Драгоман Искър 2005 (гара Лакатник)

Драгоман смачка Лакатник

ФК Драгоман победи с категоричното 6:1 Искър Лакатник в  двубой от "А" ОФГ София - Запад. Срещета се игра на стадиона в Годеч, поради наказание на Драгоман. Първото полувреме започна динамично и равностойно, и двата отбора търсеха ранно попадение и то не закъсня, в 7та минута Димитър Иванов откри резултата в полза на Драгоман. Искър, обаче, не сведе глава и в 26-тата мин. Росен Кирилов изравни резултата. Последваха много атаки и пред двете врати, Георги Иванов от отборът на Лакатник, на два пъти излиза сам срещу вратаря, но късмета днес не бе на негова страна. Драгоман също имаха своя шанс да поведат в резултата, но явно го пазеха за второто полувреме. Вторите 45 минути Искър бяха тотално надиграни, нямаше и помен от играта им през първото полувреме, макар че съперника не беше непреодолим.

ФК Драгоман - ФК Искър Лакатник 6:1
Голмайстори:
7' Димитър Иванов 1:0
26' Росен Кирилов /11/ 1:1
50' Любомир Виденов /11/ 2:1
61' Денимир Паскалев /25/ 3:1
65' Любомир Виденов /11/ 4:1
69' Станимир Никифоров /31/ 5:1
75' Денимир Паскалев /25/ 6:1.