Контроли
приключил | 08.02.2014

Първенство: Контроли | Кръг: 08.02
ЦСКА

Треньор: Христо Янев

1
0

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 100%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 4

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Лудогорец 19 7 5 1 1 1 1 0 0 8 6 1 1 16:6
2 ЦСКА 17 7 4 2 1 1 1 0 0 8 5 2 1 11:5
3 Литекс 16 6 5 1 0 0 0 0 0 6 5 1 0 15:6
4 Славия 15 5 5 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 11:0
5 Черноморец 15 6 3 3 0 3 1 0 2 9 4 3 2 21:14
6 Ботев Пловдив 14 7 4 2 1 0 0 0 0 7 4 2 1 15:9
7 Ботев Враца 12 3 3 0 0 1 1 0 0 4 4 0 0 12:3
8 Берое 8 6 2 2 2 0 0 0 0 6 2 2 2 8:4
9 Локомотив София 7 3 1 1 1 2 1 0 1 5 2 1 2 8:6
10 Черно море 7 5 2 1 2 0 0 0 0 5 2 1 2 9:7
11 Пирин Благоевград 7 3 2 0 1 2 0 1 1 5 2 1 2 6:8
12 Локомотив Пловдив 7 6 2 1 3 0 0 0 0 6 2 1 3 8:13
13 Нефтохимик 1962 5 1 0 1 0 2 1 1 0 3 1 2 0 6:3
14 Пирин Гоце Делчев 5 2 1 1 0 2 0 1 1 4 1 2 1 6:5
15 Левски 5 6 1 2 3 0 0 0 0 6 1 2 3 10:14
16 Рубин 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 4:1
17 ФК Хасково 1957 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 5:3
18 Локомотив (ГО) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:1
19 Сливнишки герой 4 0 0 0 0 3 1 1 1 3 1 1 1 5:4
20 Созопол 4 1 0 1 0 1 1 0 0 2 1 1 0 3:2
21 Мастер (Бургас) 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 6:8
22 Етър Велико Търново 4 1 0 0 1 4 1 1 2 5 1 1 3 5:11
23 Днипро 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5:0
24 Кубрат 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
25 Чавдар (БС) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7:4
26 Виктория (Пилзен) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
27 Места 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
28 Гуангжоу Евъргранде 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:2
29 Динамо Киев 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
30 Теплице 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:2
31 Енисей (Русия) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
32 Вихрен 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
33 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
34 Оцелул 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
35 Шериф Тираспол 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
36 Чепинец 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
37 Университатя Крайова 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
38 Миньор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
39 Мордовия Саранск 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
40 Гигант (Съединение) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
41 Струмска слава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
42 Добруджа 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:3
43 Пирин (Разлог) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 3:4
44 Атирау 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
45 Жалгирис 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
46 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
47 Заглебие Любин 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
48 УФА 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
49 Мерани (Грузия) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
50 Свиленград 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
51 Видеотон 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
52 ФК Урал Свердловск 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
53 Спартакус Макар (Унгария) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
54 Шкендия 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
55 Амкар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
56 Дебрецен 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
57 Спартак (Варна) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
58 Жетису 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
59 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 0:1
60 ФК Сабуртало (Грузия) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 4:5
61 Ботев (Гълъбово) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:4
62 Монтана 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:5
63 Септември (Сим) 1 3 0 1 2 1 0 0 1 4 0 1 3 6:10
64 Калиакра 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:6
65 Верея (Стара Загора) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:6
66 Авангард (Бачево) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
67 Просочани 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
68 Клуж 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
69 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
70 Бърно 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
71 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
72 Светкавица 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
73 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
74 ФК Елит София 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
75 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
76 Нестос (Хрисополи) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
77 Беласица 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
78 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
79 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
80 Мика (Арм) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
81 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
82 Тобол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
83 Краснодар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
84 Стяуа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
85 Сион 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
86 Партизан 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
87 Есберг (Дания) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
88 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
89 Ягодина 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
90 Погон Шчечин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
91 Спарта (Прага) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
92 Славия (Прага) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
93 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
94 Самсунг (Южна Корея) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
95 Вихрен (Сандански) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:5
96 Тимишоара 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
97 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
98 Германея 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
99 Спартак (Плевен) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:4
100 Ботев (Луковит) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
101 Юрмала 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
102 Мизия (Мизия) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 4:7
103 АЕ Верия 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
104 Корона 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
105 Тираспол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
106 Академик (Свищов) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
107 Ботев (Ихтиман) 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 2:6
108 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
109 Слобода Ужице 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
110 Любимец 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 1:5
111 Ком (Берковица) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
112 Несебър 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0:5
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Литекс 16 6 5 1 0 15:6
2 Лудогорец 16 7 5 1 1 11:5
3 Славия 15 5 5 0 0 11:0
4 Ботев Пловдив 14 7 4 2 1 15:9
5 ЦСКА 14 7 4 2 1 10:5
6 Черноморец 12 6 3 3 0 15:5
7 Ботев Враца 9 3 3 0 0 11:3
8 Берое 8 6 2 2 2 8:4
9 Черно море 7 5 2 1 2 9:7
10 Локомотив Пловдив 7 6 2 1 3 8:13
11 Пирин Благоевград 6 3 2 0 1 5:6
12 Левски 5 6 1 2 3 10:14
13 Пирин Гоце Делчев 4 2 1 1 0 5:3
14 Локомотив София 4 3 1 1 1 2:1
15 Кубрат 3 1 1 0 0 4:0
16 Чавдар (БС) 3 1 1 0 0 7:4
17 ФК Хасково 1957 3 1 1 0 0 3:1
18 Мастер (Бургас) 3 1 1 0 0 4:2
19 Места 3 1 1 0 0 3:1
20 Вихрен 3 1 1 0 0 1:0
21 Пирин (Разлог) 3 1 1 0 0 2:1
22 Нефтохимик 1962 1 1 0 1 0 1:1
23 Свиленград 1 1 0 1 0 1:1
24 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 0:0
25 Верея (Стара Загора) 1 1 0 1 0 1:1
26 Созопол 1 1 0 1 0 2:2
27 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
28 Монтана 1 1 0 1 0 2:2
29 Септември (Сим) 1 3 0 1 2 4:6
30 Гуангжоу Евъргранде 0 0 0 0 0 0:0
31 Авангард (Бачево) 0 0 0 0 0 0:0
32 ФК Сабуртало (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
33 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 0:0
34 Ботев (Луковит) 0 0 0 0 0 0:0
35 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
36 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
37 Миньор 0 0 0 0 0 0:0
38 Славия (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
39 Спартакус Макар (Унгария) 0 0 0 0 0 0:0
40 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
41 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
42 Мерани (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
43 Самсунг (Южна Корея) 0 0 0 0 0 0:0
44 Струмска слава 0 0 0 0 0 0:0
45 Спарта (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
46 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
47 Слобода Ужице 0 0 0 0 0 0:0
48 Тобол 0 0 0 0 0 0:0
49 ФК Елит София 0 0 0 0 0 0:0
50 Краснодар 0 0 0 0 0 0:0
51 Мика (Арм) 0 0 0 0 0 0:0
52 Бърно 0 0 0 0 0 0:0
53 Светкавица 0 0 0 0 0 0:0
54 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
55 ФК Урал Свердловск 0 0 0 0 0 0:0
56 Нестос (Хрисополи) 0 0 0 0 0 0:0
57 Жалгирис 0 0 0 0 0 0:0
58 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
59 Университатя Крайова 0 0 0 0 0 0:0
60 Шкендия 0 0 0 0 0 0:0
61 Добруджа 0 0 0 0 0 0:0
62 Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
63 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
64 Академик (Свищов) 0 0 0 0 0 0:0
65 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
66 Енисей (Русия) 0 0 0 0 0 0:0
67 Ком (Берковица) 0 0 0 0 0 0:0
68 Стяуа 0 0 0 0 0 0:0
69 Жетису 0 0 0 0 0 0:0
70 УФА 0 0 0 0 0 0:0
71 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
72 Калиакра 0 0 0 0 0 0:0
73 Днипро 0 0 0 0 0 0:0
74 Шериф Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
75 Просочани 0 0 0 0 0 0:0
76 Спартак (Варна) 0 0 0 0 0 0:0
77 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 0:0
78 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
79 Юрмала 0 0 0 0 0 0:0
80 Сион 0 0 0 0 0 0:0
81 Рубин 0 0 0 0 0 0:0
82 Мизия (Мизия) 0 0 0 0 0 0:0
83 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
84 Германея 0 0 0 0 0 0:0
85 Сливнишки герой 0 0 0 0 0 0:0
86 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 0:0
87 Видеотон 0 0 0 0 0 0:0
88 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
89 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 0 0 0 0 0 0:0
90 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
91 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 0:0
92 Есберг (Дания) 0 0 0 0 0 0:0
93 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0:0
94 Тимишоара 0 0 0 0 0 0:0
95 Мордовия Саранск 0 0 0 0 0 0:0
96 Дебрецен 0 0 0 0 0 0:0
97 Погон Шчечин 0 0 0 0 0 0:0
98 Корона 0 0 0 0 0 0:0
99 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
100 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
101 Динамо Киев 0 0 0 0 0 0:0
102 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
103 Атирау 0 0 0 0 0 0:0
104 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
105 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 2:3
106 Спартак (Плевен) 0 1 0 0 1 1:2
107 Несебър 0 1 0 0 1 0:1
108 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 0:2
109 Вихрен (Сандански) 0 1 0 0 1 3:5
110 АЕ Верия 0 1 0 0 1 0:3
111 Ботев (Ихтиман) 0 2 0 0 2 2:6
112 Любимец 0 2 0 0 2 1:5
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Рубин 4 2 1 1 0 4:1
2 Нефтохимик 1962 4 2 1 1 0 5:2
3 Локомотив (ГО) 4 2 1 1 0 3:1
4 Сливнишки герой 4 3 1 1 1 5:4
5 Етър Велико Търново 4 4 1 1 2 3:8
6 Днипро 3 1 1 0 0 5:0
7 Лудогорец 3 1 1 0 0 5:1
8 Виктория (Пилзен) 3 1 1 0 0 3:0
9 Теплице 3 1 1 0 0 4:2
10 Динамо Киев 3 1 1 0 0 2:0
11 Гуангжоу Евъргранде 3 1 1 0 0 4:2
12 Енисей (Русия) 3 1 1 0 0 2:1
13 Мордовия Саранск 3 1 1 0 0 2:1
14 Университатя Крайова 3 1 1 0 0 1:0
15 Шериф Тираспол 3 1 1 0 0 1:0
16 Гигант (Съединение) 3 1 1 0 0 3:2
17 Ботев Враца 3 1 1 0 0 1:0
18 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 3 1 1 0 0 1:0
19 Оцелул 3 1 1 0 0 2:1
20 Локомотив София 3 2 1 0 1 6:5
21 Чепинец 3 1 1 0 0 2:1
22 Миньор 3 1 1 0 0 2:1
23 Созопол 3 1 1 0 0 1:0
24 Струмска слава 3 1 1 0 0 3:2
25 ЦСКА 3 1 1 0 0 1:0
26 Добруджа 3 2 1 0 1 3:3
27 Черноморец 3 3 1 0 2 6:9
28 Спартак (Варна) 1 1 0 1 0 0:0
29 ФК Хасково 1957 1 1 0 1 0 2:2
30 Амкар 1 1 0 1 0 1:1
31 Спартакус Макар (Унгария) 1 1 0 1 0 1:1
32 Атирау 1 1 0 1 0 1:1
33 Жалгирис 1 1 0 1 0 1:1
34 Мерани (Грузия) 1 1 0 1 0 0:0
35 ФК Урал Свердловск 1 1 0 1 0 1:1
36 Заглебие Любин 1 1 0 1 0 0:0
37 Жетису 1 1 0 1 0 0:0
38 Видеотон 1 1 0 1 0 1:1
39 Дебрецен 1 1 0 1 0 2:2
40 УФА 1 1 0 1 0 2:2
41 Шкендия 1 1 0 1 0 0:0
42 Пирин Гоце Делчев 1 2 0 1 1 1:2
43 ФК Сабуртало (Грузия) 1 2 0 1 1 4:5
44 Пирин Благоевград 1 2 0 1 1 1:2
45 Ботев (Гълъбово) 1 2 0 1 1 2:4
46 Калиакра 1 2 0 1 1 2:6
47 Мастер (Бургас) 1 2 0 1 1 2:6
48 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
49 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 0:0
50 Авангард (Бачево) 0 0 0 0 0 0:0
51 Вихрен 0 0 0 0 0 0:0
52 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
53 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
54 Кубрат 0 0 0 0 0 0:0
55 Просочани 0 0 0 0 0 0:0
56 Литекс 0 0 0 0 0 0:0
57 Локомотив Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
58 ФК Елит София 0 0 0 0 0 0:0
59 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
60 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
61 Бърно 0 0 0 0 0 0:0
62 Берое 0 0 0 0 0 0:0
63 Чавдар (БС) 0 0 0 0 0 0:0
64 Светкавица 0 0 0 0 0 0:0
65 Ботев Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
66 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
67 Черно море 0 0 0 0 0 0:0
68 Левски 0 0 0 0 0 0:0
69 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
70 Бенковски (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
71 Любимец 0 0 0 0 0 0:0
72 АЕ Верия 0 0 0 0 0 0:0
73 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
74 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
75 Места 0 0 0 0 0 0:0
76 Нестос (Хрисополи) 0 0 0 0 0 0:0
77 Славия 0 0 0 0 0 0:0
78 Вихрен (Сандански) 0 0 0 0 0 0:0
79 Локомотив Москва 0 1 0 0 1 1:2
80 Дукла (Прага) 0 1 0 0 1 2:3
81 Тобол 0 1 0 0 1 0:1
82 Мика (Арм) 0 1 0 0 1 1:2
83 Краснодар 0 1 0 0 1 2:3
84 Стяуа 0 1 0 0 1 1:2
85 Партизан 0 1 0 0 1 2:3
86 Славия (Прага) 0 1 0 0 1 0:1
87 ОФК Марек 2010 0 1 0 0 1 0:1
88 Гурник Забрже 0 1 0 0 1 0:1
89 Сион 0 1 0 0 1 1:2
90 Есберг (Дания) 0 1 0 0 1 1:2
91 Спартак (Плевен) 0 1 0 0 1 1:2
92 Ягодина 0 1 0 0 1 1:2
93 Спарта (Прага) 0 1 0 0 1 0:1
94 Погон Шчечин 0 1 0 0 1 2:3
95 Самсунг (Южна Корея) 0 1 0 0 1 0:2
96 Ботев (Луковит) 0 1 0 0 1 2:4
97 Германея 0 1 0 0 1 1:3
98 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 1:3
99 Тимишоара 0 1 0 0 1 0:2
100 Аполон Каламария 0 1 0 0 1 0:2
101 Септември (Сим) 0 1 0 0 1 2:4
102 Юрмала 0 1 0 0 1 0:3
103 Монтана 0 1 0 0 1 0:3
104 Академик (Свищов) 0 1 0 0 1 0:3
105 Мизия (Мизия) 0 1 0 0 1 4:7
106 Тираспол 0 1 0 0 1 0:3
107 Корона 0 1 0 0 1 0:3
108 Несебър 0 1 0 0 1 0:4
109 Верея (Стара Загора) 0 1 0 0 1 1:5
110 Слобода Ужице 0 1 0 0 1 1:5
111 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 0:4
112 Ком (Берковица) 0 1 0 0 1 0:5

Warning: require(): Dynamic inheritance detected for class basematch in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148

Warning: require(): Autofiltering /home/tshirt24/foot24/application/models/generated/BaseMatch.php in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148

Warning: require(): Recompiling /home/tshirt24/foot24/application/models/generated/BaseMatch.php in /home/tshirt24/foot24/library/Doctrine/Core.php on line 1148
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK