Тича (Долни Чифлик) Септември 98 (Тервел)

Тича Долни Чифлик победи Септември Тервел

Тимът на Тича (Долни Чифлик) дебютира в Североизточната "В" група с успех срещу тима на Септември (Тервел). Момчетата, водени от Тодор Каменов, надиграха съперника с 1:0, като попадението падна през втората част на двубоя. Негов автор стана бившият футболист на Спартак 1918 Венци Маринов, който се разписа в 65-ата минута с глава от точката на дузпата, след центриране от корнер на Мартин Христов. В края на първата част домакините останаха с човек по-малко, след като техен играч събори откъсващия се сам срещу вратаря - Диян Малчев, за което получи директен червен картон.