Локомотив (ГО) Видима (до 19)

Тихомир Кънев блести при победа на Локомотив Горна Оряховица

С два гола на Тихомир Кънев и един на Любомир Генчев горнооряховският Локомотив спечели поредната си контрола от подготовката, пише Sport-vt.com.

Възпитаниците на Димитър Печикамъков играха в Севлиево срещу юношите до 19 години на Видима-Раковски, които обаче бяха подсилени от няколко футболисти от мъжкия отбор. Локомотивци спечелиха с класическото 3:0, като още до почивката имаха два гола аванс.

Железничарите доминираха тотално над съперника и атаките им валяха една след друга. В 30-ата минута таранът Тихомир Кънев разпечата вратата на домакините – 0:1. Десетина минути по-късно отново той удвои преднината на "Локомотив". И двата си гола бившият голмайстор на Западната "Б" група отбеляза с глава след пробиви по фланга и центрирания на Явор Генчев.

В 68-ата минута крайното 3:0 оформи Любо Генчев, като нахлу отдясно и отправи неспасяем диагонален удар. Гостите създадоха още куп положения, а на два пъти и гредите помогнаха на домакините. Локомотив (ГО) завършва подготовката си по уникален начин – без нито една загуба и без нито един допуснат гол във вратата си. В сряда обаче му предстои спаринг и с водача в "Б" регионална група “Алекс ОК”. В неделя вече предстои първото официално изпитание – трудно гостуване на лидера в групата Локомотив (Мездра).

Bet365 предлага най-високите коефициенти и депозит бонуси. Освен това имате възможност да гледате мачове директно в сайта на bet365 и разбира се да залагате на живо.