Вихър (Алд) Спортист (Драговищица)

Вихър (Алд) отнесе със 7-1 Спортист (Др)

Младият тим на Вихър (Алд) остана на върха в областната група София-Запад, след като отнесе със 7-1 доскорощният хит в групите Спортист Др, който две години нямаше загуба в първенството.

На неутрален терен в Драгоман (Вихър изтърпява наказание от 3 мача без домакинство), алдомировчани загатнаха за предстоящият разгром още в началато на мача, след като играчите в жълто се забавляваха на терена с многоходови ситуации, които извеждаха играчите в чисти положения. При едно такова Росен Ставрев не сбърка и с точен удар откри резултата още в 6-та минута. 5 мин по-късно след пряк свободен удар и отлично центиране домакинете отбелязаха за 2-0.

29-та минута Ставрев отбеляза и второто си попадение в мача, и трето за Вихър, след уникално извеждащо подаване в уличка на Е. Колев. До края на полувремето Колев направи втора асистенция извеждайки Тодор Минев и младокът не сбърка за 4-0, а петото попадение през първата част бе отново на Ставрев, който направи своя хеттрик в мача.

През втората част темпото поспадна, но домакините отбелязаха още две попадения, а гостите върнаха едно почетно попадение.