Сливнишки герой Спортист (Драговищица)

Сливнишки герой разгроми Спортист (Др) с 11:0

Сливнишки герой отстрани от турнира за Купата на Аматьорската лига отбора на Спортист (Драговищица), след победа с 11:0.

Срещата се игра под ръководството на младият рефер Васимир Ал-Хатиб и пред около 100 зрители в Сливница, въпреки, че трябваше да е в с. Драговищица. Домакините предпочетоха да играят на значително по-добрия стадион на сливничани. Мача пък изгледа бившият треньор на Левски - Николай Митов.

Отборът на Спортист, който се състезава в "А" ОФГ София-Запад се държеше до 14-ата минута, когато падна първото попадение в мача, дело на Христо Бангеев. Последваха 3 гола за три минути, а до полувремето резултатът бе 6:0. Автори на попаденията бяха Бангеев - още 3 пъти, Цветелин Цанковски и Николай Николов. Бангеев пък тресна и греда в последната минута на полувремето.

През втората част голеадата продължи с още две попадения на Николай Николов (хеттрик), още едно на Бангеев, с което ги направи пет в мача, и два гола на титулярният вратар на Героя Мартин Минев, който влезе като централен нападател в последните пет минути.