Янтра Габрово Ситомир (Никопол)

Янтра се издъни у дома

Отборът на Янтра Габрово записа домакинско равенство 1:1 срещу Гигант Белене. Срещата от 8-ия кръг на Северозападната "В" група бе много интересна. Още в третата минута Ивайло Христов, който стреля, кълбото рикошира и спря в мрежата на гостите - 1:0. Само пет минути по-късно Илиев от домакините събори като последен в защитата играч на Гигант и бе изгонен. Съдията отсъди дузпа за Гигант, който бе реализирана от Калоян Ченков за 1:1. Въпреки че бяха с човек по-малко в оставащото време до края на срещата габровци бяха по-активният отбор. Така и обаче не успяха да стигнат до втори гол. В крайна сметка резултатът остана непроменен и двата тима разделиха точките.