Торино Дженоа Удинезе Аталанта

Торино плесна Удинезе, Аталанта измъкна точката срещу Дженоа (ВИДЕО)

Торино изненада като гост Удинезе. "Биковете" забодоха два безответни гола във вратата на "фриуланите".

Резултатът откри Александър Фарнеруд в 48-ата минута, а младата надежда на италианския футбол Чиро Имобиле заби попадение във вратата на Желко Бъркич в 75-ата минута.

Торино продължават с добрите игри и след тази победа събират 22 точки, с които ще се укрепят на 7-ата позиция. Удинезе са 13-ти със 17 пункта в актива си.

В друг двубой от кръга Дженоа и Аталанта завършиха наравно 1:1. Андреа Бертолачи откри резултата за домакините в 72-ата минута, докато младежкият национал на Италия Джузепе Де Лука изравни в последните секунди на двубоя.

"Грифоните" са осми с 20 точки, докато Аталанта са на 14-ата позиция със 17 пункта.