Байер Леверкузен Фортуна (Дюселдорф)

Леверкузен преби Фортуна (Д) като гост (ВИДЕО)

Отборът на Байер (Л) стигна до убедителна победа с резултат 4:1 при гостуването си на Фортуна (Д) и по този начин запази едната точка разлика с Борусия (Д). Фортуна остава 15-и с 29 точки.

Щефан Кислинг откри резултата в полза на гостите в 22-ата минута от дузпа, но Швааб си отбеляза автогол и възстанови равенството в 41-ата. През второто полувреме отборът на Байер успя да се разпише цели три пъти. В 62-ата минута Шюрле изведе своя тим напред, а същият в 84-ата направи резултата 3:1 със своето второ попадение. В 88-ата минута Кислинг оформи крайния резултат, като и той се разписа за втори път.

Dusseldorf 1-4 Leverkusen ,Bundesliga (27) by shoootv