Вихър (Алд) Искра (Искрец)

Вихър (Алдомировци) излезе начело в "А" ОФГ София-Запад

Тимът на Вихър (Алдомировци) излезе начело в "А"  ОФГ София-Запад, след третият кръг от шампионата, в който алдомировчани спечелиха срещу Искра (Искрец) с 1-0.

Така Вихър набра 6 точки от 2 мача, в първият победи Церово с 1-3, а във втори кръг почива. Втори е създаденият отново тим на Петърч, трети е Торнадо (Без), със същият актив, но двата тима имат по-лоша голова разлика и по една загуба.

Срещата се игра на стадиона в сливнишкото село, пред около 150 зрители. Главен съдия на срещата пък бе талантливият столичен съдия Васимир Ал-Хатиб, който изсвири срещата на ниво, за разлика от единият от асистентите, който допусна няколко фрапантни грешки, довели до напрежение в края на мача.

Такава бе ситуацията в 60-та минута, когато след едно меле в наказателното поле на Искра, Младен Иванов отбеляза, но страничният отсъди засада на играч който бе в пасивна засада и не влияеше на играта, а бе с гръб към вратата на гостите. В резултата гола бе отменен, а от ръководството на Вихър скочиха като ужилени на явната съдийска некомпетентност.

Все пак в 79-та минута нападателят Емил Колев отбеляза единственото попадение в мача. След центриране и грeшка на защитник и вратаря на гостите, от която Колев се възползва и хитро с глава промуши топката в мрежата за 1-0. Това е трети гол за играча в два мача.