Контроли
приключил | 29.01.2014

Първенство: Контроли | Кръг: 29.01

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 0%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 0

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Лудогорец 19 7 5 1 1 1 1 0 0 8 6 1 1 16:6
2 ЦСКА 17 7 4 2 1 1 1 0 0 8 5 2 1 11:5
3 Литекс 16 6 5 1 0 0 0 0 0 6 5 1 0 15:6
4 Славия 15 5 5 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 11:0
5 Черноморец 15 6 3 3 0 3 1 0 2 9 4 3 2 21:14
6 Ботев Пловдив 14 7 4 2 1 0 0 0 0 7 4 2 1 15:9
7 Ботев Враца 12 3 3 0 0 1 1 0 0 4 4 0 0 12:3
8 Берое 8 6 2 2 2 0 0 0 0 6 2 2 2 8:4
9 Черно море 7 5 2 1 2 0 0 0 0 5 2 1 2 9:7
10 Локомотив София 7 3 1 1 1 2 1 0 1 5 2 1 2 8:6
11 Пирин Благоевград 7 3 2 0 1 2 0 1 1 5 2 1 2 6:8
12 Локомотив Пловдив 7 6 2 1 3 0 0 0 0 6 2 1 3 8:13
13 Места 6 2 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 5:2
14 Пирин Гоце Делчев 6 2 1 1 0 3 0 2 1 5 1 3 1 6:5
15 Нефтохимик 1962 5 1 0 1 0 2 1 1 0 3 1 2 0 6:3
16 Левски 5 6 1 2 3 0 0 0 0 6 1 2 3 10:14
17 Рубин 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 4:1
18 Локомотив (ГО) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 3:1
19 ФК Хасково 1957 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 5:3
20 Созопол 4 1 0 1 0 1 1 0 0 2 1 1 0 3:2
21 Сливнишки герой 4 0 0 0 0 3 1 1 1 3 1 1 1 5:4
22 Мастер (Бургас) 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 6:8
23 Етър Велико Търново 4 1 0 0 1 4 1 1 2 5 1 1 3 5:11
24 Днипро 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 5:0
25 Кубрат 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:0
26 Виктория (Пилзен) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
27 Чавдар (БС) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7:4
28 Теплице 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:2
29 Гуангжоу Евъргранде 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:2
30 Динамо Киев 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
31 Шериф Тираспол 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
32 Енисей (Русия) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
33 Чепинец 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
34 Вихрен 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1:0
35 Миньор 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
36 Струмска слава 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
37 Оцелул 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
38 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
39 Мордовия Саранск 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
40 Университатя Крайова 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
41 Гигант (Съединение) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
42 Добруджа 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 3:3
43 Пирин (Разлог) 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 3:4
44 Шкендия 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
45 Жалгирис 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
46 ФК Урал Свердловск 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
47 Свиленград 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
48 Спартакус Макар (Унгария) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
49 Мерани (Грузия) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
50 Амкар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
51 Заглебие Любин 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
52 Дебрецен 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
53 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
54 Спартак (Варна) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
55 Видеотон 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
56 Атирау 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
57 Жетису 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
58 УФА 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
59 ФК Сабуртало (Грузия) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 4:5
60 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 0:1
61 Банско 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:2
62 Ботев (Гълъбово) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:4
63 Монтана 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:5
64 Септември (Сим) 1 3 0 1 2 1 0 0 1 4 0 1 3 6:10
65 Калиакра 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:6
66 Верея (Стара Загора) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:6
67 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
68 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
69 Клуж 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
70 Хаджоу Грийнтаун 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
71 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
72 Светкавица 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
73 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
74 Бърно 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
75 Нестос (Хрисополи) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
76 ФК Елит София 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
77 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
78 Авангард (Бачево) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
79 Беласица 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
80 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
81 Просочани 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
82 Краснодар 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
83 Есберг (Дания) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
84 Погон Шчечин 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
85 Сион 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
86 Спарта (Прага) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
87 Тобол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
88 Партизан 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
89 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
90 Славия (Прага) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
91 Ягодина 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
92 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:3
93 Стяуа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
94 Мика (Арм) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
95 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
96 Спартак (Плевен) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:4
97 Тимишоара 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
98 Германея 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
99 Самсунг (Южна Корея) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
100 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
101 Вихрен (Сандански) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:5
102 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
103 Ботев (Луковит) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
104 Мизия (Мизия) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 4:7
105 Тираспол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
106 Корона 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
107 Академик (Свищов) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
108 Юрмала 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
109 АЕ Верия 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
110 Любимец 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 1:5
111 Ботев (Ихтиман) 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 2:6
112 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
113 Слобода Ужице 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:5
114 Несебър 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0:5
115 Ком (Берковица) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:5
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Литекс 16 6 5 1 0 15:6
2 Лудогорец 16 7 5 1 1 11:5
3 Славия 15 5 5 0 0 11:0
4 Ботев Пловдив 14 7 4 2 1 15:9
5 ЦСКА 14 7 4 2 1 10:5
6 Черноморец 12 6 3 3 0 15:5
7 Ботев Враца 9 3 3 0 0 11:3
8 Берое 8 6 2 2 2 8:4
9 Черно море 7 5 2 1 2 9:7
10 Локомотив Пловдив 7 6 2 1 3 8:13
11 Места 6 2 2 0 0 5:2
12 Пирин Благоевград 6 3 2 0 1 5:6
13 Левски 5 6 1 2 3 10:14
14 Пирин Гоце Делчев 4 2 1 1 0 5:3
15 Локомотив София 4 3 1 1 1 2:1
16 Кубрат 3 1 1 0 0 4:0
17 Чавдар (БС) 3 1 1 0 0 7:4
18 ФК Хасково 1957 3 1 1 0 0 3:1
19 Мастер (Бургас) 3 1 1 0 0 4:2
20 Пирин (Разлог) 3 1 1 0 0 2:1
21 Вихрен 3 1 1 0 0 1:0
22 Монтана 1 1 0 1 0 2:2
23 Банско 1 1 0 1 0 0:0
24 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 0:0
25 Верея (Стара Загора) 1 1 0 1 0 1:1
26 Свиленград 1 1 0 1 0 1:1
27 Литекс (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
28 Созопол 1 1 0 1 0 2:2
29 Нефтохимик 1962 1 1 0 1 0 1:1
30 Септември (Сим) 1 3 0 1 2 4:6
31 Шкендия 0 0 0 0 0 0:0
32 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 0:0
33 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
34 Спартакус Макар (Унгария) 0 0 0 0 0 0:0
35 Добруджа 0 0 0 0 0 0:0
36 Ком (Берковица) 0 0 0 0 0 0:0
37 Авангард (Бачево) 0 0 0 0 0 0:0
38 Сион 0 0 0 0 0 0:0
39 Самсунг (Южна Корея) 0 0 0 0 0 0:0
40 Ягодина 0 0 0 0 0 0:0
41 Миньор 0 0 0 0 0 0:0
42 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
43 ФК Сабуртало (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
44 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
45 Спарта (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
46 Университатя Крайова 0 0 0 0 0 0:0
47 Струмска слава 0 0 0 0 0 0:0
48 Мерани (Грузия) 0 0 0 0 0 0:0
49 Славия (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
50 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
51 Мика (Арм) 0 0 0 0 0 0:0
52 Слобода Ужице 0 0 0 0 0 0:0
53 Тобол 0 0 0 0 0 0:0
54 ФК Елит София 0 0 0 0 0 0:0
55 Бърно 0 0 0 0 0 0:0
56 ФК Урал Свердловск 0 0 0 0 0 0:0
57 Светкавица 0 0 0 0 0 0:0
58 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
59 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
60 Краснодар 0 0 0 0 0 0:0
61 Нестос (Хрисополи) 0 0 0 0 0 0:0
62 Хаджоу Грийнтаун 0 0 0 0 0 0:0
63 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
64 Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
65 Гуангжоу Евъргранде 0 0 0 0 0 0:0
66 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
67 Гигант (Съединение) 0 0 0 0 0 0:0
68 Мизия (Мизия) 0 0 0 0 0 0:0
69 Жалгирис 0 0 0 0 0 0:0
70 Академик (Свищов) 0 0 0 0 0 0:0
71 Рубин 0 0 0 0 0 0:0
72 Чепинец 0 0 0 0 0 0:0
73 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
74 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 0 0 0 0 0 0:0
75 Просочани 0 0 0 0 0 0:0
76 Германея 0 0 0 0 0 0:0
77 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
78 Ботев (Луковит) 0 0 0 0 0 0:0
79 Атирау 0 0 0 0 0 0:0
80 Динамо Киев 0 0 0 0 0 0:0
81 Спартак (Варна) 0 0 0 0 0 0:0
82 Видеотон 0 0 0 0 0 0:0
83 Сливнишки герой 0 0 0 0 0 0:0
84 Юрмала 0 0 0 0 0 0:0
85 УФА 0 0 0 0 0 0:0
86 Аполон Каламария 0 0 0 0 0 0:0
87 Жетису 0 0 0 0 0 0:0
88 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 0:0
89 Шериф Тираспол 0 0 0 0 0 0:0
90 Днипро 0 0 0 0 0 0:0
91 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
92 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
93 Корона 0 0 0 0 0 0:0
94 Мордовия Саранск 0 0 0 0 0 0:0
95 Тимишоара 0 0 0 0 0 0:0
96 Погон Шчечин 0 0 0 0 0 0:0
97 Дебрецен 0 0 0 0 0 0:0
98 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
99 Калиакра 0 0 0 0 0 0:0
100 Енисей (Русия) 0 0 0 0 0 0:0
101 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
102 Заглебие Любин 0 0 0 0 0 0:0
103 Стяуа 0 0 0 0 0 0:0
104 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
105 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
106 Есберг (Дания) 0 0 0 0 0 0:0
107 Локомотив (ГО) 0 0 0 0 0 0:0
108 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 2:3
109 Спартак (Плевен) 0 1 0 0 1 1:2
110 Несебър 0 1 0 0 1 0:1
111 Бенковски (Бяла) 0 1 0 0 1 0:2
112 Вихрен (Сандански) 0 1 0 0 1 3:5
113 АЕ Верия 0 1 0 0 1 0:3
114 Любимец 0 2 0 0 2 1:5
115 Ботев (Ихтиман) 0 2 0 0 2 2:6
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Рубин 4 2 1 1 0 4:1
2 Нефтохимик 1962 4 2 1 1 0 5:2
3 Локомотив (ГО) 4 2 1 1 0 3:1
4 Сливнишки герой 4 3 1 1 1 5:4
5 Етър Велико Търново 4 4 1 1 2 3:8
6 Днипро 3 1 1 0 0 5:0
7 Лудогорец 3 1 1 0 0 5:1
8 Виктория (Пилзен) 3 1 1 0 0 3:0
9 Динамо Киев 3 1 1 0 0 2:0
10 Теплице 3 1 1 0 0 4:2
11 Гуангжоу Евъргранде 3 1 1 0 0 4:2
12 Миньор 3 1 1 0 0 2:1
13 Локомотив София 3 2 1 0 1 6:5
14 Мордовия Саранск 3 1 1 0 0 2:1
15 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 3 1 1 0 0 1:0
16 Струмска слава 3 1 1 0 0 3:2
17 Ботев Враца 3 1 1 0 0 1:0
18 Чепинец 3 1 1 0 0 2:1
19 ЦСКА 3 1 1 0 0 1:0
20 Гигант (Съединение) 3 1 1 0 0 3:2
21 Оцелул 3 1 1 0 0 2:1
22 Университатя Крайова 3 1 1 0 0 1:0
23 Шериф Тираспол 3 1 1 0 0 1:0
24 Созопол 3 1 1 0 0 1:0
25 Енисей (Русия) 3 1 1 0 0 2:1
26 Добруджа 3 2 1 0 1 3:3
27 Черноморец 3 3 1 0 2 6:9
28 Пирин Гоце Делчев 2 3 0 2 1 1:2
29 Атирау 1 1 0 1 0 1:1
30 Заглебие Любин 1 1 0 1 0 0:0
31 Дебрецен 1 1 0 1 0 2:2
32 Жетису 1 1 0 1 0 0:0
33 Мерани (Грузия) 1 1 0 1 0 0:0
34 Спартак (Варна) 1 1 0 1 0 0:0
35 УФА 1 1 0 1 0 2:2
36 Жалгирис 1 1 0 1 0 1:1
37 ФК Хасково 1957 1 1 0 1 0 2:2
38 ФК Урал Свердловск 1 1 0 1 0 1:1
39 Амкар 1 1 0 1 0 1:1
40 Видеотон 1 1 0 1 0 1:1
41 Шкендия 1 1 0 1 0 0:0
42 Спартакус Макар (Унгария) 1 1 0 1 0 1:1
43 ФК Сабуртало (Грузия) 1 2 0 1 1 4:5
44 Пирин Благоевград 1 2 0 1 1 1:2
45 Ботев (Гълъбово) 1 2 0 1 1 2:4
46 Мастер (Бургас) 1 2 0 1 1 2:6
47 Калиакра 1 2 0 1 1 2:6
48 Бърно 0 0 0 0 0 0:0
49 Ботев (Козлодуй) 0 0 0 0 0 0:0
50 Светкавица 0 0 0 0 0 0:0
51 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
52 Ботев (Ихтиман) 0 0 0 0 0 0:0
53 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
54 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
55 Хаджоу Грийнтаун 0 0 0 0 0 0:0
56 Кубрат 0 0 0 0 0 0:0
57 АЕ Верия 0 0 0 0 0 0:0
58 Вихрен 0 0 0 0 0 0:0
59 Нестос (Хрисополи) 0 0 0 0 0 0:0
60 Авангард (Бачево) 0 0 0 0 0 0:0
61 Бенковски (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
62 ФК Елит София 0 0 0 0 0 0:0
63 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
64 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
65 Славия 0 0 0 0 0 0:0
66 ОФК Бдин 1923 (Видин) 0 0 0 0 0 0:0
67 Вихрен (Сандански) 0 0 0 0 0 0:0
68 Просочани 0 0 0 0 0 0:0
69 Места 0 0 0 0 0 0:0
70 Чавдар (БС) 0 0 0 0 0 0:0
71 Черно море 0 0 0 0 0 0:0
72 Любимец 0 0 0 0 0 0:0
73 Левски 0 0 0 0 0 0:0
74 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
75 Ботев Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
76 Литекс 0 0 0 0 0 0:0
77 Берое 0 0 0 0 0 0:0
78 Локомотив Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
79 Сокол (Марково) 0 0 0 0 0 0:0
80 ФК Марица Пловдив 0 0 0 0 0 0:0
81 Локомотив Москва 0 1 0 0 1 1:2
82 Дукла (Прага) 0 1 0 0 1 2:3
83 Банско 0 1 0 0 1 1:2
84 Краснодар 0 1 0 0 1 2:3
85 Мика (Арм) 0 1 0 0 1 1:2
86 Сион 0 1 0 0 1 1:2
87 Спартак (Плевен) 0 1 0 0 1 1:2
88 Стяуа 0 1 0 0 1 1:2
89 Погон Шчечин 0 1 0 0 1 2:3
90 Есберг (Дания) 0 1 0 0 1 1:2
91 Партизан 0 1 0 0 1 2:3
92 ОФК Марек 2010 0 1 0 0 1 0:1
93 Тобол 0 1 0 0 1 0:1
94 Славия (Прага) 0 1 0 0 1 0:1
95 Гурник Забрже 0 1 0 0 1 0:1
96 Спарта (Прага) 0 1 0 0 1 0:1
97 Ягодина 0 1 0 0 1 1:2
98 Германея 0 1 0 0 1 1:3
99 Аполон Каламария 0 1 0 0 1 0:2
100 Тимишоара 0 1 0 0 1 0:2
101 Самсунг (Южна Корея) 0 1 0 0 1 0:2
102 Септември (Сим) 0 1 0 0 1 2:4
103 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 1:3
104 Ботев (Луковит) 0 1 0 0 1 2:4
105 Корона 0 1 0 0 1 0:3
106 Мизия (Мизия) 0 1 0 0 1 4:7
107 Академик (Свищов) 0 1 0 0 1 0:3
108 Юрмала 0 1 0 0 1 0:3
109 Тираспол 0 1 0 0 1 0:3
110 Монтана 0 1 0 0 1 0:3
111 Несебър 0 1 0 0 1 0:4
112 Септември 98 (Тервел) 0 1 0 0 1 0:4
113 Слобода Ужице 0 1 0 0 1 1:5
114 Верея (Стара Загора) 0 1 0 0 1 1:5
115 Ком (Берковица) 0 1 0 0 1 0:5
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK