Спортист (Драговищица) Ком (Годеч)

Десет от Драговищица не удържаха победата срещу Ком - 1:1

И двата отбора с претенции към съдийската тройка

Останалият с човек по-малко "Спортист" (Драговищица) не успя да удържи победата на свой терен срещу "Ком" в интересен мач от 11-ия кръг на ОФГ "София - Запад" - 1:1. Със спечелената точка "бяло-зелените" отново се изравниха с "Драгоман" (по 23), който часове преди това направи 2:2 със "Спортист" (Своге).

Срещата в Драговищица започна с домакински натиск, но тимът от Годеч постепенно изравни играта. В 41-вата минута Евлоги Евлогиев се възплозва от разбъркване след статична ситуация и откри. Гостуващият отбор настояваше, че преди удара е имало нарушение срещу вратаря им.

През втората част мачът се изнерви, като 20 минути преди края съдията отстрани играч на "Спортист". В 84-ата минута неразбирателство в отбраната на домакините доведе до дузпа, чието прецизно изпълнение оформи крайния резултат.

След почивката играчите и публиката на тима от Драговищица системно имаха претенции към отсъжданията на съдийската тройка. Секунди преди края пък от щаба на "Ком" изригнаха за маркирана засада на техен футболист.