Лацио Трабзонспор Аполон (Лимасол) Легия Варшава

Лацио измъкна точка от Трабзонспор в луд мач (ВИДЕО)

Отборите на Трабзонспор и Лацио завършиха 3:3 в двубой от група J на Лига Европа. "Орлите" се добраха до точката, въпреки че до 83-ата минута падаха с 3:1.

Юсуф Ердоган откри резултата в 12-ата минута за Трабзон. В 22-ата Адриан Миерзейевски покачи на 2:0. Седем по-късно римляните върнаха едно попадение с гол на Огений Онази. Пауло Енрике вкара трети гол за Трабзон в 35-ата минута. Всичко отиваше към победа за домакините, когато само в рамките на една минута Серджо Флокари се разписа на два пъти и донесе равенството на своя тим.

В другия мач от групата Аполон Лимасол постигна минимална победа като гост на Легия Варшава. Победното попадение стана дело на Гастон Сангой в 56-ата минута.

Трабзонспор и Лацио имат по 4 точки, докато Аполон е с 3. Без точка остава Легия Варшава.