Спортист (Драговищица) Драгоман

Треньор порти вратар за нередовна картотека

Tреньорът на Спортист Драговищица, който е бил на мача Искър Лакатник - Драгоман е пуснал слуха, че вратарят на Драгоман е с нередовна картотека. От Спортист Драговищица даже са изразили готовност да пратят таксата за жалбата на Искър!

Съмненията са, че не Станимиров е играл с неговата си картотека, а друг футболист. След предоставени снимки на Искър Лакатник, се установи, че самият Божидар Станимиров е играл със собствената си картотека и няма нередност!

От Драговищица даже са обещали пари на полувремето на Искър Лакатник, ако вземат поне точка от мача.

Самият мач завърши 5:1 в полза на гостите от Драгоман, а резултатът на почивката бе 2:0 за Драгоман.