Спортист (Св) Сливнишки герой

Сливнишки герой геройски би Спортист (Св) с 3:2

Сливнишки герой победи с 3:2 като гост отбора на Спортист (Св) в мач от 5-ия кръг на Югозападната "В" група. Гостите откриха резултата в 45-ата минута, когато Николай Иванов получи добра топка в наказателното поле, направи финт и отбеляза майсторски. Домакините стигнаха до равенството в 66-ата минута чрез Георги Тодоров.

Десет минути преди края на мача Сливнишки герой отново поведе. Николай Иванов направи 20-метров спринт, при който изпревари защитник и подаде към Михаил Петров, който хладнокръвно би под плонжа на вратаря за 1:2.

В 88-ата минута Симеонов от домакините изравни резултата след удар с глава. В последната минута обаче най-добрият на терена Николай Иванов бе изведен отлично на дузпата, гардира добре топката, обърна се и от 10 метра простреля вратаря за крайното 2:3.