Борусия Мьонхенгладбах Хамбургер Фрайбург Нюрнберг

Борусия М се разправи с Хамбургер, Фрайбург закотви на дъното Нюрнберг (ВИДЕО)

Хамбургер продължава с лошите игри, въпреки смяната на треньора и идването на Бернд Ван Марвайк. Днес загубиха от тима на Борусия Мьонхенгладбах с 0:2. Бившият нападател на Фрайбург Макс Крузе донесе победата с двете си попадения. Крузе бе точен в 23-ата и 63-ата минути.

Хамбургер са с актив от едва 12 точки от 11 кръга, докато Гладбах са четвърти с 19 пункта.

Hamburg 0-1 Borussia Mönchengladbach Kruse Goal... by manchesterfansr
Hamburg 0-2 Borussia Mönchengladbach Max Kurse... by manchesterfansr
Отчайващите игра за Нюрнберг продължиха и днес. "Франките" отстъпиха като домакини на Фрайбург с 0:3. Феликс Клаус откри резултата в 57-ата минута. Оливер Зорг остави гостите с човек по-малко в 69-ата минута, но това не попречи на неговите съотборници. В 79-ата минута Владимир Дарида удвои преднината на Фрайбург, докато Адмир Мехмеди направи резултата класически в 88-ата минута.

Нюрнберг са последни след изиграните днес двубои от 11-ия кръг в Първа Бунделсига, докато Фрайбург поемат глътка въздух и излизат от зоната на изпадащите с актив от 8 точки.