Борусия Дортмунд Хановер 96 Нюрнберг Айнтрахт Франкфурт

Борусия Д с труден успех над Хановер, Айнтрахт Ф и Нюрнберг въртят реми (ВИДЕО)

Борусия Дормунд победи с минималното 1:0 състава на Хановер в двубой от 9-ия кръг на Първа Бундеслига. Единственото попадение отбеляза Марко Ройс от дузпа в 4-ата минута. Играчът на гостите Хироки Сакай направи глупаво нарушение в наказателното поле, за което бе декориран в жълто.

Борусия ще заемат втората позиция след този двубой с 22 точки в актива си, докато Хановер се намират на шесто място с 13 пункта.

В друг двубой от този кръг Айнтрахт Франкфурт и Нюрнберг завършиха наравно 1:1. Вацлав Кадлец откри за домакините в 50-ата минута, докато Йосип Дърмич изравни за гостите в 86-ата минута.

Eintracht Frankfurt 1-1 Nurnberg All Goals by all-goals