Саутхемптън Фулъм Кардиф Норич

Саутхемптън отвя Фулъм, Кардиф с труден успех срещу Норич (ВИДЕО)

Фулъм загуби с 0:3 от Саутхемптън. Първото полувреме завърши без попадения. През второто, обаче, беше същинска катастрофа за "котиджърс".

Резулатът бе открит в 64-ата минута чрез Адам Лалана, след асистенция на Рики Ламбърт. В 70-ата минута Рики Ламбърт удвои, след пас на Натаниел Клайн. В 75-ата минута Джей Родригес оформи крайния резултат, след втора асистенция на Рики Ламбърт.

Фулъм са вече последни с 19 точки, докато Саутхемптън са девети с 35 пункта.

Кардиф постигна трудна победа с 2:1 над Норич. Гостите откриха първи резултата в 5-ата минута. Роберт Снодграс бе точен след пас на Мартин Олсон.

Второто полувреме бе по-добро за домакините Крей Белами изравни в 49-ата минута, новото попълнение Уилфред Заха се отчете с асистенция.

Две минути по-късно друго ново попълнение Кенуайн Джоунс донесе победата на Кардиф.

Въпреки победата домакините са предпоследни с 21 точки, съставът на Норич пък е 13-и с 24 пункта.