Сливнишки герой

One Man Show: Ники Иванов с пет гола за Героя срещу Места

Отборът на Сливнишки герой прегази Места Хаджидимово със 7:0 в двубой от 13-ия кръг на Югозападната "В" група. Тимът от Сливница се поздрави с победата след невероятен мач на Николай Иванов, който вкара цели пет гола.

Иванов даде тон на своите с попадение в 24-ата минута. Той откри с удар от границата на наказателното поле. Този резултат се запази до 58-ата минута, когато Владимир Бахъров с красив прехвърлящ удар покачи на 2:0. Оттук до края гостите рухнаха. В 69-ата минута Николай Иванов с глава направи резултата класически. Малко след това той се разписа за 4:0 от дузпа. В 73-ата минута пък вкара фамозен гол след индивидуален пробив. В 82-ата Цветелин Цаковски вкара за 6:0, а малко след това Ники Иванов оформи крайното 7:0 с петия си гол в мача.