Вихър (Алд)

Вихър (Алд) размаза Ком (Годеч) с 6-2.

Лидерът в "А" ОФГ София-запад разби гостите от Ком с 6-2, в мач игран на градският стадион в Сливница.

Момчетата на Емил Миланов изнесоха красива продукция, и надвиха основно обновеният тим на Ком, който до последно не се знаеше дали ще участва в тазгодишният шампионат.

Мача започна с няколко остри атаки за алдомировчани, като в 15-та минута, празнуващият своя Рожден ден нападател Росен Ставрев разпечата вратата на Калоян Дренков с изстрел от 20-на метра.

Няколко минути по-късно Тодор Минев вкара второ попадение, след като хитро надигра защитата на гостите и технично отбеляза. Борислав Ангелов пък направи резултата класически в 33-та минута. Пет минути по-късно Димитър Александров намали на 3-1, след като засече центиране в нак. поле на Вихър.

В 70-та минута Янко Димитров отбеляза за 4-1, а влезлият като резерва Росен Стоименов направи резултата разгромен 5-1. Гостите намалиха от дузпа за нарушение на Димитър Валериев, а крайното 6-2 закова Тодор Минев с второто си попадение в мача.