Лориен Сент Етиен

Лориен си го върна на Сент Етиен (ВИДЕО)

Лориен разби с 3:1 Сент Етиен и си върна за отпадането от Купата на лигата по-рано през сезона.

През първата част двата тима не показаха своите възможности, но през второто полувреме "бретанци" първи откриха резултата в 51-ата минута. Кевин Паке с хубав удар огорчи гостите. В 67-ата минута Фабиен Робер покачи резултата, като домакините можеха да разбият рекордьора по титли във Франция, но получиха попадение в 80-ата минута, дело на Курт Зума.

В продължението на двубоя пък Ян Жуфре успокои домакините и оформи крайния резултат.

С тази победа Лориен ще се придвижат с две места и ще заемат седмата позция с 53 точки, докато Сент Етиен е шести с 59 пункта.