Парма Удинезе Сасуоло Ливорно

С гол на Амаури Парма подчини Удинезе, Ливорно наби Сасуоло (ВИДЕО)

Парма победи с минималното 1:0 отбора на Удинезе. Единственото попадение в срещата бе дело на ветерана в нападението на "кръстоносците" Амаури в 35-ата минута.

С тази победа възпитаниците на Роберто Донадони ще съберат 32 точки, които им отреждат седмата позиция, докато Удинезе са 15-и с 20 пункта.

В дербито на дъното Ливорно се разправи със Сасуоло. Двубоят завърши с победата 3:1 в полза на домакините. Леандро Греко откри резултата в 5-ата минута, шест минути по-късно Паулиньо удвои аванса на домакините. Юношата на Интер Макро Бенаси направи резултата класически в 26-ата минута.

Хитът през този сезон 19-годишният Доменико Берарди реализира от дузпа в 29-ата минута.

Въпреки победата Ливорно ще останат предпоследни с 16 точки, а отборът на Сасуоло е на място пред тях с точка повече.