Монако Монпелие

Монако прегази с четири гола Монпелие (ВИДЕО)

Монако победи с 4:1 Монпелие в ранен неделен двубой от програмата на 2-ия кръг на Лига 1.

Възпитаниците на Клаудио Раниери откриха резултата в 19-ата минута от дузпа, реализирана от Радамел Фалкао. До наказателния удар се стигна, след като Лукас Окампос бе фаулиран от Сиака Тиене.

Колумбиецът Монтаньо изравни в 24-ата минута. В края на полувремето Емануел Ривиер пак изведе "монегаските" напред в резултата.

През втората част Ривиер отново блесна първо в 57-ата минута, а в 80-ата оформи своя хеттрик за крайното 4:1. В 64-ата минута Даниел Конгре си изкара червен картон за гостите.

Monaco - Montpellier 4-1 Highlights by greekgoalsellas