Лацио Легия Варшава Трабзонспор Аполон (Лимасол)

Лацио с минимална победа над Легия, Трабзонспор без проблем срещу Аполон (ВИДЕО)

Лацио тръгна с минамална победа в Лига Европа. Римските "орли" се наложиха с 1:0 над Легия Варшава. През първото полувреме двата тима не играха зрелищен футбол, като през почти цялото време на терена доминираше битката.

Въпреки това през втората част играчите на Владимир Петкович взеха своето с попадение на Ернанеш в 53-ата минута.

Другите два тима в групата Аполон Лимасол и Трабзонспор приключиха при резултат 1:2. Домакините откриха в 18-ата минута чрез Гастон Сангбой, от дузпа. Само две минути по-късно Флоран Малуда, след асистенция на Олчан Алдин, изравни. Турците стигнаха до победата след попадение на Юсуф Ердоган в 86-ата минута, като за попадението асистира Адриан Миержевски.