Дунав 98 (Селановци) Мизия (Кнежа)

Дунав Селановци смаза Кнежа в контрола

Дунав 98 Селановци победи в Кнежа местния тим с 5:1 във втората си контрола, пише в-к "Конкурент". Левият бранител Милен Тодоров откри резултата още в 10-та мин. Той, както и опорният халф Петър Трифонов дойдоха през миналата седмица в тима на Анатоли Тонов от Спартак /Плевен/. Славей Байрактаров покачи на 2:0 в 21-та мин. Две минути след почивката преднината на гостите стана класическа, благодарение на Марпгин Маринов. В 59-та мин. Стоян Стоянов бе точен за 4:0, а десетина минути преди последния съдийски сигнал Байрактаров отбеляза втория си гол в мача. Домакините успяха да вкарат почетното си попадение в самия край на двубоя.

За Дунав 98 играха: Ивайло Върганов, Николай Иванов /60 Иван Иванов/, Ад-риян Иванов, Митко Красимиров /60 Цветомир Радинов/, Ирен Любенов /60 Стефан Димитров/, Милен Тодоров, Ивайло Кунчев, Петър Трифонов /46 Стоян Стоянов/, Мирослав Казачки, Славей Байрактаров и Мартин Маринов /60 Бисер Ефремов/.

"Бразилецът Мурило пропусна последното занимание и контролата с Кнежа, без да ме уведоми за конкретни причини. Заради несериозно отношение към тренировъчния процес от тима освободих Даниел Ниарко", коментира треньорът Анатоли Тонов. В края на тази седмица Дунав 98 има уговорка да гостува в Мездра на Локомотив.