37 ОФК Марек 2010 0 1 0 0 1 0:2
38 Олимпик (Бургас) 0 1 0 0 1 1:4
39 Калиакра 0 1 0 0 1 0:3
40 Спартак (Варна) 0 1 0 0 1 1:5
41 ФК Хасково 1957 0 1 0 0 1 2:6
42 Пирин Гоце Делчев 0 1 0 0 1 0:4
43 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 0:4
44 Нефтохимик 1962 0 1 0 0 1 0:6
45 Шумен 2007 0 1 0 0 1 0:9
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK