Елхово

Елхово без проблеми срещу Тракиец

В двубой от 19-ия кръг на “А” областна футболна група ОФК Елхово се наложи с 5:1 над третия в класирането Тракиец Кукорево в стадиона в Елхово.

ОФК Елхово игра с необичаен състав, като близо половината футболисти, които бяха титуляри през почти целия сезон, днес не бяха на разположение на старши треньора. Участие взеха трима футболисти на по 16 години.

Първото полувреме премина на една врата, като гостите от село Кукорево рядко имаха възможността да напуснат тяхната половина. На полувремето резултатът бе 2:0 в полза на ОФК Елхово, а двете попадения бяха отбелязани с глава от Станимир Тодоров, пише ЕлховоНюз.

Второто полувреме започна на по-ниски обороти спрямо първата част, като до 70-ата минута и двата отбора не предложиха нищо интересно. Все пак в 71-ата минута след пробив по дясното крило и центриране в малкото наказателно поле гостите от Кукорево върнаха интригата в мача за 2:1. Отговорът на ОФК Елхово бе моментален и Станимир Димитров записа своето трето попадение в срещата за 3:1.

До края ОФК Елхово отново доминираше, като Станимир Димитров записа нови два гола или общо 5 отбелязани за днес.