Сливнишки герой Левски (до 19)

Героя разби Левски с 4:1

В последната си контролна среща преди началото на сезон 2013/2014 на ЮЗ "В" група Сливнишки герой прегази елитната формация на ПФК Левски (Сф) с 4:1 на стадион "Георги Аспарухов".

Победата дойде в отговор на претърпяната преди две седмици загуба, когато "сините" надежди надделяха с 3:2, като според ръководството на сливничани това е бил може би най-добрият мач на отбора през подготовката.

Сливничани започнаха вихрено, като още в 18-ата минута Мариан Хаджиев и Влади Бахъров направиха отлична комбинация, в резултат на която Бахъров остана сам срещу вратаря и направи резултата 0:1.

В 27-ата минута защитникът Николай Миланов даде отличен пас в дълбочина към Николай Иванов, той преодоля двама защитници и простреля вратата на Левски за 0:2.

Веднага след почивката сливничани треснаха и греда, след като авторът на две попадения в предишната среща между двата тима - Михаил Петров, се оказа непокрит на границата на наказателното поле.

В 52-ата минута Левски намали, като след колективна грешка в средата на защитата играч в синьо изпревари всички и с шут направи 1:2. В 67-ата минута Мариан Хаджиев отбеляза, след като бе изведен от Денис Николов за 1:3. В самия край на мача нападателят Николай Николов направи резултата 1:4, след като излезе сам срещу вратаря.