Хетафе Реал Сосиедад

Хетафе и Реал Сосиедад поделиха точките в резултатен двубой (ВИДЕО)

Хетафе и Реал Сосиедад завършиха наравно 2:2 в мач от 20-ия кръг в Примердивисион.

Двубоят започна повече от добре за гостите от Сан Себастиан, когато в 4-ата минута Иманол Агирече откри резултата, отново Агирече бе точен дванадесет минути по-късно.

Румънският нападател на домакините Чиприан Марика намали резултата в 28-ата минута.

В 52-ата минута Педро Леон също бе точен и по този начин оформи крайния резултат. Домакините завършиха срещата с човек по-малко, след като в 62-ата минута Борха Фернандес бе изгонен, заради втори жълт картон.

Във временното класиране Хетафе се намира на 11-то място с актив от 24 точки, докато Реал Сосиеда са шести с 33 пункта.