Искра (Искрец) Искър 2005 (гара Лакатник)

Искра Искрец и Искър Лакатник завършиха 2:2

В първия си мач за сезона Искра Искрец и Искър Лакатник завършиха 2:2. През първото полувреме отборите показаха, може да се каже, слаба игра без много атаки и удари към вратите. Първата опасност бе пред вратата на Лакатник, който получи гол от дузпа. Минути по-късно Искър имаше възможност да изравни резултата, но топката мина покрай гредата.

Второто полувреме бе коренно различно от първите 45 минути, изпълнено с много динамика и хъс, и още три гола. Разбира се, не мина и без саморазправи, но до бой не се стигна. С играта, която показаха и двата отбора, мачът закономерно завърши наравно.