Драгоман Вихър (Алд)

Драгоман победи Вихър с 2:0

ФК Драгоман победи Вихър Алдомировци с 2:0 в контролна среща, играна на стадиона в Драгоман.

Мачът започна с лек превес на отбора домакините и те заслужено поведоха след много хубав гол на Димитър Иванов в 20-ата минута.

10 минути по-късно след добра атака на гостите техен играч бе съборен в наказателното поле и съдията посочи бялата точка. Вратарят на Драгоман Страхилов усети ъгъла и успя да спаси, а при добавката билият дузпата, от 1 метър, прати топката високо над вратата. 5 минути преди края на първото полувреме резултатът стана 2:0 след нов гол на Д. Иванов.

На полувремето бяха направени смени и в двата отбора, играта се поизравни и до нови голове така и не се стигна най-вече заради добрите прояви на вратаря на гостите, който спаси два сигурни гола.