Искър 2005 (гара Лакатник) Церово

Прекратиха Искър - Церово при 4:3

При резултат 4:3, 15-ина минути преди изтичане на редовното време мачът бе прекратен, след като гостите от Церово налетяха да бият съдията, който не отсъди дузпа в тяхна полза.
Иначе двубоя бе интересен, с обрати и много голови положения. Искър поведоха в резултата, като запазиха голова преднина до края на полувремето, което завърши 2:0. Вторите 45 минути бяха по-динамични и емоционални и за двата отбора. Церово успяха да се мобилизират и още в началните минути на второто полувреме се върнаха в мача, като изравниха за 2:2. Явно тенденцията в мача бе по  2 последователни попадения на един отбор, така в отговор на двата гола на Церово, Искър отбележиха още 2 и резултата стана 4:2. Малко преди мача да бъде прекратен Церово намалиха до 4:3.