Лацио Ливорно Киево Верона Сампдория

Лацио счупи прокобата срещу Ливорно, Самп изненада Киево (ВИДЕО)

Лацио победи с 2:0 Ливорно и прекъсна негативната си серия от няколко мача без победа. Попаденията за "бианкочелестите" бяха дело на Мирослав Клозе в 19-ата и 26-ата минути.

Римските "орли" изпуснаха една дузина голови положения, докато гостите от Ливорно не съумяха да създадат почти никакви положения пред вратата, пазена от Федерико Маркети.

Лацио ще направят голям скок в класирането, от заеманото 12-то място преди двубоя с Ливорно, сега възпитаниците на Владимир Петкович ще заемат осмата позиция с 20 точки. Ливорно са 18-ти с 13 точки.

Киево загуби у дома от Сампдория с минималното 0:1. Единственото попадение бе дело на бразилеца Едер в 16-ата минута.

"Моряците" събират 17 точки и ще изместят Киево на 15-ата позиция.