Майнц 05 Хамбургер Фрайбург Хановер 96

Фрайбург би за самочувствие Хановер, Майнц наказа Хамбургер като гост (ВИДЕО)

Фрайбург победи с 2:1 състава на Хановер. Адмир Мехмеди вкара две попадение за домакините. Нападателят бе точен съответно в 25-ата и 36-ата минута.

Леонардо Битенкур намали резултата в 90-ата минута.

С тази победа Фрайбург събира 14 точки, но ще остане в зоната на изпадащите, Хановер са на 12-то място.

Хамбургер отстъпи у дома с 2:3 от новия тим на Тодор Неделев Майнц.

Хакан Чалханоглу откри за домакините в 21-ата минута, в 47-ата Шинджи Оказаки изравни, а само три по-късно Николай Мюлер даде преднина за гостите.

Рафаел Ван дер Ваарт възстанови равенството в 79-ата минута, а Шинджи Оказаки в края на срещата донесе трите точки за Майнц.

Хамбургер са 14-ти с 16 точки, докато Майнц се изравняват с Аугсбург на осмата позиция с по 24 точки.