Балкан (Варвара) Чепинец

Балкан Варвара се наложи над Чепинец

Отборът на Чепинец изигра в сряда втората си проверка от началото на лятната подготовка. Съперник на велинградчани бе новият член на трета дивизия от областта - Балкан (Варвара). Гостите спечелиха с 2:3 визитата си във Велинград. През първата част Балкан си осигури аванс от един гол на стадиона в курортния град.

След почивката тимът от Варвара стигна до ново попадение за 0:2. Домакините намалиха преднината на противника чрез Мартин Маринов. В заключителните минути на спаринга двата тима си размениха по едно попадение. Балкан поведе с 1:3, а след това завърналият се в Чепинец Петър Лаков с глава фиксира крайния резултат 2:3.